A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Call of duty 2 Pipafórumosokkal

  • , Hozzászólás ID: #146046
    joker
    Felhasználó
    Joker
    • Hozzászólás: 300
    dArk írta korábban:
    Sajnos az elozot nem engedi szerkeszteni igy uj postot kell irnom. Pihentem kicsit munka kozben, igy a vpf cod2 servere elerheto a cod.etox.net cimen vagy a 193.6.169.205 -os IP cimen. Egyelore egy neten guberalt config van alatta, jelszoval sincs meg vedve. Non stop uzem, 1.3-as verzio, 16 slot, deathmatch modban fut, cd keyt nem ellenoriz, es a publikus serverlistakon sem reklamozza magat.

    A heten majd valamikor beallitom az igenyeknek megfeleloen (jelszo/palyak/idolimit/fraglimit/nemistudommikvannakmegaconfigban), aztan alkalomadtan feldobok egy teamspeak servert is.

    Jó lesz nagyon, köszönjük :super: :winner:

    , Hozzászólás ID: #146047
    wad
    Felhasználó
    wad
    • Hozzászólás: 284
    Joker írta korábban:
    dArk írta korábban:
    Sajnos az elozot nem engedi szerkeszteni igy uj postot kell irnom. Pihentem kicsit munka kozben, igy a vpf cod2 servere elerheto a cod.etox.net cimen vagy a 193.6.169.205 -os IP cimen. Egyelore egy neten guberalt config van alatta, jelszoval sincs meg vedve. Non stop uzem, 1.3-as verzio, 16 slot, deathmatch modban fut, cd keyt nem ellenoriz, es a publikus serverlistakon sem reklamozza magat.

    A heten majd valamikor beallitom az igenyeknek megfeleloen (jelszo/palyak/idolimit/fraglimit/nemistudommikvannakmegaconfigban), aztan alkalomadtan feldobok egy teamspeak servert is.

    Jó lesz nagyon, köszönjük :super: :winner:

    Sosem voltam nagy játékos (oké, jópár évvel ezelőtt azért sokat játszottam), de a móka kedvéért lehet letöltöm megveszem, és beszállok a multiba 🙂

    , Hozzászólás ID: #146048
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Ma is nyomjuk, akinek van kedve az jöjjön nyugodtan! Skype nevem:

    “thyfyouri”

    Hívjatok fel oszt “kezdődjék a játék” !;=I

    , Hozzászólás ID: #146049
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Ma beszéltem a klánunk vezetőjével, holnap este 9 óra fele leszünk fent egy páran gyakorolgatni a szerveren.

    Akinek van kedve jöjjön rúgja velünk össze a puskaport.

    , Hozzászólás ID: #146050
    berserkers
    Felhasználó
    berserkers
    • Hozzászólás: 203

    Ha valaki használ Xfire-t akkor : isa13

    add & play 🙂

    , Hozzászólás ID: #146051
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    dArk, a szerverrel mi újság? Mehetnénk arra is kocka alakba hozni fejszerkezetünket. 🙂

    , Hozzászólás ID: #146052
    dark
    Felhasználó
    dArk
    • Hozzászólás: 95
    Gábor írta korábban:
    dArk, a szerverrel mi újság? Mehetnénk arra is kocka alakba hozni fejszerkezetünket. 🙂

    Elvileg megy azota is, ha jol latom volt is egy kis gyilkolaszas rajta nemreg. Bar hogy hogy talaltak ra (foleg a szlovenek) azt nem tudom 🙂 193.6.169.205 az ip, ha kialakulnak az igenyek annak megfeleloen lesz atconfigolva.

    , Hozzászólás ID: #146053
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Na skacok az előbb voltam fent a szerón egy kicsit lövöldözni.

    Kb. 10 perc játék alatt 3x kérdeztem meg van-e itt valaki a vizipipás oldalról, a harmadik kérdésre megkaptam a választ, mégpedig -bas…ak meg pooly g.ci.

    Hát ennyi volt, mondjuk én jól szórakoztam, egész jól ment. 🙂

    , Hozzászólás ID: #146054
    dark
    Felhasználó
    dArk
    • Hozzászólás: 95

    Na igen, ezert kellene jelszavazni 🙂

    , Hozzászólás ID: #146055
    cla
    Felhasználó
    Cla
    • Hozzászólás: 44

    Én is toltam sokáig a cod2 vel.

    Jó lenne megint játszani 🙂

    , Hozzászólás ID: #146056
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Toljátok még?? Ha minden igaz hétvégén kapok új gépet és én is darálnám a népet 😀

11 bejegyzés megtekintése - 31-41 / 41

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.