A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Budapesti Vízipipa Találkozó ’09 Július

  • , Hozzászólás ID: #128453
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    sYska/!/ írta korábban:
    kokovics írta korábban:

    Syska nem vagy véletlenül rabbi? :fouet1: :orc1:

    Én is viszek gázforrasztót, habár azzal több ideig tart de én odaadom ingyen nektek is begyújtani a cocot.

    Kokovics, a probléma abban áll, hogy tied öngyújtó gázzal megy. 1 palack 300ft. Az enyém kerti grillekhez, főzőkhöz stb. való, 700-800Ft 1db palack és mivel nagy erejű zabálja a gázt. Te is tudod, hogy 8x-9x gyorsabban izzítja a coco-t mint a tied. Annyival több gázt is fogyaszt sajnos.

    Azonban ha hozod akkor majd nálad állhatnak sorba. 😀 3ik embernél garantáltam túl melegszik és pihentetni kell én féltem is az én gázforrasztóm, szolga sem vagyok, hogy mindig brico-kat izzítsak… 🙂

    Jólvan, bocsi lehet durva volt de nem giceségből írtam csak viccesnek tartottam, hogy 3dbfélcoco100ft, mondjuk ha adod a szenet akkor máris más. És mégegyszer bocs. :alcool1:

    Am. remélem hozod holnap a Hookah Cariing Baget nagyon kivi vagyok rá.

    , Hozzászólás ID: #128454
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210
    wakummaci írta korábban:
    Nah mi kb 4re megyünk ki haverral,ő hoz pipát,én meg razant. Tuti megtalálunk titeket 😉

    wakummaci majd keresed a füst gomoly felhőiket 😀 :faché4: :faché4: :faché4: :faché4: :faché4:

    , Hozzászólás ID: #128455
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    attesz írta korábban:
    wakummaci írta korábban:
    Nah mi kb 4re megyünk ki haverral,ő hoz pipát,én meg razant. Tuti megtalálunk titeket 😉

    wakummaci majd keresed a füst gomoly felhőiket 😀 :faché4: :faché4: :faché4: :faché4: :faché4:

    Amúgy a 2-300ember között ne próbálj minket megkeresni, hanem nammort, razant, vorteexet, phunnelt, Espresso Towert, sok gázforrasztót és természetes szenet, könnyebben megtalálsz így minket.

    , Hozzászólás ID: #128456
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Épp kérdezni akartam, hogy van-e lehetőség a coco meggyújtására valaki általi gázforrasztóra de akkor látom offos a téma.. :gene:

    Azért biztonság kedvéért viszünk cocot is de 3kingsel leszünk felszerelve főleg.

    Amúgy nem csak razant/nammort fogok keresni, hanem az ismerős arcokat, mert jópáratoknak ismerem az ábrázatát, úgyhogy meglesztek, főleg ha külön ültök, szeparálódva.

    , Hozzászólás ID: #128457
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    wakummaci írta korábban:
    Épp kérdezni akartam, hogy van-e lehetőség a coco meggyújtására valaki általi gázforrasztóra de akkor látom offos a téma.. :gene:

    Azért biztonság kedvéért viszünk cocot is de 3kingsel leszünk felszerelve főleg.

    Amúgy nem csak razant/nammort fogok keresni, hanem az ismerős arcokat, mert jópáratoknak ismerem az ábrázatát, úgyhogy meglesztek, főleg ha külön ültök, szeparálódva.

    Mint mondtam lesz gázforrasztó, csak valami minimális költséget kérek érte, megvan húzva a nadrág szíjam. :([vonal][/vonal]

    kokovics írta korábban:
    attesz írta korábban:

    wakummaci majd keresed a füst gomoly felhőiket 😀 :faché4: :faché4: :faché4: :faché4: :faché4:

    Amúgy a 2-300ember között ne próbálj minket megkeresni, hanem nammort, razant, vorteexet, phunnelt, Espresso Towert, sok gázforrasztót és természetes szenet, könnyebben megtalálsz így minket.

    Igen. Nekem például egy ezüstös-kék kristály-sárgás közép elemes pipám van és alá fogok tenni egy nagy fa dobozt. Továbbá egy kis horgász széket is hozok, amin kék-fehér csíkos. Ja és a kihagyhatatlan 3db Razan cső lesz a táskámra téve. 🙂

    , Hozzászólás ID: #128458
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Az időjárást látjátok? 🙁

    , Hozzászólás ID: #128459
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Fehérváron is nagyon rossz idő van…esik az esö is :triste1:

    , Hozzászólás ID: #128460
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    kokovics írta korábban:
    Az időjárást látjátok? 🙁

    Persze, nálam előbb esett is. Azonban ez nem tántorít el. 🙂

    Max bemegyünk a Cafe Cara-ba, az ott van a Hőstök terénél. Nagyon jó hely. Az egyetlen hely ahol tömnek Al Fakher-t és értenek hozzá. Több kör szenet is adnak, hisz bírja az AF. Csak picit drága. Szal vészhelyzet esetén bemehetünk, max meg kell kérdezni, hogy bemehetünk-e saját pipával.

    , Hozzászólás ID: #128461
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    sYska/!/ írta korábban:
    kokovics írta korábban:
    Az időjárást látjátok? 🙁

    Persze, nálam előbb esett is. Azonban ez nem tántorít el. 🙂

    Max bemegyünk a Cafe Cara-ba, az ott van a Hőstök terénél. Nagyon jó hely. Az egyetlen hely ahol tömnek Al Fakher-t és értenek hozzá. Több kör szenet is adnak, hisz bírja az AF. Csak picit drága. Szal vészhelyzet esetén bemehetünk, max meg kell kérdezni, hogy bemehetünk-e saját pipával.

    Az az a hely ami nagyon nagy?

    , Hozzászólás ID: #128462
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    kokovics írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Persze, nálam előbb esett is. Azonban ez nem tántorít el. 🙂

    Max bemegyünk a Cafe Cara-ba, az ott van a Hőstök terénél. Nagyon jó hely. Az egyetlen hely ahol tömnek Al Fakher-t és értenek hozzá. Több kör szenet is adnak, hisz bírja az AF. Csak picit drága. Szal vészhelyzet esetén bemehetünk, max meg kell kérdezni, hogy bemehetünk-e saját pipával.

    Az az a hely ami nagyon nagy?

    Elvileg igen.

    Amúgy én már most pakolok. 🙂

    Nem találom a gipsz átalakítóm a Phunnelhez. 🙁 Valakinek majd kölcsön adhatom így… :grr:

    , Hozzászólás ID: #128463
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    wakummaci írta korábban:
    Épp kérdezni akartam, hogy van-e lehetőség a coco meggyújtására valaki általi gázforrasztóra de akkor látom offos a téma.. :gene:

    Azért biztonság kedvéért viszünk cocot is de 3kingsel leszünk felszerelve főleg.

    Amúgy nem csak razant/nammort fogok keresni, hanem az ismerős arcokat, mert jópáratoknak ismerem az ábrázatát, úgyhogy meglesztek, főleg ha külön ültök, szeparálódva.

    Nem hinném hogy sok 125-ös pipa lesz. Szal keress egy kiemelkedő narancssárga 125 centis pipát. A többiek is ott lesznek valahol 😀

    , Hozzászólás ID: #128464
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    isi írta korábban:

    Nem hinném hogy sok 125-ös pipa lesz. Szal keress egy kiemelkedő narancssárga 125 centis pipát. A többiek is ott lesznek valahol 😀

    Mindenki a saját pipáját mondja. Büszke vagyok rátok bakker! :happy1: 😛

    Hála égnek előkerült az átalakítóm. Azért hozok 1 egyiptomi vortex-et és 2db szír vortex-et plusz a phunnel kerámiám. :diable: :coeur:

    , Hozzászólás ID: #128465
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    sYska/!/ írta korábban:
    isi írta korábban:

    Nem hinném hogy sok 125-ös pipa lesz. Szal keress egy kiemelkedő narancssárga 125 centis pipát. A többiek is ott lesznek valahol 😀

    Mindenki a saját pipáját mondja. Büszke vagyok rátok bakker! :happy1: 😛

    Hála égnek előkerült az átalakítóm. Azért hozok 1 egyiptomi vortex-et és 2db szír vortex-et plusz a phunnel kerámiám. :diable: :coeur:

    Hát na…. “mindenkinek a saját gyereke a legszebb” valahogy így szól a mondás :happy1: :happy1:

    , Hozzászólás ID: #128466
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    kokovics írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Persze, nálam előbb esett is. Azonban ez nem tántorít el. 🙂

    Max bemegyünk a Cafe Cara-ba, az ott van a Hőstök terénél. Nagyon jó hely. Az egyetlen hely ahol tömnek Al Fakher-t és értenek hozzá. Több kör szenet is adnak, hisz bírja az AF. Csak picit drága. Szal vészhelyzet esetén bemehetünk, max meg kell kérdezni, hogy bemehetünk-e saját pipával.

    Az az a hely ami nagyon nagy?

    Igen elég nagy, a tulaj nagyon jó fej, bár nem tudom, hogy megengedi-e azt hogy bemenjen az ember saját pipával, a hasonló helyeken szoktak arra hivatkozni, hogy rontja az üzletet, mert itt pl.: 1700 egy AF tömés,1300 egy sima tömés ami valljuk be nem olcsó, viszont nálam tegnap két és fél órát bírta a görögdinnyés AF, és csak úgy jöttek a frissen izzó Cocobrico-k 😛 . Ha estig van maradás akkor viszont érdemes megnézni a hastánc műsort is! 😀

    , Hozzászólás ID: #128467
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Most elindulok. Remélem időben odaér mindenki! Ha más nem akkor már a Hősök terén gyújtunk 1 kört. 😀

    , Hozzászólás ID: #128468
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Huh, szerintem én az idő miatt kihagyom a mókát, viszont délután-este lehet hogy lenézek a Café Kara-ba. Jó pipázást nektek, reméljük nem fúj el titeket a szélvihar! 🙂

    , Hozzászólás ID: #128469
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Én rögtön a vár mellé megyek majd. Remélem jobb idő lesz mert ez nagyon gáz…

    , Hozzászólás ID: #128470
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210

    Na meséljen már valaki hogy sikerült a találka ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #128471
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    attesz írta korábban:
    Na meséljen már valaki hogy sikerült a találka ! 🙂

    Én most értem haza, az utolsókként jöttünk el syskáékkal. Az idő szeles de jó volt, nem voltak sokan sőt…max.100ember

    , Hozzászólás ID: #128472
    attesz
    Felhasználó
    attesz
    • Hozzászólás: 210

    Nah akkor örülök hogy jól ment ! 🙂 én is mentem volna dehát húzos volt a hetem …..

    , Hozzászólás ID: #128473
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470

    Jó volt a tali, fel is dőlt a pipám az elején, a szél miatt! De tényleg nagyon jó volt. Nem csináltam sok képet, és nem is jók, de itt vannak:

    [kep]https://kepfeltoltes.hu/090725/CIMG0703_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/kep]

    [kep]https://kepfeltoltes.hu/090725/CIMG0704_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/kep]

    [kep]https://kepfeltoltes.hu/090725/CIMG0705_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/kep]

    [kep]https://kepfeltoltes.hu/090725/CIMG0706_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/kep]

    [kep]https://kepfeltoltes.hu/090725/CIMG0707_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/kep]

    [kep]https://kepfeltoltes.hu/090725/CIMG0708_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/kep]

    , Hozzászólás ID: #128474
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    alvó kokovics 😀

    percdíjak syska pipájának használatáért 😛

    szél :-/

    nagy szél ami elviszi isi pipáját :happy1:

    kis csóri pipám, a nagy helyett X|

    fakher, masah, nammor, razan, vortex, phunel

    meg ilyesmikre gondoljatok

    🙂

    , Hozzászólás ID: #128475
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Sajnálom, hogy nem voltam ott, szívesen elmentem volna, de megijedtem a széltől, úgy hogy inkább behúzódtam a Café Kara-ba egy jó két és fél órás AF eper+gránátalma mix-re. 🙂

    Nem muszáj kötni az ebet a karóhoz, szóval máskor is lehetne ilyen rendezvény,ami szokott is általában lenni, amíg jó idő van csak nem feltétlen Budapesti, hanem vpfórumos tali a szabadban.

    Respect nektek akik ott voltatok, és a hiába fújt a szél a ‘Taft’ és a pipa is tartott! 🙂

    , Hozzászólás ID: #128476
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Hookah írta korábban:
    Sajnálom, hogy nem voltam ott, szívesen elmentem volna, de megijedtem a széltől, úgy hogy inkább behúzódtam a Café Kara-ba egy jó két és fél órás AF eper+gránátalma mix-re. 🙂

    Nem muszáj kötni az ebet a karóhoz, szóval máskor is lehetne ilyen rendezvény,ami szokott is általában lenni, amíg jó idő van csak nem feltétlen Budapesti, hanem vpfórumos tali a szabadban.

    Respect nektek akik ott voltatok, és a hiába fújt a szél a ‘Taft’ és a pipa is tartott! 🙂

    Volt már, majd tarthatunk. 🙂

    Amúgy jó volt. 6óra alatt 3 tömésem ment el. Mindegyik füstölt másfél órát kb. 😀 Elég sokan voltunk és mi alkottuk a legnagyobb csapatot. 🙂

    , Hozzászólás ID: #128477
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    sYska/!/ írta korábban:
    Hookah írta korábban:
    Sajnálom, hogy nem voltam ott, szívesen elmentem volna, de megijedtem a széltől, úgy hogy inkább behúzódtam a Café Kara-ba egy jó két és fél órás AF eper+gránátalma mix-re. 🙂

    Nem muszáj kötni az ebet a karóhoz, szóval máskor is lehetne ilyen rendezvény,ami szokott is általában lenni, amíg jó idő van csak nem feltétlen Budapesti, hanem vpfórumos tali a szabadban.

    Respect nektek akik ott voltatok, és a hiába fújt a szél a ‘Taft’ és a pipa is tartott! 🙂

    Volt már, majd tarthatunk. 🙂

    Amúgy jó volt. 6óra alatt 3 tömésem ment el. Mindegyik füstölt másfél órát kb. 😀 Elég sokan voltunk és mi alkottuk a legnagyobb csapatot. 🙂

    Kár, hogy nem voltam ott, nézegettem a képeket, amiket isi felrakott, jó buli lehetett, pipahegyek, razan-ok, phunnelek és vortexek, tisztára, mint a mennyország. 😀 Na legközelebb tuti benevezek én is, addig veszek egy nagy táskát az új nagypipámnak, és azt viszem, mert pofásabb, mint régebbiek.

25 bejegyzés megtekintése - 91-115 / 115

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.