A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92196
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Csak el ne maradj az áramszámla részleteivel Tel Aviv (תֵּל־אָבִיב-יָפוֹ) felé, mert kikapcsolják 😀

    , Hozzászólás ID: #92197
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Mostani projektem:

    http://www.kacatshop.startuzlet.hu

    ~Hétfőtől: http://www.kacatshop.com 🙂

    , Hozzászólás ID: #92198
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Nagyon jó ez a kacatshop csak az a baj vele hogy tele van kacattal:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Amúgy az usb-s motor hub az tettszik

    , Hozzászólás ID: #92199
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    gyapika írta korábban:
    Nagyon jó ez a kacatshop csak az a baj vele hogy tele van kacattal:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Amúgy az usb-s motor hub az tettszik

    Köszi, ahhoz van vidi is elvileg. Nekem is kell egy olyan 😀

    , Hozzászólás ID: #92200
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    K*rva fontos dolgok egy helyen. 😀

    Amúgy startuzlet egy fos.

    , Hozzászólás ID: #92201
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    sYska/!/ írta korábban:
    K*rva fontos dolgok egy helyen. 😀

    Amúgy startuzlet egy ** ( híg széklet).

    Nekem bejön, jó a számlázó modul, ráadásul nem is vészes az ára. És azonnali ügyfélszolgálatuk van meg készségesek.

    , Hozzászólás ID: #92202
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Tök jó volna a csapvíz szinezővel a wc szörnyet lelocsolni!! :hehe: 🙁

    , Hozzászólás ID: #92203
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    akoska60 írta korábban:
    Tök jó volna a csapvíz szinezővel a wc szörnyet lelocsolni!! :hehe: 🙁

    😀

    , Hozzászólás ID: #92204
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Van két ajánlatunk amit még mi sem hiszünk el! Ezt meg kell lesnetek!

    https://kacatshop.startuzlet.hu/cms/nyerni_akarok.html

    , Hozzászólás ID: #92205
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Ámuldozás közben meg elszívok egy pipát. Az a baj a csapvízszínezővel, hogy utána a víz visszaváltozik átlátszóvá ha elállítod a csapot. 😀

    , Hozzászólás ID: #92206
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    kokovics írta korábban:
    Van két ajánlatunk amit még mi sem hiszünk el! Ezt meg kell lesnetek!

    https://kacatshop.startuzlet.hu/cms/nyerni_akarok.html

    Nálam az

    Quote:
    Ájfon 4 csokitok ():

    nevű termék verte ki a biztosítékot..

    , Hozzászólás ID: #92207
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Kokovics attól még, hogy régi tag vagy, nem itt kell nyomatni a reklámkampányt. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92208
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Csinálhatta volna finomabban…. 😛 pár pipás ez-az ,miegymás….. :gene: akkor mindenki turkálna az áruk között ….egyébként miért nincs ? (szipka,kefe,csipesz stb)

    , Hozzászólás ID: #92209
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    moldy007 írta korábban:
    Csinálhatta volna finomabban…. 😛 pár pipás ez-az ,miegymás….. :gene: akkor mindenki turkálna az áruk között ….egyébként miért nincs ? (szipka,kefe,csipesz stb)

    Azok nem kacatok. 😉

    , Hozzászólás ID: #92210
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    moldy007 írta korábban:
    Csinálhatta volna finomabban…. 😛 pár pipás ez-az ,miegymás….. :gene: akkor mindenki turkálna az áruk között ….egyébként miért nincs ? (szipka,kefe,csipesz stb)

    Még megfontolom, végülis dohányon kívül bármit lehet. hmmm

    , Hozzászólás ID: #92211
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Sparrow írta korábban:
    Ma 10 napos az első bekevert Elements dohányom. Blue breeze ízesítésű, amit ma egy kisebb baráti összejövetelen tesztelünk.

    Tényleg nagyon örülünk a rengeteg beszámolónak, de ha NINCS semmiféle mondanivalója a dohányról, azon kívül, hogy hány napos, és mikor LESZ MAJD tesztelve, akkor talán nem kéne beírni… Ha nagyon megosztási kényszeretek van, vagy izgultok, nyugodtan lehet dumaládába írkálni az ilyesmit, arra van, de kérek szépen mindenkit (és úgy gondolom nem csak a magam nevében beszélek), hogy a dohányok topikjába tényleg csak akkor írjunk ha van valami odaillő dolog is arról az adott ízről/márkáról..

    , Hozzászólás ID: #92212
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    wakummaci írta korábban:
    Sparrow írta korábban:
    Ma 10 napos az első bekevert Elements dohányom. Blue breeze ízesítésű, amit ma egy kisebb baráti összejövetelen tesztelünk.

    Tényleg nagyon örülünk a rengeteg beszámolónak, de ha NINCS semmiféle mondanivalója a dohányról, azon kívül, hogy hány napos, és mikor LESZ MAJD tesztelve, akkor talán nem kéne beírni… Ha nagyon megosztási kényszeretek van, vagy izgultok, nyugodtan lehet dumaládába írkálni az ilyesmit, arra van, de kérek szépen mindenkit (és úgy gondolom nem csak a magam nevében beszélek), hogy a dohányok topikjába tényleg csak akkor írjunk ha van valami odaillő dolog is arról az adott ízről/márkáról..

    lol.. pont most írtam neki PÜ-t ezzel kapcsolatban, mielőtt ezt elolvastam. Teljesen egyetértek!

    , Hozzászólás ID: #92213
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Ma sikerült beszereznem egy 1600W-os hőlégfúvót. Nagyon meg vagyok elégedve. 1db Coco-Coal-t 1,5-2 perc alatt izzít be. 3000Ft volt a Baumax-ba. Ajánlom mindenkinek. Szerintem jobb mint egy zsebsárkánymert nem kell venni hozzá a gázpalackokat.

    , Hozzászólás ID: #92214
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    negativuma viszont hogy szabadba áram nélkül használhatatlan:S (amugy szerintem otthon senki se sárkányoz)

    , Hozzászólás ID: #92215
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    dózer23 írta korábban:
    negativuma viszont hogy szabadba áram nélkül használhatatlan:S (amugy szerintem otthon senki se sárkányoz)

    Ez igaz, viszont nekem a gázon való begyújtáshoz képest felüdülés 🙂

    , Hozzászólás ID: #92216
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Lenne egy kérdésem a pipawebáruház oldalán lévő ezüst csomaggal.Nézegettem hogy 250gr-os dohányból,egy párhoz oda van írva hogy “Tégelyes”.Nos lehet hogy most én vagyok hülye,de nem jöttem rá.Valaki kérem hozzászólást,mert egy ilyen csomagot is szeretnék beszerezni.Köszönöm:D

    , Hozzászólás ID: #92217
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415
    TamásAlMasah írta korábban:
    Lenne egy kérdésem a pipawebáruház oldalán lévő ezüst csomaggal.Nézegettem hogy 250gr-os dohányból,egy párhoz oda van írva hogy “Tégelyes”.Nos lehet hogy most én vagyok hülye,de nem jöttem rá.Valaki kérem hozzászólást,mert egy ilyen csomagot is szeretnék beszerezni.Köszönöm:D

    Lehet, hogy én is hülye vagyok, ez esetben ne haragudj, de csak azt nem sikerült megértenem, hogy mi a gond. Mire nem jöttél rá?? (A “valaki kérem hozzászólást” pedig nem gondolnám teljesen adekvát megfogalmazásnak…)

    , Hozzászólás ID: #92218
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Az lenne a kérdésem/kérésem hogy valaki akinek már volt szerencséje mindkét pipához az leírná az Aladin Nomad és a KM Trimetal előnyeit/hátrányait egymáshoz képest? Nagyon megköszönném 🙂

    , Hozzászólás ID: #92219
    hebdab
    Felhasználó
    hebdab
    • Hozzászólás: 364
    Dice írta korábban:
    Az lenne a kérdésem/kérésem hogy valaki akinek már volt szerencséje mindkét pipához az leírná az Aladin Nomad és a KM Trimetal előnyeit/hátrányait egymáshoz képest? Nagyon megköszönném 🙂

    Nos, nomad birtokában sose voltam, nekem nem tetszik, viszont KM trimetal pipám van, hátránya egyedül a mérete, ha cipelni akarod, de ez megint csak megoldás kérdése, tehát inkább csak előnye van. Tömör fém test, nagy csőátmérő, gyönyörű, főleg ha frissen van sidolozva, állítom, időtálló a pipa, ha nem dobálod vagy tudom is én, akkor sose megy tönkre.

    Viszont egy KM mellé szinte kötelező egy jó szívócső, mivel ami tartozék az egy kalap… állítom, hogy a kerámiája is nagyon jó, persze a nem tocsogós dohányra, pl egy nakhla ügyesen megtömve nyújt olyan élvezetet, mintha valami menőbb:) kerámiába tömnél.

    Ha az ár nem számít annyira, nem is gondolkodnék a nomad-on, de ha igen, akkor ha jól sejtem, duplája.

    , Hozzászólás ID: #92220
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    hebdab írta korábban:
    Dice írta korábban:
    Az lenne a kérdésem/kérésem hogy valaki akinek már volt szerencséje mindkét pipához az leírná az Aladin Nomad és a KM Trimetal előnyeit/hátrányait egymáshoz képest? Nagyon megköszönném 🙂

    Nos, nomad birtokában sose voltam, nekem nem tetszik, viszont KM trimetal pipám van, hátránya egyedül a mérete, ha cipelni akarod, de ez megint csak megoldás kérdése, tehát inkább csak előnye van. Tömör fém test, nagy csőátmérő, gyönyörű, főleg ha frissen van sidolozva, állítom, időtálló a pipa, ha nem dobálod vagy tudom is én, akkor sose megy tönkre.

    Viszont egy KM mellé szinte kötelező egy jó szívócső, mivel ami tartozék az egy kalap… állítom, hogy a kerámiája is nagyon jó, persze a nem tocsogós dohányra, pl egy nakhla ügyesen megtömve nyújt olyan élvezetet, mintha valami menőbb:) kerámiába tömnél.

    Ha az ár nem számít annyira, nem is gondolkodnék a nomad-on, de ha igen, akkor ha jól sejtem, duplája.

    Köszönöm a választ, ha lesz elég pénzem / karácsonyra megkapom akkor KM lesz 🙂

    , Hozzászólás ID: #92221
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    gerago írta korábban:
    Zoli92 írta korábban:

    Képeket tudnál feltölteni a pipákról? :amen: :amen: :amen:

    Nem. Sajna ebben nem vagyok kompetens. Meg nem is kerestem róla. Egyébként használd a guglit biztos találsz pár képet róla.

    Azt már próbáltam, csak beírtam hogy Khalil Mamoon Double Decker és kihozott minimum 6 fajta pipát 🙂

    , Hozzászólás ID: #92222
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Marchus írta korábban:

    Egyébként ha nem tartalmaz dohányt, akkor elméletileg nem is minősül dohánynak, és ezért nem is kell vámot/jövedéki adót fizetni?

    Minden után kell, ami elszívásra alkalmas termék, a 2003. évi CXXVII. törvény 96. § (3) bekezdésének 2008. február 1-jei hatálybalépésével kibővítésre került a dohánygyártmányok köre. A módosítás következtében (a fenti időpontot követően) az eddigieken túl dohánygyártmánynak minősül minden olyan elszívásra alkalmas termék (az értékesítés nagyságrendjét tekintve elsősorban a vízipipadohány) is, amely csak részben vagy egyáltalán nem tartalmaz dohányt, de (ettől eltekintve) egyébként megfelel a cigaretta vagy a fogyasztási dohányok jövedéki törvény szerinti definícióinak.

    , Hozzászólás ID: #92223
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    srácok tavaly felvetődött az ötlet ha jól emlékszem krampi által az ötlet hogy ha lenne igény fórum szilveszterre akkor összehozhatnánk valami hasonlót mit gondoltok eme kezdeményezésről?:)

    , Hozzászólás ID: #92224
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209
    gerago írta korábban:
    250g AF Menta

    250g AF Cardamom

    250g Starbuzz Caramell Macchiato

    250g Starbuzz Safari Melon Dew

    250g Tangiers Noir Maraschino Cherry

    250g Tangiers Noir Grapefruit

    250g Tangiers Noir Green Tea

    Uh gerago..te most bőven bezsákmányoltál.. 😀

    Remélem ezekről a dohányokról,videót is készítesz;)

    , Hozzászólás ID: #92225
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    TamásAlMasah írta korábban:
    gerago írta korábban:
    250g AF Menta

    250g AF Cardamom

    250g Starbuzz Caramell Macchiato

    250g Starbuzz Safari Melon Dew

    250g Tangiers Noir Maraschino Cherry

    250g Tangiers Noir Grapefruit

    250g Tangiers Noir Green Tea

    Uh gerago..te most bőven bezsákmányoltál.. 😀

    Remélem ezekről a dohányokról,videót is készítesz;)

    Hát azt énis remélem,mert mindig nézem a videóidat 😉 .Amúgy az utolsó elég vicces lett 🙂 .

30 bejegyzés megtekintése - 10,081-10,110 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.