A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89408
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    unatkoztam:

    fan.hu nemfért már ki 😀

    , Hozzászólás ID: #89409
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Én megszállottságból ahogy feljövök egyből arra kattintok volt,hogy naponta többször is mert nem emlékeztem rá,hogy kattintottam-e már.

    , Hozzászólás ID: #89410
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Csak, hogy ne kerülje el a figyelmeteket, nézzétek meg feltétlenül, nagyon várom az ötleteket, véleményeket…

    nammor-razan-szivocsovek-t388-180.html

    , Hozzászólás ID: #89411
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Hú ez a serbetli mangó + mizo guava még mindig nagyon befutó íz!

    , Hozzászólás ID: #89412
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Csináltam egy Phunnel töméses, és pipázós videót, most szeretném feltenni yútube-ra, de sehogy sem akarja feltenni. ERROR-ERROR-ERROR….Kicsit több mint 3,5 perc, és összesen 30-35MB (fórumátumtól függően) Talán nem megfelelő formátumba töltöm fel? Próbáltam wmp.-be és mpeg.-be is, de sehogy sem jó. Valaki, aki mostanság töltött fel, az legyen oly kedves és segítsen. 😀 Köszönöm.

    , Hozzászólás ID: #89413
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Ohh máj gááááád :winner1: :pompom: :frime1:

    gas: aviban dúrd fel, azt biztos hogy viszi

    , Hozzászólás ID: #89414
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    gas írta korábban:
    Csináltam egy Phunnel töméses, és pipázós videót, most szeretném feltenni yútube-ra, de sehogy sem akarja feltenni. ERROR-ERROR-ERROR….Kicsit több mint 3,5 perc, és összesen 30-35MB (fórumátumtól függően) Talán nem megfelelő formátumba töltöm fel? Próbáltam wmp.-be és mpeg.-be is, de sehogy sem jó. Valaki, aki mostanság töltött fel, az legyen oly kedves és segítsen. 😀 Köszönöm.

    Küld el nekem email-be.

    syska(kukacoska)vizipipafan(pontyocska)hu és átkonvertálom neked.

    Molnár írta korábban:
    Én megszállottságból ahogy feljövök egyből arra kattintok volt,hogy naponta többször is mert nem emlékeztem rá,hogy kattintottam-e már.

    Köszönöm, Isten tartsa meg jó szokásod! 😀

    cyp írta korábban:
    unatkoztam:

    fan.hu nemfért már ki 😀

    Itt a tél, a hó. Most már lehet. Főleg ha lesz elég hó, akkor a pipát körbeépíteni hóval, na az milyen jó hűtés. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89415
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Nem a konvertálással volt a gond. Újraindítottam a gépet, újrakapcsolódtam a nethez, és most már jó. MPEG-be teszem fel, minőség talán nem a legjobb, de elfogadható. Max 30 perc és remélem, hogy fent lesz. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89416
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378
    sYska/!/ írta korábban:

    Itt a tél, a hó. Most már lehet. Főleg ha lesz elég hó, akkor a pipát körbeépíteni hóval, na az milyen jó hűtés. 🙂

    mint gerago , youtube-on láttam a videoját :gene:

    , Hozzászólás ID: #89417
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593
    sYska/!/ írta korábban:

    Itt a tél, a hó. Most már lehet. Főleg ha lesz elég hó, akkor a pipát körbeépíteni hóval, na az milyen jó hűtés. 🙂

    énis gondoltam rá pont ma, van elég hó már ahhoz.

    , Hozzászólás ID: #89418
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740
    gas írta korábban:
    Nem a konvertálással volt a gond. Újraindítottam a gépet, újrakapcsolódtam a nethez, és most már jó. MPEG-be teszem fel, minőség talán nem a legjobb, de elfogadható. Max 30 perc és remélem, hogy fent lesz. 🙂

    már várjuk 🙂 sikerült?

    , Hozzászólás ID: #89419
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    1,5 MB hiányzott még, erre megszakadt a net, és kezdhettem újra a feltöltést. Sajnos még csak most kezdtem, mivel el kellett mennem itthonról fél órára, de remélem hogy még ma este felkerül.

    , Hozzászólás ID: #89420
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Szombatra terveztünk mi is egy ,,havas pipázást”” remélem esik még egy kicsi,és nem lesz latyak.Általában amikor otthon pipázunk úgy szokott menni,hogy egy nagy vödörbe rakunk sok havat,és oda bele a pipa.Amikor kezd olvadni mindig lemegy valaki,és feltölti a vödröt hóval. :cote:Sokszor néztek már emiatt hülyének minket,hogy egy vödörbe havat gyűjtünk 20percenként.

    , Hozzászólás ID: #89421
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Ilyet én is toltam tavaly. 😀 Kimentem a teraszra, összegyűjtöttem egy kis havat, bele a pipa üvegét, kihoztam a széket és gyerünk, neki! Emlékszem még jó kis Nakhla Epret szívtam, öngyulladós szénnel, és egy kicsike szír pipával. Jó nagy füstje volt, mivel mínusz fokok voltak, és még a lehelet is “hozzáadódott”. :hehe: …Most már nem hiszem, hogy kivinném a KM-t. :cote:

    , Hozzászólás ID: #89422
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ma 37 kattintás volt és 3,4 euro bevételt hozott. Minden nap kell nektek szólnom és akkor január végére megjön az összeg. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89423
    neutro
    Felhasználó
    Neutro
    • Hozzászólás: 168
    sYska/!/ írta korábban:
    Ma 37 kattintás volt és 3,4 euro bevételt hozott. Minden nap kell nektek szólnom és akkor január végére megjön az összeg. 🙂

    akkor most klikk :hehe: 😉

    , Hozzászólás ID: #89424
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Mekkora és milyen összeg?

    , Hozzászólás ID: #89425
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    wakummaci írta korábban:
    Mekkora és milyen összeg?

    Régebben $100 dollár után utalták át. Egyszer már sikerült, az az összeg augusztus elején jött meg és rá is ment az új fórumra és a dolgaira. 🙁

    Most változtattak és 70 euro után küldik ki, az felel meg a $100-nak. Most valami 55eurónál tarthatok, kb. 🙂 Szóval napi 1 klikk és a vigyorom 1 fokkal szélesebb! 😀

    , Hozzászólás ID: #89426
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Syska! A fizetett hírdetésnél, a most megjelenő reklámszövegnél a második sorban, bevétele helyett bevétela van írva! 🙂

    , Hozzászólás ID: #89427
    maate
    Felhasználó
    MaAtE
    • Hozzászólás: 305

    Vaterán: 1Ft-ról induló számítógéphirdetés kérdései között láttam egy ilyet:

    “Ajánlanék a gépért 15 kg őrölt csípős fűszerpaprikát 1 kg-os kiszerelésben”

    Válasz: “Köszönöm, de nem élnék ezzel a lehetőséggel” 😀

    Meg van a ma este poénja.

    Én meg egy Khalil Mamoon pipára cserélnék üres dohányos dobozokat… 🙂

    , Hozzászólás ID: #89428
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Na én is kattintottam :). Egyébként általában eszembe jut, ha olvasom a kiírást, hogy katt a reklámra, de mostmár oda fogok figyelni, hogy ha lehet, minden nap kattintsak ;).

    , Hozzászólás ID: #89429
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Syska! Nagyon komfortos lesz lassanként az oldal. Annyira, hogy magam részéről kezdek függő lenni.

    A hajnali kelés után benézek, és az esti lefekvés előtt isbenézek. Napközben is sokszor látogatom a lapot.

    Nejem kezdd féltékeny lenni! :hehe:

    az ftp kifejezetten hasznos dolog. / Jó lenne a chatet is visszaállítani, ha lehet!

    , Hozzászólás ID: #89430
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    Syska! Nagyon komfortos lesz lassanként az oldal. Annyira, hogy magam részéről kezdek függő lenni.

    A hajnali kelés után benézek, és az esti lefekvés előtt isbenézek. Napközben is sokszor látogatom a lapot.

    Nejem kezdd féltékeny lenni! :hehe:

    az ftp kifejezetten hasznos dolog. / Jó lenne a chatet is visszaállítani, ha lehet!

    Akkor jó, nem véletlenül mondta krampi a találkozón: “Ez a második otthonunk is”. :cote:

    wakummaci írta korábban:
    Syska! A fizetett hírdetésnél, a most megjelenő reklámszövegnél a második sorban, bevétele helyett bevétela van írva! 🙂

    Köszönöm, tudok róla. Csak valahogy nem hoz annyira lázba, hogy javítsam. 😀 Mindig eltüntetem a psd-ket valahova… :rouge:

    , Hozzászólás ID: #89431
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    na megvolt idén az első hóban való pipázás.

    kép:

    az a ronda alufólia azért van ott mert a tömítés megadta magát, és nemvolt más kéznél.

    rendesen hideg volt a füst.:]

    , Hozzászólás ID: #89432
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229
    cyp írta korábban:
    na megvolt idén az első hóban való pipázás.

    kép:

    az a ronda alufólia azért van ott mert a tömítés megadta magát, és nemvolt más kéznél.

    rendesen hideg volt a füst.:]

    55cm-es pipa ha jól látom nem?Amúgy ha lesz elég hó haverokkal tervezzük a ,,,HÓVizipipát” . :ange:

    , Hozzászólás ID: #89433
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593
    Molnár írta korábban:
    cyp írta korábban:
    na megvolt idén az első hóban való pipázás.

    kép:

    az a ronda alufólia azért van ott mert a tömítés megadta magát, és nemvolt más kéznél.

    rendesen hideg volt a füst.:]

    55cm-es pipa ha jól látom nem?Amúgy ha lesz elég hó haverokkal tervezzük a ,,,HÓVizipipát” . :ange:

    igen 55ös. baromi hideg volt a füst, főleg hogy aw mentát szívtunk.:)

    , Hozzászólás ID: #89434
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Ha nem panelban laknánk, akkor kipróbálnám, így viszont hülyének néznének a lakók. Luki, majd kipróbáljuk nálatok? 😀

    , Hozzászólás ID: #89435
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473
    Gábor írta korábban:
    Ha nem panelban laknánk, akkor kipróbálnám, így viszont hülyének néznének a lakók. Luki, majd kipróbáljuk nálatok? 😀

    erkély? :hehe: örülnének mikor elkezd olvadni :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89436
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Gábor: műanyag vödör? :cote:

    , Hozzászólás ID: #89437
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    Nick írta korábban:
    Gábor: műanyag vödör? :cote:

    Erre is gondoltam, legközelebb kipróbálom. 😀 Bár kicsi az erkély, de elférek a kis pipával. 😀

    Most nézem ezt a Szovjet Sztorit. Undorító amit csináltak, és utána ők lettek Európa nagy felszabadítói, miközben az elején Európa nagy leigázójának támogatói voltak.

30 bejegyzés megtekintése - 7,321-7,350 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.