A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92286
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209
    vkond00 írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Fontos lenne tudni, hogy MILYEN dohányt használsz. Amúgy tök normális, hogy befeketedik, nálam minden tömés végén olyan.

    Nakhla.Bele akartam írni,de a végén elfelejtettem.Cherry,és cola.Értem,megfeketedik,de ez kb 3 perc után volt.és nem kapart.nekem ilyen csak akkor volt,amikor rohadtul sok szenet pkoltam rá.. 😀

    Lehet hogy száraz,azért feketedik meg,de akkor viszont kaparnia is kéne.Próbáld megy egyszer hogy pár csepp glicerint hozzáadsz a Nakhla dohányodhoz,hameg nem száraz,akkor énis kifogytam az ötletekből.Kérdezd syskát.Ő mindent tud :intello: :siffle: :faché4: :ange:

    , Hozzászólás ID: #92287
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    nem száraz.sima nakhla.az sosem volt túl leves(asszem,hogy glicerint nem tartalmaz),de a márkájához viszonyítva átlagos

    , Hozzászólás ID: #92288
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Hát akkor érdemes lenne hozzáadni.A Mizo a Nakhlának meg a Prémium kategóriás dohánya,hát az valami eszméletlen jó.Mentát kóstoltam még Mizobol csak,de az is annyira kapart az erős mentától,hogy alig lehetett szívni.De azon kívül hogy alig lehetett szívni íze 10/10.Barátomnak van nagyjából egy 2 hónapos Nakhla eperje(sima) hát az olyan mint a sivatagi homok.Se semmi lé rajta.Elején annyira kapar hogy egyből abbakell hagyni annak a szívását.Szerintetek ha 0,5 dl Glicerint ráöntünk, Segítene a gondon?(Nagyjából 180gr nakhla eper van még)

    , Hozzászólás ID: #92289
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    vkond00 írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Fontos lenne tudni, hogy MILYEN dohányt használsz. Amúgy tök normális, hogy befeketedik, nálam minden tömés végén olyan.

    Nakhla.Bele akartam írni,de a végén elfelejtettem.Cherry,és cola.Értem,megfeketedik,de ez kb 3 perc után volt.és nem kapart.nekem ilyen csak akkor volt,amikor rohadtul sok szenet pkoltam rá.. 😀

    35-40 percet írtál először, nem 3 percet.

    , Hozzászólás ID: #92290
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    TamásAlMasah írta korábban:
    Hát akkor érdemes lenne hozzáadni.A Mizo a Nakhlának meg a Prémium kategóriás dohánya,hát az valami eszméletlen jó.Mentát kóstoltam még Mizobol csak,de az is annyira kapart az erős mentától,hogy alig lehetett szívni.De azon kívül hogy alig lehetett szívni íze 10/10.Barátomnak van nagyjából egy 2 hónapos Nakhla eperje(sima) hát az olyan mint a sivatagi homok.Se semmi lé rajta.Elején annyira kapar hogy egyből abbakell hagyni annak a szívását.Szerintetek ha 0,5 dl Glicerint ráöntünk, Segítene a gondon?(Nagyjából 180gr nakhla eper van még)

    NE PRÓBÁLJ MEG ANNYI GLICERINT!!!!

    250gr-hoz elég max 2 kávéskanálnyi. Nakhla dohányok lehet hogy nem túl nedvesek, de nagyon nem szabad túl glicerinezni, mert csak az íze lesz enyhébb szerintem…

    Gondolom nem zárja el mindig és azért száraz.

    A nakhla amúgy se egy tocsogó dohány….

    vkond00 írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Fontos lenne tudni, hogy MILYEN dohányt használsz. Amúgy tök normális, hogy befeketedik, nálam minden tömés végén olyan.

    Nakhla.Bele akartam írni,de a végén elfelejtettem.Cherry,és cola.Értem,megfeketedik,de ez kb 3 perc után volt.és nem kapart.nekem ilyen csak akkor volt,amikor rohadtul sok szenet pkoltam rá.. 😀

    Hőtartót raktál rá?Mert ha igen akkor túl sok volt neki szerintem a hő. A nakhla dohányok (nagyon) kicsit könnyebben tudnak megégni szerintem.Kb most akkor 3 vagy 30-45 perc volt?? Melyik??

    , Hozzászólás ID: #92291
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341
    Tomka írta korábban:
    Hőtartót raktál rá?Mert ha igen akkor túl sok volt neki szerintem a hő. A nakhla dohányok (nagyon) kicsit könnyebben tudnak megégni szerintem.Kb most akkor 3 vagy 30-45 perc volt?? Melyik??

    Szerintem meg pont hogy kicsit több hőt kell a Nakhla dohányoknak adni, hogy elég füstöt adjanak.

    , Hozzászólás ID: #92292
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    nem tudom mert egy ideje nem tesztelgetek szén ügyileg 😀

    minden pipázáskor 4db fél cocorico rákerül vagy 4 bambocha vagy 3db cocobrico

    amikor meg kint vagyunk akkor 2-3 db öngyullados 50mm belga 🙂

    , Hozzászólás ID: #92293
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    na mi van srácok mindenki alszik? csak én váltottam éjjeli üzemmódba?

    , Hozzászólás ID: #92294
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Én most értem haza a melóból.

    , Hozzászólás ID: #92295
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    én meg havert kisértem ki határútra mert volt nála egy “kis” érték aztán ha valami galiba van mégse legyen egyedül

    , Hozzászólás ID: #92296
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    dózer23 írta korábban:
    na mi van srácok mindenki alszik? csak én váltottam éjjeli üzemmódba?

    Itt ülök én is a gép előtt, természetesen a pipám is itt figyel mellettem és szépen füstöl ahogy kell. 😀

    , Hozzászólás ID: #92297
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Én most kevergettem át az elementseket, hiába a mennyei illatok már nincs lelkierőm nekikezdeni a pipázáshoz. Lőttek a fiatalkori lendületnek.

    , Hozzászólás ID: #92298
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    én egy jó ismerősöm jóvoltából hozzá jutottam egy tömés af cserihez most épp ő dolgozik:)

    , Hozzászólás ID: #92299
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    pooly írta korábban:
    Én most kevergettem át az elementseket, hiába a mennyei illatok már nincs lelkierőm nekikezdeni a pipázáshoz. Lőttek a fiatalkori lendületnek.

    Én meg épp most tettem fel melegedni a második kör szenet. :langue2:

    , Hozzászólás ID: #92300
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    én holnap (pénteken) érettségizek magyarból és infóbvól szóval per pillanat a lendület szó jelentésével vagyok tisztába majd szombaton lesz S4S buli addigra remélhetőleg összeszedem magam már érettségizett ex diákként

    , Hozzászólás ID: #92301
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317

    Sok sikert!

    , Hozzászólás ID: #92302
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    köszönöm rám fér még irodalom hátra van…. abból nagyon gyérül állok te mit szivsz?:)

    , Hozzászólás ID: #92303
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317

    Elements – Blue Breeze

    …és ha már Elements: épp most vagyok egy rendelés előtt, hátha tudsz segíteni.

    Excellent sweet melon-t tuti fogok rendelni, de kellene mellé még valami. A dragonfruit-ra gondoltam, de az jelenleg nincs…mi legyen helyette?

    , Hozzászólás ID: #92304
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Nekem ami nagyon bejött legalább is illatra a Christmas Special, lehet hogy holnap ki is próbálom. Bár karácsonykor akartam tömni először belőle, de nem lehet ezt megállni.

    , Hozzászólás ID: #92305
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    pooly írta korábban:
    Nekem ami nagyon bejött legalább is illatra a Christmas Special, lehet hogy holnap ki is próbálom. Bár karácsonykor akartam tömni először belőle, de nem lehet ezt megállni.

    Szerintem mindenképp várd meg a karácsonyt!!!!!!! :nonon:

    Legyél kitartó, én is küzdök, nekem is van itthon Christmas Special, és én bizony kivárom! :diable:

    , Hozzászólás ID: #92306
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Szavadon foglak, szenteste rád fogok kérdezni.

    , Hozzászólás ID: #92307
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    elementsből nem sokat probáltam esetleg mad dog ami hasonlithat rá.( idő közbe rám jött a hányinger :S)

    , Hozzászólás ID: #92308
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    pooly írta korábban:
    Szavadon foglak, szenteste rád fogok kérdezni.

    Ennek örülök! Én tuti akkor próbálom ki! Bár nagyon kíváncsi vagyok, és nem lesz könnyű addig várni, de megéri! Abban a hangulatban, azon az estén kóstolni először…na az lesz az igazi! :super:

    , Hozzászólás ID: #92309
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Na sziasztok, elhúzok párnát nyálazni.

    , Hozzászólás ID: #92310
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    dózer23 írta korábban:
    elementsből nem sokat probáltam esetleg mad dog ami hasonlithat rá.( idő közbe rám jött a hányinger :S)

    Nem feltétlenül ragaszkodom a dragonfruithoz, csak gondoltam esetleg te többet kóstoltál elementsből mint én. Én eddig csak a Blue Breeze-t kóstoltam, de az nagyon ízlik…és úgy összességében nagyon jó dohánynak tartom az elementset. Szépen aprított, bő füst, intenzív íz, nálam betalált.

    , Hozzászólás ID: #92311
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    pooly írta korábban:
    Na sziasztok, elhúzok párnát nyálazni.

    Jóccakát!

    …és ne feledd: csak szent este! :ange:

    , Hozzászólás ID: #92312
    maate
    Felhasználó
    MaAtE
    • Hozzászólás: 305

    A szabályzat átolvasása után bátorkodnám a segítségeteket kérni egy fotóversenyben!

    Ahhoz, hogy a szakmai zsűri elé kerüljön a képem, benne kell lennem az első 30-ban. Jelenleg ez a feltétel teljesül, de szeretném bebiztosítani magam. Két kattintás csupán, előre is köszönöm!

    És itt az off-roados kép alatti Szavazzon gombra kattints! (Máté Tóth – Mályi)

    Nagyon köszönöm mindenkinek!

    , Hozzászólás ID: #92313
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Szavazat ment! :amen:

    Sok sikert! :super:

    , Hozzászólás ID: #92314
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Szavazat ment tőlem is…

    , Hozzászólás ID: #92315
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    263. szavazatod is megvan :=

    jó kis kép nagyon tetszik :amen:

    Sok sikert a továbbjutáshoz!

30 bejegyzés megtekintése - 10,171-10,200 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.