A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92706
    keishor
    Felhasználó
    Keishor
    • Hozzászólás: 63

    Egész ötletes,és szépen kidolgozott munka,én szívesen kipróbálnám ha lenne belőle valami.

    , Hozzászólás ID: #92707
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ez már ijesztően modern szerintem. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92708
    bajaki94
    Felhasználó
    bajaki94
    • Hozzászólás: 15

    Hali!

    Nemrég vettem egy Aladin Arabica-t, és azóta valahogy nem sikerülnek a töméseim. Vagy alig van füst vagy a dohány ég meg. 4 réteg sima alufóliát használok és aladin bamboocha szenet, és a sima aladin kerámiát. Az ideális szénmennyiséget sem nagyon tudom eltalálni. Szerintetek mennyit tegyek rá, 2 vagy esetleg 3? Most még egy alukarikásat akarok tömni, régen is ezt a módszert használtam és nem voltak problémáim. A bamboocha-ra nemrég tértem át, szóval ezért ninc még olyan nagy tapasztalatom vele…

    , Hozzászólás ID: #92709
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    bajaki94 írta korábban:
    Hali!

    Nemrég vettem egy Aladin Arabica-t, és azóta valahogy nem sikerülnek a töméseim. Vagy alig van füst vagy a dohány ég meg. 4 réteg sima alufóliát használok és aladin bamboocha szenet, és a sima aladin kerámiát. Az ideális szénmennyiséget sem nagyon tudom eltalálni. Szerintetek mennyit tegyek rá, 2 vagy esetleg 3? Most még egy alukarikásat akarok tömni, régen is ezt a módszert használtam és nem voltak problémáim. A bamboocha-ra nemrég tértem át, szóval ezért ninc még olyan nagy tapasztalatom vele…

    Egyszerű a helyzet, valószínűleg a 4 réteg fólia miatt, kicsit nehéz a dolog, próbáld ki 3 réteggel, és mondjuk 2 vagy esetleg két és fél Bamboocha-val. Az elején hagyd egy kicsit átmelegedni a dohányt, és lyukasztásnál is szúrj le a kerámia aljáig, majd töröld le egy zsepivel a fóliát a feljött melasztól.

    Az elején bele kell jönni aztán menni fog, mint az ágyba sz**-ás! 😉

    , Hozzászólás ID: #92710
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    gyapika írta korábban:

    És ezt a “hagyományos vízipipa” szó alapján találtam a google-ban.Ez nemsemmi!:D:D

    Lehetséges, hogy tüdőbarátabb, de nekem is az a véleményem mint Syskának, hogy túl modern. 🙂 Ezzel már elveszítené a varázsát, szakít a hagyományokkal. Viszont elismerésem a tervezőnek, mert tényleg okos megoldás, de én a hagyományos dolgokhoz ragaszkodok. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92711
    tamasalmasah
    Felhasználó
    TamásAlMasah
    • Hozzászólás: 209
    akoska60 írta korábban:
    moldy007 írta korábban:
    Egész jók…. :super: na meg ötletes ,kreatív….. a következő nem hangzik ilyen jól,de a látvány se semmi… :diable:

    Valami nagyon komoly baja lehet a hölgynek! :diable: :nono:

    Hát az igaz hogy a látvány jó meg minden,de ahogy akoska60 mondta,itt télleg bajok vannak.

    , Hozzászólás ID: #92712
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Azért bevenném egy duettbe….. :diable:

    , Hozzászólás ID: #92713
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Ma bevitte haverom suliba pipáját és órán mutogatta a kerámiáját és a tanár észrevette,megfogta és a földhöz vágta :hehe: :hehe: .Még jó hogy sima egyiptomi volt 😛 .Amúgy nem nagyon értem miért tette de azért vicces volt 🙂 .

    , Hozzászólás ID: #92714
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    nekem volna egy tippem… a vizipipa nem iskolába való…én se hurcoltam magammal…

    , Hozzászólás ID: #92715
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ezzel egyet is értek, de a tanár viselkedése hagy kívánni valót maga után.

    Azt hiszem nem jó példával járt elől, mert a dühét kimutatva egy tehetetlen tárgyra vetítette ki!

    Azt hiszem jobb megoldás lett volna, ha a fiatal embert kiküldi az óráról, és a következő órán íratott volna vele egy kis dolgozatot az adott óra anyagából!

    , Hozzászólás ID: #92716
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    dózer23 írta korábban:
    nekem volna egy tippem… a vizipipa nem iskolába való…én se hurcoltam magammal…

    Jó persze nem iskolába való de akkor se kellett volna földhöz *******.Amúgy sok videó van a neten,hogy tanárok elveszik a telefont és eltörik meg ilyenek.Sose értettem őket :siffle: .

    , Hozzászólás ID: #92717
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    azért a mai srácokat se kell félteni tudom magamról hogy ha éppen olyan dolog történt akkor a tanár arany órákat is oszthatott volna akkor se figyeltünk volna rá… gondolom a sráccal nem lehetett birni és “gyökerében szüntette meg a problémát”

    , Hozzászólás ID: #92718
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Valószínűnek tartom, hogy ez már csak a végkifejlet volt.Többször szólhatott, és gondolom, a srác vissza is szólt, és ez lett a vége.

    Ennek ellenére helytelenítem a tanár eljárását!

    , Hozzászólás ID: #92719
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    azt hogy eltöri én se de mondjuk ha elteszi az teljesen korrekt aztán vagy óra után vissza adja vagy a szülőknek

    , Hozzászólás ID: #92720
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    SC-re nézzetek fel. Van 2 Youtube videó, de a kabarékon nem röhögök ennyit!!!!! 😀 😀 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #92721
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    sYska/!/ írta korábban:
    SC-re nézzetek fel. Van 2 Youtube videó, de a kabarékon nem röhögök ennyit!!!!! 😀 😀 😀 😀

    Aladin evolúció := := ?Remélem ez már nem kamu,mert ha ezis akkor már tényleg betelt a pohár.Amúgy vicces a kopasz csákó :hehe: .

    , Hozzászólás ID: #92722
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    sYska/!/ írta korábban:
    SC-re nézzetek fel. Van 2 Youtube videó, de a kabarékon nem röhögök ennyit!!!!! 😀 😀 😀 😀

    Még ezeket is sikerült felülműlniuk. Youtube-on, aki feltöltötte a videókat. Profiljába van egy harmadik videó is. Na aaaz! 😀

    , Hozzászólás ID: #92723
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    csak nekem gyanúsak az aladin pipák vagy sc fóbiám van?

    , Hozzászólás ID: #92724
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    dózer23 írta korábban:
    csak nekem gyanúsak az aladin pipák vagy sc fóbiám van?

    Az akcióban lévő pipájuk gáz. Kicsit KM koppintásnak tűnik. Furcsa, hogy nem írták ki, hogy Khalil Mamoon akció. 😀

    , Hozzászólás ID: #92725
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    szerintem tartanak a “sötét nagyúr”tól:) kit nem nevezünk nevén

    , Hozzászólás ID: #92726
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393

    Tudja valaki,hogy az Szc-ben kapható Al Fakher pipák eredetiek-e?

    , Hozzászólás ID: #92727
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    ElementAlex írta korábban:
    Tudja valaki,hogy az Szc-ben kapható Al Fakher pipák eredetiek-e?

    Sajnos nem.

    , Hozzászólás ID: #92728
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206
    sYska/!/ írta korábban:
    SC-re nézzetek fel. Van 2 Youtube videó, de a kabarékon nem röhögök ennyit!!!!! 😀 😀 😀 😀

    állat…

    , Hozzászólás ID: #92729
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    sYska/!/ írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:
    Tudja valaki,hogy az Szc-ben kapható Al Fakher pipák eredetiek-e?

    Sajnos nem.

    De ez már biztos :rouge: ?

    , Hozzászólás ID: #92730
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    És ahhoz mit szóltok hogy vannak új generációs aladinok a webshopba??

    , Hozzászólás ID: #92731
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    ElementAlex írta korábban:
    Tudja valaki,hogy az Szc-ben kapható Al Fakher pipák eredetiek-e?

    ha abból indulunk ki hogy eddig mi volt…felejtsd el

    , Hozzászólás ID: #92732
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    dózer23 írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:
    Tudja valaki,hogy az Szc-ben kapható Al Fakher pipák eredetiek-e?

    ha abból indulunk ki hogy eddig mi volt…felejtsd el

    Jó de lehet “javulni” akarnak.Én nagyon remélem,hogy eredeti,mert valamit vennem kell karácsonyra.Először Km-re gondoltam,de nagyon megtetszett az Al Fakher.

    , Hozzászólás ID: #92733
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    vedd fel a kapcsolatot az egyik af pipa tulajunkkal a 3ból (ha jól tudom) ők talán segitenek szerezni eredetit és szerintem az ára is hasonló lesz

    , Hozzászólás ID: #92734
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Ajánlom megnézni a Szultán Kincseibe az új Top mark heavy pipákat, masszív sárgaréz test,krómozva,szétcsavarozható ,több része meghagyva sárga természetes színben és vörösréz tálcával.A test alsó része rozsdamentes,az egész egész nehéz ,nem spórolták az anyagot……szinte semmi köze a régi topmárkokhoz…..

    ha nem mondják hogy mi nem hiszem el….egész szép trimetál ,és nem drága kb 9E ft.Vettem is egyet….

    most néztem a netten,külföldön szétkapkodták…..

    , Hozzászólás ID: #92735
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    moldy007 írta korábban:
    Ajánlom megnézni a Szultán Kincseibe az új Top mark heawy (vagy high ?) pipákat, masszív sárgaréz test,krómozva,szétcsavarozható ,több része meghagyva sárga természetes színben és vörösréz tálcával.A test alsó része rozsdamentes,az egész egész nehéz ,nem spórolták az anyagot……szinte semmi köze a régi topmárkokhoz…..

    ha nem mondják hogy mi nem hiszem el….egész szép trimetál ,és nem drága kb 9E ft.Vettem is egyet….

    Így igaz! Mintha KM pipa lenne csak kicsiben 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 10,591-10,620 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.