A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95136
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Vettel győzelméhez kellett, egy jókora mázli is. Alonso 2. helye nagyon szép, ahhoz képest hogy a Ferrari a Spanyol nagydíj óta semmit sem fejlődött. A pálya dolgozók meg mit össze nem szerencsétlenkedtek.

    , Hozzászólás ID: #95137
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    A jó versenyzőnek szerencséje is van…

    , Hozzászólás ID: #95138
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104
    akoska60 írta korábban:
    A jó versenyzőnek szerencséje is van…

    Az sem mindegy, hogy milyen az autó. 😀 Viszont nagyon komoly volt, amikor neki álltak a Mclarenesek megbütykölni Hamilton kocsiját. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #95139
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Hamiltont kéne kicsit megbütykölni. Fejben teljesen szét volt csúszva a srác a mai versenyen /is/!

    , Hozzászólás ID: #95140
    pasindani
    Felhasználó
    pasindani
    • Hozzászólás: 61
    sYska/!/ írta korábban:
    Az egyik .com, a másik .hu, de van .eu is. 😀

    Az lehet de nézzétek meg ugyan azt mondja mint mi itt a fórumon ill ami van a blogba!

    lehet hogy nem minden szó ugyan olyan de sztem copy….

    esetleg van valami együtmüködés?

    mert…

    vizipipa kiegészitök témában 😀

    “A jó kerámia megválasztása komoly feladat, általában 1-2ezer forint környékén mérnek egy használható darabot, így rosszat venni nem kifizetődő. Kerámia vásárláshoz további segítséget a http://www.vizipipafan.com oldalon a Vásárlás menüpont alatt találhatsz.”

    , Hozzászólás ID: #95141
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    pasindani írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Az egyik .com, a másik .hu, de van .eu is. 😀

    Az lehet de nézzétek meg ugyan azt mondja mint mi itt a fórumon ill ami van a blogba!

    lehet hogy nem minden szó ugyan olyan de sztem copy….

    Igen, de nem véletlenül, ha kicsit szétnézel az oldalon, akkor észreveszed, hogy vizpipaforum.com illetve a vizpipafan.hu említve van. Ez is egy társoldal. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95142
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1961

    Hétvégén a Fehérgyarmati motoros találkozón voltam ahol találkoztam RaZaN tagunkkal, övé volt a legszebb,keményebb és karbantartott robogója :super: Elhozta MYA Econo pipáját is, ( sajnos a menetes rész el van törve és meg van ragasztva…) Jókat dumáltunk, és kis maszek pipatalálkozót megbeszéltünk ( távolság kb 25 km…) .

    , Hozzászólás ID: #95143
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103

    Sziasztok!

    Siófokon, esetleg annak közelében tudtok egy jó kis vízipipás boltot, ahol tudnék venni új vortex/phunnel kerámiát?

    Belvárosban már körülnéztem, de sajnos nem találtam semmit! :S (Valahol víztorony közelében)

    Előre is köszönöm!

    Üdv!

    , Hozzászólás ID: #95144
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    James írta korábban:
    pasindani írta korábban:

    Az lehet de nézzétek meg ugyan azt mondja mint mi itt a fórumon ill ami van a blogba!

    lehet hogy nem minden szó ugyan olyan de sztem copy….

    Igen, de nem véletlenül, ha kicsit szétnézel az oldalon, akkor észreveszed, hogy vizpipaforum.com illetve a vizpipafan.hu említve van. Ez is egy társoldal. 🙂

    Ráadásul az egész oldalt én írtam tele, úgyhogy inkább dicsérni tessék 😀 😀

    És persze hogy ugyan az van, mint a fórumon, blogon, meg külföldi oldalakon…hisz ezek a jó infók 🙂

    , Hozzászólás ID: #95145
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Sikeresen megkaptam a beutalót a neurológiára. Valakinek volt már, hosszabb ideig tartó zsibbadása? Ha igen megoszthatná tapasztalatait. Keddhez lesz 1hete, hogy zsibbad a jobb hüvelykujjam. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #95146
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    WaZza írta korábban:
    Sikeresen megkaptam a beutalót a neurológiára. Valakinek volt már, hosszabb ideig tartó zsibbadása? Ha igen megoszthatná tapasztalatait. Keddhez lesz 1hete, hogy zsibbad a jobb hüvelykujjam. :triste1:

    Egyik haveromnak volt most az, hogy pár hete úgy ébredt reggel, hogy a fél arca lezsibbadt, nem tudta mozgatni sehogysem, az egyik szemére pislogni se nagyon tudott. Elektromos árammal kezelik most minden nap. Lassan 30 kezelésen van túl, és már nagyjából visszatért a mimikája, de még mindig nem tökéletes. Lehet műtétre fog szorulni. Nála nem tudják konkrétan mi van, mert az agyával nincs semmi, lehet valami vírusfertőzés. Nem tudom, hogy most a te eseted hasonló-e, de ez jutott eszembe a problémádról.

    , Hozzászólás ID: #95147
    juan84
    Felhasználó
    Juan84
    • Hozzászólás: 26
    WaZza írta korábban:
    Sikeresen megkaptam a beutalót a neurológiára. Valakinek volt már, hosszabb ideig tartó zsibbadása? Ha igen megoszthatná tapasztalatait. Keddhez lesz 1hete, hogy zsibbad a jobb hüvelykujjam. :triste1:

    Nekem múlt nyáron volt hasonló problémám.Bal kezem könyöktől lefele zsibbadt,plusz a gyűrűs ujjam és a kis ujjam (ezek még mai napig zsibbadnak hidegben meg fájnak).Tőlem vért vettek,abból kiderült semmi érrendszeri bajom nincsen.Kb 1 hónapja a vérvétel előtt, leestem a lépcsőn.Valózsínű, megsérült az ideg a kezemben ezt mondta a háziorvosom.

    , Hozzászólás ID: #95148
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Egyik sem hangzik jól. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #95149
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Lehet semmi bajod sincs.Nekem volt egy kb. 2 hónapos időszak, amikor a jobb lábam bokától lefelé teljesen érzéketlen volt.Semmit nem találtak, és el is múlt magától.Azóta sincs semmi bajom.

    , Hozzászólás ID: #95150
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Napi “nemvicces” kategória nyertese:

    Amikor ülsz kint a teraszon, tanulsz, pipázol és a szél ráfújja a jegyzeteidet a szenekre -.-

    , Hozzászólás ID: #95151
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    krampi írta korábban:
    Napi “nemvicces” kategória nyertese:

    Amikor ülsz kint a teraszon, tanulsz, pipázol és a szél ráfújja a jegyzeteidet a szenekre -.-

    Az nem kis szívás! 🙂 😮

    , Hozzászólás ID: #95152
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377
    akoska60 írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Napi “nemvicces” kategória nyertese:

    Amikor ülsz kint a teraszon, tanulsz, pipázol és a szél ráfújja a jegyzeteidet a szenekre -.-

    Az nem kis szívás! 🙂 😮

    Főleg, ha addig 1 büdös szót sem tanultál :hehe:

    , Hozzászólás ID: #95153
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104
    zoli78 írta korábban:
    Lehet semmi bajod sincs.Nekem volt egy kb. 2 hónapos időszak, amikor a jobb lábam bokától lefelé teljesen érzéketlen volt.Semmit nem találtak, és el is múlt magától.Azóta sincs semmi bajom.

    Ez már valamivel jobban hangzik, bár az a 2 hónap nem lehetett semmi.

    krampi írta korábban:
    Napi “nemvicces” kategória nyertese:

    Amikor ülsz kint a teraszon, tanulsz, pipázol és a szél ráfújja a jegyzeteidet a szenekre -.-

    Pff , nem hangzik jól. Nekem eddig az izzószén + szőnyeg kombó volt a legsúlyosabb, bár szél még csak a közelben sem volt. 😀

    , Hozzászólás ID: #95154
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Áhh, szerencsére/sajnos a lélekjelenlétem megmentette a helyzetet és a székből felugrás közben gyorsan lerúgtam a papírokat a szenek tetejéről 😀 😀 Így egy kis pörkölődésen kívül más kár nem keletkezett 😛

    , Hozzászólás ID: #95155
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Akkor kiérdemelted, a “Nap Hőse” címet 😀

    , Hozzászólás ID: #95156
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139

    Én nyáron rántottam meg a 90cm-s sz-r top mark csövem de a szén nem a cuccaimra ment hanem a tenyeremre :faché4:

    , Hozzászólás ID: #95157
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Áhh, szerencsére/sajnos a lélekjelenlétem megmentette a helyzetet és a székből felugrás közben gyorsan lerúgtam a papírokat a szenek tetejéről 😀 😀 Így egy kis pörkölődésen kívül más kár nem keletkezett 😛

    Napi LÚZER. 😀

    , Hozzászólás ID: #95158
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    sYska/!/ írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Áhh, szerencsére/sajnos a lélekjelenlétem megmentette a helyzetet és a székből felugrás közben gyorsan lerúgtam a papírokat a szenek tetejéről 😀 😀 Így egy kis pörkölődésen kívül más kár nem keletkezett 😛

    Napi LÚZER. 😀

    De gonosz vagy syska :mdr2:

    Mondjuk nekem az volt a dúrva amikor egy kis szenvicsmelegítő gépel próbáltam beizzítani a szenet, és amikor kinyitottam az ajtaját KÉZZEL fogtam meg a tálcát és ráeset az info könyvemre a műanyag fóli szétolvadt rajta. 🙂 (Akkor még 24centis kis pipám volt, és úgykezdődőtt a pipázás, hogy egyből eltört a genie vortexem :happy1: ) Szóval szerencsétlen volt az a nap.

    , Hozzászólás ID: #95159
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Most miért?

    Én rosszul helyeztem el a KM-et szerverkonfigurálás közben, és mikor fordultam az üdítőér, ami persze a mögöttem lévő asztalra volt rakva könyökkel borítottam a pipát, úgy ahogy kell…3 helyen lett szétégve a padló, és 15 perc keresgélés volt az utolsó szén.

    Ez kb 4-5 hónapja volt.

    🙂

    , Hozzászólás ID: #95160
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nekünk is volt már balesetünk. A szenek klasszul elintézték a konyhai ülősarkot, és a linóleumot.

    , Hozzászólás ID: #95161
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Volt, h elmerültünk egymásban a barátnőmmel, aminek a pipa, és a laminált parketta itta meg a levét.Azóta előbb végzünk a pipázással, és csak utána rosszalkodunk.

    , Hozzászólás ID: #95162
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Nah szóval, ma volt az írásbelik megtekintése, és a nyerőszámok emelkedő számsorrendben a következők (középszinten) :

    matek: 60 % 🙁 , biosz: 64 %, német: 74 %, magyar: 75 %, töri: 89 %

    A matekot sajnos elcsesztem, de mivel jövőre még maradok technikusi éven, így újra nekifutok, bioszt csak “rajongásból” csináltam meg, ahhoz képest nem lett rossz, szóbelin még lehet húzni. A szakmai érettségit ami majd a választottam lesz, szintén jövőre fogom megcsinálni. A történelemben kellemesen csalódtam 😐 Kicsit nyugodtabban, de ugyanolyan lázasan készülök a szóbelikre. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95163
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Nekem szerencsém van csak egy tantárgyból érettségiztem. Előrehozott infó értségit tettem le. Tanárok kibuktak mivel ez volt a eddigi legsz*patosabb.. De így is 85% os írásbelit csináltam 🙂 120/103 🙂

    , Hozzászólás ID: #95164
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    Tomka írta korábban:
    Nekem szerencsém van csak egy tantárgyból érettségiztem. Előrehozott infó értségit tettem le. Tanárok kibuktak mivel ez volt a eddigi legsz*patosabb.. De így is 85% os írásbelit csináltam 🙂 120/103 🙂

    Ez az infó-érettségi ez nem h a leg… nem volt, ez egyenesen könnyű volt (kb. egész osztályom szerint)

    De egyébként grat!

    , Hozzászólás ID: #95165
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341
    Tomka írta korábban:
    Nekem szerencsém van csak egy tantárgyból érettségiztem. Előrehozott infó értségit tettem le. Tanárok kibuktak mivel ez volt a eddigi legsz*patosabb.. De így is 85% os írásbelit csináltam 🙂 120/103 🙂

    Gratula, nekem csak 93 pont lett, majd szóbelin belehúzok. 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 13,021-13,050 / 15,700

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.