A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92586
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Sziasztok.Arra gondoltam hogy mivel úgyse használom a kamu razant nem lehetne valahogy átműttetni a végét egy eredeti razanra,mert nekem annyira bejön a narbish cső és arra gondoltam,hogy leveszem a kamu razan fejét és átrakom az eredetire.

    Válaszokat előre köszönöm 🙂 .

    Amúgy a kamu razannak ilyen átlátszó feje van ha valaki nem tudná.

    , Hozzászólás ID: #92587
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    DajDaj írta korábban:
    Tudnátok segíteni? A héten/múlthéten valamelyik témában volt egy link, miszerint az Ercin Bt egy bizonyos beszállítói listán hol áll. Keresem a témákban de nagyon nem találom.. Valaki valami tipp?

    Mire gondolsz?

    , Hozzászólás ID: #92588
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363
    sYska/!/ írta korábban:
    DajDaj írta korábban:
    Tudnátok segíteni? A héten/múlthéten valamelyik témában volt egy link, miszerint az Ercin Bt egy bizonyos beszállítói listán hol áll. Keresem a témákban de nagyon nem találom.. Valaki valami tipp?

    Mire gondolsz?

    Hát konkrétan egy link vezetett egy “Toplistára” ahol fel volt sorolva úgy 10-15 vállalkozás, amelyek a legnagyobb beszállítók – vagy egy bizonyos oldalról, vagy nemzetközi szinten -. A 90% német volt, egyedül az Ercin Bt. volt az aki képviselte Magyarországot! Sajnos konkrétabban nem tudom leírni.. talán Gerago linkelte de nem vagyok benne biztos ezért nem kérdeztem Őt.

    , Hozzászólás ID: #92589
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Erre gondolsz?

    https://www.jeffs-tobacco.com

    (mellesleg ez nem toplista, csak az Elements néhány kereskedőjét tartalmazza)

    , Hozzászólás ID: #92590
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363
    krampi írta korábban:
    Erre gondolsz?

    https://www.jeffs-tobacco.com

    (mellesleg ez nem toplista, csak az Elements néhány kereskedőjét tartalmazza)

    Igen erre köszönöm! 🙂 Akkor rosszul tudtam.. de így is tökéletes lesz!

    , Hozzászólás ID: #92591
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    srácok aki fenn van ncore-on :nektek se jön be az oldal?

    , Hozzászólás ID: #92592
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    dózer23 írta korábban:
    srácok aki fenn van ncore-on :nektek se jön be az oldal?

    sajnos tegnap óta nem! 🙁

    , Hozzászólás ID: #92593
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    nekem vagy kidobja hogy irjam újra a linket vagy nem is érzékeli….nem tudom ki a felelős de ujjazza meg egy elefánt….

    , Hozzászólás ID: #92594
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    , Hozzászólás ID: #92595
    sayid
    Felhasználó
    sayid
    • Hozzászólás: 29
    krampi írta korábban:

    épp most akartam belinkelni 🙂

    , Hozzászólás ID: #92596
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Ha eladó lenne a Khalil-Mammon Trimetal (nagyobbik fajta) vízipipám tricolor nammor csővel lenne rá vevő? Ha igen akkor mennyiért? Pü-be válaszoljatok légyszi.

    , Hozzászólás ID: #92597
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Elnézést a hosszú távollét miatt, de csak ma kaptam vissza a laptopomat a szervízből (3 hét után :S). Újra itt.

    , Hozzászólás ID: #92598
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    sheeshamaster írta korábban:
    Elnézést a hosszú távollét miatt, de csak ma kaptam vissza a laptopomat a szervízből (3 hét után :S). Újra itt.

    Találkozóról le ne maradj. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92599
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    krampi írta korábban:
    Nekem van egy öregecske szovjet rezsóm, kicsit megviselt állapotban, de nekem már nincsen szükségem rá. Majd rakok fel róla képet holnap.

    És az említett rezsóhoz egy új erősebb villanyórát szereltess fel! :hehe: :diable:

    , Hozzászólás ID: #92600
    cla
    Felhasználó
    Cla
    • Hozzászólás: 44

    Az volna a kérdésem hogy 37cm-es pipa füstöt hogy lehet lehűteni ?

    , Hozzászólás ID: #92601
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    Cla írta korábban:
    Az volna a kérdésem hogy 37cm-es pipa füstöt hogy lehet lehűteni ?

    Jeget bele, hóba rakod.

    Havat teszel majd a fémtestre. 😀

    jeget teszel a szádba

    jobb ötletem nincs bocsi:D

    , Hozzászólás ID: #92602
    cla
    Felhasználó
    Cla
    • Hozzászólás: 44
    Cla írta korábban:
    Jeget bele, hóba rakod.

    Havat teszel majd a fémtestre. 😀

    jeget teszel a szádba

    jobb ötletem nincs bocsi:D

    Jeget próbáltam hó még nincs :S

    De azért köszi..

    , Hozzászólás ID: #92603
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    ElementAlex írta korábban:
    Sziasztok.Arra gondoltam hogy mivel úgyse használom a kamu razant nem lehetne valahogy átműttetni a végét egy eredeti razanra,mert nekem annyira bejön a narbish cső és arra gondoltam,hogy leveszem a kamu razan fejét és átrakom az eredetire.

    Válaszokat előre köszönöm 🙂 .

    Amúgy a kamu razannak ilyen átlátszó feje van ha valaki nem tudná.

    Amilyen egyszerü annyira időigényes :-/

    leszeded a végeket, lehuzod a drotot a bőrről, eldobod a fémspirált jó messzire

    (csak a macskát ne találd el)

    szerzel egy akkora gumicsővet amilyen hosszu volt a eredeti (jó vicc) cső

    és ráhuzod a bőrt, rá a végek és fel a fémspirál (dísz ami rajta volt kívül):D

    remélem elég részletes 😀

    , Hozzászólás ID: #92604
    wad
    Felhasználó
    wad
    • Hozzászólás: 284
    sYska/!/ írta korábban:
    wad írta korábban:

    Hát, lakótársammal rendeltük, elég régóta tervben van, csak most lett pénzünk 🙂

    Amikor lesz idő össze is lehetne ugrani a Szegedi Khalil MAmoon tulajoknak. :]

    Benne vagyok, majd megbeszéljük a részleteket 🙂 De ne diszkrimináljunk, mert sadának nincs KM-je, őt se hagyjuk ki 😀

    , Hozzászólás ID: #92605
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    krampi írta korábban:

    Nem is tudtam van ilyen köszi. :amen:

    , Hozzászólás ID: #92606
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Újra megy az encore!

    , Hozzászólás ID: #92607
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    köszi az infot:)

    , Hozzászólás ID: #92608
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Reggel meló előtt néztem a Spektrumon az Ian Grant Relic Hunter-t, amiben a srác törökországban volt, és persze akkor már pipázott egyet. Nem tudom, milyen pipa volt, valami mezeinek tűnt, de olyan bazi nagy, vastag réz cső ment bele a vízbe, csak lestem.

    Ha valaki valamikor elkapja ezt a részt, megnézhetné. Szerintem vagy két centi vastag tuti volt.

    Egy olyat bevállalnék, egy jó kerámiával, meg nammorral mekkora füstöt lehet azzal csinálni…

    Ketten pipáztak, a kísérője almavirág(???) ízűt, a főember meg natúr dohányt szívtak, de füst az nem sok volt, meg elég hamar ki is készültek.

    Aztán másik érdekes, hogy bement egy boltba, ahol tömtek egyet, de sima cigi, vagy pipadohánynak látszott, és úgy is gyújtotta be az eladó, mint a hagyományos pipákat, öngyújtóval, közvetlenül a dohányt… Ezt Julio tudná megmondani, mennyire elterjedt dolog törökországban, de nekem elég fua volt.

    Na, csak gondoltam, mint érdekességet elmesélm.

    , Hozzászólás ID: #92609
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Puskás Peti színész-énekesnek jól fut a szekere, de gondol a jövőjére is. A szülei színészek, így gyerekkora óta tudja, hogy a színpad nem nyújt mindig biztos megélhetést.

    – Van, amikor húsz, de előfordul, hogy csak két fellépésem van egy hónapban – meséli. – Minden hónapban egy fix összeget költök el, a többit szigorúan félreteszem. Ebből tudtam vízipipa-vállalkozásba fogni és a klipgyártást is elkezdeni

    – meséli a fiatal tehetség.

    , Hozzászólás ID: #92610
    ko12
    Felhasználó
    ko12
    • Hozzászólás: 355

    Sziasztok!

    több mint 3 hónapja nem fórumoztam, de visszajöttem és bepótolom a lemaradást :intello:

    üdv mindenkinek! 🙂

    , Hozzászólás ID: #92611
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    moldy007 írta korábban:
    Hát ez nem filmben van, de tudtátok hogy Puskás Petinek 50 db vízipipája van?

    … elolteknek

    nekem meg négy, ebből egy használhatatlan, egy már csak az elsőpipa jelző miatt van meg, egy nem is nálam van a maradék km-ből pedig mindenbizonnyal előcsalogatok akkor füstfelhőket mint ő a többi 50-ből….

    amúgy vállalkozás….? lehet övé a mánia :=

    , Hozzászólás ID: #92612
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    Riccio írta korábban:
    moldy007 írta korábban:
    Hát ez nem filmben van, de tudtátok hogy Puskás Petinek 50 db vízipipája van?

    … elolteknek

    nekem meg négy, ebből egy használhatatlan, egy már csak az elsőpipa jelző miatt van meg, egy nem is nálam van a maradék km-ből pedig mindenbizonnyal előcsalogatok akkor füstfelhőket mint ő a többi 50-ből….

    amúgy vállalkozás….? lehet övé a mánia :=

    Érdekes arc a figura…Nekem sincs sok pipám…csak az első (már használhatatlan) hordtáskás 26cm-es Top Mark, a vidéken lévő 84cm-es Top Mark, itthon Bp-n lévő két plusz pipám a KM és egy Aladin Minime :frime: .

    És szerintem a minime-ből több füst jön mint az ő 50 pipájából. -Bocs Riccio hogy ismétellek…

    Egyébként a videóban lévő pipa elég csicsás…Milyen márka lehet? Top Mark gagyi?

    , Hozzászólás ID: #92613
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Biztos nem gagyi …. a test központi része masszív , ez jellegzetesen jelen van jobb szír pipákban,Al Fakher ,Ottoman ,Shi-Sham pipákban .Ismerősöm mondta hogy a VVbe úgy magyarázta a Puskás Peti hogy apja építeni is szokott pipákat …..

    , Hozzászólás ID: #92614
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Olyasmi céget üzemeltet, ahonnan lehet bérelni vízipipákat, gondolom úgy van neki 50 🙂 Amúgy amilyen néven hivatkoztak a cégre, úgy nem találtam cégkivonatban, úgyhogy valami más néven futhat a dolog, vagy csak papíron nem létezik 😀

    , Hozzászólás ID: #92615
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Ejj látom K.H.-s volt kicsit a PHP :grr: 😀 😀

30 bejegyzés megtekintése - 10,471-10,500 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.