A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Counter-Strike (1.6, Source)

  • , Hozzászólás ID: #69400
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Ide jöhet minden a cséről, azon belül az 1.6-ről és a source-ról :]

    Az elmúlt 7végén rendezték meg Pesten az ELTE Lant. 32 csapat volt összesen.

    Volt pár igen erős csapat, akik gond nélkül hozták a kötelezőt (teamwork, style, signs), viszont volt pár bukás is. Pl. a signs-wingit meccsen a wingit győzött, sokak számára meglepetéssel. 😉

    Végeredmény ez lett:

      1. {#hu} teamwork (DSt, smilee, kic$i, Fi14, SoniC) 100.000 Ft & kupa & oklevél

      2. {#hu} stYle (stylen, XploD, nkRRRR, niuk, CristopheR) 65.000 Ft & kupa & oklevél

      3. {#hu} concussion (NEy, mickey, n1m4nD, t0m0_R, quick) 40.000 Ft & kupa & oklevél

      4. {#hu} signs (chery, sniffy, hidekazu, CoNaN, DoZeR) 15.000 Ft

    Annyit még érdemes megjegyezni a signs-wingit meccsről, hogy a signs-ben van Magyarország legjobb irányítója (Dozer). :siffle: 😀

    Haverom csapata végül a 11. lett, ami elég szép eredmény ahhoz képest, hogy 1 hetet készültek. 😀 (wingit)

    , Hozzászólás ID: #135581
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    webbie írta korábban:
    Ide jöhet minden a cséről, azon belül az 1.6-ről és a source-ról :]

    Az elmúlt 7végén rendezték meg Pesten az ELTE Lant. 32 csapat volt összesen.

    Volt pár igen erős csapat, akik gond nélkül hozták a kötelezőt (teamwork, style, signs), viszont volt pár bukás is. Pl. a signs-wingit meccsen a wingit győzött, sokak számára meglepetéssel. 😉

    Végeredmény ez lett:

      1. {#hu} teamwork (DSt, smilee, kic$i, Fi14, SoniC) 100.000 Ft & kupa & oklevél

      2. {#hu} stYle (stylen, XploD, nkRRRR, niuk, CristopheR) 65.000 Ft & kupa & oklevél

      3. {#hu} concussion (NEy, mickey, n1m4nD, t0m0_R, quick) 40.000 Ft & kupa & oklevél

      4. {#hu} signs (chery, sniffy, hidekazu, CoNaN, DoZeR) 15.000 Ft

    Annyit még érdemes megjegyezni a signs-wingit meccsről, hogy a signs-ben van Magyarország legjobb irányítója (Dozer). :siffle: 😀

    Haverom csapata végül a 11. lett, ami elég szép eredmény ahhoz képest, hogy 1 hetet készültek. 😀 (wingit)

    dozernek becupon egyedi belépőkártyát adtak 😀

    , Hozzászólás ID: #135582
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Sosem értettem hogy az ilyen nagyon fanatikus játék mire jó már 😀

    Persze kereshetsz pénzt, de ahhoz sok idő kell és nem 100% akkor sem a dolog.

    Épp ezért is hagytam abba a versenyzést. Jó volt persze nem az volt a baj, jó csapatunk is volt, habár velük csak amatőr versenyeken indultunk (ez volt a saját csapat) de a profi nem tetszett.

    Olyan mint ahogy az orvosom mondta anno. A sport egészséges az élsport már káros.

    Láttam szép arcokat ott is, lehet nem ártott volna dopping teszt. 😀

    Ha benne vagytok valamikor nyomhatunk cs-t is. Megvan az összes + eredeti accom is van, tehát nincs akadály 😀 Tudok pár tagot is hozni.

    , Hozzászólás ID: #135583
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Jó ötlet, tolhatunk valamikor. De csak is Source-n. 😀

    Régebben én is versenyszerűen toltam, de csak amatőrként, és ritkán. Egész jól ment. Most megint elkezdtem kb 2 hónapja, kezdek visszajönni a régi formába. 😀 Sajnos mostmár egyre kevesebb az időm, így csak naponta 1-1,5 órára felmegyek egy-két Deathmatch serverre és tolom neki.

    , Hozzászólás ID: #135584
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    En is bennelennek egy kis CS-ben. Termeszetesen Source 😛 Mondjuk mar bo egy eve el se inditottam a jatekot, ugyhogy lehet be vagyok kicsit rozsdasodva, de nagyon szivesen jatszanek barmikor 🙂

    , Hozzászólás ID: #135585
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542

    Nekem nincs streamem csak cod4 be van sajna…Én megértem a versenyszerűségét, nincs már rá nagyon időm de nagyon jó az élcsapatokkal játszani, főleg ha te is bent vagy egy nagyon jo csapatba:D

    Készülnek a fragmoviek stbstb:D

    , Hozzászólás ID: #135586
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A csapatjatekot mindigis csak ugy tudtam ertekelni, ha kozosek a celok. Es ez minden esetben a maximum kihozasa a csapatbol. Egyeb esetben csak egymas idejet pocsekoljak a felek 🙂 Termeszetesen ha csak a szorakozas a cel, akkor megint masrol van szo.

    , Hozzászólás ID: #135587
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    edhardy írta korábban:
    dozernek becupon egyedi belépőkártyát adtak 😀

    Így-így, tisztelet azért megvan, nem is jogtalanul. Persze nem ismerem őt annyira, így azt sem tudom, hogy mekkora az arca emiatt.

    Youri írta korábban:
    Sosem értettem hogy az ilyen nagyon fanatikus játék mire jó már 😀

    Persze kereshetsz pénzt, de ahhoz sok idő kell és nem 100% akkor sem a dolog.

    Ha komolyan gondolod ezt az egész dolgot, és van rá pénzed is, akkor elég nagy gamer lehetsz. Gondolok itt arra, hogy 2 év folyamatos játék, taktik kiélezés, stb mellett eljutsz egy olyan szintre, ahol a profik is vannak. Pénz meg ugye mindenhez kell, itt legfőképp a játékhoz szükséges eszközök vásárlására kell. Pl. van olyan spéci mikrofon, amiben a kisebb zajok, ilyen pl. a játékos léptei, sokkal jobban hallatszódnak, ergó jobban oda tudsz rá figyelni, jobb lesz a tudásod is. Billentyűzet annyira nem fontos, hogy jó legyen, az alap beállítás úgymond elfogadott. Jaa, és nem utolsó sorban kell egy komoly kis egér, mondjuk 1800 dpi-s, és ennél feljebb. Ezek sokkal kifinomultabbak, mint a hagyományosak. Gyorsabban mozognak arra, amerre akarod.

    Felőlem is játszhatunk majd, az a gáz, hogy nincs eredeti csém 😀 Sose jutottam el odáig, hogy vegyek egyet. Nagyrészt azért, amiért ezen a fórumon aktív vagyok. :hehe:

    De majd karácsony fele megajándékozom magam eggyel.

    Ami néha meglepett, hogy 2-3 hét kihagyás után felmentem 1.6 serverre, és lealáztam elég sok embert. Persze ez sok mindennek betudható, annyira nem is dicsekszem ezzel. 🙂

    Source-ba meg mindig jó statom volt, főleg d2 hosszún. Az az én terepem. 🙂

    UPDATE 1#: én is benne vagyok szívesen 😉

    Ja, és aki komolyan gondolja, az azért nem kis pénzeket akaszthat ezzel. Persze egy komoly csapat is kell hozzá. Nézzétek csak meg az SK Gaming-et. Vagy a magyar teamwork-ot, esetleg az eSuba-t.

    , Hozzászólás ID: #135588
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542

    Egy CS movie

    CS MOVIE

    , Hozzászólás ID: #135589
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    edhardy írta korábban:
    streamem csak cod4 be van sajna…

    CoD4-ben stream? 😮 😮

    , Hozzászólás ID: #135590
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    Gábor írta korábban:
    edhardy írta korábban:
    streamem csak cod4 be van sajna…

    CoD4-ben stream? 😮 😮

    Origi :Dcsak nem irtam oda.

    , Hozzászólás ID: #135591
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    webbie, Magyarorszagon vagy, szallj le a foldre 🙂 Itt sosem lesz normalis szervezeti, szponzoralt jatek. A legelso magyar csapat, akiknek erre normalis keretek kozott lehetosege volt, az az OBi, akik abba is hagytak, mert Mo-n barmennyire is szeretnenk, nincs meg ehhez a megfelelo jatek.

    Nehogy azt hidd, hogy a teamwork barmi komolyat is kap azert, mert jatszik. Itt nem lehet ebbol megelni. Ez csak egy alomvilag 🙂

    Amugy meg az egerpadot kihagytad 😀 Icemat Siberia fules, Razer Diamondback eger, Steelpad 5L megfelelo? 😀

    , Hozzászólás ID: #135592
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378

    én 3-4év 1.6-ozás után leálltam..meguntam..meg elegem volt hogy azért dobtak ki a magyar szerverek nagyrészéről mert jól játszottam, mindig oltottak hogy wh-t +aim-ot használok..volt hogy 1nyarat a lobnya-n végigtoltam..akkoriban mekkora idiota voltam , 1.6+alvás+kaja ezment mindennap :ooo

    , Hozzászólás ID: #135593
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    kb háromnegyed éve csztem utoljára, sourceal, gondoltam hogy már nem az megy mint régen hogy lelövöm és egyből a k.anyád, de sajnos tévedtem. ugyanaz a helyzet, ugyanolyan stílusban mikrofonozik mindenki és ugat. én ezért nem idegesítem magam, ezért nem játszok.

    , Hozzászólás ID: #135594
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    krampi írta korábban:
    webbie, Magyarorszagon vagy, szallj le a foldre 🙂 Itt sosem lesz normalis szervezeti, szponzoralt jatek. A legelso magyar csapat, akiknek erre normalis keretek kozott lehetosege volt, az az OBi, akik abba is hagytak, mert Mo-n barmennyire is szeretnenk, nincs meg ehhez a megfelelo jatek.

    Nehogy azt hidd, hogy a teamwork barmi komolyat is kap azert, mert jatszik. Itt nem lehet ebbol megelni. Ez csak egy alomvilag 🙂

    Amugy meg az egerpadot kihagytad 😀 Icemat Siberia fules, Razer Diamondback eger, Steelpad 5L megfelelo? 😀

    Nekem Razer ExactMat Egérpad,egér Razer DeathAdder

    Billengyű Steelseries zboard,Füles Steelseries siberia

    Lanon ha nyertsz kapsz valamennyi pénzt max fejenkén 30-at itthon külföldön azért már több 1000eurót, itthon meg egeret alaplapot stb 😀

    a Team Gigabyte a legszponzoráltabb csapat itthon azthiszem.És nem élnek meg ebből eggyáltalán nem:D

    Fizetnek nekik LAN-ra pénzt+Külföldi Lan-ra és annyi.

    , Hozzászólás ID: #135595
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Jó, az igaz, hogy itt nálunk annyira nem megy ez a dolog, ezért is említettem elsősorban az SK Gaminget.

    De azért a teamwork is kaphat valamit, még ha nem is ebből él meg. Ezen nem is vitatkozok, mert nem élhet meg magyar csapat ebből. 🙂 De az a 100.000 Ft szép nyeremény.

    , Hozzászólás ID: #135596
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570

    Én kb egy éve játszom a cs-sourcot, eléggé amatőr hobby szinten, de benne vagyok egy fórumos játékban!

    , Hozzászólás ID: #135597
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    az a 100ezer szerinted mire eleg? 5 ember kozott szetosztod, az fejenkent 20 ezer. Tobbe kerul csak a kaja, pia, benzin. Ha pedig valaki meg raadasul nem is helyi, hanem meg tobbet kell utaznia + szallas, akkor arrol mar ne is beszeljunk. Es akkor most arrol volt szo, hogy az 1. helyezet milyen minuszosan jon ki egy lanbol, nem hogy meg a tobbi csapat.

    , Hozzászólás ID: #135598
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Hm, igazad lehet. De nem ismerjük az anyagi helyzetüket. 😀 Bár ez megint más téma.

    , Hozzászólás ID: #135599
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    krampi írta korábban:
    az a 100ezer szerinted mire eleg? 5 ember kozott szetosztod, az fejenkent 20 ezer. Tobbe kerul csak a kaja, pia, benzin. Ha pedig valaki meg raadasul nem is helyi, hanem meg tobbet kell utaznia + szallas, akkor arrol mar ne is beszeljunk. Es akkor most arrol volt szo, hogy az 1. helyezet milyen minuszosan jon ki egy lanbol, nem hogy meg a tobbi csapat.

    Hacsak nincs szponzoruk aki állja az egész Lan-t:D

    Pl Infinity nek mindent állnak, 2 szerver,bármennyi magyar lan és 1 évbe 1 külföldi lan az azért már nem rossz.

    , Hozzászólás ID: #135600
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    Mindig röhögtem egy jót azokon, akik soksoksok ezret adnak ki azért, mert ez több dpi-s , ez jobb, meg f :siffle: ább egér, ilyesmi.

    A vicc, hogy voltunk haverok néhányan. A nagy kockák, G16 os billentyűzet, Razer Deathadder egér, hasonló spéci cuccok. Vicc, hogy a Staton sokkal jobban szerepelt a 2k-s Labtec Billentyűzet, és az 1k s Genius egér :hehe:

    Nem mindig a drágább a jobb… vagyis, nem mindig jobb a drágább :perv:

    , Hozzászólás ID: #135601
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    Troll írta korábban:
    Mindig röhögtem egy jót azokon, akik soksoksok ezret adnak ki azért, mert ez több dpi-s , ez jobb, meg f :siffle: ább egér, ilyesmi.

    A vicc, hogy voltunk haverok néhányan. A nagy kockák, G16 os billentyűzet, Razer Deathadder egér, hasonló spéci cuccok. Vicc, hogy a Staton sokkal jobban szerepelt a 2k-s Labtec Billentyűzet, és az 1k s Genius egér :hehe:

    Nem mindig a drágább a jobb… vagyis, nem mindig jobb a drágább :perv:

    Hát a deathadderem és az előző 2ezres genius egerem között nem kicsi a külömbség hidd el:D

    Soha nem lehetett ilyeneket rántani vele mert felugrált közbe ha hirtelen rántottam meg később ért oda ami sokat számít..

    , Hozzászólás ID: #135602
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Troll írta korábban:
    Vicc, hogy a Staton sokkal jobban szerepelt a 2k-s Labtec Billentyűzet, és az 1k s Genius egér :hehe:

    Használni is tudni kell ezeket a cuccokat, nem csak megvenni. 😉 (ezzel nem téged nézlek le)

    edhardy írta korábban:
    Soha nem lehetett ilyeneket rántani vele mert felugrált közbe ha hirtelen rántottam meg később ért oda ami sokat számít..

    Jaja, felugrálni nekem is szokott néha, pedig nem is 2 ezres egerem van. :gene: 😮

    , Hozzászólás ID: #135603
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nem épp CS téma, de egér:

    Baromira számít, hogy milyen egered van hidd el :).

    Én lassan 3.5 éve boldogítom a razer copperheademet, és fenomenális egér, akkor ár/érték arányban, szerintem egyik legjobb a piacon, csak nehéz megszokni egyes embereknek. De ha ráérzel, nem akarsz tőle szabadulni :).

    Amúgy a különbség meg olyan mint a kamerák megapixelei között :).

    Szar kamerával a jó fotós sem tud olyan képet csinálni, mint a profi kamerával..

    , Hozzászólás ID: #135604
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Igen. Egy jo egeret az ember nem csak jatekra vesz meg. Munkanal is rengeteget szamit, hogy mennyire ergonomikus a kialakitasa, illetve milyen pontosan lehet vele dolgozni.

    , Hozzászólás ID: #135605
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Ha látnátok, hogy az útobbi 2-3 hétben milyen egérrel játszok, akkor besz*rnátok. :hehe: Egy bazi nagy egér, és nem az egeret kell mozgatni, hanem van benne egy golyó a hüvelykujjadnál, és azzal kell. Nem játékra találták ki az biztos, de én már megszoktam, és ilyennel szoktam alázni. 😀

    Majd közeljövőben beszerzek egy normális, játékra kifejlesztett egeret…

    , Hozzászólás ID: #135606
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    gas írta korábban:
    Ha látnátok, hogy az útobbi 2-3 hétben milyen egérrel játszok, akkor besz*rnátok. :hehe: Egy bazi nagy egér, és nem az egeret kell mozgatni, hanem van benne egy golyó a hüvelykujjadnál, és azzal kell. Nem játékra találták ki az biztos, de én már megszoktam, és ilyennel szoktam alázni. 😀

    Majd közeljövőben beszerzek egy normális, játékra kifejlesztett egeret…

    Ja azzal Phothoshopps cuccokat vagy ilysmiket szoktak csinálni asszem 😀

    Nekem ez a deathadder nagyon bejön csak lehetne kicsit nagyobb Lachesis nagoyn bejön de 4000dpi nagyon fölösleges 😀

    , Hozzászólás ID: #135607
    sectorgasa
    Felhasználó
    Sectorgasa
    • Hozzászólás: 20

    csében ki nyomja a gungame-et?

    Én azt favorizálom!

    , Hozzászólás ID: #135608
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Sectorgasa írta korábban:
    csében ki nyomja a gungame-et?

    Én azt favorizálom!

    Néha olyan szerverre tévedek, pár kört szoktam nyomni, de javarészt felidegesítenek benne, így ott is hagyom. Azért szoktak, mert lelőnek, utána egyből berak egy helyre, semmi fegyver a kezembe, és lelőnek egyből. Kb ez lemegy 4szer egymás után, ilyenkor ott is hagyom a fenébe.

    Meg nem is ez a lényege a csének, hanem a csapatjáték, a taktika. :perv:

    , Hozzászólás ID: #135609
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Én mostanába TwoTowersen nyomok nagyon sokat. Megszerettem azt a map-ot az utobbi 1 hónapba.

    Amugy, mikor csézünk egyet, így fórumtagok? Leszervezhetné valaki. :happy1:

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 32

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.