A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92856
    zoli92
    Felhasználó
    Zoli92
    • Hozzászólás: 331
    sYska/!/ írta korábban:
    Egyik Aladin vízipipának sem lecsavarható tudtommal. Csak nem tudom fejből melyik modellre gondolhat. 🙂

    Ja jó már rájöttem én is 🙂 Egyébként a tree modell. Jó hogy mondtátok mert most feszültem volna neki:D

    , Hozzászólás ID: #92857
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Örömmel olvastam a nevem a következő hírben: … szag.blog/

    Yeah. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92858
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Gratulálok sYska. :winner:

    , Hozzászólás ID: #92859
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    sYska/!/ írta korábban:
    Lenne egy kis szükségem tanácsra. Szeretnék venni egy mikrofont, ami nem doboz hangot rögzít. Hangszerüzletekbe 40.000-es szettet ajánlottak több helyen, hogy az a minimum. Ennyit természetesen nem ér a dolog, de a videóimhoz szeretnék jobb minőségű hangot rögzíteni.

    Valami olyan mikrofonra lenne szükségem, amivel úgy tudnék hangot rögzíteni, hogy azt az asztalra leteszem, miközben én 1m-re a mikrofontól beszélnék.

    Ezt találtam, de félek ez sem tudna elfogadható minőségben felvenni a távolság miatt.

    … 58166.html

    Természetesen lehet ennél olcsóbban is kapni mikrofonokat amik érthető minőségben vesznek fel hangot (itt a 40 ezerre gondolok, az igazából a “haladó” minőség beugró szintje),de arra a felvételre amit te csinálsz videók alá, szerintem elég egy 1-2 ezer forintos sima bármilyen asztali PC mikrofon..

    Nekem most egy csíptetős kis mikrofonom van, pár száz forint volt, ha akarod csinálok vele hangmintát, msn-en átküldhetem pl. hogy halld mit tud egy “gagyi” mikrofon.

    Szerk: Ja egyébként én inkább azt ajánlanám, hogy valami olyan mikrofont használj, amit fel tudsz csíptetni a pólód/felsőd szélére, lévén, a hang forrása minél közelebb van a mikrofonhoz annál kisebb érzékenységre kell azt állítani, ezáltal annál kevesebb zaj fog beszűrődni máshonnan.

    , Hozzászólás ID: #92860
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Nekem van logiccctekkes mikrofonom (füleses) az is nagyon jó.

    Sikerült úgy beállítanom hogy a gépnél volt a mikrofon én meg a konyhába melegítettem a kajámat és közbe beszéltem “Szkájon”. (kb 10méter volt és nem is nyíl egyenesen. Az is szépen veszi fel a hangokat. Szóval azt a márkát ajánlani tudom. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92861
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden kedves fórumtagnak, modiknak, és főadmin atyánknak! 🙂

    , Hozzászólás ID: #92862
    kismiki
    Felhasználó
    kismiki
    • Hozzászólás: 304

    Boldog Karácsonyt mindenkinek! 🙂 :coeur: 🙂

    , Hozzászólás ID: #92863
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295

    Merri Karácsony, és sok meglepit mindenkinek a Hezuszkától 😀

    , Hozzászólás ID: #92864
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Wakummaci: Próbáltam hidd el és dobozhang érzés mindig benne van. Ezért gondolkodtam el komolyabban. Plusz olyan megoldás kéne, ami nem csíptetős.

    Tomka: Van egy fejhallgatós mikrofonos fejesem, azonban az tök idiótán nézne ki a videókban, pedig azzal nagyon jó hangot lehet felvenni.

    , Hozzászólás ID: #92865
    rusee
    Felhasználó
    Rusee
    • Hozzászólás: 556

    Sziasztok!

    Itt ma bontottuk az ajándékokat és hát eléggé el vagyok keseredve 🙁 .

    Az SzK-ás Alien-t már nagyon vártam. De amikor kibontattam akkor az Alien phunnel törött volt :(. Már megragasztottam, remélem azért így is tudom majd használni…

    Csak annyit kérnék minden SZK dolgozótól (mert tudom hogy többen is vannak itt 🙂 ), hogy egy ilyen értékes kerámiát, máskor ne csak papír csomagolásba adjátok oda, hanem, mint ahogy a Tangiers-t is vettem egy baromi vastag műanyagba fóilába tekerve plusz a papír.

    , Hozzászólás ID: #92866
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Rusee írta korábban:
    Sziasztok!

    Itt ma bontottuk az ajándékokat és hát eléggé el vagyok keseredve 🙁 .

    Az SzK-ás Alien-t már nagyon vártam. De amikor kibontattam akkor az Alien phunnel törött volt :(. Már megragasztottam, remélem azért így is tudom majd használni…

    Csak annyit kérnék minden SZK dolgozótól (mert tudom hogy többen is vannak itt 🙂 ), hogy egy ilyen értékes kerámiát, máskor ne csak papír csomagolásba adjátok oda, hanem, mint ahogy a Tangiers-t is vettem egy baromi vastag műanyagba fóilába tekerve plusz a papír.

    Rusee őszintén sajnálom, hogy eltört. Viszont egy dolgot meg kell értened, ha külön nem szólnak, hogy csomagoljuk be pukkanós fóliába is, illetve nem futárral küldjük a dolgokat eu-ból, hanem szimplán a boltban adjuk, akkor nem elvárható, hogy papír csomagoláson kívül másba is betegyük.

    A Tangiers is papírba jött nekünk is, a szeptemberi mostani szállítmány, így lett pár törött. Azelőtt meg még anno az első HJ Phunnelek is papírba jöttek, sajnos 50-ből 10 összetört, nem bírta a ki az óceánon való átkelést. A mostani második szállítmánynál mi is külön szóltunk John-nak, hogy csomagolja be rendesen.

    Szóval, amikor az eu-ból küldjük futárral a rendelést, mindig be van csomagolva brutálisan. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92867
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Itt a sor rajtam is, hogy Békés Boldog és Áldott Karácsonyt kívánjak mindenkinek.

    , Hozzászólás ID: #92868
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426
    Hookah írta korábban:

    Szóval, amikor az eu-ból küldjük futárral a rendelést, mindig be van csomagolva brutálisan. 🙂

    Az biztos. 🙂 A videómban láthattátok, az a csomagolás épp csak a bombatámadást nem éli túl, nagyon biztonságos, öröm volt szenvedni vele 🙂 :hehe:

    És én is szeretnék minden egyes tagunknak áldott, békés, boldog Karácsonyt, és egy sokkal szebb új évet kívánni 🙂

    , Hozzászólás ID: #92869
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    srácok valakit tudni segiteni hogy tudok nagy mennyiségü fájlt küldeni? toldacuccot csak 500megát enged én pedig 9 gigát szeretnék

    , Hozzászólás ID: #92870
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek! 🙂

    , Hozzászólás ID: #92871
    zolee
    Felhasználó
    Zolee
    • Hozzászólás: 17

    Boldog Karácsonyt Mindenkinek, és köszi nővérkém az Aladin pipát :P.

    , Hozzászólás ID: #92872
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Dropbox esetleg megoldás lehet, de az is 2gigás max.

    , Hozzászólás ID: #92873
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    sYska:nem tudom de valaki kitörölte az egyik hozzászólásom amit a saját pipáim topicba írtam.Az Aladin loop-ot tettem fel.És most nem találom. 🙁

    , Hozzászólás ID: #92874
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Csuszka írta korábban:
    sYska:nem tudom de valaki kitörölte az egyik hozzászólásom amit a saját pipáim topicba írtam.Az Aladin loop-ot tettem fel.És most nem találom. 🙁

    Hánykor írtad?

    Dec 16ig visszamenőleg nincs a log-ba.

    Volt egy visszaállítás 23ikán, amikor 21ikei adatbázis került vissza. Valószínűleg akkor veszhetett el. Elnézést, az az én hibám volt akkor. Kérlek küld el ismét a hozzászólást.

    , Hozzászólás ID: #92875
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Rendben van,azért kössz. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92876
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341
    Csuszka írta korábban:
    Hello!Még kedden átvettem az új pipámat ami egy Aldin Loop volt Fekete-Ezüst nammorral és Kaya Phunnellal,nagyon köszönöm a szultán kincseinek a pontos csomagolásért és szállításért!

    Itt vannak a képek:[attachment=0]Kép0415.jpg[/attachment][attachment=1]Kép0410.jpg[/attachment][attachment=2]Kép0409.jpg[/attachment]

    Hát ez gyönyörű. :super:

    Alig várom hogy megérkezzen az én Fekete – Ezüst Nammorom is. :perv:

    , Hozzászólás ID: #92877
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348

    Köszönöm szépen,nekem is megdobbant a szívem mikor megláttam. 😀

    , Hozzászólás ID: #92878
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Na és a Szilvesztert hogy tervezitek? Házibuli, szórakozóhely? Remélem a vízipipát senki se fogja nélkülözni! 🙂 Én már szedem össze a dohányokat.

    , Hozzászólás ID: #92879
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    James írta korábban:
    Na és a Szilvesztert hogy tervezitek? Házibuli, szórakozóhely? Remélem a vízipipát senki se fogja nélkülözni! 🙂 Én már szedem össze a dohányokat.

    Valahogy nem tudok elképzelni egy szilveszterezést egy szórakozóhelyen :nono: Csak a HÁZIBULI :coeur: :=

    , Hozzászólás ID: #92880
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348
    James írta korábban:
    Na és a Szilvesztert hogy tervezitek? Házibuli, szórakozóhely? Remélem a vízipipát senki se fogja nélkülözni! 🙂 Én már szedem össze a dohányokat.

    Alap,hogy valami buli és ott meg tuti hogy pipa. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92881
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Jájistenem, a szilvesztert ne is említsétek, előre félek tőle 😀

    , Hozzászólás ID: #92882
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Jájistenem, a szilvesztert ne is említsétek, előre félek tőle 😀

    Miééért? 😀

    , Hozzászólás ID: #92883
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Jájistenem, a szilvesztert ne is említsétek, előre félek tőle 😀

    Miééért? 😀

    Gondolom Krampi a hulló csillagtól fél! :happy1:

    , Hozzászólás ID: #92884
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Picit megkésve, de én is kívánok minden fórumtársamnak boldog ünnepeket.

    , Hozzászólás ID: #92885
    zolee
    Felhasználó
    Zolee
    • Hozzászólás: 17
    James írta korábban:
    Na és a Szilvesztert hogy tervezitek? Házibuli, szórakozóhely? Remélem a vízipipát senki se fogja nélkülözni! 🙂 Én már szedem össze a dohányokat.

    Nekem valószínűleg KoliBuli (Debrecen – T.I.K.). Egy kis beszélgetés, ivászat, meg persze pipa 😉

30 bejegyzés megtekintése - 10,741-10,770 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.