A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89184
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    nekem is volt már olyan egyiptomi pipám ami szelelt mindenhol, és normális pipázásra alkalmatlan, de egy ideje haver egyiptomi pipáját használom ami ugyanolyan ahogy nézem mint amit szultancenterben kapni. ezt én már elfogadhatónak tartom. nemvolt még különösebb baj vele.

    maximum lemondok vortexről és minőségi pipát tudok venni.

    , Hozzászólás ID: #89185
    lbalazs15
    Felhasználó
    lbalazs15
    • Hozzászólás: 81
    cyp írta korábban:
    nekem is volt már olyan egyiptomi pipám ami szelelt mindenhol, és normális pipázásra alkalmatlan, de egy ideje haver egyiptomi pipáját használom ami ugyanolyan ahogy nézem mint amit szultancenterben kapni. ezt én már elfogadhatónak tartom. nemvolt még különösebb baj vele.

    maximum lemondok vortexről és minőségi pipát veszek.

    Nekem is SC-ből van az új pipám és ez perfect mód működik! :super:

    , Hozzászólás ID: #89186
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378
    cyp írta korábban:
    nekem is volt már olyan egyiptomi pipám ami szelelt mindenhol, és normális pipázásra alkalmatlan, de egy ideje haver egyiptomi pipáját használom ami ugyanolyan ahogy nézem mint amit szultancenterben kapni. ezt én már elfogadhatónak tartom. nemvolt még különösebb baj vele.

    maximum lemondok vortexről és minőségi pipát tudok venni.

    én is 55cm-es topmarkot használok vortexel +razannal, most akarom épp cserélni nagyobbra

    , Hozzászólás ID: #89187
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Lukivoker írta korábban:
    cyp írta korábban:
    nekem is volt már olyan egyiptomi pipám ami szelelt mindenhol, és normális pipázásra alkalmatlan, de egy ideje haver egyiptomi pipáját használom ami ugyanolyan ahogy nézem mint amit szultancenterben kapni. ezt én már elfogadhatónak tartom. nemvolt még különösebb baj vele.

    maximum lemondok vortexről és minőségi pipát tudok venni.

    én is 55cm-es topmarkot használok vortexel +razannal, most akarom épp cserélni nagyobbra

    Vicces, én is 55ös topmarkkal tolom, tangierssel és razannal.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89202
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740

    én is! sima 60asat használok vortexxel és tökéletesen megfelel számomra, de most karácsonyra újítok egy razant vagy nammort :]

    , Hozzászólás ID: #89203
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Jaa, nekem is a legrégebbi pipám a mai napig üzemel, és semmi baja. Meg se látszanak rajta az évek. A fém test ugyan olyan szép, mint mikor vettem, tartály kicsit sincs megkopva. Tálcán sincs semmi rozsda, pár kisebb karcolás.

    Razannal szoktam használni, meg Vortex-el, vagy sima egyiptomi kerámiával.

    Szerintem tökéletes, persze biztos van sok selejt darab. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #89204
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740
    webbie írta korábban:
    Jaa, nekem is a legrégebbi pipám a mai napig üzemel, és semmi baja. Meg se látszanak rajta az évek. A fém test ugyan olyan szép, mint mikor vettem, tartály kicsit sincs megkopva. Tálcán sincs semmi rozsda, pár kisebb karcolás.

    Razannal szoktam használni, meg Vortex-el, vagy sima egyiptomi kerámiával.

    Szerintem tökéletes, persze biztos van sok selejt darab. :triste1:

    bocsi, ugyanezt akartam írni, csak razan helyett sima szilikoncsővet :happy1:

    , Hozzászólás ID: #89205
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    nos én is tartom boltban topmark pipakat mert sajnos nem mindenki minőséget keres, azert kel olcsobb pipat arulnom. de vannak olyan sablon pipak amit alapbol ugy nezki mint topmark de sokkal de sokkal rosszabbak, termeszetesen azok még olcsobbak.

    , Hozzászólás ID: #89206
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    BandiKJ írta korábban:
    pooly írta korábban:
    Idén Visegrádon voltunk nyaralni egy hetet, összeismerkedtünk egy hódmezővásárhelyi házaspárral.

    én mártélyi vagyok, hódmezővásárhelytől 6km-re 😛 és nincs olya, hogy “öttem möggyet könyérrel” :hehe:

    Na, az nincs messze Szegedtől akkor annyira.

    , Hozzászólás ID: #89207
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Pödig ők köményen nyomták az öt. 😀

    , Hozzászólás ID: #89208
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438
    pooly írta korábban:
    Pödig ők köményen nyomták az öt. 😀

    nincs olyan, hogy köményen még a legdurvább tagok se mondják köménynek :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89209
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Dö, ha mondom.

    Nö kötöszködj völöm tö.

    , Hozzászólás ID: #89210
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Közd átalakulni a Dumaláda nyölvi kalandozássá :happy1:. Elismerem, tényleg vannak tájszólások, amiket meg kell őrizni (ez főleg a helyiek dolga), de kétlem, hogy a -ban, -ben, -ba, -be tájszólás lenne. Az, hogy egy adott térségben esetleg sokan így használják az nem feltátlenül tájszólás, hanem egy nyelvi hiba elterjedése. Budapesten is vannak olyan szlengek, amiket máshol nem használnak sűrűn, de nyelvtanilag helytelenek és nem kimondotan tesznek jót a nyelvnek. Emellett nem minden szleng rossz, vannak szavak, amik így alakulnak ki. De ettől még nem lesz a régióban használt szlengből tájszólás.

    De a fontos mégiscsak az, hogy elszívtam a napi pipámat :). Mizo cherry phunnelből, nagyon finom volt!

    , Hozzászólás ID: #89211
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Hat ha mar nyelvtani korcsosulasrol es Pestrol beszelunk, akkor meg lehet emliteni a legelterjedtebb, legszembetunobb es legidegesitobb szokast, meghozza azt, hogy szinte kivetel nelkul mindenki nevelot tesz a szemelynevek ele.

    , Hozzászólás ID: #89212
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    krampi írta korábban:
    Hat ha mar nyelvtani korcsosulasrol es Pestrol beszelunk, akkor meg lehet emliteni a legelterjedtebb, legszembetunobb es legidegesitobb szokast, meghozza azt, hogy szinte kivetel nelkul mindenki nevelot tesz a szemelynevek ele.

    Ez A pesti dialaktus.Jól mondja A krampi. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89213
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    krampi írta korábban:
    Hat ha mar nyelvtani korcsosulasrol es Pestrol beszelunk, akkor meg lehet emliteni a legelterjedtebb, legszembetunobb es legidegesitobb szokast, meghozza azt, hogy szinte kivetel nelkul mindenki nevelot tesz a szemelynevek ele.

    Az a barátok köztnek köszönhtő. :pendu:Abban áznak egyfolytában. Plusz csomóan lehagyják a t-t a szó végéről, mer az menő.

    , Hozzászólás ID: #89214
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    gerago írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Hat ha mar nyelvtani korcsosulasrol es Pestrol beszelunk, akkor meg lehet emliteni a legelterjedtebb, legszembetunobb es legidegesitobb szokast, meghozza azt, hogy szinte kivetel nelkul mindenki nevelot tesz a szemelynevek ele.

    Az a barátok köztnek köszönhtő. :pendu:Abban áznak egyfolytában. Plusz csomóan lehagyják a t-t a szó végéről, mer az menő.

    A barátok közt még gondolat sem volt, mikor már ment a névelőzés Pesten.

    Nem mai keletű dolog ez.

    , Hozzászólás ID: #89215
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    General Error

    SQL ERROR [ mysql4 ]

    Unknown MySQL server host ‘mysql.viacomkft.hu’ (2) [2005]

    An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

    Mostanában csomószor ezt kapom 🙁

    , Hozzászólás ID: #89216
    neutro
    Felhasználó
    Neutro
    • Hozzászólás: 168
    wakummaci írta korábban:
    General Error

    SQL ERROR [ mysql4 ]

    Unknown MySQL server host ‘mysql.viacomkft.hu’ (2) [2005]

    An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

    Mostanában csomószor ezt kapom 🙁

    nem csak te :triste1:

    , Hozzászólás ID: #89217
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Nekem egy órája írta ki, hogy az oldalt letiltotta a tulajdonosa. Föt, nem volt fórum grafika, csak szöveg. Újabb Föt, és minden a régi volt.

    , Hozzászólás ID: #89218
    almasah
    Felhasználó
    AlMasaH
    • Hozzászólás: 40

    Nincsen valakinek vortex,vagy phunnel kerámiája használtban.?

    Mert akarok venni de nincs olyan sok pénzem rá ha valakinek van eladó kerámiája vegyen fel msn-re

    vendegh4(kukac)freemail(pont)com ..

    vagy esetleg irjon pü-ben 😀

    , Hozzászólás ID: #89219
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Ha benézel a megfelelő topicba, egyből észreveszed hogy van. Még hozzá, ha jól emlékszem webbie-nek volt egy eladó Vortex kerámiája.

    , Hozzászólás ID: #89220
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    gas írta korábban:
    Ha benézel a megfelelő topicba, egyből észreveszed hogy van. Még hozzá, ha jól emlékszem webbie-nek volt egy eladó Vortex kerámiája.

    Ami tegnap elkelt. 😀

    , Hozzászólás ID: #89221
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Az egy dolog, de a fórumtagok csak most 6-7 perce tudták meg. 😀

    , Hozzászólás ID: #89222
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593
    gerago írta korábban:
    Plusz csomóan lehagyják a t-t a szó végéről, mer az menő.

    “mer” az menő?:D

    , Hozzászólás ID: #89223
    mikipapa
    Felhasználó
    Mikipapa
    • Hozzászólás: 86
    cyp írta korábban:
    gerago írta korábban:
    Plusz csomóan lehagyják a t-t a szó végéről, mer az menő.

    “mer” az menő?:D

    ez nagyon bash XD

    , Hozzászólás ID: #89224
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    cyp írta korábban:
    gerago írta korábban:
    Plusz csomóan lehagyják a t-t a szó végéről, mer az menő.

    “mer” az menő?:D

    A hanyag nyelvhasználat a menő. :triste1: Lásd az összes “szórakoztató műsort” azaz a valóságsókat. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89225
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    gerago írta korábban:
    cyp írta korábban:

    “mer” az menő?:D

    A hanyag nyelvhasználat a menő. :triste1: Lásd az összes “szórakoztató műsort” azaz a valóságsókat. 🙂

    Szerintem nem ez volt benne a poén. 😉

    , Hozzászólás ID: #89226
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    AlMasaH írta korábban:
    Vennék Phunnel , vagy Vortex kerámiát 2000 forint környékén.!!

    Vennék Audi A8-ast 20.000Ft-ért, vadonat újat! Kérlek dobj pü-t!

    , Hozzászólás ID: #89227
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    Nem személyeskedés, de olyan nickkel hogy Sunazo, már rég nem írkálnál a fórumba, ha én lennék az egyik boss.

30 bejegyzés megtekintése - 7,111-7,140 / 15,700

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.