A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Budapesti Vízipipa Találkozó ’09 Március

  • , Hozzászólás ID: #112996
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Mond. 😀

    , Hozzászólás ID: #112997
    pipamester
    Felhasználó
    Pipamester
    • Hozzászólás: 38

    Emberek! Nagyon jó lenne tudni, hogy hányan lennénk és mikor, mert ha nem férünk el annyian, akkor van a probléma…

    Ezért jó lenne, ha mindenki, aki akar jönni, megmondaná, hogy jó-e neki a 28-a.

    , Hozzászólás ID: #112998
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    28 nekem okés. de még hely sincs kitalálva :0

    , Hozzászólás ID: #112999
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Ok nekem is.

    , Hozzászólás ID: #113000
    pipamester
    Felhasználó
    Pipamester
    • Hozzászólás: 38

    A cd-füvet valaki megemlítette, mint ötlet.

    Szerintem teljesen megfelelne a találkozóhoz.

    , Hozzászólás ID: #113001
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Gondolkodjatok úgy, hogy lehet már jó idő lesz. 🙂

    Érdemes először egy A tervet kitalálni a szabadba, találkozási pontként és B terv lenne egy fedett hely, csak mondjuk egyeztetéssel. (“hátrány”, hogy korán kell akkor találkozni, ha jó az idő akkor le lehessen még mondani)

    , Hozzászólás ID: #113002
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Jaja, lehetne akkor a Margitszigetre tervezni, ha szabadban gondolkozunk.

    , Hozzászólás ID: #113003
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Hat azert szerintem meg olyan nagyon meleg nem lesz, hogy kint lehessen ucsorogni. De ki tudja, remeljuk 🙂

    , Hozzászólás ID: #113004
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    krampi írta korábban:
    Hat azert szerintem meg olyan nagyon meleg nem lesz, hogy kint lehessen ucsorogni. De ki tudja, remeljuk 🙂

    szerintem se

    majd áprilisban 🙂

    addigra talán esőterv se kell 😉

    , Hozzászólás ID: #113005
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Elmentünk a ZöldAngyalba és nagy filozás után aztmondták, hogy nagyon sok pipa ez és nagyon nagy füst lenne, még talán meglehetne csinálni egy hétköznap de péntek-szombat-vasárnap kizárva merthogy azok a napok vacsorakötelesek és most sok hétvége levan foglalva rendezvénynek.

    Sajnos ez a hely kihúzva a listáról… :snif:

    , Hozzászólás ID: #113006
    pipamester
    Felhasználó
    Pipamester
    • Hozzászólás: 38

    A szabadba kiüléssel egyrészt az a necces, hogy tavasz eleje van, és nem túl valószínű, hogy addigra kánikula lenne.

    A másik, hogy ugye 28-a munkanap, és így szerintem nem lehetne olyan korán kezdeni…de majd meglátjuk!

    Amúgy a cd-fű 3kor nyit, szal így se nagyon tudnánk sokáig maradni…

    , Hozzászólás ID: #113007
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    A rézangyalát, valami úgyis összejön. :gene:

    , Hozzászólás ID: #113008
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Teny, hogy sokkal egyszerubb dolgunk lesz, hogyha itt lesz a joido 🙂 Nem kell annyi szervezkedes egy Margitszigeti pipazashoz es hangulatra is sokkal jobb 🙂

    , Hozzászólás ID: #113009
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Ja és a Normafára is fölmehetnénk. Az is jó hely. :intello:

    , Hozzászólás ID: #113010
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Onnantol kezdve mar igazabol szinte mindegy is a dolog. Tenyleg nem fontos a Margitszigetre menni, az csak egy hely a sok kozul. De barmilyen nyugis, csendes termeszetbeli hely megteszi.

    , Hozzászólás ID: #113011
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Azért legyen jó dátum is, hogy fent legyek akkor. 😀

    , Hozzászólás ID: #113012
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Úgylátom eléggé elakadt a szervezkedés :).

    Szerintem nem kellene feladni, vagy abbahagyni. Tény, hogy mostanában én is kevesebbet járok fórumra, de néha-néha benéz mindenki, szóval meg lehetne szervezni a márciusi talit.

    A Cd fű-ben életemben nem voltam, de biztosan jó hely. Én még a Monyó Cafét ajánlanám, itt megengedték a vízipipázást, de kérdés, hogy lehet-e ennyi embernek helyet foglalni és ennyi pipát beengednek-e.

    Hogy mégiscsak történjen valami, én ajánlanék két időpontot. Múltkor tényleg elmentünk korábban, de figyelembe kell venni, hogy mi (akik korábban elmentünk) mind elég messze lakunk a 13. kerülettől. Az ötödik kerület és a belváros környéke viszont szerintem mindenkinek jobb, mert mégiscsak a centrumban van és jobb a közlekedés minden irányban. Ezért itt sokkal tovább is maradhatunk.

    Egyébként most néztem a naptárra: március 13-a péntekre esik. 😀 Lehet, hogy meg kellene kockáztatni erre a napra tenni a találkozót, de ez elég korán van. Azért az mekkora lenne, hogy az összes találkozónkat péntek 13-án tartanánk meg? 😀

    Na akkor most komolyan: március 20., 27. lenne az ajánlatom négy-öt óra környékén lehetne találkozni. Szerintem ha belvárosban vagyunk, akkor a legtöbben tudunk maradni sokáig, szóval ettől nem kell félni, viszont az iskola és egyéb elfoglaltságok miatt sokan nem tudnának odajönni kettő-három körül.

    A két helyszín pedig a CD FŰ és Monyó Café (mindkettő a belváros vonzáskörzetében), amit ajánlanék. A Csendest már említettem, hogy ki lett tiltva a pipa.

    Szóval akkor ébresztő emberek és szervezzük azt a találkozót :)!

    , Hozzászólás ID: #113013
    matty66
    Felhasználó
    matty66
    • Hozzászólás: 136

    Bár engem (sajnos) nem érint a találkozó, azért szólok, hogy márc. 28. munkanap lesz. Azt nem tudom, hogy az iskolákra vonatkozik-e, de nagyon valószínű, hogy igen.

    , Hozzászólás ID: #113014
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    matty66 írta korábban:
    Bár engem (sajnos) nem érint a találkozó, azért szólok, hogy márc. 28. munkanap lesz. Azt nem tudom, hogy az iskolákra vonatkozik-e, de nagyon valószínű, hogy igen.

    Oh, akkor jó, hogy szólsz. Ebben az esetben 27-e helyett 28-át ajánlom :)!

    , Hozzászólás ID: #113015
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Mából kiindulva akár szabadban is gondolkodhatunk.

    , Hozzászólás ID: #113016
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    gerago írta korábban:
    Mából kiindulva akár szabadban is gondolkodhatunk.

    Mából azért ne, iszonyat szél fújt délutánig… Motort is többször feldöntötte…

    , Hozzászólás ID: #113017
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Szabadban szerintem se gondolkodjunk előre, max, ha tényleg jó idő van, akkor csapatostul átvonulunk valami jó helyszínre. Addig is nem ártana megbeszélni, hogy rossz idő esetén melyik helyre menjünk, mert asztalt kell foglalni, illetve, kinek melyik időpont jó (CD FŰ, Monyó Café /mindkettő a belváros környékén/, március 20., 28.).

    , Hozzászólás ID: #113018
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Legyen Március 20. valamelyik helyszínen és már most kérünk mindenkit, hogy 13.-áig jelentkezzen!

    , Hozzászólás ID: #113019
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Márc 20 az barátságosabb. Talán arra el tudok mászni én is.

    , Hozzászólás ID: #113020
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Akkor legyen 20..

    , Hozzászólás ID: #113021
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    nekem igazából édesmind1. így a 20 nekem is tökéletes. helyszín keresésre fel

    , Hozzászólás ID: #113022
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Riccio írta korábban:
    nekem igazából édesmind1. így a 20 nekem is tökéletes. helyszín keresésre fel

    A 20. nekem is jó. Én elmegyek ezen a héten Mónyó Caféba és megérdeklődöm a dolgokat. 13-áig mindenki jelezze, hogy jön-e, és akkor lehet helyet foglalni.

    , Hozzászólás ID: #113023
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Megyek. Majd szerda-csütörtök körül tudom megmondani, hogy pontosan hány fővel. (Remélem most tovább maradnak és nem hagynak ott.)

    , Hozzászólás ID: #113024
    pipamester
    Felhasználó
    Pipamester
    • Hozzászólás: 38

    akkor márc. 20-a a végleges?

    , Hozzászólás ID: #113025
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    Pipamester írta korábban:
    akkor márc. 20-a a végleges?

    Igen.

    13.a péntekig jelentkezni kell!

30 bejegyzés megtekintése - 31-60 / 100

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.