A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91956
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    ElementAlex írta korábban:
    Az vizipipaológus :siffle:

    És tényleg az! Még ekkora tré a betűt a világon nem láttam. Inkább olvasom d-nek mint a-nak. Nekem attól még marad vízipipdológus. :happy1: :happy1:

    , Hozzászólás ID: #91957
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Vízipipdológus :hehe: Szerintem ez elég hülyén hangzik és még értelme sincs :happy1:

    , Hozzászólás ID: #91958
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    ElementAlex írta korábban:
    Vízipipdológus :hehe: Szerintem ez elég hülyén hangzik és még értelme sincs :happy1:

    Épp úgy, mint a vízipipaológus… az egész hülyeség. oo/

    , Hozzászólás ID: #91959
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    ShaaM írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:
    Vízipipdológus :hehe: Szerintem ez elég hülyén hangzik és még értelme sincs :happy1:

    Épp úgy, mint a vízipipaológus… az egész hülyeség. oo/

    Hát ha belegondolunk Urológus-Vizipipaológus szerintem van értelme 🙂 Kár hogy nincs ilyen szakma :hehe:

    , Hozzászólás ID: #91960
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    ElementAlex írta korábban:
    Hát ha belegondolunk Urológus-Vizipipaológus szerintem van értelme 🙂 Kár hogy nincs ilyen szakma :hehe:

    Nem így értettem, hogy hülyeség. A “sablonra” ráillik, de… ológus. :malin2: Értelmét nem látom, hogy így nevezze magát, hisz itt sem nevezi magát senki se így, vagy még csak hasonlónak sem. Pedig, szerintem páran jobban értenek hozzá. (páran..)

    , Hozzászólás ID: #91961
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Valaki tudna nekem mondani olyan európai webshopot ahol kaphatók a következő dohányok: Romman,Fantasia,HookaH-HookaH,Starbuzz,Ayam Zaman.

    , Hozzászólás ID: #91962
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441
    Saiid írta korábban:
    Valaki tudna nekem mondani olyan európai webshopot ahol kaphatók a következő dohányok: Romman,Fantasia,HookaH-HookaH,Starbuzz,Ayam Zaman.

    Olyan sajnos nincs…..talán majd a osztrákoknál lesz StarBuzz de nem olyan mint az “eredeti”. :-/

    , Hozzászólás ID: #91963
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Saiid írta korábban:
    Valaki tudna nekem mondani olyan európai webshopot ahol kaphatók a következő dohányok: Romman,Fantasia,HookaH-HookaH,Starbuzz,Ayam Zaman.

    Igen, sajnos mint azt SamPez is említette, olyan dohánymárkákat sikerült felsorolnod, amelyek Európában nem, vagy ha elvétve találhatóak is, akkor horribilis áron 🙁

    , Hozzászólás ID: #91964
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    sYska szerintem többet ért a vízipipához a Horváth László.Mind a 2-nek Jó videói vannak, de szerintem sYska tapasztaltabb,jobban ért hozzá:D

    , Hozzászólás ID: #91965
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819
    TamásAlMasah írta korábban:
    sYska szerintem többet ért a vízipipához a Horváth László.Mind a 2-nek Jó videói vannak, de szerintem sYska tapasztaltabb,jobban ért hozzá:D

    A különbség “csak” annyi, hogy sYska évek óta jelen van a vízipipás közösségekben és az egyik leghozzáértőbb ember, akit ismerek, míg ez a vízipipaológus megint csak egy pénzéhes boltos, aki különösebben nem ásta bele magát a témába, csak “szakemberként” igyekszik népszerűvé tenni a termékeit. Sehol nem volt még pár hónappal ezelőtt, most mégis úgy osztja az észt, mintha ebből doktorált volna. A videóiban olyan alap hibákat követ el (pl. öngyulladós szenet még szikrázva ráteszi, stb.), amiket egy kicsit is tapasztaltabb vízipipás már felismer és tudatosan kerül. Szerintem nagyon átlátszó és eszméletlen gáz, amit csinál.

    , Hozzászólás ID: #91966
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    kismiki írta korábban:
    kismiki írta korábban:

    Tapasztalatom szerint a sima Nakhla dohány a túltöméshez jó választás. Holnap ebéd után csinálok egy sárgadinnyés, túltöméses pipát és beszámolok az eredményről.

    Elnézést, tegnap nem volt időm, igyekszem mielőbb teljesíteni az ígéretemet. :amen:

    Ez mondjuk pont dumaládába való nem pedig a túltömésbe.. Nem kötekedni akarok csak megemlítem.

    TamásAlMasah írta korábban:
    Prince Molasses Görögdinnye valami fenomenális..Én kipróbáltam, ízlett.Ajánlom nektek is.Jah..és van még egy dohány faj ami nekem tetszik.Nakhla Mizo Menta.Érzed a torkodon, hogy finom mentás íze van.Nekem ez is nagyon elnyerte a tetszésemet.

    Ez meg a kifejezetten édes dohányok topikjába íródott, nézzünk már körül mielőtt kommentelünk 🙁

    , Hozzászólás ID: #91967
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Hát ha megnézzük Syska videóit és ennek a “vizipipaológusnak” azárt lehet látni a különbséget.Kavicsokból alufólia :hehe: hát azthittem össze …… magam :hehe:

    , Hozzászólás ID: #91968
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    A kavicsos résznél én is el röhögtem magamat.Bio széntartó konzol.Hát alapból furcsa neve van,mindenki magának válogat 😀

    , Hozzászólás ID: #91969
    mrbocib
    Felhasználó
    MrBocib
    • Hozzászólás: 36

    Most néztem meg ezt azt oldalt (vp.mania), amin Dabes RP-Q7 Mya QT utánzatot mutatja be a vizipipaológus. Őszintén egy-két részt igencsak megmosolyogtam…

    , Hozzászólás ID: #91970
    mrbocib
    Felhasználó
    MrBocib
    • Hozzászólás: 36

    *és majd nem kifelejtettem, Én hallom rosszul vagy tényleg MYA Q7-et mondott?

    , Hozzászólás ID: #91971
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    tényleg azt mondja

    , Hozzászólás ID: #91972
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    MrBocib írta korábban:
    *és majd nem kifelejtettem, Én hallom rosszul vagy tényleg MYA Q7-et mondott?

    kapsz még egy megerősítést… tényleg azt mondta :diable:

    , Hozzászólás ID: #91973
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    ElementAlex írta korábban:
    Hát ha megnézzük Syska videóit és ennek a “vizipipaológusnak” azárt lehet látni a különbséget.Kavicsokból alufólia :hehe: hát azthittem össze …… magam :hehe:

    Ezt az ötletet külföldön már jócskán kivesézték. Jelentek meg boltokban kapható üveg kavicsok, kifejezetten erre a célra.

    Érdekes elképzelés ennek az alapja, de nem halott dolog, csak hát kicsit másként kéne….

    , Hozzászólás ID: #91974
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    MrBocib írta korábban:
    *és majd nem kifelejtettem, Én hallom rosszul vagy tényleg MYA Q7-et mondott?

    Rn’R!

    , Hozzászólás ID: #91975
    mrbocib
    Felhasználó
    MrBocib
    • Hozzászólás: 36
    krampi írta korábban:
    MrBocib írta korábban:
    *és majd nem kifelejtettem, Én hallom rosszul vagy tényleg MYA Q7-et mondott?

    Rn’R!

    nem tudok mit hozzá fűzni csak 😀

    , Hozzászólás ID: #91976
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Annyira gázok. Minimális odafigyelés és igény kellene. 😀

    , Hozzászólás ID: #91977
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    sYska..Te az Al Mahas Kólás videódban elég konkrétan beszélsz:D annyira kellett röhögjek 😀 Márt bocsi de tényleg rosszul vágtad meg 😀 Nem hogy én jobban csinálnám,sőt én is elcseszném.

    , Hozzászólás ID: #91978
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    CUC hookah -Kínában gyártott vízipipák.Vannak ott is pár jó pipa mint pl a King Hookah, de azok Amerikai minőségi ellenérzésűek.

    , Hozzászólás ID: #91979
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    úúú most dobtam össze Masah citromot Waha mentával

    + egy kis barna cukor és találtam rumos meggyet (azt hittem befőtt :faché4: ) szóval egy kis rumot kapott meg kis glicerint.

    Kíváncsi vagyok hogy milyen lesz. 🙂

    Remélem meglesz a Mojito szerű íz! :diable: :=

    Szerintetek mennyi ideg érleljem? oo/

    Mert már most megkóstolnám. :snif: :faché4:

    , Hozzászólás ID: #91980
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Szerintem ha még nem tocsog annyira,akkor pipálj egyet, ha meg úgy érzed hogy még érlelésre vár,akkor várj:D Közbe pedig, mindig adagold hozzá a rumot. :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #91981
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    TamásAlMasah írta korábban:
    sYska..Te az Al Mahas Kólás videódban elég konkrétan beszélsz:D annyira kellett röhögjek 😀 Márt bocsi de tényleg rosszul vágtad meg 😀 Nem hogy én jobban csinálnám,sőt én is elcseszném.

    Te meg írni nem tudsz. :siffle: Mindenki hibázik, és szerintem nem a legkönnyebb dolog egy ilyen videót jól megcsinálni.

    , Hozzászólás ID: #91982
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Ajjh.. Al Mahas..én is mekkora marha vagyok…*Masah

    , Hozzászólás ID: #91983
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Sziasztok!

    Most csak én látom,vagy ti is hogy van ilyen nagy Al Fakher vízipipa,szén durranás.

    Rámentem a *** oldalára..hát első oldalon.Pipa,szén ilyen, szén olyan.De amint látom egy Bamboocha-oz képest drágább, egy nem öngyulladós.Öngyulladós 40mm-es is 200-300 ft-al több 10 db.Én innen szeretnék 2 dolgot rendelni.

    -Szultán mosható szívócsövet,

    -Meg még apróba öngyulladós,ill. nem öngyulladós szeneket.

    , Hozzászólás ID: #91984
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    TamásAlMasah írta korábban:
    Szerintem ha még nem tocsog annyira,akkor pipálj egyet, ha meg úgy érzed hogy még érlelésre vár,akkor várj:D Közbe pedig, mindig adagold hozzá a rumot. :alcool1:

    A mondatod első részét nem értem….

    Mert eléggé nedves így is úgyis….

    , Hozzászólás ID: #91985
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Szerintem arra gondolt, hogyha még nem itta be rendesen a dohány a hozzáadott dolgokat, akkor hagyd egy kicsit állni és érleld, mert a hatás kedvezőbb lesz 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 9,841-9,870 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.