A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92376
    keishor
    Felhasználó
    Keishor
    • Hozzászólás: 63

    Ha csak pár ezret kapok az is jó,mert csak dohány kéne meg szén.

    , Hozzászólás ID: #92377
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    krampi írta korábban:
    Hát építészmérnökin nem vész a matek, építőn az 😀 Statika és sziltan meg nálunk is kemény, de szerintem az annyira nem vészes, megtanulható/megérthető. Szóval a matekra gyúrj rá, ha ilyen irányú terveid vannak 😀

    Köszi az infót! Valószínű az lesz, idén rágyúrok az érettségire, még maradok egy évet érettségi után a suliban technikusin, ezzel valamennyire biztosítom magam, hogy szakmám lesz, aztán belevágok az építőmérnökibe, és közben tolom a matekot. Mert amúgy vízügyi szakon tanulok, szóval a szakmai alapozásom egy részben szerencsére meglesz.

    , Hozzászólás ID: #92378
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    HTC Wildfire vagy Samsung Galaxy 3? Nem tudok dönteni.

    Wildfire-nak elbaszták a kijelzőjét, csomó android app kiesik így, mert nem támogatja, plusz minden pixelesnek látszik.

    Galaxy 3 nagyobb felbontású, androidos ez is.

    Vélemények? Szerintetek? 🙂

    , Hozzászólás ID: #92379
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Keishor írta korábban:
    Tegnap sikerült eltörnöm az utolsó két ujjamat (bal kéz,gyűrűs,és kis ujj) kézilabda edzés első 10 percében bemelegítésnél. …. De nézzük a jó oldalát! Sulinak elvileg fizetnie kell,így végre tudok új pipás cuccokat/kiegészítőket venni karácsonyra 😀

    Anyááám… 😀

    , Hozzászólás ID: #92380
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209
    sYska/!/ írta korábban:
    Keishor írta korábban:
    Tegnap sikerült eltörnöm az utolsó két ujjamat (bal kéz,gyűrűs,és kis ujj) kézilabda edzés első 10 percében bemelegítésnél. …. De nézzük a jó oldalát! Sulinak elvileg fizetnie kell,így végre tudok új pipás cuccokat/kiegészítőket venni karácsonyra 😀

    Anyááám… 😀

    Pff…Boldog Karácsonyt :faché4: :super:

    , Hozzászólás ID: #92381
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736
    webbie írta korábban:
    HTC Wildfire vagy Samsung Galaxy 3? Nem tudok dönteni.

    Wildfire-nak elbaszták a kijelzőjét, csomó android app kiesik így, mert nem támogatja, plusz minden pixelesnek látszik.

    Galaxy 3 nagyobb felbontású, androidos ez is.

    Vélemények? Szerintetek? 🙂

    Samsung galaxy-t bátran ajánlom.

    , Hozzászólás ID: #92382
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    HTC Desire 🙂

    , Hozzászólás ID: #92383
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    SzultánKincsei írta korábban:
    webbie írta korábban:
    HTC Wildfire vagy Samsung Galaxy 3? Nem tudok dönteni.

    Wildfire-nak elbaszták a kijelzőjét, csomó android app kiesik így, mert nem támogatja, plusz minden pixelesnek látszik.

    Galaxy 3 nagyobb felbontású, androidos ez is.

    Vélemények? Szerintetek? 🙂

    Samsung galaxy-t bátran ajánlom.

    Nem a Galaxy S-re gondolsz, igaz? Az kicsit más kategória.

    krampi írta korábban:
    HTC Desire 🙂

    Nagy, nem használnám ki, és kurva drága. 😀

    , Hozzászólás ID: #92384
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    SzultánKincsei írta korábban:
    webbie írta korábban:
    HTC Wildfire vagy Samsung Galaxy 3? Nem tudok dönteni.

    Wildfire-nak elbaszták a kijelzőjét, csomó android app kiesik így, mert nem támogatja, plusz minden pixelesnek látszik.

    Galaxy 3 nagyobb felbontású, androidos ez is.

    Vélemények? Szerintetek? 🙂

    Samsung galaxy-t bátran ajánlom.

    galaxy 3 kicsit lejjebb van a ranglétrán mint az “S” 🙂

    , Hozzászólás ID: #92385
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    Bocsánat én Galaxy S-re gondoltam.

    , Hozzászólás ID: #92386
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    amúgy android telefonok között nincs nagy különbség, mindegyikben alapból van gps, wifi, iránytű stbstbstb. ha jól tudom ezek előírások a gyártóknak, ugyanúgy mint ahogy most a windows phone 7 szabja meg kőkeményen hogy milyen hardverrel kell megjelennie egy telónak. gyakorlatilag bármelyik androidos telefont megveheted, én a galaxy s és az x10 minim között a méreten kívül csak multitouchban látom a különbséget. na meg árban. de ha androidban gondolkozol akkor nézz körbe bátran a motorola és lg háza táján is, valamint a galaxy spica is egy jól sikerült készülék. gyakorlatilag az dönt hogy neked melyik tetszik jobban külsőre. persze nyilván érdemes teszteket olvasni róla (mobilaréna különösen ajánlott) mert előfordulhatnak bizonyos területeken erősen kilógó készülékek, akár felfelé akár lefelé

    , Hozzászólás ID: #92387
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209
    Rusee írta korábban:
    Hát jah, a kávés dohányokban az íz olyan intenzív, hogy alig lehet kivenni a csőből és a pipából is.

    Ezért én mindig fél tömés kávé és féltömés gyengébb ízű dohánnyal keverem hogy ne maradjon benne a kávé íz.

    Szerintem is a citromlé segíthet, meg 3-4 használat után el fog tünni

    Szomszédomnak is van egy 185 cm es sima szívócsöve,hát egy menet mentás pipázás után végleg ottmarad az íze.Ma szívtunk Red Bullt-t alig lehetett érezni.Inkább azt a mentát éreztük ami 2009/2010-es szilveszterről benne maradt:D

    , Hozzászólás ID: #92388
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    a cső nem volt rozsdás?(nemrég vettem használtan egy pipát,elméletileg a csákó max 8x használta…két csonkos,minkét cső megvolt.átalakítottm a csövet,mert nem szeretem,ha a tüdőm telemegy rozsdadarabokkal.Amikor szétszedtem,a csőben lévő drótot törni lehetett,két ujjal…szerintem vagy razan/nammor cső,vagy moldytól mazan cső,vagy csinálj magadnak.(meg ott vannak a rozsdamentesek,de azokat még nem próbáltam…))

    , Hozzászólás ID: #92389
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556
    TamásAlMasah írta korábban:
    Rusee írta korábban:
    Hát jah, a kávés dohányokban az íz olyan intenzív, hogy alig lehet kivenni a csőből és a pipából is.

    Ezért én mindig fél tömés kávé és féltömés gyengébb ízű dohánnyal keverem hogy ne maradjon benne a kávé íz.

    Szerintem is a citromlé segíthet, meg 3-4 használat után el fog tünni

    Szomszédomnak is van egy 185 cm es sima szívócsöve,hát egy menet mentás pipázás után végleg ottmarad az íze.Ma szívtunk Red Bullt-t alig lehetett érezni.Inkább azt a mentát éreztük ami 2009/2010-es szilveszterről benne maradt:D

    Sima szívőcsőnél nekem is ez a tapasztalatom, baromi gyorsan beleissza magát az íz a csőbe, s azzal csinálhatsz akármit az ott is fog maradni.

    De itt mégis csak Razan csőről beszélünk. :). Tudom mert én is egynek a büszke tulajdonosa vagyok.

    , Hozzászólás ID: #92390
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Pécsiek Figyelem!

    Ha valaki mostanában járt Afrika Kapuja üzletben,Kérem mondja meg hogy találkozott-e Starbuzz 50gr-os kiszereléssel.:)

    , Hozzászólás ID: #92391
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    TamásAlMasah írta korábban:
    Pécsiek Figyelem!

    Ha valaki mostanában járt Afrika Kapuja üzletben,Kérem mondja meg hogy találkozott-e Starbuzz 50gr-os kiszereléssel.:)

    Ilyen infót te honnan kaptál?

    , Hozzászólás ID: #92392
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    TamásAlMasah írta korábban:
    Pécsiek Figyelem!

    Ha valaki mostanában járt Afrika Kapuja üzletben,Kérem mondja meg hogy találkozott-e Starbuzz 50gr-os kiszereléssel.:)

    Hehehehehe!

    Ezen a viccen jót nevettem.

    , Hozzászólás ID: #92393
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    sYska/!/ írta korábban:
    TamásAlMasah írta korábban:
    Pécsiek Figyelem!

    Ha valaki mostanában járt Afrika Kapuja üzletben,Kérem mondja meg hogy találkozott-e Starbuzz 50gr-os kiszereléssel.:)

    Hehehehehe!

    Ezen a viccen jót nevettem.

    Starbuzz dohány M.o-n? 🙂 .Bár mondjuk jó lenne ha igaz lenne 😀 .

    , Hozzászólás ID: #92394
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Francba..pont most néztem meg a starbuzzos vididet,és pont a végén volt hogy amerikából lehet kapni…fene egye meg.

    Akkor valami másfajta,Mizo van pécsen?

    , Hozzászólás ID: #92395
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    lehet kapni valahol Mya QT-t 12 000 forintos ár alatt(azért ne 10 HUF-al)?(vagy ez az az ár,ami alatt nem találok Magyarországon,csak fölötte?)

    (Szk-t kivéve)

    , Hozzászólás ID: #92396
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    vkond00 írta korábban:
    lehet kapni valahol Mya QT-t 12 000 forintos ár alatt(azért ne 10 HUF-al)?(vagy ez az az ár,ami alatt nem találok Magyarországon,csak fölötte?)

    (Szk-t kivéve)

    Hát ha még van a Sc-be kamu Mya Qt akkor talán :hehe: de eredetit szerintem biztos hogy nem.Maximum Econot,Gelato-t és ezek se rosszak.De hamár felsőkategóriás pipáról beszélünk akkor megéri az árát 🙂 .

    , Hozzászólás ID: #92397
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    vkond00 írta korábban:
    lehet kapni valahol Mya QT-t 12 000 forintos ár alatt(azért ne 10 HUF-al)?(vagy ez az az ár,ami alatt nem találok Magyarországon,csak fölötte?)

    (Szk-t kivéve)

    Eredetit biztos nem. Ha megnézed a külföldi oldalakat, ott se sokkal olcsóbb és ennyi pénzt lazán megér, mert tényleg olyan minőség. Mya QT-t csak az SZK forgalmaz Magyarországon.

    , Hozzászólás ID: #92398
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    köszönöm a válaszokat.

    természetesen megéri,de jó,ha lehet olcsóbban…

    , Hozzászólás ID: #92399
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    Jelenleg egy pár darab MYA QT van azért ha biztos kell akkor siess.

    személyes átvételnél olcsóbb.

    , Hozzászólás ID: #92400
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    most nem tudom megvenni…december eleje környékén lesz…azért köszönöm

    , Hozzászólás ID: #92401
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    A Mya Qt-hez külön kell vennem adaptert nem?

    , Hozzászólás ID: #92402
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Milyen adapterre gondolsz? Mindegyikből van hozzá alapból egy, aztán hogyha másik szívócsövet szeretnél pl. a szelep helyére csatlakoztatni, akkor természetesen venni kell másikat.

    Amúgy nemhogy MO-n nem kapható Starbuzz, de 50g-os kiszerelés nem is létezik 🙂

    , Hozzászólás ID: #92403
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    ElementAlex írta korábban:
    A Mya Qt-hez külön kell vennem adaptert nem?

    Úgy tudom, hogy igen. Alapból szír fejjel van!

    , Hozzászólás ID: #92404
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    A kerámiához való adapterre gondoltam,hogy azt kapok hozzá ingyen vagy külön nekem kell megvennem 🙂 .

    , Hozzászólás ID: #92405
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    ElementAlex írta korábban:
    A kerámiához való adapterre gondoltam,hogy azt kapok hozzá ingyen vagy külön nekem kell megvennem 🙂 .

    Én meg a kerámiához való adapterről írtam neked.

30 bejegyzés megtekintése - 10,261-10,290 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.