A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92826
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    Kellemes ünnepeket minden kedves fórumtagnak!!!

    , Hozzászólás ID: #92827
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Füstben Bő Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Minden Kedves Fórumtagnak

    , Hozzászólás ID: #92828
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    Boldog karácsonyt!

    , Hozzászólás ID: #92829
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Boldog Karácsonyt kívánók minden kedves fórum tagnak! :ange:

    , Hozzászólás ID: #92830
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441

    Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek.

    , Hozzászólás ID: #92831
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Én is…plusz még ezt…:

    28731_sexy-santa-girl-4-wallpaper-500.thumb.jpg

    , Hozzászólás ID: #92832
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Vagyunk fent egy csomóan és mégis kivan halva a fórum. 🙁

    , Hozzászólás ID: #92833
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Karácsony van. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92834
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Áldott, Békés, Boldog Karácsonyt minden kedves fórumtagnak!

    , Hozzászólás ID: #92835
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415
    nEopht írta korábban:
    Karácsony van. 🙂

    Tévedés, ma szenteste van, Karácsony holnap lesz! 😛 🙂

    Minden esetre boldog karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

    , Hozzászólás ID: #92836
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ezzel a videóval is Kellemes Ünnepeket szeretnék kívánni mindenkinek! :]

    , Hozzászólás ID: #92837
    kisbugyi
    Felhasználó
    Kisbugyi
    • Hozzászólás: 4

    Sziasztok! Szakmai tanácsra lenne szükségem! Most karácsonyra kaptam szüleimtől egy vizipipát! Nagyon örülök neki meg hasonló 😛 Mivel nem kaptam hozzá semmi papírt csak az felépítő részeit így nézegettem az oldalt. De nem találtam jó választ ami megnyugtató lenne.

    Nos mikor a csövet illeszteném a pipába nem illeszkedik helyesen. Tömítőt nem adtak hozzá vagyis nem találkoztam vele. Ilyenkor kicsit erőszakosan bele kell erőszakolni abba a fém “tartóba” a fa részét a csőnek? vagy valami komoly dolog mégis csak hiányzik?

    Előre is köszi a választ!!

    Kellemes karácsonyt!!

    , Hozzászólás ID: #92838
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    krampi írta korábban:
    Ezzel a videóval is Kellemes Ünnepeket szeretnék kívánni mindenkinek! :]

    ÁÁÁ a kedvenc karácsonyi számom! :super: 😉

    , Hozzászólás ID: #92839
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    Élmény-teli pipázásokban gazdag Boldog Karácsonyt kívánnék minden kedves füstölgőnek!

    , Hozzászólás ID: #92840
    nightrain
    Felhasználó
    Nightrain
    • Hozzászólás: 1208

    Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt! És itt a kedvenc karácsonyi klippem. Fogadjátok sok szeretettel.

    , Hozzászólás ID: #92841
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Kisbugyi írta korábban:
    Sziasztok! Szakmai tanácsra lenne szükségem! Most karácsonyra kaptam szüleimtől egy vízipipát! Nagyon örülök neki meg hasonló 😛 Mivel nem kaptam hozzá semmi papírt csak az felépítő részeit így nézegettem az oldalt. De nem találtam jó választ ami megnyugtató lenne.

    Nos mikor a csövet illeszteném a pipába nem illeszkedik helyesen. Tömítőt nem adtak hozzá vagyis nem találkoztam vele. Ilyenkor kicsit erőszakosan bele kell erőszakolni abba a fém “tartóba” a fa részét a csőnek? vagy valami komoly dolog mégis csak hiányzik?

    Előre is köszi a választ!!

    Kellemes karácsonyt!!

    Üdv! Akkor jó karácsony van/volt.

    Melyik részére is gondolsz pontosan? Nézd meg ezt: https://www.vizipipafan.com/toemitesek-gumik.html

    Innen a fenti képről a 2.-ra gondolsz?

    , Hozzászólás ID: #92842
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Lenne egy kis szükségem tanácsra. Szeretnék venni egy mikrofont, ami nem doboz hangot rögzít. Hangszerüzletekbe 40.000-es szettet ajánlottak több helyen, hogy az a minimum. Ennyit természetesen nem ér a dolog, de a videóimhoz szeretnék jobb minőségű hangot rögzíteni.

    Valami olyan mikrofonra lenne szükségem, amivel úgy tudnék hangot rögzíteni, hogy azt az asztalra leteszem, miközben én 1m-re a mikrofontól beszélnék.

    Ezt találtam, de félek ez sem tudna elfogadható minőségben felvenni a távolság miatt.

    … 58166.html

    , Hozzászólás ID: #92843
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    egy barátom hang technikus 2 perc és utána kérdezek:)

    , Hozzászólás ID: #92844
    kisbugyi
    Felhasználó
    Kisbugyi
    • Hozzászólás: 4
    sYska/!/ írta korábban:
    Kisbugyi írta korábban:
    Sziasztok! Szakmai tanácsra lenne szükségem! Most karácsonyra kaptam szüleimtől egy vízipipát! Nagyon örülök neki meg hasonló 😛 Mivel nem kaptam hozzá semmi papírt csak az felépítő részeit így nézegettem az oldalt. De nem találtam jó választ ami megnyugtató lenne.

    Nos mikor a csövet illeszteném a pipába nem illeszkedik helyesen. Tömítőt nem adtak hozzá vagyis nem találkoztam vele. Ilyenkor kicsit erőszakosan bele kell erőszakolni abba a fém “tartóba” a fa részét a csőnek? vagy valami komoly dolog mégis csak hiányzik?

    Előre is köszi a választ!!

    Kellemes karácsonyt!!

    Üdv! Akkor jó karácsony van/volt.

    Melyik részére is gondolsz pontosan? Nézd meg ezt: https://www.vizipipafan.com/toemitesek-gumik.html

    Innen a fenti képről a 2.-ra gondolsz?

    Üdv!! Igen a 2. ra!!

    Kaptam már egy ismerőstől egy olyan segítséget, hogy mivel így az ünnep alatt nincs nyitva közelben bolt így szigetelő szalaggal csavarjam körbe ott hogy ne szökjön a cucc 🙂

    Mellesleg itt van a pakk amit kaptam : https://noob.hu/2010/12/24/164087_1.jpg

    öngyulladó szén, takarító kefe, és szén csipesz nem került rá de ott van 😛

    , Hozzászólás ID: #92845
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Kisbugyi írta korábban:

    Kaptam már egy ismerőstől egy olyan segítséget, hogy mivel így az ünnep alatt nincs nyitva közelben bolt így szigetelő szalaggal csavarjam körbe ott hogy ne szökjön a cucc 🙂

    Én is épp ezt akartam tanácsolni. Esetleg a nedves zsebkendő jöhet még szóba, de 27ikén az adaptert (amibe beleteszed a szívócsövet) lecsavarod a pipa testéről és beviszed valamelyik boltba, hogy ebbe keresel tömítést.

    , Hozzászólás ID: #92846
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962
    sYska/!/ írta korábban:
    Lenne egy kis szükségem tanácsra. Szeretnék venni egy mikrofont, ami nem doboz hangot rögzít. Hangszerüzletekbe 40.000-es szettet ajánlottak több helyen, hogy az a minimum. Ennyit természetesen nem ér a dolog, de a videóimhoz szeretnék jobb minőségű hangot rögzíteni.

    Valami olyan mikrofonra lenne szükségem, amivel úgy tudnék hangot rögzíteni, hogy azt az asztalra leteszem, miközben én 1m-re a mikrofontól beszélnék.

    Ezt találtam, de félek ez sem tudna elfogadható minőségben felvenni a távolság miatt.

    … 58166.html

    Manapság már mindenbe elektret mikrofon van,mert kicsi és olcsó előállítani.Az én ajánlásom keresni régi szalagos magnókhoz adtak rendes lengőtekercses mikrofont (dinamikus) Ezek erősebb jelet adnak és a basszus is természetes .

    , Hozzászólás ID: #92847
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    moldy007 írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Lenne egy kis szükségem tanácsra. Szeretnék venni egy mikrofont, ami nem doboz hangot rögzít. Hangszerüzletekbe 40.000-es szettet ajánlottak több helyen, hogy az a minimum. Ennyit természetesen nem ér a dolog, de a videóimhoz szeretnék jobb minőségű hangot rögzíteni.

    Valami olyan mikrofonra lenne szükségem, amivel úgy tudnék hangot rögzíteni, hogy azt az asztalra leteszem, miközben én 1m-re a mikrofontól beszélnék.

    Ezt találtam, de félek ez sem tudna elfogadható minőségben felvenni a távolság miatt.

    … 58166.html

    Manapság már mindenbe elektret mikrofon van,mert kicsi és olcsó előállítani.Az én ajánlásom keresni régi szalagos magnókhoz adtak rendes lengőtekercses mikrofont (dinamikus) Ezek erősebb jelet adnak és a basszus is természetes .

    Csak kell hozzá egy keverőpult és bonyolult a gépre kötni… :-/

    , Hozzászólás ID: #92848
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Nem kell semmi,egyenest rá lehet kötni a számítógépre, kipróbáltam.Csak a test szál (csatlakozó külseje) kell hogy a mikrofon kábelének a külső árnyékolással legyen összekötve mert másképp nagyon zug….

    , Hozzászólás ID: #92849
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Ha valakinek még nem hozta el a Télapó a pipáját ,akkor vagy a tegnapi videó a bűnös ,vagy megnézi hol van most a térképen…

    , Hozzászólás ID: #92850
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Húú emberek azthiszem jó dolgom van! Jó kis Christmas Mix + Finom Jégbor. :rouge:

    , Hozzászólás ID: #92851
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Saiid írta korábban:
    Húú emberek azthiszem jó dolgom van! Jó kis Christmas Mix + Finom Jégbor. :rouge:

    Te aztán tudsz élni! :diable: Egészségedre, és Boldog Karácsonyt! :ange:

    , Hozzászólás ID: #92852
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331

    Valaki megtudná mondani, hogy tudom lecsavarozni a vízbe lenyúló csövet az evolúciós pipáról? Kézzel nem ment, se rongy+ fogó kombóval. Lehet, hogy vissza kell vinnem SZK-ba?

    , Hozzászólás ID: #92853
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Zoli92 írta korábban:
    Valaki megtudná mondani, hogy tudom lecsavarozni a vízbe lenyúló csövet az evolúciós pipáról? Kézzel nem ment, se rongy+ fogó kombóval. Lehet, hogy vissza kell vinnem SZK-ba?

    Biztos lecsavarható?

    , Hozzászólás ID: #92854
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Szerintem nem lecsavarozható a Loopnak se az.

    , Hozzászólás ID: #92855
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Egyik Aladin vízipipának sem lecsavarható tudtommal. Csak nem tudom fejből melyik modellre gondolhat. 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 10,711-10,740 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.