A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92256
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    wakummaci írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:
    Na ez durva.Megértem hogy test nélkül adja,de hogy a francba rakja bele a szívócsövet? oo/ .Ha ezt valaki megveszi az egy ** (férfi nemiszerv). :hehe:

    Az eszedbe nem jut, hogy valaki külön vesz hozzá testet, mi?

    Jólvanna,nem kell így lecseszni.Csak viccnek szántam. oo/

    , Hozzászólás ID: #92257
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209
    ElementAlex írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Az eszedbe nem jut, hogy valaki külön vesz hozzá testet, mi?

    Jólvanna,nem kell így lecseszni.Csak viccnek szántam. oo/

    Lehet hogy direkt azért adják így,mert eltörött,elhagyták az egyik fontosabb részét.Bármi elképzelhető,de egy kis 37 cm es pipához 1950 ft borzasztóan nem sok(veszem most vizipipawebaruhazat).Főleg ha még rendelsz hozzá szenet,szipkákat,csipesz,tisztítóeszközöket,akkor abszolút megéri.

    , Hozzászólás ID: #92258
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    TamásAlMasah írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:

    Jólvanna,nem kell így lecseszni.Csak viccnek szántam. oo/

    Lehet hogy direkt azért adják így,mert eltörött,elhagyták az egyik fontosabb részét.Bármi elképzelhető,de egy kis 37 cm es pipához 1950 ft borzasztóan nem sok(veszem most vizipipawebaruhazat).Főleg ha még rendelsz hozzá szenet,szipkákat,csipesz,tisztítóeszközöket,akkor abszolút megéri.

    Egy teljesen új, ugyan ilyen gyenge kínai szett 2000Ft most akciósan SC-ben. Az ilyenek kerülnek vaterára, mert fotón eltüntethető a rozsdafolt. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92259
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209
    sYska/!/ írta korábban:
    TamásAlMasah írta korábban:

    Lehet hogy direkt azért adják így,mert eltörött,elhagyták az egyik fontosabb részét.Bármi elképzelhető,de egy kis 37 cm es pipához 1950 ft borzasztóan nem sok(veszem most vizipipawebaruhazat).Főleg ha még rendelsz hozzá szenet,szipkákat,csipesz,tisztítóeszközöket,akkor abszolút megéri.

    Egy teljesen új, ugyan ilyen gyenge kínai szett 2000Ft most akciósan SC-ben. Az ilyenek kerülnek vaterára, mert fotón eltüntethető a rozsdafolt. 🙂

    Hát most karácsonyra nem SC-ből rendelek, hanem vizipipawebaruhazból.Szerintem nagyon megéri mindent onnan rendelni,maximum SC arra jobb hogy olcsóbb minden(majdnem minden).

    , Hozzászólás ID: #92260
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Mi ez a nagy csönd emberek?

    , Hozzászólás ID: #92261
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Offline living.

    , Hozzászólás ID: #92262
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Csak, mert módosítgatok a fórumon és félek, hogy elpaszarintottam az üzenetküldőt. 😀

    , Hozzászólás ID: #92263
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    sYska/!/ írta korábban:
    Csak, mert módosítgatok a fórumon és félek, hogy elpaszarintottam az üzenetküldőt. 😀

    Már azt hittem ,hogy nagy a szád mert egyszer tovább maradtál ébren főnők. :grr: 😛

    , Hozzászólás ID: #92264
    sethglass
    Felhasználó
    SethGlass
    • Hozzászólás: 14

    Sziasztok tudnátok nekem bécsi bolt címeket mondani mert megyek ki adventre és szeretnék dohányokat nézni.

    A Ring-en és környékén jó lenne ha be tudnék nézni pár helyre.

    Előre is köszi.

    , Hozzászólás ID: #92265
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    SethGlass írta korábban:
    Sziasztok tudnátok nekem bécsi bolt címeket mondani mert megyek ki adventre és szeretnék dohányokat nézni.

    A Ring-en és környékén jó lenne ha be tudnék nézni pár helyre.

    Előre is köszi.

    Kevesen vagyunk arra jártasak, főleg ennyire. Google-be esetleg vagy valmai online katalógusba kellene belenézni szerintem. :-/

    , Hozzászólás ID: #92266
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    én egy párszor már jártam arra felé de még csak keleti tipusú boltot sed láttam nem hogy dohányokat…. arra felé kevésbé elterjedt szerintem esetleg tucat termékekkel találkozhatsz…..

    , Hozzászólás ID: #92267
    sethglass
    Felhasználó
    SethGlass
    • Hozzászólás: 14

    Próbáltam google-t használni de ZÉRÓ német tudással nehéz és szótárazni is macerás. 😛

    , Hozzászólás ID: #92268
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Ausztriában egy trafik hálózat forgalmaz vízipipa dohányt ,valószínű meg kell találni a megfelelőt,amire van esély.Felhozatal talán gyengébb mint Magyarországon.

    , Hozzászólás ID: #92269
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    miért van az,hogy a kaya kerámiát megtömtem(nem ért hozzá a dohány az alufóliához,és jó szellősen raktam bele a dohányt(nem túl szellősen)),nem éreztem kaparó ízt,de 35-40 perc után,amikor leszedtem szenet,megnéztem a dohányt,és olyan fekete volt…

    6 réteg sima alufólia volt rajta,(4et ráraktam,kilyukasztgattam,majd még 2 réteg,és azt is)…iríttűzőkapocs volt a távtartó(2 db),és 3 db fél 44mmes szén volt rajta…

    (mellesleg a rosszulléthez kapcsolódóan nekem bejött a “minden szívás után egy mandarin szelet(vagy mi))

    , Hozzászólás ID: #92270
    cla
    Felhasználó
    Cla
    • Hozzászólás: 44

    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne,hogy miért van az hogy akármilyen dohányt tömök mindig ilyen szenes íze van és nem érződik a dohány tényleges íze. :S nem tudom mit tegyek.

    , Hozzászólás ID: #92271
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Cla írta korábban:
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne,hogy miért van az hogy akármilyen dohányt tömök mindig ilyen szenes íze van és nem érződik a dohány tényleges íze. :S nem tudom mit tegyek.

    Próbáltad hőtartó sapkával?

    Szerintem nem kap elég hőt a dohány és nem várod meg, míg eléggé beizzik a szén.

    Van füst amúgy?

    , Hozzászólás ID: #92272
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    Cla írta korábban:
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne,hogy miért van az hogy akármilyen dohányt tömök mindig ilyen szenes íze van és nem érződik a dohány tényleges íze. :S nem tudom mit tegyek.

    1.lehetőség: Nem mosható szívócsöved van, és az sajnos durva mellékízzel jár

    2.: Öngyulladós szenet használsz kevés alufóliával nagy lyukakkal / konzollal

    , Hozzászólás ID: #92273
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209
    Dice írta korábban:
    Cla írta korábban:
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne,hogy miért van az hogy akármilyen dohányt tömök mindig ilyen szenes íze van és nem érződik a dohány tényleges íze. :S nem tudom mit tegyek.

    1.lehetőség: Nem mosható szívócsöved van, és az sajnos durva mellékízzel jár

    2.: Öngyulladós szenet használsz kevés alufóliával nagy lyukakkal / konzollal

    Én azokat a lehetőségeket mondom amivel jobb lehet,akár még öngyulladóssal is.

    -2 Réteg Alufólia, 1 alugyűrű 1 réteg alufólia.Persze kilyukaszgatni,de részletesen megtalálod ebben a videóban. https://www.youtube.com/watch?v=9J9Ul1acW5w Mindent úgy kell csinálni,ha csak nem phunnel kerámiád van.Mivel sima kerámiákhoz a mod nem használható,ezért csak a kerámia lefedését vedd figyelembe.

    – A másik lehetőség meg az,hogy nem raksz alugyűrűt,de 4 réteg alufóliát használsz,vagy 2 réteg páncél alufóliát.Páncélfóliát azért javaslom,mert sokkal vastagabb,strapabíróbb mint grillalufólia.Többször is felhasználhatóbb,mint a grillfólia.

    , Hozzászólás ID: #92274
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    srácok…. 2 réteg páncél? nem marha sok az egy kicsit? de! akármilyen szénhez jó az 1 réteg páncél….

    , Hozzászólás ID: #92275
    cla
    Felhasználó
    Cla
    • Hozzászólás: 44
    Quote:
    Próbáltad hőtartó sapkával?

    Szerintem nem kap elég hőt a dohány és nem várod meg, míg eléggé beizzik a szén.

    Van füst amúgy?

    Igen a füst az remek csak az ízzel van gondom.

    , Hozzászólás ID: #92276
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    1 rétegnél a fólia 2 oldala szinte azonos forró ,a hősugárzás egyenest átmegy és ráhat a dohányra, 2 rétegnél az alsó a köztes levegő és kis távolság miatt már ezt kiküszöböli.

    Nem tudom milyen vastag a páncélfólia, de ha nem nehéz felhasználni 2őt akkor mehet, de lehetne alulra 2 vékony simát tenni.

    , Hozzászólás ID: #92277
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Cla írta korábban:
    Igen a füst az remek csak az ízzel van gondom.

    Akkor elvileg kéne lennie íznek. Próbáltál már kávés, mentolos vagy valami erős ízű dohányt?

    , Hozzászólás ID: #92278
    cla
    Felhasználó
    Cla
    • Hozzászólás: 44
    Quote:
    Akkor elvileg kéne lennie íznek. Próbáltál már kávés, mentolos vagy valami erős ízű dohányt?

    Ööö..tegnap tömtem egy csokis-mentás dohányt,de azon is a szén íz érződött és az a poén,hogy haveromnak is ugyan ilyen pipája van de neki meg jó ízileg is és füstileg is.nem értem ez. :S

    , Hozzászólás ID: #92279
    rifle02
    Felhasználó
    rifle02
    • Hozzászólás: 43

    Mivel nem tartozik különösen egyik témába se így, hát gondoltam írom ide.

    Így karácsony eljöttével gondoltam beruházok egy jobb, minőségi pipára a régi TopMark 55cm-es pipám után. Ahogy, utánajártam a dolognak, gondolataim szerint az Aladin Basha vagy Aladin Blackmoon lenne. Szeretném segítségeteket kérni, hogy melyik lenne a jobb választás? Vagy ha esetleg tudnátok ilyen árkategóriában, minőségű pipát akkor tanácsolhatnátok is. Köszönöm.

    , Hozzászólás ID: #92280
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    rifle02 írta korábban:
    Mivel nem tartozik különösen egyik témába se így, hát gondoltam írom ide.

    Így karácsony eljöttével gondoltam beruházok egy jobb, minőségi pipára a régi TopMark 55cm-es pipám után. Ahogy, utánajártam a dolognak, gondolataim szerint az Aladin Basha vagy Aladin Blackmoon lenne. Szeretném segítségeteket kérni, hogy melyik lenne a jobb választás? Vagy ha esetleg tudnátok ilyen árkategóriában, minőségű pipát akkor tanácsolhatnátok is. Köszönöm.

    Aladin pipákhoz ajánlom figyelmedbe a márkával foglalkozó topic-ot: aladin-vizipipak-t826.html

    Cla írta korábban:
    Ööö..tegnap tömtem egy csokis-mentás dohányt,de azon is a szén íz érződött és az a poén,hogy haveromnak is ugyan ilyen pipája van de neki meg jó ízileg is és füstileg is.nem értem ez. :S

    Akkor a pipával agy a szívócsővel lesz valami. Próbáld meg haverod szívócsövével, akinél volt íze.

    , Hozzászólás ID: #92281
    cla
    Felhasználó
    Cla
    • Hozzászólás: 44
    Quote:
    Akkor a pipával agy a szívócsővel lesz valami. Próbáld meg haverod szívócsövével, akinél volt íze.

    Rendben kifogom próbálni. amúgy egy top mark 47cm-es pipám van egy normál kerámiával egy ahoz járó szívócső. és a szenem pedig belgian charcoal 40mm-es. sokan azt is mondták hogy a szén nem jó

    , Hozzászólás ID: #92282
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Lehet hogy az a baj,hogy még akkor rakod rá amikor még pattog,szikrázik a szén.Nem biztos,ez is egy megoldás lehet.ehet hogy úgy rakod rá s szenet,hogy nem izzik vörösen,hanem még sok helyen feketés.Nálam is mindig ez volt a baj,hogy akkor raktam rá amikor még fekete volt.Hamar megégett a dohányom,és amikor tiszta vörös volt a szén,márt hamuvá égett a dohány a kerámiába.Meg Belga szén szerintem nem indul be olyan szépen mint a 3Király.3Király több helyen kezd el izzani,a Belga szénnek meg kell még egy kisebb láng hogy életre kapjon.

    , Hozzászólás ID: #92283
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    vkond00 írta korábban:
    miért van az,hogy a kaya kerámiát megtömtem(nem ért hozzá a dohány az alufóliához,és jó szellősen raktam bele a dohányt(nem túl szellősen)),nem éreztem kaparó ízt,de 35-40 perc után,amikor leszedtem szenet,megnéztem a dohányt,és olyan fekete volt…

    6 réteg sima alufólia volt rajta,(4et ráraktam,kilyukasztgattam,majd még 2 réteg,és azt is)…iríttűzőkapocs volt a távtartó(2 db),és 3 db fél 44mmes szén volt rajta…

    (mellesleg a rosszulléthez kapcsolódóan nekem bejött a “minden szívás után egy mandarin szelet(vagy mi))

    Fontos lenne tudni, hogy MILYEN dohányt használsz. Amúgy tök normális, hogy befeketedik, nálam minden tömés végén olyan.

    Cla írta korábban:
    Quote:
    Akkor a pipával agy a szívócsővel lesz valami. Próbáld meg haverod szívócsövével, akinél volt íze.

    Rendben kifogom próbálni. amúgy egy top mark 47cm-es pipám van egy normál kerámiával egy ahoz járó szívócső. és a szenem pedig belgian charcoal 40mm-es. sokan azt is mondták hogy a szén nem jó

    Én ezzel a pipával kezdtem, használtam ugyanilyen szénnel is, és tökéletes felhőket produkált, baromi jó ízzel… 🙂

    Milyen dohányt használsz?

    , Hozzászólás ID: #92284
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    PresidentVizipipa írta korábban:
    PresidentVizipipa írta korábban:
    Megérkeztek az Aladin Vizipipák! Hatalmas választék, brutálisan jó árak!

    Itt nézhetitek meg őket:

    A Facebook-os meglepetéssel kapcsolatban holnap írok!

    Ne felejtsétek: annál nagyobb eséllyel indul valaki, minél előbb Lájkol minket!

    Facebook.hu/vizipipa

    Miért is indul nagyobb eséllyel aki előbb like-ol?

    Ezt kifejtenéd kérlek?

    , Hozzászólás ID: #92285
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206
    wakummaci írta korábban:
    vkond00 írta korábban:
    miért van az,hogy a kaya kerámiát megtömtem(nem ért hozzá a dohány az alufóliához,és jó szellősen raktam bele a dohányt(nem túl szellősen)),nem éreztem kaparó ízt,de 35-40 perc után,amikor leszedtem szenet,megnéztem a dohányt,és olyan fekete volt…

    6 réteg sima alufólia volt rajta,(4et ráraktam,kilyukasztgattam,majd még 2 réteg,és azt is)…iríttűzőkapocs volt a távtartó(2 db),és 3 db fél 44mmes szén volt rajta…

    (mellesleg a rosszulléthez kapcsolódóan nekem bejött a “minden szívás után egy mandarin szelet(vagy mi))

    Fontos lenne tudni, hogy MILYEN dohányt használsz. Amúgy tök normális, hogy befeketedik, nálam minden tömés végén olyan.

    Nakhla.Bele akartam írni,de a végén elfelejtettem.Cherry,és cola.Értem,megfeketedik,de ez kb 3 perc után volt.és nem kapart.nekem ilyen csak akkor volt,amikor rohadtul sok szenet pkoltam rá.. 😀

30 bejegyzés megtekintése - 10,141-10,170 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.