A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92616
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Tomka írta korábban:
    Ejj látom K.H.-s volt kicsit a PHP :grr: 😀 😀

    Csak állítgattam.

    , Hozzászólás ID: #92617
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    A hookah-shisha.com-on van ilyen hogy ingyen kiszállítás 75$ felett. Ugye ez hazánkra nem vonatkozik? 🙁

    , Hozzászólás ID: #92618
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160
    akoska60 írta korábban:

    Csak az tud hibázni, ako dolgozik!! :amen:

    Erről mindig az jut eszembe, hogy a keresztyének szerint ha valami jó történik, akkor az Isten ajándéka, ha rossz, akkor Isten útjai kifűrkészhetetlenek.

    Ugyan ez a főnökkel, ha ő kjúr el valamit, akkor “Csak az tud hibázni, aki dolgozik.” Ha Te kjúrsz el valamit, akkor “Dehülyevagy, használhatatlan idióta, ennyit nem lehet rád bízni?”…

    Érdekes egy világ ez…

    , Hozzászólás ID: #92619
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Így van ez…

    HA a főnök hibázik akkor Ő “kísérletezik” és nem jött össze…..

    Ha Te hibázol, azt már leírtad.

    , Hozzászólás ID: #92620
    wad
    Felhasználó
    wad
    • Hozzászólás: 284

    Végre összeállt a rendelésem, itt van minden 🙂

    Dohányok:

    Elements: – cappuccino, zöldalma, szőlő, mandarin

    Bisan: – blue mist, guava-málna

    Tangiers Phunnel

    Nagy hőtartó

    1kg Bamboocha

    És jelenleg egy KM double decker test, a képen látható üveggel, aminek nem tudom a nevét 🙂

    By lionsleeps at 2010-12-11

    Először nem ilyen pipát rendeltem, hanem KM double-pear sárgát. Másnap hívott Julio, hogy nincs olyan, csak fekete kétágú. Az nem annyira tetszett, de megbeszéltük hogy másik üveggel akkor jó lesz.

    Megkaptam, viszont az üveg szélesebb volt, hívtam Julio-t, mondta hogy küld tömítést, ne haragudjak. Mikor átvizsgáltam a testet, akkor láttam hogy van egy repedés rajta, az illesztésnél, ami engem egy ilyen pipánál nagyon zavart, ezt megírtam Julio-nak, és végül abban maradtunk, hogy az üveg az marad, mert az tetszik, és ha kifizetem a különbséget, küld egy új testet, ezt kaptam meg ma 🙂

    Alig várom hogy kipróbálhassam, egy tömésre való Mizo szőlő van még itthon, az Elementseket hagyom még érni 🙂

    Kb. 1 éve vágyok egy KM-re, ideje volt már 🙂

    Julio-nak pedig sokadik alkalommal köszönöm a korrekt hozzáállást, és segítőkészséget. Látszik rajta, hogy azért csinálja, mert szereti, és fontosak az elégedett vásárlók!

    , Hozzászólás ID: #92621
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Szép az új pipád, gratulálok hozzá, és kívánom, teljen benne sok örömöd!

    , Hozzászólás ID: #92622
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Lehet,hogy ez most nagyon hülyeség 🙂 .Bennem mindig az az érzet van,hogy úgy vennék valamit még a pipához,valami nagyon profit csak sose tudom eldönteni,hogy mit :gene: .Valaki ajánlhatna valamit amit érdemes megvenni.Pl:Cső,Kerámia,Hőtartó de esteleg szén is meg dohány is stb(ilyenekre gondolok).Remélem értitek 🙂 .

    Amúgy szép pipa Wad,gratulálok hozzá,bő füstöt és felejthetetlen élményeket vele :super: .

    , Hozzászólás ID: #92623
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Milyen pipád van, és mid van már hozzá?

    , Hozzászólás ID: #92624
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    akoska60 írta korábban:
    Milyen pipád van, és mid van már hozzá?

    Hát 5 pipám van de csak 1-et használok.Aladin Loop-Tangiers Phunnel-Razan,szénből:Cococoal,Cocobrico,Al Fakher,Bamboocha.Dohányból inkább nem sorolom az ízeket:Al Fakher,Elements,Nakhla Mizo,Al Sultan

    , Hozzászólás ID: #92625
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Akkor már csak 2 dolgot nem láttam leírva, a trimetal hőtartót, és az alien phunnelt!

    , Hozzászólás ID: #92626
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    akoska60 írta korábban:
    Akkor már csak 2 dolgot nem láttam leírva, a trimetal hőtartót, és az alien phunnelt!

    Amúgy az óriás hőtartó mivel tud kevesebbet mint a quadmetal?

    , Hozzászólás ID: #92627
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    A díszítésével.

    , Hozzászólás ID: #92628
    wad
    Felhasználó
    wad
    • Hozzászólás: 284

    Hát nem vagyok egyelőre elájulva a KM-től, sőt!

    Összeraktam, megnéztem, nem szelelt. Kicsit alapból nehéz volt szívni, úgy, hogy még rajta sem volt a kerámia. Rátettem a kerámiát, és elég nehéz szívni. Ha kihúzom a szeneket a szélére, akkor valamivel könnyebb, de ha ráteszem a hőtartót, akkor ugye bentebb nyomja a szeneket, és alig lehet szívni. Gondolom a Tangiers miatt, talán rászívhatja a fóliát a lyukra? Pedig páncél fóliát használtam, nagyon feszesre húztam… De mint írtam, alapból kicsit nehezebb szívni. Tud valaki segíteni, hogy mit lehetne csinálni? Úgy tudtam a KM-el a legkönnyebb szívni, de most kb. szétb*sz az ideg, már bocsánat…

    , Hozzászólás ID: #92629
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Próbáld meg távtartóval, vagy tégy 1 lyukat a fólia közepére.

    , Hozzászólás ID: #92630
    wad
    Felhasználó
    wad
    • Hozzászólás: 284
    akoska60 írta korábban:
    Próbáld meg távtartóval, vagy tégy 1 lyukat a fólia közepére.

    Tettem 1 lyukat, nem volt jobb, tettem 3-at, valamivel jobb lett, de még most is erőlködnöm kellett… Távtartó hogy működik? Emlékszem hogy olvastam már róla, viszont nem találtam :S

    , Hozzászólás ID: #92631
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    wad írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    Próbáld meg távtartóval, vagy tégy 1 lyukat a fólia közepére.

    Tettem 1 lyukat, nem volt jobb, tettem 3-at, valamivel jobb lett, de még most is erőlködnöm kellett… Távtartó hogy működik? Emlékszem hogy olvastam már róla, viszont nem találtam :S

    Én ilyet használok. Kiveszed belőle az egyik fém bigyuszt (nyilván a megfelelő méretet) , és belerakod a phunnel közepébe.

    Egyébként a távtartóknak való eszközök tárháza végtelen, én ezt találtam a legjobbnak :).

    , Hozzászólás ID: #92632
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Sima drótból is tudsz hajtogatni, vagy iratkapocsból, ha van otthon.

    Azt gyanítom, valami nem ok azzal a pipával. Megnézted, higy szabadon átjárható a központi cső?

    Nincs a szívó csonknál valami a csőben?

    , Hozzászólás ID: #92633
    wad
    Felhasználó
    wad
    • Hozzászólás: 284
    akoska60 írta korábban:
    Sima drótból is tudsz hajtogatni, vagy iratkapocsból, ha van otthon.

    Azt gyanítom, valami nem ok azzal a pipával. Megnézted, higy szabadon átjárható a központi cső?

    Nincs a szívó csonknál valami a csőben?

    Mielőtt használtam, a hozzá járó kefével átmostam a belső csövet, és a szívócsonknál is átdugtam…

    Majd kipróbálom az iratkapcsos dolgot…

    Remélem nincs gáz a pipával, és velem van a hiba :S

    Egyébként meg amit még észrevettem, hogy a testben valami csörgött-zörgött, de nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki, örülök hogy végre megjött. Az lehet valami hiba?

    , Hozzászólás ID: #92634
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Szerintem valami forrasztási maradék lehet, az nem hiszem, hogy befolyásolhatja.

    Gondolom, valamelyik díszítésben zöröghet.

    , Hozzászólás ID: #92635
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Smoke írta korábban:
    Apropo Ákos!

    Miért nem voltál teis ott? 🙁

    Mert dolgozom! :erk: :berk1:

    , Hozzászólás ID: #92636
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    vortex,és phunnel kerámiából létezik szír?és ha igen,Mo-n lehet kapni?(votexből egyet láttam,syska videojában)

    (Valszeg a találkozótól lesz hangos ez a topic,de ha valaki válaszol,azt nagyon megköszönöm…)

    , Hozzászólás ID: #92637
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Létezik. Syska gyártatta kisérleti jelleggel, Tőle érdeklődj a konkrétumok felől. Annyit tudok mondani róla, hogy egészen használható.

    , Hozzászólás ID: #92638
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    vkond00 írta korábban:
    vortex,és phunnel kerámiából létezik szír?és ha igen,Mo-n lehet kapni?(votexből egyet láttam,syska videojában)

    (Valszeg a találkozótól lesz hangos ez a topic,de ha valaki válaszol,azt nagyon megköszönöm…)

    Létezik átalakító, szóval szerintem azt megveszed (ha jól emlékszem ~1000ft), aztán már jó a szír pipára a vortex/phunnel, és nem kell 2 belőlük(1szír 1 egyiptomi)

    , Hozzászólás ID: #92639
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    engem azért érdekelt volna(csak ha a rendes vortex árán,vagy alacsonyabb áron van,és ugyanolyan használhatósággal…)

    nagyon köszönöm a válaszokat!

    , Hozzászólás ID: #92640
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Mint említettem a használhatósággal nincs baj,az árát, pedig syska tuja neked megmondani.

    , Hozzászólás ID: #92641
    cla
    Felhasználó
    Cla
    • Hozzászólás: 44

    Nem tudom emlékeztek-e még arra az írásomra hogy szén ízű meg stb amit tömök.

    Most tömtem egyet Prince Molasses-3almát egy 2db 3kings szénnel és minden tökéletes volt.Lehet hogy velem volt a baj..de nem szaporázom tovább megyek tömni 🙂 😛

    , Hozzászólás ID: #92642
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    vkond00 írta korábban:
    engem azért érdekelt volna(csak ha a rendes vortex árán,vagy alacsonyabb áron van,és ugyanolyan használhatósággal…)

    nagyon köszönöm a válaszokat!

    Hát nem tudom, hogy az 1800Ft-os ár, milyennek számít. 😉 😀

    , Hozzászólás ID: #92643
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    vkond00 írta korábban:
    engem azért érdekelt volna(csak ha a rendes vortex árán,vagy alacsonyabb áron van,és ugyanolyan használhatósággal…)

    nagyon köszönöm a válaszokat!

    Hát nem tudom, hogy az 1800Ft-os ár, milyennek számít. 😉 😀

    Mondhatni, barátinak! (Szerintem.)

    , Hozzászólás ID: #92644
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Utólag is jó mulatást mindenkinek a talihoz, amint látom meg is volt 😀 Én a jegyzeteim fölé görnyedve töltöm a hétvégémet, viszont most egy pihenő 5 percben ránéztem a blogra, és beleolvastam a “Vízipipás kérdések aj-aj” topikba.(És aki még nem olvasta, nézzen csak bele, hogy értse miről van szó) A válaszomat inkább ide szeretném írni mint oda:

    Ó hogy az a magasságos… újabb ékes példa, a magyar fiatalság milyen birka.(És nem csak a fiatalság sajnos) És ez a nemzedék fog kikerülni a munka világába? Ez a generáció fogja a vállára venni az országot? Ők fogják eltartani az időseket? Javítani az ország helyzetén? Nem kell szociológusnak lenni ahhoz, hogy rájöjjünk: Ha a mostani dolgozó réteg kiöregszik, ők(vagyis én is, mert még csak 21 éves vagyok) szabadul be a munka világába. Kérdem én, a pipus gyökerek, a seggel, pénzzel, f@rokkal pózolók, az idióta, bárgyú barmok mit fognak magukkal kezdeni? És a mostani 12-16 éves korosztály hogy korcsosult el ennyire? Mi az oka? Az én generációm sem volt épp komoly, mi csak szimplán gyerekek voltunk, akik csináltak hülyeségeket. De nem ilyeneket. Mitől váltak ilyenekké?

    Másoknak is mondtam már, hogy ezek az oldalak, a gyakorikérdések, a napiszar, netszar, valójában hasznos weboldalak. Egy görbe tükröt tart az ország, és magunk elé. És sajnos néha nem görbe, de egyenes.

    , Hozzászólás ID: #92645
    lillush11
    Felhasználó
    Lillush11
    • Hozzászólás: 3

    Üdv Mindenkinek! Nem tud valaki eladó 125cm-es vízipipát??

    Nekem csak a test is elég lenne tartozékok nélkül… 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 10,501-10,530 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.