A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

2007.08.17 – SheeSha FanClub Találkozó

  • , Hozzászólás ID: #69953
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Elméletileg ekkor kívánom tartani, azonban immáron új névvel amit a címben láthattok. 🙂

    értesítelek titeket amint van valami

    , Hozzászólás ID: #155528
    julcsid
    Felhasználó
    Julcsi:D
    • Hozzászólás: 21

    Jó volt a tali, bár nem voltunk olyan sokan………:)

    Talán a többiek jó bioszosok, és egész délután a juharfát keresték 😆 😆

    Látjátok, ezért nem a biosztudományunkra( vagy máséra) kell hagyatkozni, hanem az orrunk után menni: mindig a füst felé:):)

    , Hozzászólás ID: #155529
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Lazlow: a parti jóvolt képeket majd Zsolt haverjától elrkéem, bár aztmondta, hogy kevés készült… mindegy…

    , Hozzászólás ID: #155530
    bundas
    Felhasználó
    bundas
    • Hozzászólás: 1

    Sziasztok!

    Nemrég találtam rá az oldalra. Sajna nem tudtam elmenni a találkátokra, de a legközelebbire elõjelentkeznék 🙂

    Lehet hogy csak nem néztem szét a fórumon, de ha még nem írtátok le akkor meséljetek, milyen volt?

    A másik kérdésem: réz (színû?) pipát mivel lehet rozsdamentesíteni? Totál berozsdált az idõk folyamán.

    Jók legyetek!

    Bye!

    , Hozzászólás ID: #155531
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    bundas írta korábban:
    Sziasztok!

    Nemrég találtam rá az oldalra. Sajna nem tudtam elmenni a találkátokra, de a legközelebbire elõjelentkeznék 🙂

    Lehet hogy csak nem néztem szét a fórumon, de ha még nem írtátok le akkor meséljetek, milyen volt?

    A másik kérdésem: réz (színû?) pipát mivel lehet rozsdamentesíteni? Totál berozsdált az idõk folyamán.

    Jók legyetek!

    Bye!

    a parti jó volt, ment a füstölés ezerrel és már kevesebb csoporrt alakult 🙂

    szal jóvolt röviden 😉

    tisztításról:

    https://www.vizipipaclub.extra.hu/forum/ … ?p=119#119

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.