A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89288
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Áh .eu-s fórumról ne is beszéljünk. Elolvastam, miket írnak 3kingsől. Aztmondják, hogy aki fikázza a 3Kingset, az irigyégből teszi, mert nincs pénze rá, és azért vesz cocot- mert sokkal olcsóbb :hehe:. Próbáltam leoltani őket, hogy azért ne istenítsék már a 3kingset, ha normálisan ki sem próbálták még a cocot, de szerinük akkor is a 3Kings a nyerő. Egyébként tény és való, hogy azal is lehet pipázni, de szerintem nem véletlen, hogy kb akit ismerek, az csak coco-t használ. És nem az olcsósága miatt, mert amikor még nem simertem a cocot, meg nem is volt, akkor megvettem a 3kingset. És most i megvenném, ha az lenne a jobb :). Há’ de nem! :happy1:

    , Hozzászólás ID: #89289
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    Nick írta korábban:
    Be tudnánk gyújtani, ezzel nincs probléma. De minden tele van tűzjelzővel. Minden! 🙁

    Nálunk is van a konyhában is tűzjelző, de csak dísz. Képzeld amikor piásan odaégetik a kaját… Naponta mennének a tűzoltók. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89290
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438

    láttátok .eu-n a halloween kétcsöves kispipát? nem irreális “kicsit” az ára? 😮

    , Hozzászólás ID: #89291
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Nammor is az elején 2x annyiba került, mint máshol 😀

    , Hozzászólás ID: #89292
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438
    Nick írta korábban:
    Nammor is az elején 2x annyiba került, mint máshol 😀

    nade 13100HuF egy nagyon kicsi pipáért ami nem is néz ki jol? :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #89293
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Aztan talaltak egy “masik beszallitot” :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89294
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438

    a dumaládában mindig olyan ahngulat oralkodik, mint egy munkahelyen a kávszünetben. itt is nagoyn kevés szo esik a “munkárol” – jelen esetben hobbirol -, akárcsak egy banknál, vag akárhol

    , Hozzászólás ID: #89295
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Ezt a két mondatot már fájt elolvasni, Bandi mond, hogy direkt csinálod.

    , Hozzászólás ID: #89296
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438
    pooly írta korábban:
    Ezt a két mondatot már fájt elolvasni, Bandi mond, hogy direkt csinálod.

    ugyis mondhatni, hogy direkt. de lehet arra is fogni, hogy álmos vagyok. a lényeg az hogy teljesen olyan hangulatom van, ha olvasom a dumaládát, mintha kávészünet lenne egy cégnél, és olyankor mellözik a munkájukkal kapcoslatos témákat.

    , Hozzászólás ID: #89297
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Vegulis erre valo ez a tema 🙂

    , Hozzászólás ID: #89298
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Szerintem munkahelyen egy kávészünetben kb csak a munkáról esik szó :D. Tapasztalatból mondom, bár másról is szó esik. Munkahelyemen óránként van 10 perc szünet, ami elég ritkaságnak számít és majdnem mindig a munkáról van szó :D. Mert ha belegondolok, jófejek az emberek, de mégsem a barátaim, akikkel csevegek mindenféléről és akkor marad az általános közös téma. A munka :). Meghát munka közben nincs idő megbeszélni a munkát, szóval szünetben beszéljük meg. Itt meg amúgy is minden topic a pipáról szól, tehát ha azzal kapcsolatban beszélünk, akkor keresünk egy topicot hozzá :).

    Egyébként meg tényleg elég jó a hangulat, mert kell egy hely, ahol nem csak a pipáról folyik a szó, hiszen mindenki foglalkozik még ezer más dologgal a pipán kívül és jó azokról is beszélni. Így jobban megismerjük egymást. De hálistennek nem érzem úgy magam, mint munkahelyen a kávészünetben, mert akkor általában nagyon álmos vagyok éz azon gondolkodom, hogy már csak három percem van hátra és mehetek vissza dolgozni. De még mindig jobb, hogy legalább ennyi szünetünk van.

    Egyébként bocs, hogy ennyit pofázom, talán ez valami rossz tulajdonságom, hogy mindenről eszembe jut még valami és azt is meg akarom osztani. Úgy mint ezt. És ezt. És ezt. És….

    , Hozzászólás ID: #89299
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    krampi írta korábban:
    Hirtelen eszre se vettem a dolgot, csak azt hittem valami nezopontvaltas miatt irsz maskepp 😀 Amugy mar en is csinaltam ilyet veletlenul, hogy quote helyett editet nyomtam 😀

    (höhö, Editet nyomtam, erted … :happy1:)

    Azta krampi, nem csak nekem fárasztó a humorom. 🙂 Ú, de álmos vagyok. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89300
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    ez kb olyan, hogy gyerekek húzzátok meg a Margót :happy1:

    , Hozzászólás ID: #89301
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    BandiKJ írta korábban:
    pooly írta korábban:
    Ezt a két mondatot már fájt elolvasni, Bandi mond, hogy direkt csinálod.

    ugyis mondhatni, hogy direkt. de lehet arra is fogni, hogy álmos vagyok. a lényeg az hogy teljesen olyan hangulatom van, ha olvasom a dumaládát, mintha kávészünet lenne egy cégnél, és olyankor mellözik a munkájukkal kapcoslatos témákat.

    Szerintem arra gondolt pooly, hogy olyan szinten nem figyelsz a betűk helyes sorrendjére, hogy az már fáj…

    Az egy dolog, hogy valaki nem tud helyesen írni, nem lehet felróni mindenkinek a dolgot, az is lehet, hogy külföldön született, vagy kevésbé beszéli a magyart, akármi megeshet…

    Dehogy magasról LESZARJUK, hogy mit hogyan írunk, semmibevéve azt, hogy a többiekkel fórumozunk, és nem magunkkal (ugyebár ez lenne az egész dolog értelme), szerintem már tényleg nagyon gáz.

    Vgay kakor mától bzseljéünk scak iylen forámban, sé akrko snekinek nme klel fgiylelni a hleyesríársa.

    Jó lnene nme?

    , Hozzászólás ID: #89302
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Vna bnene vlamai, aimt wkaumamci modn.

    , Hozzászólás ID: #89303
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Nick írta korábban:
    Be tudnánk gyújtani, ezzel nincs probléma. De minden tele van tűzjelzővel. Minden! 🙁

    Amennyiben elérhető magasságban van a tűzjeltő, akkor javaslom a nylon zacskó és befőttes gumi együttes használatát az izzítás alatt!

    Utána eltüntetni, mert balhé lesz! 🙂

    , Hozzászólás ID: #89304
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    Nick írta korábban:
    Be tudnánk gyújtani, ezzel nincs probléma. De minden tele van tűzjelzővel. Minden! 🙁

    Bementek a SzultánKincseibe, vesztek szénizzítót, aztán akárhol egy hosszabbítót, majd valahol, ahol nincs tűzjelző és megkéritek a helyiség tulajdonosát, hogy had izzítsatok, majd miután megtörtént, kihúzzátok és az izzó szenet tudjátok az izzító füle miatt hurcolászni az izzítóban, gyorsan felsprinteltek a szobába, majd uccu neki! Egyébként hőt figyel, vagy füstöt a tűzjelző?

    , Hozzászólás ID: #89305
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    wakummaci írta korábban:
    Vgay kakor mától bzseljéünk scak iylen forámban, sé akrko snekinek nme klel fgiylelni a hleyesríársa.

    Jó lnene nme?

    Az egyik amerikai egyetemen a tudósok felfedezték, hogy tlesjen mdenigy, hogy haogyan íjruk a szvakabn a bektűekt, úgy is értjük, csak az első és az utolsó betűnek kell a helyén lennie. 😀

    , Hozzászólás ID: #89306
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630

    Szegény billentyűzetem :(Tegnap, az esti pipázás közben barátnőm meglocsolta pár deci limonádéval…mehetek ma venni másikat…szerencse, h nem volt túl drága, egy alapabb Genius volt…

    , Hozzászólás ID: #89307
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    Nick írta korábban:
    Be tudnánk gyújtani, ezzel nincs probléma. De minden tele van tűzjelzővel. Minden! 🙁

    Amennyiben elérhető magasságban van a tűzjeltő, akkor javaslom a nylon zacskó és befőttes gumi együttes használatát az izzítás alatt!

    Utána eltüntetni, mert balhé lesz! 🙂

    Elég ha csak kiveszitek az elemet, ha olyan típusú. 🙂 Az év végén meg visszateszitek.

    , Hozzászólás ID: #89308
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787
    sYska/!/ írta korábban:
    akoska60 írta korábban:

    Amennyiben elérhető magasságban van a tűzjeltő, akkor javaslom a nylon zacskó és befőttes gumi együttes használatát az izzítás alatt!

    Utána eltüntetni, mert balhé lesz! 🙂

    Elég ha csak kiveszitek az elemet, ha olyan típusú. 🙂 Az év végén meg visszateszitek.

    Nem értek a tűzjelzőkhöz, ezért parázok a kísérletezéstől, pedig akadt már néhány ötletem. Ha leragasztom, a zacskón belül széndioxid keletkezik, és arra szerintem bejelez. Biztos hogy nem hálózatról, hanem aksiról megy azért, hogyha elmegy az áram a szobában, akkor is jelezhessen(Mágnes kártyával működő rendszer, a hűtőn kívül minden lekapcsol ha nem vagy a szobában, szóval amíg van áram töltődik, aztán ha elmegy megy aksiról, de előfordulhat hogy arra a rendszerre van kötve. Szóval le kellene vágni a hálózatról ahhoz, hogy likvidáljam)

    akoska, a kifújt pipafüstre nem jelez be? Vagy ezt miért írtad? 🙂

    , Hozzászólás ID: #89309
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Azt akartam kérdezni, hogy a pipafüstre nem jelez az a tűzjelző?

    Ha meg igen, akkor hogy pipáztok 3 kingsel? Mellesleg a 3kings szén begyújtása szerintem sokkal több füsttel jár mint egy cocoé.. Nem értem a helyzetet :nono:

    , Hozzászólás ID: #89310
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    3kingset használunk, a kollégium előtt,kint a fagyban :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #89311
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Nick írta korábban:
    3kingset használunk, a kollégium előtt,kint a fagyban :pascontent2:

    Áhhh, most már minden érthető, hogy nem a koleszban pipáztok.

    Akkor meg én is gázgyújtót tudom javasolni, a szabadban simán beizzítasz vele bármit.

    , Hozzászólás ID: #89312
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nick írta

    Quote:
    …..a kifújt pipafüstre nem jelez be? Vagy ezt miért írtad? 🙂

    De bejelez!

    Úgy gondoltam, hogy pipázás és szellőztetés után levenni a zacskót.

    , Hozzászólás ID: #89313
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787
    akoska60 írta korábban:

    Úgy gondoltam, hogy pipázás és szellőztetés után levenni a zacskót.

    Nick írta korábban:

    Ha leragasztom, a zacskón belül széndioxid keletkezik, és arra szerintem bejelez.

    Vagy hülyeséget beszélek? 🙂

    , Hozzászólás ID: #89314
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Nick írta korábban:
    akoska60 írta korábban:

    Úgy gondoltam, hogy pipázás és szellőztetés után levenni a zacskót.

    Nick írta korábban:

    Ha leragasztom, a zacskón belül széndioxid keletkezik, és arra szerintem bejelez.

    Vagy hülyeséget beszélek? 🙂

    Mitől keletkezne ott széndioxid?

    Ki lélegzik a zacskóban? 🙂

    , Hozzászólás ID: #89315
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    1,5millió felhasználó van “A warezoldalon”! xD

    Fórumtípusú 🙂

    , Hozzászólás ID: #89316
    neutro
    Felhasználó
    Neutro
    • Hozzászólás: 168

    kb fél évig napi rendszerességgel pipáztam most viszont már vagy 6 napja nem tudtam ugyanis influenzás vagyok és fáj a tüdőm :snif:remélem minél hamarabb felépülök mert hiányzik a szertartás 🙁

    , Hozzászólás ID: #89317
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    No, az első lépés letudva. Páraelszívóval pipázni, öreg rezsón gyújtott cb-val 🙂

    Legközelebb megpróbálom leragasztani a tűzjelzőt, meglássuk mi lesz! :cote:

30 bejegyzés megtekintése - 7,201-7,230 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.