A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92136
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ferinek igaza van. 😀

    Amúgy mennyire mókás dolog a google képkereső. Beírtam, hogy “vizipipa szivocso”. Mit dob ki a találatok között?

    Moldy poénos ‘Masturbálás látáskárosodást okoz!‘ képét. 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #92137
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Hookah : Sima kék szír pipa az olcsóbb változatból, kevésbé minőségi, mint Nawras és Nour társak. 🙂

    Nem lehet szír, már csak a kerámia típus szerint sem….de lehet csinálnak már normált is.

    Én Ottoman vagy Shi-sham ra tippelnék….

    , Hozzászólás ID: #92138
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    moldy007 írta korábban:
    Hookah : Sima kék szír pipa az olcsóbb változatból, kevésbé minőségi, mint Nawras és Nour társak. 🙂

    Nem lehet szír, már csak a kerámia típus szerint sem….de lehet csinálnak már normált is.

    Én Ottoman vagy Shi-sham ra tippelnék….

    Moldy: Ha jobban megnézed, van rajta egy szír-egyiptomi átalakító a kerámia alatt!!

    Valószínű igaza van Hookah-nak.

    , Hozzászólás ID: #92139
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    akoska60 írta korábban:
    moldy007 írta korábban:
    Hookah : Sima kék szír pipa az olcsóbb változatból, kevésbé minőségi, mint Nawras és Nour társak. 🙂

    Nem lehet szír, már csak a kerámia típus szerint sem….de lehet csinálnak már normált is.

    Én Ottoman vagy Shi-sham ra tippelnék….

    Moldy: Ha jobban megnézed, van rajta egy szír-egyiptomi átalakító a kerámia alatt!!

    Valószínű igaza van Hookah-nak.

    Láttam már pár ilyen darabot kis hazánkban is szírként árulják, gagyi minőség, borsos áron, boltot nem mondok, természetesen nem SZK. Haveréknak ilyen volt és szép rozsdás lett, ezért tudom.

    Amúgy moldy, az AF és a Nawras valamint a Nour is szír, és nem a kerámia számít, mert mindegyiket általában egyiptomi típusú kerámiához való átalakítóval adják.

    , Hozzászólás ID: #92140
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Köszi szépen az infót, Nagybányai srác tette fel a kérdést román fórumon,övé a pipa, gondolom villogni akart vele…..

    , Hozzászólás ID: #92141
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Valaki tudna ajánlani igazán finom szipkás szivart? Ajándékba lenne és halvány lila gőzöm sincs melyik a jó 🙂 Köszi!

    , Hozzászólás ID: #92142
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    DajDaj írta korábban:
    Valaki tudna ajánlani igazán finom szipkás szivart? Ajándékba lenne és halvány lila gőzöm sincs melyik a jó 🙂 Köszi!

    King Edward Wood Tips Sweet Cherry 5 szálas szivarka ,ára 1700ft körül van ,Magyarországon kapható 😛

    édes fa szipkája van,2lukkal, jó ízt hagy a szájszélen ,gyenge kellemes füstöt ad, nagyon megy finom presszós kávé és konyak mellé….. van vanilla és chery izben

    , Hozzászólás ID: #92143
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291

    Moldynak tökéletesen igaza van, ez a szivarka amit ajánlott nagyon finom. Személy szerint nekem a vaníliás jobban ízlett, de egyik fajtával sem jársz rosszul ha emellett a márka mellett döntesz.

    , Hozzászólás ID: #92144
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Barátom egyfajta szivart nem tudom személy szerint milyen,300ft-ér vesz 5db bármilyen ízesítésűt.De viszont az nem szipkás.Én márt kóstoltam,de inkább a vízipipa mellett maradok:D

    , Hozzászólás ID: #92145
    denaturaltsas
    Felhasználó
    DenaturáltSas
    • Hozzászólás: 56
    TamásAlMasah írta korábban:
    Barátom egyfajta szivart nem tudom személy szerint milyen,300ft-ér vesz 5db bármilyen ízesítésűt.De viszont az nem szipkás.Én márt kóstoltam,de inkább a vízipipa mellett maradok:D

    az elég olcsó német szivarka, az a baj, hogy papír a borítása :triste1:

    Ellenben Moods nagyon finom, főleg az elején :faché4:

    , Hozzászólás ID: #92146
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    ElementAlex írta korábban:
    gerago írta korábban:
    Al Fakher Medium Solid Hookah. :coeur:

    Képek holnap.

    Kép? 🙂

    Sajna nem saját fényképezővel csináltam a képeket (mivel most sajáttal nem tudtam fényképezni) és a barátom még nem küldte át a képeket. :triste1: Talán holnapra sikerül felraknom remélem. 😉

    , Hozzászólás ID: #92147
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    gerago írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:

    Kép? 🙂

    Sajna nem saját fényképezővel csináltam a képeket és a barátom még nem küldte át a képeket. :triste1: Talán holnapra sikerül felraknom remélem. 😉

    De amúgy SzC-be vetted?.Mik a tapasztalataid vele?Km-hez képest milyen? 🙂

    , Hozzászólás ID: #92148
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    ElementAlex írta korábban:
    gerago írta korábban:

    Sajna nem saját fényképezővel csináltam a képeket és a barátom még nem küldte át a képeket. :triste1: Talán holnapra sikerül felraknom remélem. 😉

    De amúgy SzC-be vetted?.Mik a tapasztalataid vele?Km-hez képest milyen? 🙂

    Nem ott vettem, sajnos ott szerintem nagy valószínűséggel bóvlik vannak. Legalább is az M-es méretűnél, mert ugyanis a két sárgarézelem fordítva van a pipán, amit nem hiszem, hogy szét lehetne csavarni, sőt tudom , hiszen nekem eredeti Af pipám van. 😉 És ez a régebbi kiadás amin csak egy sárgaréz elem van a testen. Képeket ezúton is bocsánat, de csak holnap tudok felrakni.

    , Hozzászólás ID: #92149
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Van a Facebook-on a Nakhla rajongói közösség. 28 fővel. 😀

    , Hozzászólás ID: #92150
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    TamásAlMasah írta korábban:
    mentha írta korábban:
    ma egy razant zsákmányoltam szóval má kető van mmeg egy Mya QT-t abbol meg van már kettő 😀

    Egyetértek krampival.Kissé hibás deh hát..mi is emberek vagyunk,senki sem tökéletes 😀 :siffle: :ange:

    Senkinek nem kell tökéletesnek lennie, ha nem megy rendesen a helyesírás, akkor is vannak böngészők amikben van olyan funkció ami kijavítja a hibáidat.

    Ha a tagok nagyrésze képes értelmes és helyes magyar szavakat összefűzni, akkor legyen rá képes a többi is.

    , Hozzászólás ID: #92151
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Lehet, hogy túl szigorúnak tűnik amit wakummaci leírt, de azt legyetek szívesek átgondolni, hogy a fórumunk színvonalának egyik – ha nem a legfontosabb- fokmérője, a hozzászólások helyessége.persze a tartalom is legalább annyira fontos, de amennyiben érthetetlen a fogalmazás, akkor a tartalmat igen nehéz kihámozni belőle, még ha nagyon fontos is.

    , Hozzászólás ID: #92152
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    wakummaci írta korábban:
    TamásAlMasah írta korábban:

    Egyetértek krampival.Kissé hibás deh hát..mi is emberek vagyunk,senki sem tökéletes 😀 :siffle: :ange:

    Senkinek nem kell tökéletesnek lennie, ha nem megy rendesen a helyesírás, akkor is vannak böngészők amikben van olyan funkció ami kijavítja a hibáidat.

    Ha a tagok nagyrésze képes értelmes és helyes magyar szavakat összefűzni, akkor legyen rá képes a többi is.

    Hát én nem tudom,de szerintem ez kamu:ma egy razant zsákmányoltam szóval má kető van mmeg egy Mya QT-t abbol meg van már kettő :D.Szerintem csak azt akarja hogy menőnek tűnjön,nameg a helyesírás,szerintem előtte olvasd át mielőtt elküldöd ;-).Dehát néha mindenki hibázik 🙂

    , Hozzászólás ID: #92153
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    most látom… senki nem lehet tökéletes tamásAM? kikérem magamnak:D én tökéletes vagyok:D

    , Hozzászólás ID: #92154
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Ez a vizipipamánia már mióta nem újul.Mindennap belenézek és még mindig az a szar 101 vizipipás élmény.Hát ezért valaki kiadott 3ezer valamiennyit az pancser.Pedig szerintem elég érdekes videók vannak fennt. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92155
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Hello!

    Nem tudom hogy melyik témába írjam ezért inkább ide írok!

    Szerintetek melyik pipát érné meg jobban megvenni a Nargilem minit vagy az Aladin bashát?

    Ha valaki tudna egy beszámolót írni azt megköszönném!

    , Hozzászólás ID: #92156
    hebdab
    Felhasználó
    hebdab
    • Hozzászólás: 364

    Szerintem ha első pipád lenne, illetve nincs nagy pipád ami minőségi, nem vennék minit, mert ha többen vagytok rá, az kevés, én a kis pipákat inkább másodlagosként tartom számon, de egy Basha kiszolgál több főt is…

    majd megcáfolják, vagy megerősítik, nekem ez a véleményem:) üdv!

    , Hozzászólás ID: #92157
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    Csuszka írta korábban:
    Hello!

    Nem tudom hogy melyik témába írjam ezért inkább ide írok!

    Szerintetek melyik pipát érné meg jobban megvenni a Nargilem minit vagy az Aladin bashát?

    Ha valaki tudna egy beszámolót írni azt megköszönném!

    Szerintem mindkettő megéri,de a Nargilem Mini akkor is felsőkategóriás(orvosi fém),bár az Aladin az középkategóriás de az se rossz(rozsdamentes acél).Én a Nargilem Mini-re szavaznék.

    , Hozzászólás ID: #92158
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    én is mivel a nargilem mobilisabb is:)

    , Hozzászólás ID: #92159
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787

    Én is a Nargilemre voksolok, több dolog mellette szól. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92160
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348
    ShaaM írta korábban:
    Én is a Nargilemre voksolok, több dolog mellette szól. 🙂

    Például? :cote:

    , Hozzászólás ID: #92161
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    Csuszka írta korábban:
    ShaaM írta korábban:
    Én is a Nargilemre voksolok, több dolog mellette szól. 🙂

    Például? :cote:

    A Nargilem jobb és kész :D. Ha van valakinek több hozzáfűznivalója akkor kérdezze meg kezelőorvosát,gyógyszerészét. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #92162
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    Csuszka írta korábban:
    ShaaM írta korábban:
    Én is a Nargilemre voksolok, több dolog mellette szól. 🙂

    Például? :cote:

    Anyagi minőség, hordozhatóság. Meg nekem van/volt Bashám. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92163
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Sziasztok!

    Szeretnék egy vizipipát amit otthon használnék,jó minőségű legyen,és Nammort,Tangiers Phunnelt használnék hozzá.Erre a kettő választásra jutottam Aladin Basha vagy Mya Qt.Ne összehasonlítás hanem szerintetek melyik jobb.Fontos,mert holnap mennék megvenni.

    Válaszokat előre köszönöm. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92164
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    mind2vel van személyes tapasztalatom egy qt-nek a tulajdonosa is vagyok szerintem egálba vannak annyi különbség van hogy a qt ugye mobilabb viszont otthoni használatra is tökéletes mind2t át lehet alakitani 2 csövesre szerintem mind1 azt vedd amelyik jobban tetszik

    , Hozzászólás ID: #92165
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Én eddig valamilyen oknál fogva a mánia hírlevelére fel voltam iratkozva.. de amit ma kaptam :O Csodálkozok, hogy még nem téma a dumaládában.. Nem tudom, hogy van e valami szabály arra nézve, hogy másolhatok e.. de másolok..

    Ha szeretnéd, mostantól ismét megkapod az elmúlt napok vízipipás történéseit összefoglaló üzenetet hét végén. Ezt még a vizipipa.eu-nál vezettük be, és hatalmas volt rá az igény az utóbbi időben. Persze a .eu új üzemeltetője ennek nem örül, de miután a fenyegetésüket megmutattuk 2 ügyvédnek is, csak mosolygunk rajta, és küldjük az ELSŐ összefoglalónkat!

    leölthető e-book! Az igaz, hogy a megjelenés után azonnal syska ellopta, kitörölte belőle a vízipipamánia.hu vízjeleket, és 1 nappal korábbi dátummal, de 1 nappal később publikálta, mintha nála lehetne először elérni, de ettől függetlenül köszönjük neki, hogy segít a terjesztésében. Gondoltuk, hogy ezt fogja csinálni. 🙂

    – több pont is fel volt sorolva.. de olyanok szerepeltek ott, hogy a vízipipaológus elrontott pár dolgot és mi legyen a büntetése.. feleslegesnek láttam pazarolni a ctrl c + ctrl v erejét..

30 bejegyzés megtekintése - 10,021-10,050 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.