A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89378
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    én meg most pöfékelek egy Sultan fahéjat, régebben, a Balatonon szívtam, akkor is nagyon bejött, de most lehet a KM pipa miatt, fenomenális. Olyan, mint az a mézeskalács, amelyet a nővérem szokott sütni. 😀 :coeur:

    , Hozzászólás ID: #89379
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nincs valakinek osztrák ismerőse, aki pipázik?

    Esetleg ötlet arra, honnan tudhatnám meg, hogy ott mi a ritka dohány/mit (nem) lehet kapni?

    , Hozzászólás ID: #89380
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    wakummaci írta korábban:
    Nincs valakinek osztrák ismerőse, aki pipázik?

    Esetleg ötlet arra, honnan tudhatnám meg, hogy ott mi a ritka dohány/mit (nem) lehet kapni?

    Arrafelé borsosabb ára van a dohányoknak, kevesebb helyen van pipa bolt, viszont csak frisset árulnak. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89381
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    wakummaci írta korábban:
    Nincs valakinek osztrák ismerőse, aki pipázik?

    Esetleg ötlet arra, honnan tudhatnám meg, hogy ott mi a ritka dohány/mit (nem) lehet kapni?

    Elkéstél. 🙂 Csajszi ismerősöm pénteken volt Bécsben, de azt mondta nem nagy kínálat volt.

    , Hozzászólás ID: #89382
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Hookah írta korábban:
    wakummaci írta korábban:
    Nincs valakinek osztrák ismerőse, aki pipázik?

    Esetleg ötlet arra, honnan tudhatnám meg, hogy ott mi a ritka dohány/mit (nem) lehet kapni?

    Arrafelé borsosabb ára van a dohányoknak, kevesebb helyen van pipa bolt, viszont csak frisset árulnak. 🙂

    Igazság szerint azért érdekelne, mert ajéndákba akarok küldeni egy doboz dohányt, de jobb lenne olyat ami náluk nincsen..

    Mi is egy serbetlinek / hookah-hookahnak, társainak örülnénk, nem srácok? :happy1:

    , Hozzászólás ID: #89383
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    moldy!

    Most egyeztettünk Dozerral, holnap este Pesten és Nyíregyházán is a Moldy Művek pipái fogják ontani a füstöt!

    Nagy megtiszteltetés, hogy tulajdonomban lehet az általad készített világító, buborékterelős, heba filteres pentametál csoda! :amen:

    , Hozzászólás ID: #89384
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    indítványozom, hogy csak x ( kb 40) hsz után lehessen új témát nyitni.. mostanában rengeteg olyan téma lett nyitva újak által, amelyek már léteztek.

    , Hozzászólás ID: #89385
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Emberke202 írta korábban:
    indítványozom, hogy csak x ( kb 40) hsz után lehessen új témát nyitni.. mostanában rengeteg olyan téma lett nyitva újak által, amelyek már léteztek.

    Van 2 moderátor, akik a nap 10-12 órájában figyelemmel követik a hozzászólásokat, témákat. Ha kell zárják, áthelyezik, stb. Ha egy téma nem lenne rendbe, akkor küldj egy moderátornak PÜ-t. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89386
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Megnéztem a Legbátrabb város c. filmet. Hát mit ne mondjak, büszke vagyok a Gyarmatiakra. Számomra szomorú, hogy több mint nyolcvan (pontosan 86) év múlva ismerték el őket. Sopront viszont már rögtön 2 évvel a népszavazás után.

    , Hozzászólás ID: #89387
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Most jövök szultán kincseiből Ákossal leboltoltuk a havanna phunnel adásvételt, beszélgettünk kb 1 órát, majd megérkezett hundarkblade is.

    Vettem is 2×1 kg bamboocha szenet 4×50 g mizot 1×250 g mizot és 1×50 g sima nakhlát..Remélem egy darabig elég lesz…Habár Ákoska egész sporttáskányi dohánymennyisége mellett tényleg csak eltörpülök :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89388
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Na megyek le haveromhoz pipázni.Mizo Guava +Masah Citrom lesz nálam,nála meg Waha Mangó 🙂

    , Hozzászólás ID: #89389
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    Gábor írta korábban:
    Megnéztem a Legbátrabb város c. filmet. Hát mit ne mondjak, büszke vagyok a Gyarmatiakra. Számomra szomorú, hogy több mint nyolcvan (pontosan 86) év múlva ismerték el őket. Sopront viszont már rögtön 2 évvel a népszavazás után.

    Én mondtam hogy príma film. 🙂 Hát igen, és még ma se tanítják a gimnáziumokban ha jól tudom, ahogy az 1932/33-as ukrán éheztetést, ahol télen 7000000-an haltak éhen se nagyon feszegetik bizonyos okok miatt. Ajánlom a szovjet sztori című filmet, abban van erről szó az elején.

    , Hozzászólás ID: #89390
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    wakummaci írta korábban:
    Most jövök szultán kincseiből Ákossal leboltoltuk a havanna phunnel adásvételt, beszélgettünk kb 1 órát, majd megérkezett hundarkblade is.

    Vettem is 2×1 kg bamboocha szenet 4×50 g mizot 1×250 g mizot és 1×50 g sima nakhlát..Remélem egy darabig elég lesz…Habár Ákoska egész sporttáskányi dohánymennyisége mellett tényleg csak eltörpülök :hehe:

    Pedig nem ebben egyeztünk meg… 😀 Már várom haza, hozza a bamboochat, a tangierst és a hawannát, mizo guavát, őszit, illetve ismerőstől a Serbetliket. Nyamii! 🙂

    bogaras írta korábban:
    Én mondtam hogy príma film. 🙂 Hát igen, és még ma se tanítják a gimnáziumokban ha jól tudom, ahogy az 1932/33-as ukrán éheztetést, ahol télen 7000000-an haltak éhen…/quote]

    És amikor körülfogtak az oroszok egy egész lengyel várost, se ki, se be senki, repülőket, akik kaját akartak nekik vinni, lelőtték, és kiéheztették az embereket. Mindezt miért?

    , Hozzászólás ID: #89391
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    bogaras írta korábban:
    Én mondtam hogy príma film. 🙂 Hát igen, és még ma se tanítják a gimnáziumokban ha jól tudom, ahogy az 1932/33-as ukrán éheztetést, ahol télen 7000000-an haltak éhen…/quote]

    És amikor körülfogtak az oroszok egy egész lengyel várost, se ki, se be senki, repülőket, akik kaját akartak nekik vinni, lelőtték, és kiéheztették az embereket. Mindezt miért?

    Ha megértenénk, hogy miért, akkor valószínűleg mi is olyan beteg elmék lennénk mint sztalin, meg hitler volt.

    , Hozzászólás ID: #89392
    zoleeboy88
    Felhasználó
    Zoleeboy88
    • Hozzászólás: 1

    Hello. Azt szeretném Kérdezni hogy egy 1 személyes pipát át lehet e alakítani 2 személyessé?? :triste1:

    , Hozzászólás ID: #89393
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291

    Ebbe inkább már ne menjünk bele itt.

    , Hozzászólás ID: #89394
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291

    Ti miben tartjátok a dohányokat, hogy frissek maradjanak? Én visszazárható műanyag tasakra gondoltam de nem tudom hol lehet ilyet kapni.

    , Hozzászólás ID: #89395
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Ha nagyobb mennyiségű dohányt fogok vásárolni egy adott ízből(Perpill 50g-osokkal tapasztalgatok), akkor én is lezárható tasiban, és műanyag dobozban fogom tárolni. Egyszerű élelmiszer, és vegyes boltokban is kapni, nem beszélve az áruházakról, pl. tecsó 🙂 Sokan tartják szimplán csak műanyag dobozban, de nem szeretném hogy beleivódjon a melasz, és a dohány íze.

    , Hozzászólás ID: #89396
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291

    Ma néztem a t betűs hipermarketben de nem volt :nono: Esetleg máshol ahol tuti, hogy lehet kapni?

    , Hozzászólás ID: #89397
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491
    brumi írta korábban:
    Ti miben tartjátok a dohányokat, hogy frissek maradjanak? Én visszazárható műanyag tasakra gondoltam de nem tudom hol lehet ilyet kapni.

    pl IKEA, 800huf 50légmentes zacskó, 25kicsi és 25 nagy.

    , Hozzászólás ID: #89398
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291
    hundarkblade írta korábban:
    brumi írta korábban:
    Ti miben tartjátok a dohányokat, hogy frissek maradjanak? Én visszazárható műanyag tasakra gondoltam de nem tudom hol lehet ilyet kapni.

    pl IKEA, 800huf 50légmentes zacskó, 25kicsi és 25 nagy.

    Köszönöm egyik nap elugrok érte. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89399
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Hello!

    Valaki tudna mondani nekem egy könnyen kezelhető, lehetőleg magyar nyelvű videószerkesztő programmot? Felvettem pár videót, azokat kéne összevágni, felgyorsítani, zenét tenni alá. Kezdő vagyok a témában, minden jótanácsot örömmel fogadok. Előre is köszi! :amen:

    , Hozzászólás ID: #89400
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Windows movie maker :cote:

    , Hozzászólás ID: #89401
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    MYA QT isten, most toltunk belőle egy Serbetli málnát 😀

    , Hozzászólás ID: #89402
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Erősen gondolkodok, hogy az ünnep utáni nagybevásárláson beszerzek egy Myat. 😀

    , Hozzászólás ID: #89403
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Üdv!

    Bocsánat, hogy ilyen hülyeségeket kérdezek (vegyészek tán előnyben), de ha bemegyek egy vegyszerboltba, fognak nekem adni NaOH-oldatot? (Nyilván nem túl töményet, és feltételezzük, hogy elmúltam 18… 🙂 )

    , Hozzászólás ID: #89404
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Gábor írta korábban:
    MYA QT isten, most toltunk belőle egy Serbetli málnát 😀

    Akkor faterod megmutatta, jólvan.

    Azért nem mondtam, mert nem tudtam hogy mennyire akarja meglepetésnek szánni, de tudtam róla 😀

    , Hozzászólás ID: #89405
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    wakummaci írta korábban:
    Gábor írta korábban:
    MYA QT isten, most toltunk belőle egy Serbetli málnát 😀

    Akkor faterod megmutatta, jólvan.

    Azért nem mondtam, mert nem tudtam hogy mennyire akarja meglepetésnek szánni, de tudtam róla 😀

    Meg hát. 😀 Kösz, hogy titokban tartottad, ezentúl így fogok rád számítani. :D:D

    , Hozzászólás ID: #89406
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Elmúlt 7 nap alatt: Kattintások száma: 32.

    Ez a google hirdetés kezelőjéből való információ. Miért nem kattintotok naponta 1x ? 24 óránként vagy 30 tag nézi a fórumot, ebből 20 átlagosan ír is hozzászólást, minimum 1-et. Minden téma végén, a legutolsó hozzászólás alatt, a “Üzenetet írok” gomb fölött.

    Miért nem kattintotok? :-/

    , Hozzászólás ID: #89407
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Ha nem felejtem el, akkor mindig szoktam.

    Most is szokok :happy1:.

30 bejegyzés megtekintése - 7,291-7,320 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.