A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

2.0 ! Az új oldal!

Ebben a fórumban: Vizipipafan.hu 2.0 Hozzászólás

  • , Hozzászólás ID: #71726
    probiths
    Felhasználó
    ProbithS
    • Hozzászólás: 46

    Igen, egész jópofa. :]

    ui.: csak sok olvasgatás után(tegnap 2órán át csak olvasgattam) egy kicsit szemb***ó a betű és a háttér 🙂 de egyébként szép,igényes,gratula.

    , Hozzászólás ID: #71727
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    sYska légyszives a saját oldaladon reklámozz és ne ócsárold ugyanazt a pipát meg ajánlgass más helyet amikor tutod hogy egy az egybe ugyanaz a minőség és ugyanonnan jön. A cső egy naposan is szét tud repedni ha 50 liter vízbe mossa el valaki. Nem tudtam hol érjelek el ezért írtam itt. Törölheted az üzenetem! üdv

    , Hozzászólás ID: #71728
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    vizipipacenter írta korábban:
    sYska légyszives a saját oldaladon reklámozz és ne ócsárold ugyanazt a pipát meg ajánlgass más helyet amikor tutod hogy egy az egybe ugyanaz a minőség és ugyanonnan jön. A cső egy naposan is szét tud repedni ha 50 liter vízbe mossa el valaki. Nem tudtam hol érjelek el ezért írtam itt. Törölheted az üzenetem! üdv

    1. nem reklámoztam, hanem segíteni szándékoztam

    2. nem feltétlen ugyanonnan jön, lásd máshol nemtalálkoztam még olyan szívókával ami 2 hét után feladta volna….

    3. nem feltétlen reped egyből szét a cső, amelyik jól van lakkozva az nem reped több hónapig, mindegy mennyi vízbe mosod (énis sok vízzel mostam a régi csövem és fél évig bírta…)

    ennyit erről szerintem :malin2:

    és én nem törlöm, nnem úgy mint TE 🙂 csak így tovább koma :perv:

    , Hozzászólás ID: #71729
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Hujuj, mi folyik itt? :nonon:

    , Hozzászólás ID: #71730
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    eszmecserének nem mondható, csak zokonvette azt a tanácsom ami a logikát követ

    előzménynek annyit, hogy egyik vevő nála vásárolt és 2 hét után szétnyílik a szívóka fa része és kérdezte mit lehet vele csinálni, én meg mondtam, hogy azzal már igazából nemsokat, vagy a ragasztó megfogja és elmegy egy darabig vagy újat vegyen, de ne ugyanott, mert megint gyenge minőségű szívókát kaphat…

    emiatt kaptam ezt az üzenetet 😉

    , Hozzászólás ID: #71731
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Bármilyen termékről van szó mindíg előfordulhat egy hibás darab. Ilyenkor az eladónak kell szólni és természetesen jár a csere és nem kell ragasztgatni. Egyébként meg nem akarok senkinek reklámot csinálni, de szinte az összes működő webáruház egy helyről hozza a pipákat tehát minőségbeli különbség nincs legfeljebb ha előfordul egy hibás darab, de mint már említettem ilyenkor jár a csere. legalábbis nálunk biztosan. Amúgy meg nem az volt a bajom hogy tippeket adtál hanem hogy “újat vegyen, de ne ugyanott, mert megint gyenge minőségű szívókát kaphat” És mint azt már feljebb említettem ua a pipa mint máshol…

    , Hozzászólás ID: #71732
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    több szál is lehet 🙂

    na off vége, ha vitára vágysz reggelj és nyiss topicot :]

    , Hozzászólás ID: #71733
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Még annyit ha visszaolvasol a szóban forgó vásárlónak 3 hete van meg a pipája és azóta arra panaszkodik hogy mindíg víz megy a szívócsőbe. Ha elöbb kérdezett volna fél perc alatt megkapta volna a választ. hogy kevesebb vizet rakjon az üvegbe és nem kellet volna 3 héig folyamatosan áztatnia a cső fa végét mert akármilyen minőségű egy pipa nem arra van kitalálva hogy vízben ázzon. Na nincs több off mert ugye ez más témájú topic de ha ezekbe belegondlsz rájössz hogy nekem van igazam! szép estét! üdv!

    , Hozzászólás ID: #71734
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    vizipipacenter. írta korábban:
    Még annyit ha visszaolvasol a szóban forgó vásárlónak 3 hete van meg a pipája és azóta arra panaszkodik hogy mindíg víz megy a szívócsőbe. Ha elöbb kérdezett volna fél perc alatt megkapta volna a választ. hogy kevesebb vizet rakjon az üvegbe és nem kellet volna 3 héig folyamatosan áztatnia a cső fa végét mert akármilyen minőségű egy pipa nem arra van kitalálva hogy vízben ázzon. Na nincs több off mert ugye ez más témájú topic de ha ezekbe belegondlsz rájössz hogy nekem van igazam! szép estét! üdv!

    a jó szívócső fa része kívül-belül lakkozott, védőanyaggal bevont 😉

    node tényleg vége, peace ahogy mondani szokták 🙂

    , Hozzászólás ID: #71735
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nosss 🙂

    Nem tudom, mennyire ertetek velem egyet, de szerintem nem volna rossz valamivel feldobni az oldalt, hogy egy kicsit erositsuk a pipas online kozosseget 🙂 Szemely szerint nagyon kedvelem az egyik ilyen jellegu amerikai oldalt, amely a https://www.hookahpro.com/ cimen erheto el.

    Amilyen modositasokra gondoltam, hogy esetleg lehetne az ottanihoz hasonlo chatet vagy valamit beilleszteni az oldalba, hogy az eppen online tagok esetleg ott cseveghessenek egymassal, ezaltal is jobban megismerve egymast, mivel a forum alapveto funkciojabol eredoen nem erre valo 🙂

    Ha esetleg tetszik az otlet Syska, akkor keress meg nyugodtan, szivesen segitek keresni valamit a megvalositasahoz.

    Amugy szerintem az oldal maga remek es a forum is hasznos, csak valahogy meg kene probalni reklamozni egy kicsit, hogy tobben latogassak a forumot is 🙂

    Csak igy tovabb 🙂

    , Hozzászólás ID: #71736
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Nosss 🙂

    Nem tudom, mennyire ertetek velem egyet, de szerintem nem volna rossz valamivel feldobni az oldalt, hogy egy kicsit erositsuk a pipas online kozosseget 🙂 Szemely szerint nagyon kedvelem az egyik ilyen jellegu amerikai oldalt, amely a https://www.hookahpro.com/ cimen erheto el.

    Amilyen modositasokra gondoltam, hogy esetleg lehetne az ottanihoz hasonlo chatet vagy valamit beilleszteni az oldalba, hogy az eppen online tagok esetleg ott cseveghessenek egymassal, ezaltal is jobban megismerve egymast, mivel a forum alapveto funkciojabol eredoen nem erre valo 🙂

    Ha esetleg tetszik az otlet Syska, akkor keress meg nyugodtan, szivesen segitek keresni valamit a megvalositasahoz.

    Amugy szerintem az oldal maga remek es a forum is hasznos, csak valahogy meg kene probalni reklamozni egy kicsit, hogy tobben latogassak a forumot is 🙂

    Csak igy tovabb 🙂

    Majd próbálok linkcseréket alkotni, chat-ből meg egy flash alapút feldobhatok… majd utánanézek :cote:

    , Hozzászólás ID: #71737
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Igen valami flash alapu chatre gondoltam, azon az oldalon is az van 🙂

    Egyszerubb igy beszelgetni az online tagokkal, mint kulon-kulon felvenni mindenkit msn-en, meg mittomen 😀 Hogyha kell valamiben segitseg keress meg nyugodtan.

    Udv

    , Hozzászólás ID: #71738
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Igen valami flash alapu chatre gondoltam, azon az oldalon is az van 🙂

    Egyszerubb igy beszelgetni az online tagokkal, mint kulon-kulon felvenni mindenkit msn-en, meg mittomen 😀 Hogyha kell valamiben segitseg keress meg nyugodtan.

    Udv

    Joomla-ra keresek desginert 🙂

    más most nemigen kell köszi!

    , Hozzászólás ID: #71739
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    SySka/!/, netezés közben találtam neked valamit: magyar szótár Firefox-hoz. Ez gyakorlatilag arra jó, hogy ha a mozzilán belül bárhová szöveget írsz, a kis beépülő pirossal aláhúzza hibásan írt szavakat, amíg azokat ki nem javítják. Nagyon hasznos beépülő elég nagy “szókinccsel”, feltéve hogy Mozilla Firefox-ot használsz. Ezzel nem kéne mindig itt fórumon írogatni, ha valamelyik szövegben hibás szó van, hanem még a cikk megírásakor könnyen kijavíthatnád a hibákat.

    (A sárga install extension gombra kattintva meg fog jelenni az oldal tetején egy csík, ami figyelmeztet a plugin veszélyeiről. Ezekkel ne törődj, engedélyezd a telepítést, hisz a beépülő egy teljesen hivatalos, a firefox.hu-ról származó extension.

    Remélem tudtam segíteni!

    Üdv

    sheeshamaster

    , Hozzászólás ID: #71740
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    sheeshamaster írta korábban:
    SySka/!/, netezés közben találtam neked valamit: magyar szótár Firefox-hoz. Ez gyakorlatilag arra jó, hogy ha a mozzilán belül bárhová szöveget írsz, a kis beépülő pirossal aláhúzza hibásan írt szavakat, amíg azokat ki nem javítják. Nagyon hasznos beépülő elég nagy “szókinccsel”, feltéve hogy Mozilla Firefox-ot használsz. Ezzel nem kéne mindig itt fórumon írogatni, ha valamelyik szövegben hibás szó van, hanem még a cikk megírásakor könnyen kijavíthatnád a hibákat.

    (A sárga install extension gombra kattintva meg fog jelenni az oldal tetején egy csík, ami figyelmeztet a plugin veszélyeiről. Ezekkel ne törődj, engedélyezd a telepítést, hisz a beépülő egy teljesen hivatalos, a firefox.hu-ról származó extension.

    Remélem tudtam segíteni!

    Üdv

    sheeshamaster

    nos a cikkek (remélhetőleg hamarosan) egy cms rendszerbe – joomla – fognak kerülni és előtte, MS Office 2007 helyesírás keresőjével fogom átkutatni 🙂

    csak most még hibásan van feltelepítve az a béna office 😀

    azért köszi 😉

    amúgy firefox-ot használok

    , Hozzászólás ID: #71741
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Nagyon szép, átlátható lett a Boltok menüpont, gratulálok hozzá. Láttam, támogatókat keresel. Én szívesen segítenék, de sajnos most fogyasztottam el az összes spórolt pénzem dohányra meg kiegészítőkre, szóval anyagilag most nem tudlak támogatni. Ha viszont reklám ügyben, Joomla designer ügyben szívesen látnál egy hirdetést a Predatorcracker.com-on, csak szólj, és intézkedek.

    Üdv

    sheeshamaster

    , Hozzászólás ID: #71742
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    sheeshamaster írta korábban:
    Nagyon szép, átlátható lett a Boltok menüpont, gratulálok hozzá. Láttam, támogatókat keresel. Én szívesen segítenék, de sajnos most fogyasztottam el az összes spórolt pénzem dohányra meg kiegészítőkre, szóval anyagilag most nem tudlak támogatni. Ha viszont reklám ügyben, Joomla designer ügyben szívesen látnál egy hirdetést a Predatorcracker.com-on, csak szólj, és intézkedek.

    Üdv

    sheeshamaster

    Oksa szólni fogok 😉

    Ahogy a boltok rész megújult, úgy a linkek-linkajánló rész is megfog 🙂

    Vályogházból -> Üvegpalota 😀

    , Hozzászólás ID: #71743
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    nos a statisztikáknál bal oldalt az oldalon felkerült pár linkcserés oldal mini logo-ja, remélem némi forgalom növekedést eredményez majd :langue3:

    tudtok még megbízható, normális, forgalmas linkcserés oldalakat?

    , Hozzászólás ID: #71744
    hookahgirl
    Felhasználó
    hookahgirl
    • Hozzászólás: 18

    Hát nemtom hogy vagytok vele, de én nem látok semmi változást. :rouge:

    , Hozzászólás ID: #71745
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    hookahgirl írta korábban:
    Hát nemtom hogy vagytok vele, de én nem látok semmi változást. :rouge:

    Ez a mostani a 2.0-s oldal. 🙂

    A 3.0-s meg majd…. nemtudom mikor… amikor lesz pénzem rá… designe már megvan, csak egy jó motor kéne…. meg még pár apróság.

20 bejegyzés megtekintése - 31-50 / 50

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.