A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Budapesti Vízipipa Találka ’09. Febr.

  • , Hozzászólás ID: #111641
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Egy fontos kimaradt :happy1: :

    Itt egy térképrészlet, hogy mindenki könnyedén odataláljon:

    https://www.vizipipatalalkozo.fw.hu/

    Ígértem képeket! Nem túl jó minőség (mobil), de holnap feltöltök párat az előbbi honlapra!

    , Hozzászólás ID: #111642
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Köszi, ki is került. 🙂

    , Hozzászólás ID: #111643
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Megnéztem, nagyon szépen köszönöm 🙂 :amen: .

    , Hozzászólás ID: #111644
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    5 óra simán jó szerintem :super:

    , Hozzászólás ID: #111645
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Riccio írta korábban:
    5 óra simán jó szerintem :super:

    Szerintem is megfelelő az 5 óra. Az asztalokat is 5-re foglalom le, aki előreláthatóan csak később fog odaérni, az mindenképpen szóljon, mert 5:20-kor az el nem foplalt helyeket nem tudjuk tovább fenntartani! A később érkezőknek, ha szólnak, akkor későbbre foglalom le az asztalt.

    , Hozzászólás ID: #111646
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Ja és akit érdekel, van pár kép a helyről:

    http://www.vizipipatalalkozo.fw.hu

    , Hozzászólás ID: #111647
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    anegytech írta korábban:
    A következők jelezték eddig, hogy hány emberrel jönnének, őket is kérem, hogy ha változik ez a szám, akkor szerdáig jelezzék:

    Youri – 4 fő

    Riccio – 1 fő

    Attila, majd írd már be, hogy ez a négy fő kiket foglal magába. a szokásos pipahétfők résztvevői, vagy hozol ismerősöket? amennyiben az első opció a helytálló, engem kapjatok majd le a szerény egy főmmel a listáról 🙂

    , Hozzászólás ID: #111648
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Riccio írta korábban:
    anegytech írta korábban:
    A következők jelezték eddig, hogy hány emberrel jönnének, őket is kérem, hogy ha változik ez a szám, akkor szerdáig jelezzék:

    Youri – 4 fő

    Riccio – 1 fő

    Attila, majd írd már be, hogy ez a négy fő kiket foglal magába. a szokásos pipahétfők résztvevői, vagy hozol ismerősöket? amennyiben az első opció a helytálló, engem kapjatok majd le a szerény egy főmmel a listáról 🙂

    Nőstényem, tehát marad a 4 🙂

    , Hozzászólás ID: #111649
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    Youri írta korábban:

    Nőstényem, tehát marad a 4 🙂

    és maradok én is. akkor tárgytalan. a lista marad változatlan 🙂

    , Hozzászólás ID: #111650
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Na én nekem még semmi nem biztos…

    Lehet, hogy megyek lehet, hogy nem ez most necces…leszavazták a csendest… :rouge: :nono:

    , Hozzászólás ID: #111651
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    kokovics írta korábban:
    Na én nekem még semmi nem biztos…

    Lehet, hogy megyek lehet, hogy nem ez most necces…leszavazták a csendest… :rouge: :nono:

    Hogyhogy? 😮

    , Hozzászólás ID: #111652
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Eleve úgy volt, hogy már régebbóta megbeszélték, hogy péntek 13.-án mennek kocsmázni vakegérbe és mondtam a pipatalit nekik erre ma mondták, hogy vakegérre szavaznak merthogy ott csak 210 a sör meg a Vilmos… :snif: Mondtam, hogy akkor 5kor menjünk csendesba aztán 8-9körül lelépünk és átmegyünk vakegérbe, akkor jött az, hogy 4 óra pipázás után tök punnyadtan már nem lesz kedvük kocsmázni és ráadásul nem lesz ülőhely se addigra vakegérben…

    Nah mindegy még meglátom mit tudok kialkudni…lehet, hogy alapból megyek oda velük vagy megyek csendesbe, holnap majd tudok velük beszélni meglátjuk mi lesz.

    🙁

    , Hozzászólás ID: #111653
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Első Téli Vízipipás Találkozó Budapesten: https://etvtb.freeweb.hu/

    Csakhogy kinézzen valahogy!

    A képeket majd megcsinálom, hogy ne csússzanak el csak most siettem és ez volt a leggyorsabb megoldás. :cote:

    , Hozzászólás ID: #111654
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    kokovics írta korábban:
    Első Téli Vízipipás Találkozó Budapesten: https://etvtb.freeweb.hu/

    Csakhogy kinézzen valahogy!

    A képeket majd megcsinálom, hogy ne csússzanak el csak most siettem és ez volt a leggyorsabb megoldás. :cote:

    Hajrá, támogatom az ötletel. 🙂

    Blogban frissítettem a bejegyzést, oda is kitettem a linket az oldalhoz. 🙂

    , Hozzászólás ID: #111655
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    kokovics írta korábban:
    Eleve úgy volt, hogy már régebbóta megbeszélték, hogy péntek 13.-án mennek kocsmázni vakegérbe és mondtam a pipatalit nekik erre ma mondták, hogy vakegérre szavaznak merthogy ott csak 210 a sör meg a Vilmos… :snif: Mondtam, hogy akkor 5kor menjünk csendesba aztán 8-9körül lelépünk és átmegyünk vakegérbe, akkor jött az, hogy 4 óra pipázás után tök punnyadtan már nem lesz kedvük kocsmázni és ráadásul nem lesz ülőhely se addigra vakegérben…

    Nah mindegy még meglátom mit tudok kialkudni…lehet, hogy alapból megyek oda velük vagy megyek csendesbe, holnap majd tudok velük beszélni meglátjuk mi lesz.

    🙁

    Hát az nem lenne jó, ha nem jönnétek. Itt kb egy százassal drágább a sör vagy 150-el, de nem is értem, hogy lehet 210 egy sör?? Boltban is kb annyiba kerül :happy1: . Egyébként láttam neten valami vakegér sörözőt, de az Orosháza :0 . Ott tényleg 200 a sör :happy1: (nem tudom, hogy csinálják).

    Abban viszont igazuk van, hogy a pipázás, meg a kocsmázás nem nagyon fér össze :triste1: . Ha mindenképpen kocsmázni akarnak, akkor úgyis lesz még alkalom.

    Ha a kocsma mellett döntenek, jó szórakozást kívánok :alcool1: , és akkor találkozunk egy következő találkozón :).

    , Hozzászólás ID: #111656
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    sYska/!/ írta korábban:
    kokovics írta korábban:
    Első Téli Vízipipás Találkozó Budapesten: https://etvtb.freeweb.hu/

    Csakhogy kinézzen valahogy!

    A képeket majd megcsinálom, hogy ne csússzanak el csak most siettem és ez volt a leggyorsabb megoldás. :cote:

    Hajrá, támogatom az ötletel. 🙂

    Blogban frissítettem a bejegyzést, oda is kitettem a linket az oldalhoz. 🙂

    És kösz a segítséget nektek! :super:

    , Hozzászólás ID: #111657
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Nah ők mennek bakegérbe(eddig rosszul írtam) viszont beszerveztem még pár embert akik holnap derül ki, hogy jönnek-e, még megkérdezik otthon… Eddig 4en mennénk de ez még lehet, hogy nem a végleges létszám.. de 1ember az minimum(én) 😉

    , Hozzászólás ID: #111658
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    kokovics írta korábban:
    Nah ők mennek bakegérbe(eddig rosszul írtam) viszont beszerveztem még pár embert akik holnap derül ki, hogy jönnek-e, még megkérdezik otthon… Eddig 4en mennénk de ez még lehet, hogy nem a végleges létszám.. de 1ember az minimum(én) 😉

    Örülök, hogy legalább te biztos ember vagy :). Mivel a helyre azért tömegesen nem férünk be, nem sajnálom, ha max harmincan leszünk, mert túl nagy felfordulást sem szeretnék, mert a sok vizipipára így is oda kell majd figyelni, ugyanis elég zsúfolt a hely :).

    Most cocot izzítottam előbb. Kb négy perc volt az izzítás forrasztóval és hajszárítóval, de így rögtön jön is a sűrű füst, pár szívás után, azonban ezt a csendesben nem lehet megoldani, úgyhogy szerintem mindenki 3kings szenet hozzon.

    , Hozzászólás ID: #111659
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    kokovics írta korábban:

    Örülök, hogy legalább te biztos ember vagy :). Mivel a helyre azért tömegesen nem férünk be, nem sajnálom, ha max harmincan leszünk, mert túl nagy felfordulást sem szeretnék, mert a sok vizipipára így is oda kell majd figyelni, ugyanis elég zsúfolt a hely :).

    Most cocot izzítottam előbb. Kb négy perc volt az izzítás forrasztóval és hajszárítóval, de így rögtön jön is a sűrű füst, pár szívás után, azonban ezt a csendesben nem lehet megoldani, úgyhogy szerintem mindenki 3kings szenet hozzon.

    Hát, gondolom nem is örülnének neki, ha ott hegesztővel el kezdene nyomulni 20 ember.. 😀

    , Hozzászólás ID: #111660
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Más fórumokon nem hirdetjük meg?

    , Hozzászólás ID: #111661
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Engem vegyetek le a listáról, és adjatok hozzá Youri létszámához. plusz mégegyet. tehát Youri: 6 fő

    , Hozzászólás ID: #111662
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Riccio írta korábban:
    Engem vegyetek le a listáról, és adjatok hozzá Youri létszámához. plusz mégegyet. tehát Youri: 6 fő

    Meglesz :)! Többieknek: szerdáig szóljon, aki jön és akinek változnak a dolgok! Addig szabadon változtatható minden :).

    , Hozzászólás ID: #111663
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    kokovics írta korábban:
    Más fórumokon nem hirdetjük meg?

    Azért nem akarom máshol meghirdetni, mert akkor valószínűleg túl sokan jelentkeznének. Egy szabadtéri proginál az jólenne, vagy ha az egész helyet bérelnénk ki, de így elsőre nem szeretnék 50 embert vagy mégtöbbet. Szerintem jó így max 30 fővel, utána lehet gondolkodni, ha sikeres lesz :).

    , Hozzászólás ID: #111664
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Még holnapig várom a jelentkezőket! Eddig kb 25-en vagyunk :).

    , Hozzászólás ID: #111665
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Yo!

    Befér még egy emberke a péntek 13-ai keretbe? Jó lenne ott lenni.:)

    Előre is köszi

    üdv

    HD

    , Hozzászólás ID: #111666
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Holnap délután 3 körül mondom a pontos létszámot addig 4fő(velem együtt) akik tutira jönnek.

    , Hozzászólás ID: #111667
    cisco
    Felhasználó
    Cisco
    • Hozzászólás: 372

    Most nézem csak… ez egy hétfői nap komolyan?

    , Hozzászólás ID: #111668
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    Cisco írta korábban:
    Most nézem csak… ez egy hétfői nap komolyan?

    nem február 9 🙂

    2009 február 13 😉

    , Hozzászólás ID: #111669
    cisco
    Felhasználó
    Cisco
    • Hozzászólás: 372
    Riccio írta korábban:
    Cisco írta korábban:
    Most nézem csak… ez egy hétfői nap komolyan?

    nem február 9 🙂

    2009 február 13 😉

    Az nekem sajnos nem jó, akkor még a Velencei Karneválon leszek! :langue:

    , Hozzászólás ID: #111670
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    hundarkblade írta korábban:
    Yo!

    Befér még egy emberke a péntek 13-ai keretbe? Jó lenne ott lenni.:)

    Előre is köszi

    üdv

    HD

    Persze! 🙂 Az jön, aki akar! Akkor téged is felírlak a listára, de ottlegyél ám 5-re :)!

30 bejegyzés megtekintése - 31-60 / 146

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.