A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92346
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    TamásAlMasah írta korábban:
    Bocsi az új hozzászólásért,de úgy gondoltam hogy érdekelne titeket a szívófej,és felrakom.

    Szerintem nem rossz.Bár azért Moldy…. 🙂 De ezis elég jó lett kezdésnek, végül kiderül jobb vagy mint Moldy mester :hehe: .

    , Hozzászólás ID: #92347
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    A világbajnok futók is seggreestek az első lépés után. Mindenki kezdi valahol, szóval hajrá.

    , Hozzászólás ID: #92348
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    adam_t írta korábban:
    Tomka írta korábban:
    Hát a nem rég készített képem már tetszett pár embernek, de szerettek volna mást benne ezért kicsit átalakítottam a képet. Remélem így már jobban tetszik mindenkinek :rouge: :cote:

    Most néztem meg Az utolsó léghajlító c. filmet 🙂 egyből az jutott eszembe 🙂

    Csak az AVATÁR képes írányitani mind a 4 VÍZIPIPÁT EGYSZERRE!!!!

    Köszönöm mindenkitől a dicséretett! :rouge: :]

    , Hozzászólás ID: #92349
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    kokovics írta korábban:
    wakummaci írta korábban:
    Én remélhetőleg ott leszek :). (nem tudom, hogy most személyes ismerettségre gondolsz-e, vagy sem, bár mintha már találkoztunk is volna egyszer.. )

    Most így olvasgatok és alig találok olyan felhasználót aki ismerős.

    Amúgy Szerintem is találkoztunk már.

    Megpróbálok elmenni majd meglátjuk, hogy alakul.

    Meg is van hol, országos találkozón.. 🙂

    Robogóval jöttél , és az a monstrum 4 ágú pipád volt veled ha jól emlékszem. Két másik sráccal voltam, 55-ös top markból 3 kingsel szívtuk a fakhert 🙂

    , Hozzászólás ID: #92350
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    kokovics írta korábban:
    Nem tudtok valami jó Black Friday akcióról valamelyik külföldi webáruházban? Tavaly volt a https://www.nazarhookah.com/ -on de most nem írják… 🙁

    Ma reggel jött mail Mahirtől, biztosan Te is megkaptad.

    , Hozzászólás ID: #92351
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    wakummaci írta korábban:
    kokovics írta korábban:

    Most így olvasgatok és alig találok olyan felhasználót aki ismerős.

    Amúgy Szerintem is találkoztunk már.

    Megpróbálok elmenni majd meglátjuk, hogy alakul.

    Meg is van hol, országos találkozón.. 🙂

    Robogóval jöttél , és az a monstrum 4 ágú pipád volt veled ha jól emlékszem. Két másik sráccal voltam, 55-ös top markból 3 kingsel szívtuk a fakhert 🙂

    IGEN :hehe:

    Ma elindult végre a kacatshop.com :super:

    Hatalmas feketepéntek akcióval csak ma. Nem gondoltam, hogy ilyen sok rendelés lesz ez miatt hirtelen.

    , Hozzászólás ID: #92352
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    akoska60 írta korábban:
    kokovics írta korábban:
    Nem tudtok valami jó Black Friday akcióról valamelyik külföldi webáruházban? Tavaly volt a https://www.nazarhookah.com/ -on de most nem írják… 🙁

    Ma reggel jött mail Mahirtől, biztosan Te is megkaptad.

    Meg, köszi. :=

    , Hozzászólás ID: #92353
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    3200 pixel szélesen látni a világot … ahhh :]

    , Hozzászólás ID: #92354
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    3200 pixel szélesen látni a világot … ahhh :]

    Megint fotókról próbálod az előző napod összerakni? ….. 😉

    , Hozzászólás ID: #92355
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    krampi írta korábban:
    3200 pixel szélesen látni a világot … ahhh :]

    elmegyek én a picsába a full hd monitorommal, mi? 😀

    , Hozzászólás ID: #92356
    sayid
    Felhasználó
    sayid
    • Hozzászólás: 29
    , Hozzászólás ID: #92357
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Végre elkezdett havazni! :=

    , Hozzászólás ID: #92358
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    dózer23 írta korábban:
    hát igen…. szebb vagyok bárkinél:D

    És kisebb, mint egy John Deere traktor, csak nehezen fordulsz a fürdőben! :hehe: :diable:

    https://yfrog.com/godzerj

    , Hozzászólás ID: #92359
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    wakummaci írta korábban:
    krampi írta korábban:
    3200 pixel szélesen látni a világot … ahhh :]

    elmegyek én a picsába a full hd monitorommal, mi? 😀

    😀

    , Hozzászólás ID: #92360
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    ákos ez aljas volt:D de semmiképp sem igazságtalan:) csak féltékenyek vagytok hogy én vagyok a bugyi király sperminátor:)

    , Hozzászólás ID: #92361
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    wakummaci írta korábban:
    krampi írta korábban:
    3200 pixel szélesen látni a világot … ahhh :]

    elmegyek én a picsába a full hd monitorommal, mi? 😀

    Hozzam én is?Mert akkor összeköthetjük és még nagyobb lesz :winner:

    , Hozzászólás ID: #92362
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Kedves fórumtársaim! Most egy teljesen eltérő témáról szeretnék kérdezni. Úgytudom, hogy elég sok budapesti van itt, és sokan egyetemisták. Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e köztetek aki a BME-re jár? Azon belül is főleg építőmérnökire gondolok. Vannak ott nekem is barátaim, ismerőseim, sőt volt diákunk is tanul ott, aki tartott tájékoztatást, viszont szeretnék minél több infót megtudni másoktól is, hogy milyen orális élményre 😀 lehet ott számítani, illetve néhány tanácsot és a többi… Előre is köszönöm! 🙂

    , Hozzászólás ID: #92363
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Én tegnap kipróbáltam a pipát,amit küldött vizipipawebaruhaz,nagyon jó volt.Viszont az öngyulladóssal nem az volt a bajom hogy nem akart begyulladni,hanem az hogy szédültem,hányingerem volt,fájt a fejem.Este mentem haverokkal pipázni,Bamboocha-val pipáztunk,hát szédülést,hányingert semmit nem éreztem.Veletek is szokott ilyen előfordulni öngyulladós szénnél?

    , Hozzászólás ID: #92364
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341
    TamásAlMasah írta korábban:
    …Viszont az öngyulladóssal nem az volt a bajom hogy nem akart begyulladni,hanem az hogy szédültem,hányingerem volt,fájt a fejem.Este mentem haverokkal pipázni,Bamboocha-val pipáztunk,hát szédülést,hányingert semmit nem éreztem.Veletek is szokott ilyen előfordulni öngyulladós szénnél?

    rosszullet-t248.html?hilit=Rosszull%C3%A9t

    , Hozzászólás ID: #92365
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    nEopht írta korábban:
    TamásAlMasah írta korábban:
    …Viszont az öngyulladóssal nem az volt a bajom hogy nem akart begyulladni,hanem az hogy szédültem,hányingerem volt,fájt a fejem.Este mentem haverokkal pipázni,Bamboocha-val pipáztunk,hát szédülést,hányingert semmit nem éreztem.Veletek is szokott ilyen előfordulni öngyulladós szénnél?

    rosszullet-t248.html?hilit=Rosszullét

    Hát én régebben mindig öngyulladósat használtam,de mindig rosszul lettem,már a szagától is hányingerem van.De 1 éve már CSAK természetes szenet használok és érdekes SEMMI bajom nincs tőle,néha-néha szédülök kicsit de semmi hányinger,fejfájás.Úgyhogy bármilyen pipád van szerintem csak természetest használj,mert sokkal jobban esik a pipázás 🙂 .

    , Hozzászólás ID: #92366
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    ElementAlex írta korábban:

    Hát én régebben mindig öngyulladósat használtam,de mindig rosszul lettem,már a szagától is hányingerem van.De 1 éve már CSAK természetes szenet használok és érdekes SEMMI bajom nincs tőle,néha-néha szédülök kicsit de semmi hányinger,fejfájás.Úgyhogy bármilyen pipád van szerintem csak öngyulladósat használj,mert sokkal jobban esik a pipázás 🙂 .

    Gondolom a végén természetest akartál írni! :perv:

    , Hozzászólás ID: #92367
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    James írta korábban:
    Kedves fórumtársaim! Most egy teljesen eltérő témáról szeretnék kérdezni. Úgytudom, hogy elég sok budapesti van itt, és sokan egyetemisták. Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e köztetek aki a BME-re jár? Azon belül is főleg építőmérnökire gondolok. Vannak ott nekem is barátaim, ismerőseim, sőt volt diákunk is tanul ott, aki tartott tájékoztatást, viszont szeretnék minél több infót megtudni másoktól is, hogy milyen orális élményre 😀 lehet ott számítani, illetve néhány tanácsot és a többi… Előre is köszönöm! 🙂

    Én BME villanyra járok, de ha jól tudom Krampi építőre 😉

    , Hozzászólás ID: #92368
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Építészmérnökire, de majdnem 😀

    , Hozzászólás ID: #92369
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Az végülis mindegy, matek az gondolom minden karon matek… 😀 Ti mennyit szívtok/szívtatok vele? Azzal az eggyel vagyok hadilábon, 4-es szinten állok. Viszont hidrológiát, geodéziát, hidraulikát tanulok és ezekből a tárgyakból szín ötös vagyok, a statika és a szil.tan marad ki az életemből, és arra is szükségem lesz építőn, ha odakerülök. Szóval ettől és a matektól tartok, mit tudtok tanácsolni? 😀

    , Hozzászólás ID: #92370
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Csak nekem nem jó a vizipipavasarlas.hu ? :O

    , Hozzászólás ID: #92371
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317
    nEopht írta korábban:
    Csak nekem nem jó a vizipipavasarlas.hu ? :O

    Jelenleg nálam sem működik.

    , Hozzászólás ID: #92372
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    James írta korábban:
    Az végülis mindegy, matek az gondolom minden karon matek… 😀 Ti mennyit szívtok/szívtatok vele? Azzal az eggyel vagyok hadilábon, 4-es szinten állok. Viszont hidrológiát, geodéziát, hidraulikát tanulok és ezekből a tárgyakból szín ötös vagyok, a statika és a szil.tan marad ki az életemből, és arra is szükségem lesz építőn, ha odakerülök. Szóval ettől és a matektól tartok, mit tudtok tanácsolni? 😀

    Hát építészmérnökin nem vész a matek, építőn az 😀 Statika és sziltan meg nálunk is kemény, de szerintem az annyira nem vészes, megtanulható/megérthető. Szóval a matekra gyúrj rá, ha ilyen irányú terveid vannak 😀

    , Hozzászólás ID: #92373
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    krampi írta korábban:
    Építészmérnökire, de majdnem 😀

    Arra gondoltam, nem tudtam, hogy van külön építő is.. 😀

    , Hozzászólás ID: #92374
    keishor
    Felhasználó
    Keishor
    • Hozzászólás: 63

    Tegnap sikerült eltörnöm az utolsó két ujjamat (bal kéz,gyűrűs,és kis ujj) kézilabda edzés első 10 percében bemelegítésnél. Hétfőn kell visszamenni hogy rátegyék a másik felét a gipsznek. De nézzük a jó oldalát! Sulinak elvileg fizetnie kell,így végre tudok új pipás cuccokat/kiegészítőket venni karácsonyra 😀

    , Hozzászólás ID: #92375
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Olyan sok pénzre ne számíts, hacsak nincs valami spéci biztosításod.

30 bejegyzés megtekintése - 10,231-10,260 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.