A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Budapesti Vízipipa Találka ’09. Febr.

  • , Hozzászólás ID: #111701
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    4-es busz nem létezik. amire te gondolsz az a 105 szerintem és az az oktogon felől jön (nem tudom pontosan a végállomását) 🙂

    20-30as buszt továbbra sem ajánlom, mert többet kell sétálni és könnyebb eltévedni. aki azzal akar jönni, az vagy hősök terénél szálljon át 105-re, vagy a szegedi útnál 32-esre, megy egy megállót 32-essel és ugyanúgy 14/105 🙂

    az asztaloknál direkt a baloldaliakat ajánlottam, mert nem arra van a WC és a pult, így vélhetően más vendégeket nem zavarunk.

    , Hozzászólás ID: #111702
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Riccio írta korábban:
    4-es busz nem létezik. amire te gondolsz az a 105 szerintem és az az oktogon felől jön (nem tudom pontosan a végállomását) 🙂

    20-30as buszt továbbra sem ajánlom, mert többet kell sétálni és könnyebb eltévedni. aki azzal akar jönni, az vagy hősök terénél szálljon át 105-re, vagy a szegedi útnál 32-esre, megy egy megállót 32-essel és ugyanúgy 14/105 🙂

    az asztaloknál direkt a baloldaliakat ajánlottam, mert nem arra van a WC és a pult, így vélhetően más vendégeket nem zavarunk.

    Ja az elkrülte a figyelmem, hogy a baloldalt ajánlottad, de végülis oda fogunk ülni :). Azt, hogy hogyan lehet oda menni, azt a törpe honlapjáról szedtem le, de én pl. 1-es, majd 14-es villamossal fogok menni.

    , Hozzászólás ID: #111703
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Jol mondtad a buszokat is, csak azota varialt egy kicsit a szamokkal a BKV 🙂 Amugy a legegyszerubb tenyleg lehel terrol 14-es villamossal. Oda meg megy a 3-as metro, amit meg mindenki csak megtalal 😀

    , Hozzászólás ID: #111704
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    krampi írta korábban:
    Jol mondtad a buszokat is, csak azota varialt egy kicsit a szamokkal a BKV 🙂 Amugy a legegyszerubb tenyleg lehel terrol 14-es villamossal. Oda meg megy a 3-as metro, amit meg mindenki csak megtalal 😀

    Igen arra gondoltam, hogy a törpe honlapján régi busz-számok vannak, de sztem a metró, villamos mindenkinek jó lesz :). Csak így jól nézett ki, hogy ennyi lehetőség van :D.

    , Hozzászólás ID: #111705
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    hanyas asztalokat foglaltad le? 🙂

    más: fekete vegyes gyümölcsös nakhla dohányomat (egyszer lett belőle tömve) elcserélném egy felesre :hehe:

    , Hozzászólás ID: #111706
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    Riccio írta korábban:
    hanyas asztalokat foglaltad le? 🙂

    Több asztal lesz összetolva, hogy elférjünk 1 nagy asztalnál mindannyian. 😛

    , Hozzászólás ID: #111707
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    kokovics írta korábban:
    Riccio írta korábban:
    hanyas asztalokat foglaltad le? 🙂

    Több asztal lesz összetolva, hogy elférjünk 1 nagy asztalnál mindannyian. 😛

    oké. akkor oda ülünk majd le 😛

    lehet kicsit korábban le nézünk már. hangolás :]

    , Hozzászólás ID: #111708
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Üdv 🙂

    Elkezdek már én is írogatni ide, ha már 2jó cimbim is itt honol ( Riccio, Youri):D

    Csak nehogy kiamradjak a mókából :happy1:

    Meg azért Úristen….visszaolvastam…majdnem mindenki itt lakik 100méterre a Törpétől…én is 1perc séta (Keszkenő utca) Youri is 30másodpercre….viccos… 😛 🙂

    Pénteken meg akkor mi menjünk hamarabb…előre füstölünk, hogy illatos helyre érkezhessetek :happy1:

    , Hozzászólás ID: #111709
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Kiki írta korábban:
    Üdv 🙂

    Elkezdek már én is írogatni ide, ha már 2jó cimbim is itt honol ( Riccio, Youri):D

    Csak nehogy kiamradjak a mókából :happy1:

    Meg azért Úristen….visszaolvastam…majdnem mindenki itt lakik 100méterre a Törpétől…én is 1perc séta (Keszkenő utca) Youri is 30másodpercre….viccos… 😛 🙂

    Pénteken meg akkor mi menjünk hamarabb…előre füstölünk, hogy illatos helyre érkezhessetek :happy1:

    Köszönjük az előre-illatosítást! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #111710
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Addig is, pipázzatok és játszatok hegedűn :happy1:

    , Hozzászólás ID: #111711
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Azt az egyet nem értem, hogy miért trombitahangja van a hegedűnek :D. Na de ne offoljunk ennyit!

    , Hozzászólás ID: #111712
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    anegytech írta korábban:
    Azt az egyet nem értem, hogy miért trombitahangja van a hegedűnek :D. Na de ne offoljunk ennyit!

    Hát csak azért, mert így vicces…mi legalábbis nagyon élvezzük….Play the violinnnn :happy1: :happy1:

    Majd pü.-ben adok még 1linket, nehogy az adminisztrátor bácsi kitiltson offolás miatt 😀

    , Hozzászólás ID: #111713
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    .Kiki. írta korábban:
    anegytech írta korábban:
    Azt az egyet nem értem, hogy miért trombitahangja van a hegedűnek :D. Na de ne offoljunk ennyit!

    Hát csak azért, mert így vicces…mi legalábbis nagyon élvezzük….Play the violinnnn :happy1: :happy1:

    Majd pü.-ben adok még 1linket, nehogy az adminisztrátor bácsi kitiltson offolás miatt 😀

    na már csak az kell hogy Peti beregisztráljon… :ooo

    , Hozzászólás ID: #111714
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Üdv! Nekünk nagyon szimpatikus lett volna az előző célpont (onnan egy köpésre járunk suliba…), de azt hiszem így is meg fogjuk oldani, nem adjuk fel! 🙂 Ott leszünk, terv szerint, ahányan tudunk! (Ja, mellesleg én pedig Szigethalom mellett lakom… 😀 )

    , Hozzászólás ID: #111715
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Radish írta korábban:
    Üdv! Nekünk nagyon szimpatikus lett volna az előző célpont (onnan egy köpésre járunk suliba…), de azt hiszem így is meg fogjuk oldani, nem adjuk fel! 🙂 Ott leszünk, terv szerint, ahányan tudunk! (Ja, mellesleg én pedig Szigethalom mellett lakom… 😀 )

    Akkor neked bejött volna szigethalom :D. Hát mindegy, nekem is jobb lett volna csendes, de még oda is lehet szervezni valamikor :).

    , Hozzászólás ID: #111716
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    anegytech írta korábban:
    Radish írta korábban:
    Üdv! Nekünk nagyon szimpatikus lett volna az előző célpont (onnan egy köpésre járunk suliba…), de azt hiszem így is meg fogjuk oldani, nem adjuk fel! 🙂 Ott leszünk, terv szerint, ahányan tudunk! (Ja, mellesleg én pedig Szigethalom mellett lakom… 😀 )

    Akkor neked bejött volna szigethalom :D. Hát mindegy, nekem is jobb lett volna csendes, de még oda is lehet szervezni valamikor :).

    már itt a tavasz a levegőben 😉 és akkor még zárt hely se fog kelleni

    , Hozzászólás ID: #111717
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Én is már várom, hogy jöjjenek a szabadtéri rendezvények :).

    Ha jól sikerül a pénteki megmozdulás, akkor pozitívan tikinthetünk a jövőbe :D.

    , Hozzászólás ID: #111718
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Még 4 nap.

    Kíváncsi leszek miként alakul és a képekre is kíváncsi leszek. 🙂

    , Hozzászólás ID: #111719
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Noh, előbb rossz helyre ment az írásom, bocsi megint.

    Tehát mindenki hozzon magával szipkát.

    Mégiscsak higiénikusabb. : )

    , Hozzászólás ID: #111720
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Youri írta korábban:
    Noh, előbb rossz helyre ment az írásom, bocsi megint.

    Tehát mindenki hozzon magával szipkát.

    Mégiscsak higiénikusabb. : )

    Youri ötletét támogatom! Szipkát mindenképpen hozzon magával mindenki! Mellesleg nem tudom, ki milyen szenet akar hozni, de szerintem ilyen helyre csak az öngyulladós a jó.

    , Hozzászólás ID: #111721
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    anegytech írta korábban:
    Youri írta korábban:
    Noh, előbb rossz helyre ment az írásom, bocsi megint.

    Tehát mindenki hozzon magával szipkát.

    Mégiscsak higiénikusabb. : )

    Youri ötletét támogatom! Szipkát mindenképpen hozzon magával mindenki! Mellesleg nem tudom, ki milyen szenet akar hozni, de szerintem ilyen helyre csak az öngyulladós a jó.

    3000Ft-ért tudok 3kingset szerezni (100db-os), tehát 10db szén / 300ft ért tudok vinni annak aki nem nagyon használ és olcsóbban nem tud hirtelen. Aki tud az szóljon 😀

    , Hozzászólás ID: #111722
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    anegytech írta korábban:
    Youri írta korábban:
    Noh, előbb rossz helyre ment az írásom, bocsi megint.

    Tehát mindenki hozzon magával szipkát.

    Mégiscsak higiénikusabb. : )

    Youri ötletét támogatom! Szipkát mindenképpen hozzon magával mindenki! Mellesleg nem tudom, ki milyen szenet akar hozni, de szerintem ilyen helyre csak az öngyulladós a jó.

    szeretni fognak minket, amikor egyszerre 8-9 szén begyullad :hehe: :S

    , Hozzászólás ID: #111723
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Igen, az komoly lesz :D. Remélem azért semmi gáz nem lesz vele. Én megkérdeztem, hogy lehet-e vinni vízipipát :siffle: .

    , Hozzászólás ID: #111724
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Ezért lenne jó Cocot gyujtani, annak nincsen füstje! :cote:

    , Hozzászólás ID: #111725
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    kokovics írta korábban:
    Ezért lenne jó Cocot gyujtani, annak nincsen füstje! :cote:

    Majd nyitunk egy ablakot max. Akkora bűzt csak nem csinálunk a szenekkel….meg amúgy is….potánciális fizető vendégek leszünk, örüljenek inkább 🙂

    , Hozzászólás ID: #111726
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Kell akkor újra beszereznem öngyulladós szenet még most, hogy megtanuljak vele újra tömni. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #111727
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    kokovics írta korábban:
    Kell akkor újra beszereznem öngyulladós szenet még most, hogy megtanuljak vele újra tömni. :triste1:

    Ma coco-val tömtem fakher szőlőt, majd rádobtam a végén egy 3kingset :erk: . Hát mitnemondjak, ég és föld. A mellékízt rögtön kiéreztem, de sebaj, azzal sem rossz, csak kicsit hamarabb elég a tömés. Szóval törpébe hozzatok dohányt dögivel :D.

    , Hozzászólás ID: #111728
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Nem fogok öngyulladóssal szarakodni :nono:

    Cocot viszek :frime:

    , Hozzászólás ID: #111729
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    kokovics írta korábban:
    Nem fogok öngyulladóssal szarakodni :nono:

    Cocot viszek :frime:

    És azt hogy akarod izzítani? Forrasztót hozol?

    , Hozzászólás ID: #111730
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Eljött a mi időnk 🙂 !

    Syska frissítette a blogot, remélem, mindenkihez eljutott az info az új helyről.

    Tehát akkor holnap ötkor a Törpében leszünk, viszek fényképezőt, nameg pipát 😉 .

30 bejegyzés megtekintése - 91-120 / 146

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.