A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95196
    farkasakos
    Felhasználó
    farkasakos
    • Hozzászólás: 4

    Helótok! Én ma regisztráltam az oldalra. Ma érkezett meg a vizipipám is ez az 1. 😀

    (Aladin Retro S Zöld)

    És olyan kérdésem lenne hogy az nekem egy kezdő pipásnak az természetes hogy az 1. pipázás után fáj egy kicsit a fejem?

    Köszönöm a válaszotokat.

    , Hozzászólás ID: #95197
    farkasakos
    Felhasználó
    farkasakos
    • Hozzászólás: 4

    Helótok! Én ma regisztráltam az oldalra. Ma érkezett meg a vizipipám is ez az 1. 😀

    (Aladin Retro S Zöld)

    És olyan kérdésem lenne hogy az nekem egy kezdő pipásnak az természetes hogy az 1. pipázás után fáj egy kicsit a fejem?

    Köszönöm a válaszotokat.

    , Hozzászólás ID: #95198
    vizipipaman
    Felhasználó
    vizipipaman
    • Hozzászólás: 348
    , Hozzászólás ID: #95199
    farkasakos
    Felhasználó
    farkasakos
    • Hozzászólás: 4

    Heló Olyant szeretnék kérdezni, hogy Budapesten a WestEnd-ben lehet valamelyik üzletbe vizipipába való dohányt kapni, mert kedden megyek és akarok venni dohányt a pipámba?

    , Hozzászólás ID: #95200
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Michelisz az 5. helyről rajtolhat a Hungaroringen, sok sikert neki a holnapi futamhoz. Remélem a dobogós helyezés meglesz neki.

    , Hozzászólás ID: #95201
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    vizipipaman írta korábban:

    Egy kicsit azért lehetne változatosabb 😉

    , Hozzászólás ID: #95202
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    farkasakos írta korábban:
    Heló Olyant szeretnék kérdezni, hogy Budapesten a WestEnd-ben lehet valamelyik üzletbe vizipipába való dohányt kapni, mert kedden megyek és akarok venni dohányt a pipámba?

    Ha már a Westendben jársz, akkor érdemes lehet átsétálni a Szultán Kincseibe, ugyanis gyalogosan is ott van a közvetlen közelben és ott jó áron kaphatsz normális dohányokat. Amúgy a Westendben nem is tudom, hogy lehet e egyáltalán bárhol vízipipa dohányt kapni.

    , Hozzászólás ID: #95203
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    farkasakos írta korábban:
    Helótok! Én ma regisztráltam az oldalra. Ma érkezett meg a vizipipám is ez az 1. 😀

    (Aladin Retro S Zöld)

    És olyan kérdésem lenne hogy az nekem egy kezdő pipásnak az természetes hogy az 1. pipázás után fáj egy kicsit a fejem?

    Köszönöm a válaszotokat.

    Igen, ez mondhatni teljesen természetes 🙂 Annyi történt valószínűleg, hogyha nem is szívtad mohón a pipát, a szervezeted még nincsen hozzászokva a nikotinhoz, illetve ahhoz, hogy kevesebb oxigén jut a szervezetedbe pipázás közben és ennek lehet jele a fejfájás. Erre a megoldás igazából az, hogy a szívások között hosszabb szünetet tartassz, valamint ami még nagyon fontos, hogy mindig egyél pipázás előtt, soha ne ülj neki üres gyomorral, illetve sok folyadékot fogyassz. Aztán egy kis idő elteltével hozzá fogsz szokni és nem fog megfájdulni a fejed 🙂

    , Hozzászólás ID: #95204
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    farkasakos írta korábban:
    Heló Olyant szeretnék kérdezni, hogy Budapesten a WestEnd-ben lehet valamelyik üzletbe vizipipába való dohányt kapni, mert kedden megyek és akarok venni dohányt a pipámba?

    Régebben volt egy smoke house nevü hely de nem igazából kedveltem kicsi választék magas árak inkább vándorolj át Szultán kincseibe:)

    , Hozzászólás ID: #95205
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Hát ez az időjárás ma is szopatja Újpestet rendesen 🙁

    , Hozzászólás ID: #95206
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Hookah231 : Írtad , hogy kóstoltad az elements – stawberry ízű ..

    Bisan ból ugyan ezt az ízt még nem próbáltad ?? CSak mert most akarok venni stawberry-t Bisan ba.

    , Hozzászólás ID: #95207
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    porcika írta korábban:
    Hookah231 : Írtad , hogy kóstoltad az elements – stawberry ízű ..

    Bisan ból ugyan ezt az ízt még nem próbáltad ?? CSak mert most akarok venni stawberry-t Bisan ba.

    Nem! Viszont az Elements-es nagyon jó!

    , Hozzászólás ID: #95208
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    oké . Hát akkor gondolom bisan-ba is finom lesz 🙂

    , Hozzászólás ID: #95209
    tunsi
    Felhasználó
    Tunsi
    • Hozzászólás: 5
    V1Nc3N7o írta korábban:
    Jaj, hát persze, hisz törvénytisztelő állampolgárok vagyunk. Én például 18 éves korom előtt sosem vennék dohányárút, pláne vizipipába. Soha nem is próbáltam, és nem is lehet a kedvencem a rózsa ízű, hiszen nem kóstoltam még. Eszembe sem jutna véteni a törvény ellen, pláne, hogy nem is gondolom értelmetlennek, és túlzásnak. Fújj, vesszenek a fiatalkorú vizipipások!

    Hmmm….

    Én fiatalkorú vagyok,tisztelem a törvényeket kivéve azt hogy vízipipa-dohány-t nem sok üzletben adják ki….Oké elismerem kiskorú vagyok,pipázok de ezzel szerintem nincs semmi gond amíg odáig fajulna valami hogy kiülök az utcára,üvöltő zenével pöfékelek csak azért mert menő…Nos engem ********-ul nem izgat hogy ki mit gondol erről,nekem bejön(mármint a normális pöfék),barátokkal tökéletes beszélgetés közben…szóval különbséget kell tenni a menőző kisgyerekek és a normál kiskorú pipások közöt.

    , Hozzászólás ID: #95210
    tunsi
    Felhasználó
    Tunsi
    • Hozzászólás: 5

    Vacsorázzunk meg Shiazo-val

    Elements Blue Breeze-el újraízesítve 🙂 (áfonya+menta)

    Mindenkinek jó étvágyat 😀 :super: :super: :super: :super: :super: :super: :winner: :coeur:

    , Hozzászólás ID: #95211
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736
    dózer23 írta korábban:
    farkasakos írta korábban:
    Heló Olyant szeretnék kérdezni, hogy Budapesten a WestEnd-ben lehet valamelyik üzletbe vizipipába való dohányt kapni, mert kedden megyek és akarok venni dohányt a pipámba?

    Régebben volt egy smoke house nevü hely de nem igazából kedveltem kicsi választék magas árak inkább vándorolj át Szultán kincseibe:)

    Smokehouse szerintem már bezárt. Mondjuk csak hennawyt lehetett kapni náluk.

    , Hozzászólás ID: #95212
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    No kérem szépen, 3 napra eltűnök, majd utána leszek. Jó fiúk/lányok legyetek! 🙂

    Pápá syska!

    Na emberek, elment a macska….. :diable: 😀

    Visszajött… 😀

    , Hozzászólás ID: #95213
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    akoska60 írta korábban:

    Pápá syska!

    Na emberek, elment a macska….. :diable: 😀

    Visszajött… 😀

    Most lesz nekünk jaj?? :happy1:

    , Hozzászólás ID: #95214
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Bizony. 😀

    , Hozzászólás ID: #95215
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Hennawy általi halálra lészel ítélve :siffle:

    , Hozzászólás ID: #95216
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    8 órakor FélX Péterrel ébredni nem a legjobb. Felébredtem, bekapcsoltam a tv-t és a reggeli 8 órási hírekben az ő arcát láttam meg először. 🙁 Az új cigaretta jövedéki adó drágulással kapcsolatban nyilatkozott, hogy ezt nem 3 lépcsőben kellene alkalmazni hanem egyben. Valaki nem tudja, hogy ez a drágulás az összes dohánytermékre érvényes, vagy csak a cigarettára? Merthogy konkrétan cigaretta jövedéki adót emlegetnek.

    , Hozzászólás ID: #95217
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Minden dohánytermékre. Viszik fel az EU-s szintre. Csak épp az átlag fizetések nem kezdenek EU-s szintet elérni..

    , Hozzászólás ID: #95218
    szucsi
    Felhasználó
    szücsi
    • Hozzászólás: 19
    sYska/!/ írta korábban:
    Minden dohánytermékre. Viszik fel az EU-s szintre. Csak épp az átlag fizetések nem kezdenek EU-s szintet elérni..

    Ez bizony (sajnos) ígyvan…. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #95219
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    sYska/!/ írta korábban:
    Minden dohánytermékre. Viszik fel az EU-s szintre. Csak épp az átlag fizetések nem kezdenek EU-s szintet elérni..

    Az átlagfizetés inkább egy már korábban megszűnt Unió szintjét kezdi elérni… :triste1:

    , Hozzászólás ID: #95220
    pasindani
    Felhasználó
    pasindani
    • Hozzászólás: 61

    Sziasztok máma volt egy úgynevezett dada (sulirendőr) a sulinkba 😀

    ÉS miről másról mint hogy a pipáról beszélt..

    [a hozzászólásaimat zárójelbe fogom rakni]

    eléggé elkezdte lejáratni főleg hogy úgy kezdte hogy 600* több nikotin van benne. (Tényleg akkor megtudná magyarázni hogy én nikotin mérgezés miatt mért nem kerültem kórházba?)

    2. 1Sluktól rá lehet szokni! (Akkor tessék megmondani hogy én mért nem érzek arra kényszert hogy pipázzak?)

    És utána szó szerint ezt mondta:

    https://www.youtube.com/watch?v=B7c0Sc7q2sQ

    ….(ilyenkor már agy**** kaptam.)

    De utána amit már nem tűrtem az az még hogy felhozta a:

    vizipipaforum.com -ot

    illetve a vizipipa.eu -t is!

    És azt mondta hogy ez a “társaság” terjeszti azt hogy teljesen egézséges!

    Illetve a kerámiára (van aki dohánytölcsér ként ismeri) azt mondta hogy ez a pipa feje és a pipások a fejbe tömik a dohányt!

    Utána már nem akartam megszólalni egyébb okok miatt! 😀

    De a végén annyit fűztem hozzá hogy mindenki valamiben meg fog halni és tudom hogy én is megfogok de akkor én inkább a pipa miatt halok meg mint a bűdös cigiétől! 😀 🙂

    Na csak ennyit akartam 😀

    Szerintetek?

    , Hozzászólás ID: #95221
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Szerintem híresek vagyunk 😀 Nem tudom milyen lehet az a sulirendőr, de a hozzászólások sorrendjéből adódóan gondolom megnézte a videót, és csak arra támaszkodott. Bizony mi terjesztjük, csak nem épp azt hogy egészséges. Mi azt mondjuk, kevésbé ártalmas mint pl. a cigizés. Persze hogy nem egészséges. Az hogy rászokik az ember, nem csak a nikotintartalmától függ. Rászokhat az ember a jó íze miatt, a társaság miatt, ésatöbbi ésatöbbi. Nem hallottam még olyanról, akinek a szervezete igényelte volna, hogy “na gyújtsál rá egy pipára haver, kell az a bődületesen sok nikotin ami benne van”. Hogy a kerámiát fejnek említette lényegtelen, mivel a hagyományos pipánál is pl. a fejbe tömik a dohányt, ha pedig egy pipás vízipipázik, ugyanúgy tömetnek hívja a tömést, mert náluk azt úgy hívják. Felemlegetni ezt szimpla szőrszálhasogatás volna.

    , Hozzászólás ID: #95222
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Úgy vélem egy percig nem állította senki, hogy a vízipipa teljesen egészséges…

    , Hozzászólás ID: #95223
    pasindani
    Felhasználó
    pasindani
    • Hozzászólás: 61

    Igen ezzel n is tisztában vagyok 😀

    mondjuk engem nem annyira izgat csak gondoltam meg osztom veletek is!

    , Hozzászólás ID: #95224
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    sYska/!/ írta korábban:
    Azért vegyük figyelembe azt is, hogy a Shiazo-val más a helyzet mint a dohánnyal, tehát így lehetne akár alacsonyabb korhatártól, de a dohányt szerintem nem.

    A “Shiazozást” nem igazán nevezném vízipipázásnak. A nagy hagyományokkal bíró dolgokhoz van egy efféle furcsa hozzáállásom. A vízipipa legyen vízipipa. De igazad van, aki még gyerek az inkább “Shiazozzon”. 🙂

    Jim

    , Hozzászólás ID: #95225
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Muhaha, tudja az ‘oktató’ lény is, hogy a fórumosoknak (nekünk) előbb hisznek. Ezzel tisztában is van, ezért hozta fel ezen oldalakat. 🙂

    Azonban örülök, hogy reklámozzák a fórumot! 😀

30 bejegyzés megtekintése - 13,081-13,110 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.