A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

2010 Karácsonyi rendelés

  • , Hozzászólás ID: #69665
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787

    Felmerült bennem, hogy esetleg lehetne csinálni egy Karácsonyi rendelést. Úgy, hogy kb Karácsonyra vagy előtte picivel mindenki megkapja az ajándékát. 🙂 Lennének jelentkezők?

    , Hozzászólás ID: #149515
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Ha meglesz hogy melyik webshopból, és felvilágosítotok hogy hogy megy a külföldről dohányrendelés akkor 250-500g-ot belenyomok az összsúlyba 😛

    , Hozzászólás ID: #149516
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Én is benne lennék, de attól függ hányan leszünk, mert amúgy elég drága a kiszállítás. Nekem mindenki a hookah-shisha.com-ot ajánlotta.

    , Hozzászólás ID: #149517
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Én is jó ötletnek tartom…Benne vagyok 😀

    , Hozzászólás ID: #149518
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Dice írta korábban:
    Ha meglesz hogy melyik webshopból, és felvilágosítotok hogy hogy megy a külföldről dohányrendelés akkor 250-500g-ot belenyomok az összsúlyba 😛

    Mi lenne 250-500gramm? Mivel dohány nem lehet. 🙂

    , Hozzászólás ID: #149519
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    sYska/!/ írta korábban:
    Dice írta korábban:
    Ha meglesz hogy melyik webshopból, és felvilágosítotok hogy hogy megy a külföldről dohányrendelés akkor 250-500g-ot belenyomok az összsúlyba 😛

    Mi lenne 250-500gramm? Mivel dohány nem lehet. 🙂

    Kifejtenéd? Ezért is írtam oda hogyha felvilágosítotok a dohányrendelésről..

    , Hozzászólás ID: #149520
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Egyszerű kifejteni, a dohány nem menne át a vámon, mivel az adójegy miatt, már hazánkban is jövedéki termék. Ez olyan minta Ukrajnából csak 2 doboz cigit hozhatsz át a határon legálisan, a többi már vámköteles vagy ha nem jelented be, akkor csempészetnek számít. 😛

    , Hozzászólás ID: #149521
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Dice írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Mi lenne 250-500gramm? Mivel dohány nem lehet. 🙂

    Kifejtenéd? Ezért is írtam oda hogyha felvilágosítotok a dohányrendelésről..

    Ha jól emlékszek, van ennek külön témája és kábé 3 külföldi rendeléses topic-ba is ki lett fejtve, szóval ha nem haragszol csak röviden: Futár (posta, futár, stb.) maximum 50g dohányt hozhat be. Személyesen fejenként 250g vízipipa dohány hozható be. Ha többet rendelsz/hozol, akkor azt megadóztatják (igen szépen) vagy csempészetnek minősítik és elkobozzák. (soha nem fogod látni)

    Ezért sem rendelgetünk össze-vissza dohányt külföldről, pedig az amerikai árak elég vonzóak.

    , Hozzászólás ID: #149522
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Kimegy mondjuk 10 ember és behoz 2,5 kg dohányt az úgy lehet, de úgy nem hogy futár 250gr-t hoz be?

    , Hozzászólás ID: #149523
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    TamásAlMasah írta korábban:
    Kimegy mondjuk 10 ember és behoz 2,5 kg dohányt az úgy lehet, de úgy nem hogy futár 250gr-t hoz be?

    Jelképesen értettem. Persze a futár, a csomagon kívül hozhat be SAJÁT MAGÁNAK 250g vízipipa dohányt.

    Azonban a külföldi rendelések 99,999999%-át csomagküldéssel és nem futárral küldik ki, így marad a max 50g.

    , Hozzászólás ID: #149524
    p3pito
    Felhasználó
    p3pito
    • Hozzászólás: 92

    jól értem, hogy akkor nem lesz rendelés? :))))

    , Hozzászólás ID: #149525
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    p3pito írta korábban:
    jól értem, hogy akkor nem lesz rendelés? :))))

    Ha dohányt nem is, mostható csöveket, kerámiákat, pipákat lehet rendelni. Fel kéne mérni, hogy van-e elegedő érdeklődő.

    , Hozzászólás ID: #149526
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    Dohányt EU-s tagállamból (pl. németországból) sem lehet rendelni? Mert elvileg EU-n belül nincs vám. Ki mit tud erről?

    , Hozzászólás ID: #149527
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    CsKrisi írta korábban:
    Dohányt EU-s tagállamból (pl. németországból) sem lehet rendelni? Mert elvileg EU-n belül nincs vám. Ki mit tud erről?

    Azt, hogy a német dohányok az ottani törvények miatt nagyon szárazak és nem érdemes rendelni.

    , Hozzászólás ID: #149528
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    CsKrisi írta korábban:
    Dohányt EU-s tagállamból (pl. németországból) sem lehet rendelni? Mert elvileg EU-n belül nincs vám. Ki mit tud erről?

    Azt tudom mondani erről, hogy érdemes lenne elolvasni a vásárlás témát, azon belül elég sok topik van, köztük az is megtalálható, ahol megbeszéltük az EU-n belüli dolgokat. X(

    vizipipavasarlas-rendeles-f24.html

    , Hozzászólás ID: #149529
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Én benne lennék a rendelésben! Érdekelne egy jó fajta mosható szívócső!

    , Hozzászólás ID: #149530
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    DajDaj írta korábban:
    Én benne lennék a rendelésben! Érdekelne egy jó fajta mosható szívócső!

    Csak ezért szerintem nem érdemes rendelni, itthon is kapni elég sok világ elit vízipipásai között is ismert mosható szívócsövet.

    , Hozzászólás ID: #149531
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213

    nekem prémium dohány kéne. de mindenek előtt az érdekelne hogy melyik webshopból?

    , Hozzászólás ID: #149532
    reims001
    Felhasználó
    reims001
    • Hozzászólás: 44
    SwIX írta korábban:
    nekem prémium dohány kéne. de mindenek előtt az érdekelne hogy melyik webshopból?

    Dohányon fölösleges gondolkodni, mert úgyis max 50 grammot rendelhetsz, ami pedig, szerintem szállítással már kb. annyi mintha itthon megvennéd…

    Mondjuk egyébként ha Elements ízesítőt veszek , és itthon dohányt az jó, nem?

    , Hozzászólás ID: #149533
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    reims001 írta korábban:
    Dohányon fölösleges gondolkodni, mert úgyis max 50 grammot rendelhetsz, ami pedig, szerintem szállítással már kb. annyi mintha itthon megvennéd…

    Mondjuk egyébként ha Elements ízesítőt veszek , és itthon dohányt az jó, nem?

    1. Jól tudod, dohányt eu-n kívülről rendelni (ahol olcsóbb pl., mert kevesebb az adó rajtuk) nem lehet többet mint 50g, tehát nem érdemes. -nagyonnagyonnemérnémeg-

    2. Elements-et minek külföldről vásárolni, amikor itthon is kapható??

    , Hozzászólás ID: #149534
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    sYska/!/ írta korábban:
    reims001 írta korábban:
    Dohányon fölösleges gondolkodni, mert úgyis max 50 grammot rendelhetsz, ami pedig, szerintem szállítással már kb. annyi mintha itthon megvennéd…

    Mondjuk egyébként ha Elements ízesítőt veszek , és itthon dohányt az jó, nem?

    1. Jól tudod, dohányt eu-n kívülről rendelni (ahol olcsóbb pl., mert kevesebb az adó rajtuk) nem lehet többet mint 50g, tehát nem érdemes. -nagyonnagyonnemérnémeg-

    2. Elements-et minek külföldről vásárolni, amikor itthon is kapható??

    És akkor mivan? Rendeljen, ha akar. 😀

    , Hozzászólás ID: #149535
    reims001
    Felhasználó
    reims001
    • Hozzászólás: 44

    Ne nevess ki, de 400 Ft-al olcsóbban jön ki 🙂 (cigidohány+ízesítő)

    , Hozzászólás ID: #149536
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    reims001 írta korábban:
    Ne nevess ki, de 400 Ft-al olcsóbban jön ki 🙂 (cigidohány+ízesítő)

    Milyen cigidohányt veszel, ami virginia dohány, és 400 ft-al olcsóbban jön ki?

    , Hozzászólás ID: #149537
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Azt azért lelehetne fixálni honnan melyik wesbshopról rendelünk

    , Hozzászólás ID: #149538
    reims001
    Felhasználó
    reims001
    • Hozzászólás: 44
    akoska60 írta korábban:
    reims001 írta korábban:
    Ne nevess ki, de 400 Ft-al olcsóbban jön ki 🙂 (cigidohány+ízesítő)

    Milyen cigidohányt veszel, ami virginia dohány, és 400 ft-al olcsóbban jön ki?

    Hááááááááát nem egészen virginiai :gene:

    Aztán az télleg jó lenne, ha lenne valami fix :-/

    , Hozzászólás ID: #149539
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Ebbe a rendelésbe énis beszálnék valami jó cuccra.Csak az a kérdés,hogy van-e már valami információ,hogy melyik webshopról?Mikor?stb…. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #149540
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Na akkor lesz ebből valami?

27 bejegyzés megtekintése - 1-27 / 27

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.