Az ország legnagyobb vízipipás oldala!

Vízipipa Fan

Hirdetés
Hirdetés
Navigáció: Kezdőoldal / Szén / Szén konzol vagy alufólia?

Szén konzol vagy alufólia?

alufolia

Miután megtömtük a kerámiát kedvenc melaszunkkal, a következő lépésként el kell döntenünk, hogy szén konzolra vagy alufóliára kívánjuk ráhelyezni a szenet. Amenniyben alufóliára szavazunk olvassuk el azt a cikket.

Lássunk pár érvet a konzol ellen:

  • Pár használat után megrozsdásodik
  • Ezt követően az apró rozsda darabokat akár be is szívhatjuk
  • A lyukak rajta túl nagyok (A konzol pereme melllett is túl sok levegő jut be.)
  • Így a dohány közepe gyorsabban ég meg.

Most pedig pár érv az alufóliás megoldás mellett:

  • Alufólia olcsó, bárhol kapható
  • Kerámiához szorítva elég jól szigetel, a levegő a szén közelébe halad át, így felmelegszik s izzásba hozza a dohányt
  • Alu-gyűrűvel használva tovább bírja a dohány
  • Az alufóliára te csinálod a lyukakat ízlésednek megfelelően, dohánytól függően (nagy/kicsi lyuk, sok/kevés stb.)
  • Alufólia gond nélkül eldobható
  • Nem rozsdásodik.

Azok akik már próbálták mind az alufóliás módszert ajánlják, még az eladók is a boltokba s ez nem véletlen. Az oldal szerkesztősége is ezt ajánlja!

Submit to Delicious Submit to Digg Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Stumbleupon Submit to Technorati Submit to Twitter Submit to LinkedIn

Oszd meg, mentsd el!

Tetszik? Akkor oszd meg másokkal is!

Csipogd közhírré:

Statisztika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMai312
mod_vvisit_counterTegnapi670
mod_vvisit_counterHeti312
mod_vvisit_counterElőző heti4723
mod_vvisit_counterHavi3753
mod_vvisit_counterElőző havi19077
mod_vvisit_counterÚj oldal indulásától441946

Vízipipás videó

Hírlevél

Kategóriák:

Iratkozz fel a Vízipipa Fan hírleveleire, hogy mindig értesülj a hazai friss vízipipás hírekről, akciókról, találkozókról!