A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

3 éves Vízipipafan Születésnapi Találkozó

  • , Hozzászólás ID: #136341
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305
    dózer23 írta korábban:

    ( nevét már elfelejtettem bocsi :gene:) nazaros polós legénynek aki adott nekem fakher gránát almát

    Akit amúgy Cira-nak hívnak 😀

    Én pedig köszi a csokis és a banános dohányokat, szerintem holnap tesztelem a csokisat.

    , Hozzászólás ID: #136342
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Fényképek mikor várhatóak? Már toporzékolva várok. 😀

    Amúgy mit szóltok ahhoz, hogy csináljunk egy hivatalos klubbot, vagy egyletet, vagy a fene tudja, hogy a törvény szerint hogy hívják ma. Azért az milyen laza lenne, hogy az egyetlen hivatalos vízipipa klubb 😀

    , Hozzászólás ID: #136343
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Az ftp-n, amit az elozo oldalon megadtam mar fentvannak syska illetve hundarkblade kepei, valamint az enyemek is most csorognak fel 🙂

    , Hozzászólás ID: #136344
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    Bár én csak 7 db képet csináltam, de feltöltöttem őket én is, hátha valamelyiknek hasznát veszitek 🙂

    , Hozzászólás ID: #136345
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Valaki vagjon hozzam egy csoportkepet legyszilegysziii. Ami lehetoleg jo minosegu, nem homalyos, stb, stb.

    , Hozzászólás ID: #136346
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Valaki vagjon hozzam egy csoportkepet legyszilegysziii. Ami lehetoleg jo minosegu, nem homalyos, stb, stb.

    Ilyet küldtem át neked. 🙂

    , Hozzászólás ID: #136347
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Most értem haza, köszönöm mindenkinek aki eljött, Syskának a szervezésért,Krampinak a segítségért ,találkozóilag és mint szállásadó.Nagyon jó volt a hangulat ( leirhatatlan… :super: ), aki nem jött el , bánhatja. A hatalmas finom füstött ,már pipanélkül is lehetet élvezni csak szivni kellett a levegőt, mindenféle finom illatok száltak… :Pkeveredtek…..végül akadt pár ínyenc , kik bátran élvezték sYska halálmixét ,Brünhildából tálalva…..

    , Hozzászólás ID: #136348
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    sYska/!/ írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Valaki vagjon hozzam egy csoportkepet legyszilegysziii. Ami lehetoleg jo minosegu, nem homalyos, stb, stb.

    Ilyet küldtem át neked. 🙂

    Termeszetesen nem jott at, mert hamarabb bezartad a kepmegosztast, mint hogy lementhettem volna 🙂

    , Hozzászólás ID: #136349
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    pipata10.jpg

    pipata11.jpg

    pipata12.jpg

    pipata13.jpg

    pipata14.jpg

    pipata15.jpg

    pipata16.jpg

    , Hozzászólás ID: #136350
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Üdvözletem!

    Csak annyit tudok mondani, hogy gratulálok és köszönöm. Vagy köszönöm és gratulálok! (Kinek hogy tetszik…) A hely és a hangulat remek volt, köszönet mindenkinek, hogy ott volt, és köszönet Kiszel Tündének és a kis Donatellának, hogy nem! Riccio, támogatom az ötleted, tényleg kéne mindenkinek egy névjegykártya, + névkártya, mint a McDonalds-os arcoknak a “Segíthetek? Pityu”… Úgy talán egyszerűbb lenne az analízis… 😀

    , Hozzászólás ID: #136351
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Majd válasszuk ki, hogy melyik képet akarjuk odaadni a cukrászdának. 😀 Szerintem egy szép gesztus lenne és ingyen reklám az oldalnak! 😀 (kiraknák a képet)

    , Hozzászólás ID: #136352
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Youri írta korábban:
    Fényképek mikor várhatóak? Már toporzékolva várok. 😀

    Amúgy mit szóltok ahhoz, hogy csináljunk egy hivatalos klubbot, vagy egyletet, vagy a fene tudja, hogy a törvény szerint hogy hívják ma. Azért az milyen laza lenne, hogy az egyetlen hivatalos vízipipa klubb 😀

    Képekből ftp-n már van szép számmal. 😉

    Youri írta korábban:
    Majd válasszuk ki, hogy melyik képet akarjuk odaadni a cukrászdának. 😀 Szerintem egy szép gesztus lenne és ingyen reklám az oldalnak! 😀 (kiraknák a képet)

    Rendben van, én majd mindjárt mondom melyikre szavazok. Bár ahhoz még kell 1-2 nap, hogy mindenki fel tudja tenni a képeit.

    krampi írta korábban:

    Termeszetesen nem jott at, mert hamarabb bezartad a kepmegosztast, mint hogy lementhettem volna 🙂

    Oks, akkor ftp-n megtalálod. 😀 Vagy már fent vagyok msn-en.

    , Hozzászólás ID: #136353
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    kár hogy az ftp nem töltődik be

    , Hozzászólás ID: #136354
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378
    Riccio írta korábban:
    kár hogy az ftp nem töltődik be

    nekem commanderben bejött, le is mentettem gyorsan a képeket, kár hogy nem lehettem ott , képekből ítélve elég jó party lehetett 😀

    , Hozzászólás ID: #136355
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    njaaa…így mindjárt más :happy1:

    , Hozzászólás ID: #136356
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Quote:
    Uploaded (processing, please wait)

    muhahahaha …

    , Hozzászólás ID: #136357
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Tisztelet mindenkinek aki ott volt!

    Köszönet mindenkinek aki tett érte, hogy létrejöhessen!

    Örültem, hogy ennyi kedves és normális ember között lehettem!

    Ez volt az általánosság.

    Most kicsit részletesebben:

    Julio:

    Köszönet a szervezésért, a lehetőségért, és az egész esti futkározásért! :winner: /mindezeket Sanyinak is szánom, hisz Ő is sokat segített!/

    Syska:

    Az ötletért, a szervezésért a lebonyolításért nagy köszönet és hála! :super:

    Moldy:

    Nagyon nagy élmény volt találkozni veled, látni a metal lady reload-ot, szívni a finom hungaricumból, és hozzájutni általad a shi-shan kerámiához! :alcool1:

    Krampi:

    nagyon jó ötlet volt a QT! Szégyellem, hogy nekem nem jutott semmi ilyesmi az eszembe! :amen: /Syska! Ha nem kell, a hőtartóval együtt elpostázhatod, nem fogok haragudni4! :hehe:/

    Youri:

    a torta gyönyörű volt, biztosan nagyon finom is, Gábor dícsérte4 :coeur:

    Akiket név szerint nem emeltem ki, azoknak mind külön köszönet, hogy eljöttek, és elviseltek maguk között! 😉

    Nagyon nagy élménnyel lettem gazdagabb, és szívből remélem, nem ez volt az utolsó közös pipázásom ennyi barátságos jó fej vízipipással!

    Elnézést, hogy csak most írtam, de nem régen érkeztünk haza, és a pipák takarítása, vacsorázás és újabb pipázás után tudtam csak sort keríteni a hozzászólásra!

    SOKÁIG

    ÉLJEN A

    [/blockquote]VÍZIPIPAFAN.HU!!!

    [/blockquote][/blockquote][/blockquote][/blockquote]

    , Hozzászólás ID: #136358
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    pipata17.jpg pipata18.jpg pipata19.jpg pipata20.jpg pipata21.jpg pipata22.jpg

    , Hozzászólás ID: #136359
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Na most rajtam a sor. 🙂

    Köszönet Syskának a fórumért, a szervezésért, a brünhildájért, EN Halálmix 3.0-ért és minden egyéb apróságért.

    Köszönet Julionak és Sanyinak azaz az SzK stábjának a helyfoglalásért, a szén izzításért, az ingyen szénért, az akcióért és a szuper török fóliáért.

    Köszönet Yourinak a tortáért.

    Köszönet a hungarikumokért: Moldy MM Tokaji Aszú dohányáért(igaz nem szívtam belőle :triste1: ), Ákos és Gábor Magyar zászlós razanjaikért.

    Köszönet Krampinak a meglepetés ajándékért azaz Mya QTért.

    Köszönet Cirának a Gránátalmáért.

    Köszönet Ferinek a Rózsás dohányért.

    Köszönet mindenkinek aki még adott dohányt.

    Köszönet mindenkinek akinek a pipájába belekóstolhattam.

    Köszönet a fénykép készítőknek.

    Köszönet mindenkinek aki jelen volt.

    Köszönet a gyros tálért és az ice teáért és a helyért az Isztambul Étteremnek.

    És végül köszönet Istennek, hogy a jó hangulat és ez az egész így egyben létrejöhetett.

    , Hozzászólás ID: #136360
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    Én is köszönöm szépen a vendéglátást, a szervezést, és minden ugyanilyen fontos dolgot, amit már előttem sokan és szépen leírtak.

    Syskának sok füstöt a kis aranyoskával és brünhyldával, no meg a halálmix 3.0-al. :malin2:

    Jövőre veletek ugyanitt! 🙂 /esetleg többen/ :super: :winner: :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #136361
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295

    Én egy nagy és szétosztható KÖSZÖNÖM-öt küldök mindenkinek, mindenkinek jár 🙂

    Sajnálom hogy hamika nemjött el, biztos LUKas volt a foga….de a többiek majdnem mind eljöttek, akik aktív fórumtagok és számítanak valamit. Jó volt látni, hogy ennyi “őrült” van, mint én 😛 😛

    …valamint köszönöm anyukámnak, apukámnak, testvéremnek, barátnőmnek a támogatást, és hogy mindig azt mondták, sose adjam fel 😀

    , Hozzászólás ID: #136362
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Tegnap este 9 orara kb elkeszult a video a szombati talalkozorol, viszont valamiert vacakol a JewTube es nem lehet feltolteni, mindig valami hibat ir ki. Mar probaltam tobb kulonbozo formatumba renderelni a videot es ugy feltolteni, de nem sikerult 🙁 Probaltam mas video megosztot is, de ott is valami nyugje volt es valami hibat irt ki, ezert gondolom azt, hogy nalam lehet valami bibi, csak sajnos lovesem sincs, hogy micsoda 🙁 Mindenesetre probalkozom. Max ha nem sikerul most se, akkor ideiglenesen feltolom FTP-re, aztan onnan lekaphatjatok.

    , Hozzászólás ID: #136363
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    krampi írta korábban:
    Tegnap este 9 orara kb elkeszult a video a szombati talalkozorol, viszont valamiert vacakol a JewTube es nem lehet feltolteni, mindig valami hibat ir ki. Mar probaltam tobb kulonbozo formatumba renderelni a videot es ugy feltolteni, de nem sikerult 🙁 Probaltam mas video megosztot is, de ott is valami nyugje volt es valami hibat irt ki, ezert gondolom azt, hogy nalam lehet valami bibi, csak sajnos lovesem sincs, hogy micsoda 🙁 Mindenesetre probalkozom. Max ha nem sikerul most se, akkor ideiglenesen feltolom FTP-re, aztan onnan lekaphatjatok.

    Várom, kíváncsi vagyok. Mekkora fájl és kb. mikor lesz fent?

    , Hozzászólás ID: #136364
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Jo minosegben renderelve 315 mega. Most meg egy probalkozas van, aztan hogyha most sem megy fel, akkor nem varattatlak titeket tovabb es feltoltom az FTP-re az elkeszult videot. Ha fent lesz valahol (net, ftp), akkor mindenkepp adok majd elerhetoseget itt a forumban hozza, ugyhogy nem kell vadul nyomkodni az F5-ot 😛

    , Hozzászólás ID: #136365
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Jútúbra csak akkor tudsz feltenni egy ilyen nagy videót, ha részletekben töltöd fel.

    , Hozzászólás ID: #136366
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    2GB, vagy 10 perc a limit. Jelen esetben egyiket sem lepem tul, ugyhogy nem ez a problema. Valamiert a feltoltes/konvertalas soran van valami problema. Mindenesetre elviekben ha most mukodik, akkor nemsokara fent kell lennie. Ha pedig nem, akkor mondom, most nem vacakolok, hanem felrakom FTP-re, aztan majd ha lesz ra idom, akkor kiokoskodom, hogy mi lehet a problema.

    , Hozzászólás ID: #136367
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    315 mega, és kevesebb mint 10 perc? Lol, olyat még nem is láttam 🙂

    Ftpről mindenki le tudja szedni, végülis azoknak fontos elsődlegesen akik ott voltak. Ráér később feldobni jútúbra.

    , Hozzászólás ID: #136368
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Rendereles minosegetol fugg a video merete. 16:9-es, 848*480 pixel meretu, 6 perces videorol van szo. Legjobb minosegu kep es hang rendereles mellett nem sok a 315 mega.

    , Hozzászólás ID: #136369
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    Nick írta korábban:
    315 mega, és kevesebb mint 10 perc? Lol, olyat még nem is láttam 🙂

    Ftpről mindenki le tudja szedni, végülis azoknak fontos elsődlegesen akik ott voltak. Ráér később feldobni jútúbra.

    pedig ez még kis méret is. ha azt nézzük hogy egy 4 perces klipet van hogy egygigás változatban töltenek fel (amennyiben a készítők töltik fel)

    , Hozzászólás ID: #136370
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Akkor felrakod FTP-re? Hajt a kíváncsiság. :happy1:

30 bejegyzés megtekintése - 241-270 / 308

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.