A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89468
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    moldy007 írta korábban:
    nagyon lassan megy a munka nálatok…… én má 3 pipát csináltam….most csinálom a 4iket……. csodaszép lesz, most ….magamnak csinálom, ha kész lesz hamar akor Karácsonyi pipa lesz, ha nem Szilveszteri… :D…ja és hamarosan a MMAZAN mosható szívócső…….

    Jaja sajnos. Még most tanultam meg az esztergát pontosabban + a marást + cnc-t. Tehát jó sűrű a programom.

    Fél évem volt rá, hogy megtanuljam, utána most már 1 hét alatt meglesz egy full pipa. 🙂

    (Heti 2 alkalom van csinálni)

    , Hozzászólás ID: #89469
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    sok sikert…. :alcool1:…én is vettem kis használt esztergát, tekergetem is rendesen… sajnos anyagot (rúd alu kb 45mm vastag….) nem találok…..sárgaréz van de 1 kiló 3000ft……(és ha ránézel az nagyon kicsi,,,) egyenlőre Praktikerben vásárolt vízvezeték szerelvényeket alakitok át(sárga és vörösréz) pipa díszítésnek…….

    , Hozzászólás ID: #89470
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    moldy007 írta korábban:
    sok sikert…. :alcool1:…én is vettem kis használt esztergát, tekergetem is rendesen… sajnos anyagot (rúd alu kb 45mm vastag….) nem találok…..sárgaréz van de 1 kiló 3000ft……(és ha ránézel az nagyon kicsi,,,) egyenlőre Praktikerben vásárolt vízvezeték szerelvényeket alakitok át(sárga és vörösréz) pipa díszítésnek…….

    én pedig a te találmányod mintájára probálok csinálni valamit ilyen okosságokat trükköket privátba leirhatnál ha nem titok :rouge: :frime: pl buborék terelő meg hasonlók mindenre kiváncsi vagyok szóval ami tervbe van az egy forgó pipa olyan 1méter körüli ( hogy hookah is le tudja hamuzni :mdr3:)bazi jó hűtéssel némi fény technikával amit gyertyákkal szeretnék mgegoldani illetve 2 beépitett füst oszlatóval ( nem heba csak hasonló)

    , Hozzászólás ID: #89471
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    moldy007 írta korábban:
    sok sikert…. :alcool1:…én is vettem kis használt esztergát, tekergetem is rendesen… sajnos anyagot (rúd alu kb 45mm vastag….) nem találok…..sárgaréz van de 1 kiló 3000ft……(és ha ránézel az nagyon kicsi,,,) egyenlőre Praktikerben vásárolt vízvezeték szerelvényeket alakitok át(sárga és vörösréz) pipa díszítésnek…….

    Itt nem messze a Szabolcs utcában van egy ilyen bolt. Ha elmondod mi kell, akkor megveszem és lepostázom. Vagy valahogy lejuttatjuk. Ezen ne múljon 😀

    Most a teszt testnek én is alut használok. (40es átmérőjűt. 10 es belsőfurattal)

    , Hozzászólás ID: #89472
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Ma tudtam meg,hogy az egyik rokonomnak van egy ismerőse Miamiba.Kérdeztem is,hogy mikor jön haza,és kiderült,hogy február körül.Nem tudjátok véletlen van-e ott valami olcsóbb pipás holmi?(Razan,KM,Dohány,Kerámiák) ilyesmik 🙂

    , Hozzászólás ID: #89473
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Molnár írta korábban:
    Ma tudtam meg,hogy az egyik rokonomnak van egy ismerőse Miamiba.Kérdeztem is,hogy mikor jön haza,és kiderült,hogy február körül.Nem tudjátok véletlen van-e ott valami olcsóbb pipás holmi?(Razan,KM,Dohány,Kerámiák) ilyesmik 🙂

    Posta költség olyan 10-20 dollár között mozog ha rendel valahonnan. Szóval így is jobban megéri. 🙂

    3-4 db szívócsövet, magas hőtartó sapkát, Mya szén csipeszt, coconara vagy instant chorinc hookah szenet érdemes talán behozni. :]

    , Hozzászólás ID: #89474
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Na, emeberek, kinél hány centi hó esett? 😀

    , Hozzászólás ID: #89475
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    Molnár írta korábban:
    Ma tudtam meg,hogy az egyik rokonomnak van egy ismerőse Miamiba.Kérdeztem is,hogy mikor jön haza,és kiderült,hogy február körül.Nem tudjátok véletlen van-e ott valami olcsóbb pipás holmi?(Razan,KM,Dohány,Kerámiák) ilyesmik 🙂

    a nazarhookah floridai bolt 😉 asszem west palm beach pontosan a város.

    , Hozzászólás ID: #89476
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Itt rendesen szakad. 😀

    , Hozzászólás ID: #89477
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    ide is hófüggöny érkezett 🙂

    , Hozzászólás ID: #89478
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Itt csak délelőtt szállingózott, szerdán-csütörtökön volt a nagy hó, kb. olyan 20-25 cm van most.

    , Hozzászólás ID: #89479
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Itt is havadzik.

    Amúgymeg: Február első szombatján paintballcsata tökölön!!

    Aki szeretne jönni, vagy érdeklődni az dobjon rám egy PM-et

    , Hozzászólás ID: #89480
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    már itt is esik rendesen.

    , Hozzászólás ID: #89481
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438

    hehe… most ért ide a ho. már itt is szakad szépen. nembaj, lehet menn ia töltésre csuszkászlni :hehe: :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #89482
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    nálam már tetőablakot befedte, nemlehet kilátni.

    , Hozzászólás ID: #89483
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473
    BandiKJ írta korábban:
    hehe… most ért ide a ho. már itt is szakad szépen. nembaj, lehet menn ia töltésre csuszkászlni :hehe: :alcool1:

    jah, meg a parkolóba 😀

    , Hozzászólás ID: #89484
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Az SC webboltjába felkerült egy új pipa: fagyasztható zselés, 0 ft! 😀

    A tartály tele van zselével, ebből hogy szívod ki a füstöt? oo/

    , Hozzászólás ID: #89485
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Nick írta korábban:
    Az SC webboltjába felkerült egy új pipa: fagyasztható zselés, 0 ft! 😀

    A tartály tele van zselével, ebből hogy szívod ki a füstöt? oo/

    Gondolom egy kis rész van a víznek és azt hűti a zselé 🙂

    , Hozzászólás ID: #89486
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473
    Nick írta korábban:
    Az SC webboltjába felkerült egy új pipa: fagyasztható zselés, 0 ft! 😀

    A tartály tele van zselével, ebből hogy szívod ki a füstöt? oo/

    két tartály van “egyben”, az egyik kicsi, a kettő között van a zselé. elég kevés lehet a hely a füstnek, meg a kinézete is elég ronda szegénynek 🙂

    , Hozzászólás ID: #89487
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Jaaaa hogy ja. Leesett. Köszönöm! :mdr2:

    , Hozzászólás ID: #89488
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Lehet én vagyok az elvont, de nekem rohadtul bejön 😀

    És csak 1200ft :O Lehet megyek hétfőn 😀

    , Hozzászólás ID: #89489
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    Youri írta korábban:
    Lehet én vagyok az elvont, de nekem rohadtul bejön 😀

    És csak 1200ft :O Lehet megyek hétfőn 😀

    Nekem is bejön, szerintem faja. 😀 A szállítás 1200, a tartály 0 HUF. Jobb lenne, ha fizetnének is érte, hogy elvidd. 😀

    , Hozzászólás ID: #89490
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Nick írta korábban:
    Az SC webboltjába felkerült egy új pipa: fagyasztható zselés, 0 ft! 😀

    A tartály tele van zselével, ebből hogy szívod ki a füstöt? oo/

    Nyilván nem a tartály van tele zselével, hanem duplafalú műanyag és a két fal között, zselé van, és azt fagyaszthatod le. Plusz, hogy ne melegedjen fel túl hamar, lehet venni hozzá egy kis kabátot, amiben szintén fagyasztható zselé van. Ha igaz, a képről úgy látszik, hogy ez a Sheecool vízipipa, bár nem nagyon hiszem, hogy eredeti lenne, pláne ennyi pénzért.

    , Hozzászólás ID: #89491
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Gábor írta korábban:
    Youri írta korábban:
    Lehet én vagyok az elvont, de nekem rohadtul bejön 😀

    És csak 1200ft :O Lehet megyek hétfőn 😀

    Nekem is bejön, szerintem faja. 😀 A szállítás 1200, a tartály 0 HUF. Jobb lenne, ha fizetnének is érte, hogy elvidd. 😀

    Jah ennyire nem mentem bele 😀 Azt hittem, hogy az oldalt nem írták át és a számláló mutatja 🙂

    , Hozzászólás ID: #89492
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Nagyon nagy hóóóóó van,ma ki is mentünk ma pipázni.Hamarosan építjük a Hópipát :cote:

    , Hozzászólás ID: #89493
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Mai nap se múlt el fölöslegesen. 3 videót összevágtam, kikonvertáltam, feltettem YouTube-ra. Közbe a blogba vagy 3-4 oldalhoz megírtam a hiányzó tartalmat.

    Most este végre kis pihenőőő. :]

    Apropó, még 8 Euro és következő hónapban utal a Google. 🙂 Kérlek titeket mindenki naponta 2-3x kattintson a reklámokra. Nem kell többször, ez nektek 20 másodperc, nekem pedig fontos lenne az összeg pár újításhoz, ami szintén a ti érdeketeket fogja szolgálni és növelni a kényelmet. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89494
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Ment az építő katt. :super:

    , Hozzászólás ID: #89495
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Csináltam világító tartályt! xD Rohadt jól néz ki! o.O

    , Hozzászólás ID: #89496
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Youri írta korábban:
    Csináltam világító tartályt! xD Rohadt jól néz ki! o.O

    Az milyen? Fotót.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89497
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Az előbb nézegettem a Gugli reklámosdi részét. Sajnos észrevettem egy kis hibát, amit eddig nem. Az érvénytelen kattintásokért levontak tőlem pénz. :triste1: Kicsit megnéztem és a következőre jutottam:

      [*:3txc3bhy]24 óra alatt egy ip-ről, maximum 2 reklámra kattintson. (2-t otthonról, 2-t munkahelyről, suliból például.)

      [*:3txc3bhy]Nem elég rákattintani a reklámra, a bejövő oldalon is kell 3-4 menjüpontra kattintani és olyan 20-30 másodpercet ott nézelődni, esetleg ha webshop akkor kosárba pakolgatni majd üríteni, stb.

      [*:3txc3bhy]Lehetőleg ne ugyan arra kattintsatok sokszor, hanem össze vissza.

    Így most féltávnál áll a számláló. 30 dolcsit ugyan is levontak kb.. 🙁

    Kérek mindenki akkor naponta 2x 30 másodpercet és 5-6 kattintást összesen áldozzanak a napjukból, a fórum érdekében. Köszönöm! 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 7,381-7,410 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.