A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Call of duty 2 Pipafórumosokkal

  • , Hozzászólás ID: #69576
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570

    Felvetődött a cod2-zés témája a dumaládában, én is szívesen benne lennék!Xfire-el játszanánk?

    , Hozzászólás ID: #146017
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    X-firen keresztül én is tudok játszani, viszont nekem semmiféle mod nincs feltelepítve.

    Sima natur Cod 2- őt toltuk.

    Istenem de szép esték voltak, mikor még nem volt tele anyázó 12 éves csítertömeggel a net, és lehetett normálisan játszani.

    , Hozzászólás ID: #146018
    joker
    Felhasználó
    Joker
    • Hozzászólás: 300
    pooly írta korábban:
    X-firen keresztül én is tudok játszani, viszont nekem semmiféle mod nincs feltelepítve.

    Sima natur Cod 2- őt toltuk.

    Istenem de szép esték voltak, mikor még nem volt tele anyázó 12 éves csítertömeggel a net, és lehetett normálisan játszani.

    Hát az már bizony nagyon régen volt :triste1:Meg a tipikus “há b*zeg honan mááá… “de sokat röhögtem az ilyeneken… :malin2: Nekem meg még valahonnan le kéne szedni a játékot is…előbb utóbb kialakul ez, hogy jó legyen 😉

    , Hozzászólás ID: #146019
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Az én klánom még megvan, velük lehetne gyakorolgatni.

    Ott legalább tisztán játszik mindenki, ez tuti.

    AccessDenied powa

    , Hozzászólás ID: #146020
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Én is elindítom. Régen én is toltam, nem kell megint a 12 éveseket kiemelni, anno én voltam az egyik kivétel, aki se nem csítelt, se nem anyázott, csak játszott szép csendben a ***Magyar*** klánban CoD:UO-ban. A CoD2 nem lehet nagyon más játék, de már nagyon rég nem játszottam.

    , Hozzászólás ID: #146021
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Nah, ha jöttök hozzánk, akkor mi Hamachin keresztül nyomjuk. És a dumához skypot használunk, vagy TS-t.

    Csak is ismerősök jöhetnek fel a szerverre, tehát csalás nem lesz meg ilyen szemétkedések. 😀

    Merciless mod szükségeltetik a játékhoz.

    Ami után megvan, akkor lehet jönni. Többnyire minden nap este felé játszogatunk kevesebben, de szombatonként leszülnk kb 8-10en is 😀

    További info msnen 🙂

    Ami kell

    (1 hamachi kliens, ha nincs. Skype.)

    Patch 1.3

    https://www.strategyinformer.com/pc/call … /7103.html

    Merciless mod

    https://www.moddb.com/mods/merciless-mod … -installer

    Merciless mod patch https://www.moddb.com/mods/merciless-mod … rver-patch

    CoD 2 NOCD

    https://m0001.gamecopyworld.com/games/pc … %20v1.3%20[ENGLISH]%20No-CD/Fixed%20EXE

    server patch

    https://m0001.gamecopyworld.com/games/pc … PATCH%20v2

    , Hozzászólás ID: #146022
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    hú énis sokáig cod2ztem régen. azóta alap hogy fennt van a gépen ha nem is játszom vele már sokszor.

    , Hozzászólás ID: #146023
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Gyertek minél többen. Úgy vicces! 😀

    Itt egy kis ízelítő!

    , Hozzászólás ID: #146024
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    0:42kor mikor felrobban a srác az k.nagy:D vérfelhő

    én is csináltam régen egy ilyen kis fun videót, ha megtaláltam belinkelem.

    , Hozzászólás ID: #146025
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    Feltöltöttem újra mert azóta nemtudom hova lett. ökörködés.

    (eléggé lerontotta youtube a minőséget)

    , Hozzászólás ID: #146026
    berserkers
    Felhasználó
    berserkers
    • Hozzászólás: 203

    Régen én is játszottam komolyan. Cb 3-4 helyen volt a klánunk általában. Ha meg újat indítottunk haverokkal egy hét alatt megint megszereztük azt a helyet. Jók voltunk, de már nem játszunk. Viszont éppen most akartam felrakni ismét kicsit pubolgatni.

    , Hozzászólás ID: #146027
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344
    Gábor írta korábban:
    Én is elindítom. Régen én is toltam, nem kell megint a 12 éveseket kiemelni, anno én voltam az egyik kivétel, aki se nem csítelt, se nem anyázott, csak játszott szép csendben a ***Magyar*** klánban CoD:UO-ban. A CoD2 nem lehet nagyon más játék, de már nagyon rég nem játszottam.

    Hidd el nem a hasamra csapva mondtam 12 éves korosztályt, tapasztaltam.

    3 éven keresztül játszottam, nem tudom megszámolni hányszor és hányféle módon küldtek el a k…a anyámba, csak azért mert volt egy jó lövésem. Nagyrészben ez a magyar mentalitás váltotta ki belőlem azt, hogy abbahagytam a játékot.

    És itt gyorsan hozzá is tenném, hogy le a kalpaggal és tisztelet mindenki előtt aki tényleg tisztességesen és tényleg a játékért, és a társaságért játszotta, és játssza ezt a fantasztikus játékot.

    , Hozzászólás ID: #146028
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570

    Naja, ez a sok kis pöcsagyú(elnézést :gene:) késztetett arra hogy abbahagyjam!Esküszöm megőrültem azon hogy mindenki egymásnak esik, mindenhol feszültség van, és mindenki mindenkit gyanusítgat!És erről néhány barom tehet csak,aki nem tud csalás nélkül játszani!

    , Hozzászólás ID: #146029
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Somika írta korábban:
    Naja, ez a sok kis pöcsagyú(elnézést :gene:) késztetett arra hogy abbahagyjam!Esküszöm megőrültem azon hogy mindenki egymásnak esik, mindenhol feszültség van, és mindenki mindenkit gyanusítgat!És erről néhány barom tehet csak,aki nem tud csalás nélkül játszani!

    Mi jót röhögünk minden féle marhaságon. Bár van néha egy kér “anyukázgatás” de az is baráti hangon. 😀

    , Hozzászólás ID: #146030
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    most vettem észre nincs hang a videón?

    annélkül egyébként lósz.rt nemér. az a lényeg benne.

    , Hozzászólás ID: #146031
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Régebben én is sokat játszottam cod2-vel, de az a baj az ilyen játékokkal, hogy az ember nagyon beleéli magát. Egy-egy hoszabb játék után még álmomban is arra gondoltam, hogy játszom. A magyar szervereken rengeteg a kiskorú és szidják egymást ezerrel, de mondjuk ezekkel soha nem törődtem, mert csak vigyorogtam, amikor már öten azzal szivattak, hogy csalok, miközben csak jó lövéseim voltak.

    Mindenesetre annyi értékes időt vett el tőlem a játék, hogy abbahagytam, mert inkább hasznos dolgokkal töltöm el a szabadidőm. Néha-néha, ha nagyon sok időm van és unatkozom (ami ritkaság szerencsére), akkor előveszem, de én örülök, hogy abbahagytam, mert legalább nem lógok a gépen :D. Akkor még örültem volna, ha így egy társasággal játszhattam volna, most már viszont nem akarok visszaesni :D.

    , Hozzászólás ID: #146032
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    anegytech írta korábban:
    Régebben én is sokat játszottam cod2-vel, de az a baj az ilyen játékokkal, hogy az ember nagyon beleéli magát. Egy-egy hoszabb játék után még álmomban is arra gondoltam, hogy játszom. A magyar szervereken rengeteg a kiskorú és szidják egymást ezerrel, de mondjuk ezekkel soha nem törődtem, mert csak vigyorogtam, amikor már öten azzal szivattak, hogy csalok, miközben csak jó lövéseim voltak.

    Mindenesetre annyi értékes időt vett el tőlem a játék, hogy abbahagytam, mert inkább hasznos dolgokkal töltöm el a szabadidőm. Néha-néha, ha nagyon sok időm van és unatkozom (ami ritkaság szerencsére), akkor előveszem, de én örülök, hogy abbahagytam, mert legalább nem lógok a gépen :D. Akkor még örültem volna, ha így egy társasággal játszhattam volna, most már viszont nem akarok visszaesni :D.

    Hát, akadt már olyan, hogy hosszú időt játszottam egyhuzamban, szünet nélkül, de egyrészt szerintem:

    -Az a jó, ha nagyon beleéled magad

    -Egyáltalán nem jellemző, hogy a CoD2-vel álmodjak, azért mert játszom vele néhányszor.. 😀

    , Hozzászólás ID: #146033
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Holnap CoD parti este 7 körül kezdünk. Ma már 5en voltunk. 😛

    Ami volt probléma megoldódott 🙂

    , Hozzászólás ID: #146034
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    wakummaci írta korábban:

    Hát, akadt már olyan, hogy hosszú időt játszottam egyhuzamban, szünet nélkül, de egyrészt szerintem:

    -Az a jó, ha nagyon beleéled magad

    -Egyáltalán nem jellemző, hogy a CoD2-vel álmodjak, azért mert játszom vele néhányszor.. 😀

    Az tudom, hogy az a jó, vagyis az a lényege az ilyen játékoknak, hogy beleéljem magam. A vele álmodást nem szó szerint értettem. Hanem, ha becsuktam a szememet, akkor a játékon járt a fejem és azok a képek ugráltak a “szemem előtt”. Ez normális reakció, ha sokáig figyelsz valamire egyhuzamban, amire ráadásul nagyon kell koncentrálni. Szerettem a játékot és most is néha előveszem, de sajnos ha elkezdek játszani akkor nehezen hagyom abba. Főleg ha lelőnek :D. Szóval inkább nem játszom, mert így is van rengeteg dolog, amire nem jut időm :S.

    Másrészt pedig könnyen elérhető az a szint az ilyen játékoknál, amikor kitölti az ember szabad gondolatait a játék, mert csak azon gondolkozol, hogy mit kéne csinálni, meg mikor tudsz már játszani. Fiatalabb koromban volt olyan, hogy alig vártam, hogy hazaérjek a suliból és játszhassak és majdnem minden szabad időmben, amikor otthon voltam, akkor a coddal játszottam. Közben sok más értelmesebb dolgora nem is figyeltem oda.

    Van korombeli ismerősöm, aki éjszaka játszik és megőrül érte, és kb ez az élete. Nem volt nete két napig és tiszta ideg volt. Ez viszont már gáz.

    Normális keretek között persze szórakoztató a játék, csak engem nagyon le tud kötni és ha elkezdem, akkor arra törekszem, hogy minél jobb legyek. És ehhez persze sokat kell játszanom. Szóval szerintem érthető, hogy miért hanyagolom inkább :D.

    , Hozzászólás ID: #146035
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    anegytech írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Hát, akadt már olyan, hogy hosszú időt játszottam egyhuzamban, szünet nélkül, de egyrészt szerintem:

    -Az a jó, ha nagyon beleéled magad

    -Egyáltalán nem jellemző, hogy a CoD2-vel álmodjak, azért mert játszom vele néhányszor.. 😀

    Az tudom, hogy az a jó, vagyis az a lényege az ilyen játékoknak, hogy beleéljem magam. A vele álmodást nem szó szerint értettem. Hanem, ha becsuktam a szememet, akkor a játékon járt a fejem és azok a képek ugráltak a “szemem előtt”. Ez normális reakció, ha sokáig figyelsz valamire egyhuzamban, amire ráadásul nagyon kell koncentrálni. Szerettem a játékot és most is néha előveszem, de sajnos ha elkezdek játszani akkor nehezen hagyom abba. Főleg ha lelőnek :D. Szóval inkább nem játszom, mert így is van rengeteg dolog, amire nem jut időm :S.

    Másrészt pedig könnyen elérhető az a szint az ilyen játékoknál, amikor kitölti az ember szabad gondolatait a játék, mert csak azon gondolkozol, hogy mit kéne csinálni, meg mikor tudsz már játszani. Fiatalabb koromban volt olyan, hogy alig vártam, hogy hazaérjek a suliból és játszhassak és majdnem minden szabad időmben, amikor otthon voltam, akkor a coddal játszottam. Közben sok más értelmesebb dolgora nem is figyeltem oda.

    Van korombeli ismerősöm, aki éjszaka játszik és megőrül érte, és kb ez az élete. Nem volt nete két napig és tiszta ideg volt. Ez viszont már gáz.

    Normális keretek között persze szórakoztató a játék, csak engem nagyon le tud kötni és ha elkezdem, akkor arra törekszem, hogy minél jobb legyek. És ehhez persze sokat kell játszanom. Szóval szerintem érthető, hogy miért hanyagolom inkább :D.

    Hát igazából ez a “függőségi szint” sokmindenre igaz. Amiket az ember nagyon szeret csinálni az mind függőség 😀 Néha meglep, hogy az emberek mennyire könnyen lesznek függők bármi iránt. Minden csak a jellemen múlik, hogy ki tudja megállni hogy ne durvuljon el a helyzet. A gyengébb jelleműek úgymond elbuknak, de az erősebbek kontrollálják magukat, ahogy te is. 😀 Bár elég radikális módszert választottál 😀

    , Hozzászólás ID: #146036
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Hm. Igen, sajnos az ember könnyen válik függővé mindenben és ez nem jó. (Mellesleg a vízipipára is egyre több időt szánok, de lehet, hogy azt is ritkábban kéne, de azt nem fogom ilyen radikálisan csökkenteni :D).

    Coddal az a helyzet egyébként, hogy besegített unokaöcsém, aki elvitte a cd-t tőlem és én meg újratettem a wint, ezért törlődött a játék. Namost nme volt kedvem letölteni és valahogy sikerült abbahagynom :D. Most egyébként elővettem a Mohaa-t, de a cod2 jobban tetszett :D.

    Mindegy, most egyelőre nem játszom csak ritkán és mivel kijöttem a gyakorlatból, hamar elveszik a kedvemet az ügyesebb játékosok. A baj csak akkor van, ha belejövök XD. Akkor rögtön azzal vádolnak, hogy csalok :D.

    Azért nektek jó játékot!

    , Hozzászólás ID: #146037
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Oh, orommel olvasom, hogy mas is Moh:aa-zott a forumrol. 5 evig jatszottam a jatekkal, amire szerencsere akkoriban meg volt idom, azonban mar igencsak regen abbahagytam. Viszont elojott a dolognak egy olyan pozitiv oldala is, hogy egy nagyon jo tarsasagot es sok baratot koszonhetek a jateknak, azota is minden evben osszejarunk a regi csapattal nyaranta egy-egy hosszu hetvegere kikapcsolodni, ev kozben sorozni, ilyesmi 🙂

    COD-al nem igazan jatszottam, csak hobbi szinten parszor, leginkabb syska fertozott meg a MW-el, de szerencsere meg viszonylag hamar lealltam vele 😀

    , Hozzászólás ID: #146038
    dark
    Felhasználó
    dArk
    • Hozzászólás: 95

    Latom sokan rakattantatok mar 🙂 En anno Q3 es CS fuggo voltam, kiprobalom majd a CoD2-t ha lesz egy kis idom. Ha van ra igeny szivesen osszedobok egy dedikalt servert is valamelyik serverunkon, akar jelszavazva, hogy csak forumosok es ismeroseik tudjanak jatszani rajta.

    , Hozzászólás ID: #146039
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    dArk írta korábban:
    Latom sokan rakattantatok mar 🙂 En anno Q3 es CS fuggo voltam, kiprobalom majd a CoD2-t ha lesz egy kis idom. Ha van ra igeny szivesen osszedobok egy dedikalt servert is valamelyik serverunkon, akar jelszavazva, hogy csak forumosok es ismeroseik tudjanak jatszani rajta.

    Szerintem azt nagyon sokan megköszönnénk. 😀

    , Hozzászólás ID: #146040
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Oda nagyon szívesen fellátogatnék.

    , Hozzászólás ID: #146041
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Ja és akkor kéne keresni egy TS szervert is. :]

    , Hozzászólás ID: #146042
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Az lenne az igazi, este fórumozás közben még beszélgetni is lehetne a pajtikkal.

    Nem is olyan buta gondolat.

    , Hozzászólás ID: #146043
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    pooly írta korábban:
    Az lenne az igazi, este fórumozás közben még beszélgetni is lehetne a pajtikkal.

    Nem is olyan buta gondolat.

    Köszönöm, bíztam magamban… 😀

    , Hozzászólás ID: #146044
    dark
    Felhasználó
    dArk
    • Hozzászólás: 95

    TS legyen vagy ventrilo? Valamelyik nap nekilatok, jo lenne viszont valaki aki hasznalt mar ilyesmit adminkent, mert nekem lovesem sincs hogy mukodnek ezek. CS servert futtattunk mar parat megrendelesre, de annal sem tudtam sosem megjegyezni az admin console parancsait 🙂

    , Hozzászólás ID: #146045
    dark
    Felhasználó
    dArk
    • Hozzászólás: 95

    Sajnos az elozot nem engedi szerkeszteni igy uj postot kell irnom. Pihentem kicsit munka kozben, igy a vpf cod2 servere elerheto a cod.etox.net cimen vagy a 193.6.169.205 -os IP cimen. Egyelore egy neten guberalt config van alatta, jelszoval sincs meg vedve. Non stop uzem, 1.3-as verzio, 16 slot, deathmatch modban fut, cd keyt nem ellenoriz, es a publikus serverlistakon sem reklamozza magat.

    A heten majd valamikor beallitom az igenyeknek megfeleloen (jelszo/palyak/idolimit/fraglimit/nemistudommikvannakmegaconfigban), aztan alkalomadtan feldobok egy teamspeak servert is.

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 41

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.