A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89588
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    Hát ha feltűnően direkt csinálja az jogos.

    Egykét hibáért azért nem érdemes figyelmeztetést adni, mert hát egy ember sem tökéletes.

    , Hozzászólás ID: #89589
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Persze , hogy nem, de van helyesírás ellenőrző is és free!

    , Hozzászólás ID: #89590
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Nem hiszem, hogy igazán a helyes helyesírásra gondolt. Kihagysz, felcserélsz egy-egy betűtt, nem hiszem hogy azzal baj lenne. Inkább ha: vki úgy beszél, hogy teccik, pipcsi, szupcsi, pipulni, ésatöbbi :cote:

    , Hozzászólás ID: #89591
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593
    Nick írta korábban:
    Nem hiszem, hogy igazán a helyes helyesírásra gondolt. Kihagysz, felcserélsz egy-egy betűtt, nem hiszem hogy azzal baj lenne. Inkább ha: vki úgy beszél, hogy teccik, pipcsi, szupcsi, pipulni, ésatöbbi :cote:

    nyilván azok is beletartoznak.

    ff-ben van helyesírás ellenőrző alapból.

    , Hozzászólás ID: #89592
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nagyon helyes, én már régóta gondolkozom ezen, csak hát nincs sok beleszólásom a dologba.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89593
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Lehet bojkottot is csinálni4

    Nem válaszol senki az ilyen hsz-ekre és kész.

    Egyszer csak észbe kap aki így ír!

    , Hozzászólás ID: #89594
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Jó ilyen fórumon lenni ahol ezzel a problémával is foglalkoznak.

    Egy időben például BandiKJ írásait el sem olvastam annyira idegelt az a rengeteg helyesírási hiba, j-ly csere, egyebek. Kapott is érte és fejlődött is azóta. Legalább igyekszik. :super:

    , Hozzászólás ID: #89595
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453

    A betűkihagyásokkal, véletlen hibákkal nincsen baj…Leginkább az ORDÍTÓ helyesírási hibákkal van gondom…pl “ojan”-és hasonlók

    , Hozzászólás ID: #89596
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344
    Kormi írta korábban:
    A betűkihagyásokkal, véletlen hibákkal nincsen baj…Leginkább az ORDÍTÓ helyesírási hibákkal van gondom…pl “ojan”-és hasonlók

    Igen erről van szó.

    , Hozzászólás ID: #89597
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113

    Én nem beleszólni akarok ugyanis 30hsz-szel kb. senki nem vagyok, de azért gondolj bele Syska, rengetegen vannak akik inkább a fiatalabb korosztályt képviselik például én is, de én nem igazán szeretem ezt a “divatos internet nyelvet”. Pont a héten olvasgattam régi hsz-eket és azért be kell vallani Syska a stílusod elég sokat változott ( a Dumaládában minden hsz-ed kis betűvel kezdted, itt-ott felbukkant a “lol” meg hasonlóak ) Egyszóval én ezt nem bántásnak írtam, balhét se akarok, de szerintem nem kell ennyire komolyan venni. Még egyszer ezzel a hsz-szel nem akarlak megbántani, de aki így beszélget a baráti társaságával msn-en, skype-on vagy hasonló programon az nehezen fog leszokni erről a stílusról, idővel csal fel nő mindenki és abba hagyja.. 🙂

    u.i.: Természetesen nekem se tetszik, amikor ly-t felcserélik j-vel és ehhez hasonlók.

    , Hozzászólás ID: #89598
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Én az ilyen Skype beszélgetéseknek a felét sem értem.

    Használja ott a skype-on, itt meg használja szép magyar anyanyelvét.

    , Hozzászólás ID: #89599
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    adam_t írta korábban:
    Én nem beleszólni akarok ugyanis 30hsz-szel kb. senki nem vagyok, de azért gondolj bele Syska, rengetegen vannak akik inkább a fiatalabb korosztályt képviselik például én is, de én nem igazán szeretem ezt a “divatos internet nyelvet”. Pont a héten olvasgattam régi hsz-eket és azért be kell vallani Syska a stílusod elég sokat változott ( a Dumaládában minden hsz-ed kis betűvel kezdted, itt-ott felbukkant a “lol” meg hasonlóak ) Egyszóval én ezt nem bántásnak írtam, balhét se akarok, de szerintem nem kell ennyire komolyan venni. Még egyszer ezzel a hsz-szel nem akarlak megbántani, de aki így beszélget a baráti társaságával msn-en, skype-on vagy hasonló programon az nehezen fog leszokni erről a stílusról, idővel csal fel nő mindenki és abba hagyja.. 🙂

    Ez nem teljesen igaz. Én itt teljesen máshogy beszélek, mint pl. msnen a haverokkal. Vagyis ez sem teljesen igaz, mert msnen se szoktam úgy beszélni, hogy “vok, nah, tnap, micsin, stb .. Leszoktam erről, és egy jóideje már kiírok minden szót rendesen. Valamiért átálltam erre.

    Itt meg azért vannak idősebb emberek, mint pl én, ezért is megadom nekik a tiszteletet, és nem beszélek velük úgy, mint sok 12 éves ember tenné.

    Amúgy pár ember azért lett kitiltva innen, mert abszolút semmi helyesírása nem volt, ráadásul idegbeteg is volt. 😀

    , Hozzászólás ID: #89600
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113

    Jó csak hát gondolj bele, ahogyan ott beszélgetnek meg a szép magyar nyelv között mennyi különbség van?

    Majdnem olyan mintha két különböző nyelven beszélnél ( jó ez kicsit túlzás, de akkor is :hehe: ) Szóval aki megszokja az nehezen fog szép magyar nyelven beszélni.. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #89601
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ne írj ilyet, hogy senki vagy!

    Egyenjogú tagja vagy a közösségnek.

    A Te gondolataid is elgondolkodtathatnak akárkit, és lehet, hogy megfontolandóak is.

    Ezt mindenki eldönti magában.

    Nem nyelvészeti fórum ez, de azért az alapvető szabályok betartása és betartatása kicsit a szinvonalon is emel. Nem?

    , Hozzászólás ID: #89602
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113
    akoska60 írta korábban:
    Ne írj ilyet, hogy senki vagy!

    Egyenjogú tagja vagy a közösségnek.

    A Te gondolataid is elgondolkodtathatnak akárkit, és lehet, hogy megfontolandóak is.

    Ezt mindenki eldönti magában.

    Jó igaz régóta olvasom a fórumot, de inkább csendes megfigyelő vagyok. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89603
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    A szép anyanyelvét szüleitől és tanáraitól is okulhatja a nebuló, ezt a trendi netes fecserészést pedig csak elmajmolják egymástól.

    , Hozzászólás ID: #89604
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740

    én rendesen szoktam írni, de néhány helyesírási hiba elő szokott fordulni nálam is. pl.: teccett 🙂

    , Hozzászólás ID: #89605
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    bryce írta korábban:
    én rendesen szoktam írni, de néhány helyesírási hiba elő szokott fordulni nálam is. pl.: teccett 🙂

    Ez nem helyesírási hiba, hanem megszokás. 😀

    , Hozzászólás ID: #89606
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740

    Igaz! mostantól megpróbálok figyelni ezekre a hibákra.

    , Hozzászólás ID: #89607
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Adam_t, jómagam is változok ez így igaz. A dumaláda offolásra van. Azért van, hogy minden marhaságot odaírjunk. Azonban a többi fontos 570 témába megakarom őrizni az értékes tartalmat. Nem szeretném, hogy helyesírásilag nulla hozzászólások lerontsák az eddig elért értékeket.

    A fórum célja elsődlegesen a megfelelően érett korosztálynak szól. Ez a korosztály tud igényesen írni és nem kéne ilyenek miatt.

    Szóval aki nem képes rendesen írni, az inkább ne írjon. Nem egy értéktelen hozzászólás kupacot szeretnék a fórumhelyén 1-2 év múlva. :triste1: Szóval .. ezért kéne helyesen írni.

    , Hozzászólás ID: #89608
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1961

    múltkor valaki kereset jó notebookot…… találtam , és kemény is és jó az ára is…. :super:Asus X5DIJ-SX247V

    , Hozzászólás ID: #89609
    adam_t
    Felhasználó
    adam_t
    • Hozzászólás: 113

    Kipróbálom ezt a túltöméses módszert egy narancsos Naklával.. kiváncsi vagyok.. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89610
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    moldy007 írta korábban:
    múltkor valaki kereset jó notebookot…… találtam , és kemény is és jó az ára is…. :super:Asus X5DIJ-SX247V

    én voltam az, de azóta már megtaláltam amit kerestem :frime:

    , Hozzászólás ID: #89611
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Az enyém Asus x50sl, és nagyon meg vagyok vele elégedve, szeretem :cote:

    , Hozzászólás ID: #89612
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Nightwolf írta korábban:
    Szerintetek ez milyen pipa minőségre?

    Nekem tetszik, hogy még a pipa testén is van teve…

    Ennyi pénzért sokkal jobb és minőségibb pipákat kapsz, mivel én is láttam már ilyen pipát kb ilyen árban, ezért már ránézésre is látszik, hogy kínai a pipa, és nem igazán minőségi, 1-2 évig bírja biztosan. Szerintem jobban jársz, ha ennyi pénzért jobb pipát veszel!

    , Hozzászólás ID: #89613
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1961

    Az tényleg kínai pipa…..szép ,de ennyi.Volt akinek nagyon büdös füst jött belőle :berk1:…kiderült a kerámia alatt sima gumiból volt a tömítés….. esetleg ha reális áron árulnák, nem nyerészkedni…. :contrac:..olyan 6E forintot megér….

    , Hozzászólás ID: #89614
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    az üvege nagyon jó! szeretem az ilyen tevés mintákat 🙂

    , Hozzászólás ID: #89615
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Életemben most először iszok Rooibos, Afrikai vörös teát. Nagyon finom, ajánlom mindenkinek, hogyha teheti, próbálja ki. :cote:

    , Hozzászólás ID: #89616
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Nick írta korábban:
    Életemben most először iszok Rooibos, Afrikai vörös teát. Nagyon finom, ajánlom mindenkinek, hogyha teheti, próbálja ki. :cote:

    Nagyon finom én is nagyon szeretem, bár jobban szeretem a fekete teákat, de azért néha egy jó vörös is jó! :happy1:

    , Hozzászólás ID: #89617
    schify
    Felhasználó
    Schify
    • Hozzászólás: 170

    Hookah!

    Megnéznéd a privát üzeneteidet? És ha lehet válaszolnál is?

    köszönöm

30 bejegyzés megtekintése - 7,501-7,530 / 15,700

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.