A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92646
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206
    akoska60 írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Hát nem tudom, hogy az 1800Ft-os ár, milyennek számít. 😉 😀

    Mondhatni, barátinak! (Szerintem.)

    egyetértek.

    , Hozzászólás ID: #92647
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250
    Nick írta korábban:
    Utólag is jó mulatást mindenkinek a talihoz, amint látom meg is volt 😀 Én a jegyzeteim fölé görnyedve töltöm a hétvégémet, viszont most egy pihenő 5 percben ránéztem a blogra, és beleolvastam a “Vízipipás kérdések aj-aj” topikba.(És aki még nem olvasta, nézzen csak bele, hogy értse miről van szó) A válaszomat inkább ide szeretném írni mint oda:

    Ó hogy az a magasságos… újabb ékes példa, a magyar fiatalság milyen birka.(És nem csak a fiatalság sajnos) És ez a nemzedék fog kikerülni a munka világába? Ez a generáció fogja a vállára venni az országot? Ők fogják eltartani az időseket? Javítani az ország helyzetén? Nem kell szociológusnak lenni ahhoz, hogy rájöjjünk: Ha a mostani dolgozó réteg kiöregszik, ők(vagyis én is, mert még csak 21 éves vagyok) szabadul be a munka világába. Kérdem én, a pipus gyökerek, a seggel, pénzzel, f@rokkal pózolók, az idióta, bárgyú barmok mit fognak magukkal kezdeni? És a mostani 12-16 éves korosztály hogy korcsosult el ennyire? Mi az oka? Az én generációm sem volt épp komoly, mi csak szimplán gyerekek voltunk, akik csináltak hülyeségeket. De nem ilyeneket. Mitől váltak ilyenekké?

    Másoknak is mondtam már, hogy ezek az oldalak, a gyakorikérdések, a napiszar, netszar, valójában hasznos weboldalak. Egy görbe tükröt tart az ország, és magunk elé. És sajnos néha nem görbe, de egyenes.

    Nick!Teljesen egyetértek veled!!Igaz én még csak 15 vagyok de sajnos ez a korosztály valahogy ilyen korcs lett Tisztelet a kivételnek!

    , Hozzászólás ID: #92648
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Nekem nem kell messzire menni, hogy lássam évről évre rosszabb a felhozatal…Elegendő a munkahelyemre bemennem nap mint nap. Ott van a rengeteg diák…hát mit mondjak…Régen ha így öltözködtem volna, akkor kinyírt volna a családom…A gondolkodásukról már nem is beszélve…

    , Hozzászólás ID: #92649
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    wad írta korábban:
    Nemrég nyomtam el egy Elements Blue Mist-et, ready strong-al bekeverve, 3 nap állás után, és hihetetlen jó volt! Hamar beindult a füst, szép sűrű felhők voltak, nagyon finom íze volt, kb. másfél órán át, utána még bírta a dohány plusz fél órát, kevésbé aktív ízzel!

    Szóval ezt ajánlom mindenkinek bátram, bár én a mentát annyira nem éreztem még ki belőle…

    Elements Blue Breeze vagy Bisan Blue Mist?

    , Hozzászólás ID: #92650
    wad
    Felhasználó
    wad
    • Hozzászólás: 284
    Dice írta korábban:
    wad írta korábban:
    Nemrég nyomtam el egy Elements Blue Mist-et, ready strong-al bekeverve, 3 nap állás után, és hihetetlen jó volt! Hamar beindult a füst, szép sűrű felhők voltak, nagyon finom íze volt, kb. másfél órán át, utána még bírta a dohány plusz fél órát, kevésbé aktív ízzel!

    Szóval ezt ajánlom mindenkinek bátram, bár én a mentát annyira nem éreztem még ki belőle…

    Elements Blue Breeze vagy Bisan Blue Mist?

    Jogos, Bisan Blue Mist volt, csak megkavarodtam 🙂

    , Hozzászólás ID: #92651
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    gyapika írta korábban:
    Nick írta korábban:
    Utólag is jó mulatást mindenkinek a talihoz, amint látom meg is volt 😀 Én a jegyzeteim fölé görnyedve töltöm a hétvégémet, viszont most egy pihenő 5 percben ránéztem a blogra, és beleolvastam a “Vízipipás kérdések aj-aj” topikba.(És aki még nem olvasta, nézzen csak bele, hogy értse miről van szó) A válaszomat inkább ide szeretném írni mint oda:

    Ó hogy az a magasságos… újabb ékes példa, a magyar fiatalság milyen birka.(És nem csak a fiatalság sajnos) És ez a nemzedék fog kikerülni a munka világába? Ez a generáció fogja a vállára venni az országot? Ők fogják eltartani az időseket? Javítani az ország helyzetén? Nem kell szociológusnak lenni ahhoz, hogy rájöjjünk: Ha a mostani dolgozó réteg kiöregszik, ők(vagyis én is, mert még csak 21 éves vagyok) szabadul be a munka világába. Kérdem én, a pipus gyökerek, a seggel, pénzzel, f@rokkal pózolók, az idióta, bárgyú barmok mit fognak magukkal kezdeni? És a mostani 12-16 éves korosztály hogy korcsosult el ennyire? Mi az oka? Az én generációm sem volt épp komoly, mi csak szimplán gyerekek voltunk, akik csináltak hülyeségeket. De nem ilyeneket. Mitől váltak ilyenekké?

    Másoknak is mondtam már, hogy ezek az oldalak, a gyakorikérdések, a napiszar, netszar, valójában hasznos weboldalak. Egy görbe tükröt tart az ország, és magunk elé. És sajnos néha nem görbe, de egyenes.

    Nick!Teljesen egyetértek veled!!Igaz én még csak 15 vagyok de sajnos ez a korosztály valahogy ilyen korcs lett Tisztelet a kivételnek!

    Én meg nem értek egyet. Tény hogy vannak ribancok, vannak emok, vannak divatmajmok stb., de azért annyira nem rossz a helyzet. Bőven vannak normális tizenévesek, csak mostanában divat lett mondani hogy korcsul a fiatalság. Persze van igazságtartalma, de szerintem annyira nem drámai a helyzet…

    , Hozzászólás ID: #92652
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Lillush11 írta korábban:
    Üdv Mindenkinek! Nem tud valaki eladó 125cm-es vízipipát??

    Nekem csak a test is elég lenne tartozékok nélkül… 🙂

    Mintha teljes szett eladóban épp lett volna egy..

    , Hozzászólás ID: #92653
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    wakummaci írta korábban:
    Lillush11 írta korábban:
    Üdv Mindenkinek! Nem tud valaki eladó 125cm-es vízipipát??

    Nekem csak a test is elég lenne tartozékok nélkül… 🙂

    Mintha teljes szett eladóban épp lett volna egy..

    Igen, egy narancssárgát kínálnak ott. Azonban itt egy másik: https://www.vizipipaapro.com/

    🙂

    , Hozzászólás ID: #92654
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Neee! :pleur4: Eltört a kerámiám,most nem tudok pipázni nem tudom hány napig. 🙁 🙁

    , Hozzászólás ID: #92655
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    sYska/!/ írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Mintha teljes szett eladóban épp lett volna egy..

    Igen, egy narancssárgát kínálnak ott. Azonban itt egy másik: https://www.vizipipaapro.com/

    🙂

    Vagy itt:)

    , Hozzászólás ID: #92656
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    Csuszka írta korábban:
    Neee! :pleur4: Eltört a kerámiám,most nem tudok pipázni nem tudom hány napig. 🙁 🙁

    Rendes pipásnak van tartalék kerámiája …. ha össze szedem van kb 20db……

    , Hozzászólás ID: #92657
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Most ezzel azt akarod mondani hogy rossz pipás vagyok? :O

    Most nem tehetek róla hogy nincs tartalék,erre a kis pipára már nem akartam költeni.

    , Hozzászólás ID: #92658
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Aki ugyebár tudja hogy a vízipipát nem fújni kell (mert ugyebár bugyog),hanem szívni,az már tud RENDESEN vízipipázni.

    Ez az én elméletem. :ange:

    , Hozzászólás ID: #92659
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    Csuszka írta korábban:
    Neee! :pleur4: Eltört a kerámiám,most nem tudok pipázni nem tudom hány napig. 🙁 🙁

    Hát igen,megesik az ilyen :triste1: .De azért tartalék kerámia tényleg jól jön 🙂 .Ha itt laknál tudnék adni vagy 4-et,úgyis csak 1-et használok :rouge: .

    , Hozzászólás ID: #92660
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209

    Én most vettem (2 hete) egy 55cm es top markot,van hozzá ugye az a kerámia.Nos nekem még van 1 db szír kerámiám.Nem a legjobb kerámia,de ha pipázni akarsz ez is megteszi.Szóval tényleg jó ha van még 1 pár darab kéznél 😀

    , Hozzászólás ID: #92661
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    még 1db ez jó vicc:P

    nekem folyamatos fejlődésem van xD

    2 kis kerámia,nagy egyiptomi, vortex, kaya phunnel, és csütörtökön veszem az alien phunnelt 😛

    , Hozzászólás ID: #92662
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    nekem meg tanulva a hibáimból ésa bénaságomból 2 vortex 1 alien egy small tangiers 2 egyiptomi 1 szir és most tervezem hogy az itthoni “modern” kerámiákat legyártatom fémből

    , Hozzászólás ID: #92663
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Beütött a katasztrófa! Hatalmas pukkanással, és nagy szikra kíséretében kilehelte lelkét a szénizzítónk. :snif:

    Béke poraira! :amen:

    , Hozzászólás ID: #92664
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Szerencsére csak egyiptomi kerámiákat törtem el, azóta betáraztam.. Shi-Sham, Vortex, Mini Vortex plusz még egy egyiptomi.

    , Hozzászólás ID: #92665
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563
    akoska60 írta korábban:
    Beütött a katasztrófa! Hatalmas pukkanással, és nagy szikra kíséretében kilehelte lelkét a szénizzítónk. :snif:

    Béke poraira! :amen:

    Őszinte részvétem! 🙁 :snif:

    Jó célt szolgált gondolom mindig…

    Én most egy cseh minigrillbe melegítem:D

    szerintem egy pár embernek van is majd mutatok képet ha valakit érdekel :super:

    , Hozzászólás ID: #92666
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Sziasztok.Most jutott eszembe,hogy mivel úgyis kályhával fűtünk nem lehetne esetleg benne meggyújtani a szeneket := ?Csak attól félek hogy elvesznének a sok parázs között :hehe: .

    , Hozzászólás ID: #92667
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348
    ElementAlex írta korábban:
    Sziasztok.Most jutott eszembe,hogy mivel úgyis kályhával fűtünk nem lehetne esetleg benne meggyújtani a szeneket := ?Csak attól félek hogy elvesznének a sok parázs között :hehe: .

    Hát szerintem belehet izzítani,és nem hiszem hogy nem fogod megtalálni. 😉

    , Hozzászólás ID: #92668
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Mi már próbáltuk. Beizzani beizzik, csak kivenni kicsit körülményes a nagy hő miatt, és nehéz olyan dolgot találni, amivel ki lehet venni.

    , Hozzászólás ID: #92669
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    nyugodtan izzítsd be a kályhában mert az egy részről spórolsz a gázzal/árammal és nagyon jól beizzítja .Én ha tehetem igaz nem kályhában hanem bojlerben izzítok.Kivenni nem olyan körülményes mert van biztos kályha mellé egy “kaparó vas”Azzal ki lehet húzni szépen az ajtóig (csak vigyázz le ne essen) és onnan már ki tudod szépen venni.Jó izzítást Bő füstöt!!!

    , Hozzászólás ID: #92670
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160
    akoska60 írta korábban:
    Beütött a katasztrófa! Hatalmas pukkanással, és nagy szikra kíséretében kilehelte lelkét a szénizzítónk. :snif:

    Béke poraira! :amen:

    Vulcano-féle ízzító volt? Meddig bírta? Csak azért kérdezem, mert nekem is az van, kíváncsi vagyok, mire számítsak.

    , Hozzászólás ID: #92671
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Szvsz. a kályha a legjobb szénizzító alkalmatosság, ha tehetem, abban izzítok. Ha rendesen ég benne a tűz, akkor kb. 1,5-2 perc alatt gyönyörűen beizzít egy bamboochat, vagy fél bricot, 3-4 alatt egy egészet is. Célszerű a szenet olyan helyre rakni, ahol biztos megtalálod, és ahonnan könnyű kiszedni. Piszkavassal ki tudod kotorni, aztán a többi csipesszel megoldható. Ha meg nagy ritkán egy-két szenet elnyel a kályha (nem találod, eltörik, ráesik egy fa…), hát annyi baj legyen, megérdemli. 😉

    , Hozzászólás ID: #92672
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Duayne írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    Beütött a katasztrófa! Hatalmas pukkanással, és nagy szikra kíséretében kilehelte lelkét a szénizzítónk. :snif:

    Béke poraira! :amen:

    Vulcano-féle ízzító volt? Meddig bírta? Csak azért kérdezem, mert nekem is az van, kíváncsi vagyok, mire számítsak.

    Az első darab volt Magyarországon.

    Annyi a tapasztalat, hogy hiába izzik be rajta hamarabb a szén, ha a rácsot leveszed, és direktben a fűtőszálra teszed a szeneket, az élettartamát valószínűleg jelentősen csökkenti.

    A fűtőszál külső része égett szét, és a rácsot ráhelyezve és áram alá helyezve adta meg magát.

    Akinek ilyen szénizzítója van, ezt azért vegye figyelembe!

    , Hozzászólás ID: #92673
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Koffein + nikotin = alvás?

    , Hozzászólás ID: #92674
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Az első 15 percben igen. A koffein előbb belassít, aztán pörget. Aztán meghajt. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #92675
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Duayne írta korábban:
    Az első 15 percben igen. A koffein előbb belassít, aztán pörget. Aztán meghajt. :hehe:

    Vigyázz, nehogy alvás közben hajtson meg! :hehe:

    Magam részéről, kávé ivás után nagyon prímán tudok aludni, úgyhogy nekem, inkább csak szertartás, mint stimuláló szer!

30 bejegyzés megtekintése - 10,531-10,560 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.