A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95226
    vso88
    Felhasználó
    ShiVSO
    • Hozzászólás: 74

    Van olyan aki szokott külföldről rendelni dohányt?

    Esetleg van valami oldal, ahonnan lehet válogatni, és van ennek valami törvénybe ütköző szabálya?

    , Hozzászólás ID: #95227
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    VSO88 írta korábban:
    Van olyan aki szokott külföldről rendelni dohányt?

    Esetleg van valami oldal, ahonnan lehet válogatni, és van ennek valami törvénybe ütköző szabálya?

    Kereső: közös rendelés, külföldi rendelés, csoportos rendelés

    (vaaaagy logikával a Váráslás rendelés / Külföldi vásárlás, rendelés alfórumot megnézve kulfoldi-rendeles-f116.html )

    Találatokból csak kettő kiszedve:

    2010-karacsonyi-rendeles-t1050.html

    infok-kulfoldi-dohanyrendelesrol-t703.html

    , Hozzászólás ID: #95228
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    sYska/!/ írta korábban:
    VSO88 írta korábban:
    Van olyan aki szokott külföldről rendelni dohányt?

    Esetleg van valami oldal, ahonnan lehet válogatni, és van ennek valami törvénybe ütköző szabálya?

    Kereső: közös rendelés, külföldi rendelés, csoportos rendelés

    (vaaaagy logikával a Váráslás rendelés / Külföldi vásárlás, rendelés alfórumot megnézve kulfoldi-rendeles-f116.html )

    Találatokból csak kettő kiszedve:

    2010-karacsonyi-rendeles-t1050.html

    infok-kulfoldi-dohanyrendelesrol-t703.html

    Akit érdekel a külföldi rendelés nyugodtan írjon PÜ-ben, szívesen válaszolok. (főként USA-ból történő rendelés esetén tudok segíteni)

    Jim

    , Hozzászólás ID: #95229
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377
    pasindani írta korábban:
    Sziasztok máma volt egy úgynevezett dada (sulirendőr) a sulinkba 😀

    ÉS miről másról mint hogy a pipáról beszélt..

    [a hozzászólásaimat zárójelbe fogom rakni]

    eléggé elkezdte lejáratni főleg hogy úgy kezdte hogy 600* több nikotin van benne. (Tényleg akkor megtudná magyarázni hogy én nikotin mérgezés miatt mért nem kerültem kórházba?)

    2. 1Sluktól rá lehet szokni! (Akkor tessék megmondani hogy én mért nem érzek arra kényszert hogy pipázzak?)

    És utána szó szerint ezt mondta:

    https://www.youtube.com/watch?v=B7c0Sc7q2sQ

    ….(ilyenkor már agy**** kaptam.)

    De utána amit már nem tűrtem az az még hogy felhozta a:

    vizipipaforum.com -ot

    illetve a vizipipa.eu -t is!

    És azt mondta hogy ez a “társaság” terjeszti azt hogy teljesen egézséges!

    Illetve a kerámiára (van aki dohánytölcsér ként ismeri) azt mondta hogy ez a pipa feje és a pipások a fejbe tömik a dohányt!

    Utána már nem akartam megszólalni egyébb okok miatt! 😀

    De a végén annyit fűztem hozzá hogy mindenki valamiben meg fog halni és tudom hogy én is megfogok de akkor én inkább a pipa miatt halok meg mint a bűdös cigiétől! 😀 🙂

    Na csak ennyit akartam 😀

    Szerintetek?

    Én, 3 perc után nem bírtam tovább nézni,mert ez annyira hülye,h már fáj :rougefaché: Ráadásul még büszke is rá, elvégre ő tüdőgyógyász, és közben lövése sincs, h miről is beszél.Viszont végig az van,h a cigivel hasonlitgat, és érdekes módon minden összehasonlítás a pipára nézve balul üt ki.Szerintem ezt az embert megvették a cigarettagyártók.IGAZI BALFAX :diable:

    , Hozzászólás ID: #95230
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nightrain: Az új videóddal kapcsolatban… Az nem Alien mini phunnel, hanem az El Nefes phunnel. A kettő nem ugyan az, keress képeket és meglátod. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95231
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Kíváncsi lennék, hogy a kedves “sulirendőr” ki tudna e emelni akár csak egyetlen hozzászólást is a fórumból, ami a régebbi tagoktól származik (no offense) és bármilyen formában is a pipázásra buzdít bárkit is, vagy arról ír benne, hogy a vízipipázás egészséges lenne.

    Imádom, amikor valakik bődületes nagy f*szságokat hordanak össze, valótlan dolgokat állítanak és ezt olyan rohadt vastag bőrrel az arcukon teszik, mivel a másik fél az adott helyzetben nem tud úgyse felszólalni. Annyira tudnám értékelni, hogyha bármikor is egy ilyen eseményre meghívnának, hogy mutassuk be mondjuk a másik oldalt is, kicsit “szakértőibb” szemmel.

    , Hozzászólás ID: #95232
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    krampi írta korábban:
    Imádom, amikor valakik bődületes nagy f*szságokat hordanak össze, valótlan dolgokat állítanak és ezt olyan rohadt vastag bőrrel az arcukon teszik, mivel a másik fél az adott helyzetben nem tud úgyse felszólalni.

    Ezt hívják ma demokráciának..

    , Hozzászólás ID: #95233
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Nem tud valaki véletlenül valahol elfekvőben lévő Casio EX Z600-as fényképezőgéphez adatkábelt és töltőt?Kölcsönbe kellene, hogy ki tudjam próbálni amit nemrég vettem akksival elég jutányos áron.HA működik rajta minden akkor természetesen visszaadnám(ha nem működik akkor is) a töltőt és kábelt, és akkor beszereznék hozzá mindent ami kell.Előre is köszönöm segítségetek!

    , Hozzászólás ID: #95234
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    zoli78 írta korábban:
    pasindani írta korábban:
    Sziasztok máma volt egy úgynevezett dada (sulirendőr) a sulinkba 😀

    ÉS miről másról mint hogy a pipáról beszélt..

    [a hozzászólásaimat zárójelbe fogom rakni]

    eléggé elkezdte lejáratni főleg hogy úgy kezdte hogy 600* több nikotin van benne. (Tényleg akkor megtudná magyarázni hogy én nikotin mérgezés miatt mért nem kerültem kórházba?)

    2. 1Sluktól rá lehet szokni! (Akkor tessék megmondani hogy én mért nem érzek arra kényszert hogy pipázzak?)

    És utána szó szerint ezt mondta:

    https://www.youtube.com/watch?v=B7c0Sc7q2sQ

    ….(ilyenkor már agy**** kaptam.)

    De utána amit már nem tűrtem az az még hogy felhozta a:

    vizipipaforum.com -ot

    illetve a vizipipa.eu -t is!

    És azt mondta hogy ez a “társaság” terjeszti azt hogy teljesen egézséges!

    Illetve a kerámiára (van aki dohánytölcsér ként ismeri) azt mondta hogy ez a pipa feje és a pipások a fejbe tömik a dohányt!

    Utána már nem akartam megszólalni egyébb okok miatt! 😀

    De a végén annyit fűztem hozzá hogy mindenki valamiben meg fog halni és tudom hogy én is megfogok de akkor én inkább a pipa miatt halok meg mint a bűdös cigiétől! 😀 🙂

    Na csak ennyit akartam 😀

    Szerintetek?

    Én, 3 perc után nem bírtam tovább nézni,mert ez annyira hülye,h már fáj :rougefaché: Ráadásul még büszke is rá, elvégre ő tüdőgyógyász, és közben lövése sincs, h miről is beszél.Viszont végig az van,h a cigivel hasonlitgat, és érdekes módon minden összehasonlítás a pipára nézve balul üt ki.Szerintem ezt az embert megvették a cigarettagyártók.IGAZI BALFAX :diable:

    Szerintem nem is tödőgyógyász hanem egy színész vagy az akit összeszedtek az utcán. Hogyha én ott lettem volna amikor a “sulirendőr” felhozza a forumot akkor biztosan sörésessel kergettem volna a sírig (már elnézést a durva kifejezésért, de az ilyen embereket vagy le kell lőni vagy komolyan felvilágosítani). Megmég az hogylehet, hogy egy felnőt aki a diákoknak ilyeneket mond ilyen hülye hát én többet tudok a vizipipáról mint ő, sőt szerintem még sohase járt a fórumon. Na ez jóleset!

    , Hozzászólás ID: #95235
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Nem az ellen propaganda volt a célja, hanem az egészségmegőrzés, hogy az olyanok mint ti, akik még fejlődésben vagytok, ne szokjanak rá a dohányzás egyetlen formájára sem. Ha ezzel pár fiatalt elriasztott a vízipipázástól, legyen. Maradjanak meg a kommentek kultúrált környezetben. A vízipipa kortól? fórumban már megtárgyaltuk ezeket, szerintem hanyagoljuk ezt a témát. Én sem szívesen látnám, hogy minden gyerek vízipipázzon, de ha már megakadályozni nem lehet, akkor mi itt a fórumon megmutatjuk hogyan lehet jól, és kultúrált körülmények között használni. Ha egy rendőrt elhívnak egy iskolába előadást tartani, semmilyen módon nem állíthatja be a dohányzást pozitívan, ezt meg kéne érteni.

    , Hozzászólás ID: #95236
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Fölösleges lázadni és nagy szavakat használni vpaladin, ez van. Amúgy a videón a doki elismert tüdőgyógyász. A probléma abban áll, hogy egészség mániás. A vízipipa elleni vádakat amiket mond nem tudja alátámasztani.

    , Hozzászólás ID: #95237
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    sYska/!/ írta korábban:
    A probléma abban áll, hogy egészség mániás. A vízipipa elleni vádakat amiket mond nem tudja alátámasztani.

    Nem is fogja tudni egy ideig :happy1:

    , Hozzászólás ID: #95238
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    sYska/!/ írta korábban:
    Fölösleges lázadni és nagy szavakat használni vpaladin, ez van. Amúgy a videón a doki elismert tüdőgyógyász. A probléma abban áll, hogy egészség mániás. A vízipipa elleni vádakat amiket mond nem tudja alátámasztani.

    Hát azt meghiszem, hogy egészség mániás, de mindegy vannak ilyen emberek. Mi el vagyunk, az a lényeg :=

    , Hozzászólás ID: #95239
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Srácok, az a végzés már egy kicsit idejét múlt :siffle:

    , Hozzászólás ID: #95240
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    vpaladin írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Fölösleges lázadni és nagy szavakat használni vpaladin, ez van. Amúgy a videón a doki elismert tüdőgyógyász. A probléma abban áll, hogy egészség mániás. A vízipipa elleni vádakat amiket mond nem tudja alátámasztani.

    Hát azt meghiszem, hogy egészség mániás, de mindegy vannak ilyen emberek. Mi el vagyunk, az a lényeg :=

    Érdekes, hogy ez kezd kicsit hasonlítani arra ami anno a vallás terén volt. Mi pipások megértjük azokat akik nem pipáznak mert egészségtelennek tartják, ideje lenne a másik oldalnak felnőni és nem elítélni azokat akik élvezik a vízipipázást minden káros mellékhatás ellenére.

    Jim

    , Hozzászólás ID: #95241
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    JimClark írta korábban:
    vpaladin írta korábban:

    Hát azt meghiszem, hogy egészség mániás, de mindegy vannak ilyen emberek. Mi el vagyunk, az a lényeg :=

    Érdekes, hogy ez kezd kicsit hasonlítani arra ami anno a vallás terén volt. Mi pipások megértjük azokat akik nem pipáznak mert egészségtelennek tartják, ideje lenne a másik oldalnak felnőni és nem elítélni azokat akik élvezik a vízipipázást minden káros mellékhatás ellenére.

    Jim

    Annyit még hozzáfűznék, hogy amíg nem agitálunk a vízipipázás mellett, addig nem sokat tudnak tenni. Úgy gondolom, eléggé tárgyilagosan leírtuk/ták már sokan itt a káros mivoltát a dolognak, amiből nyilvánvalóan kiderül, hogy nem azt szeretnénk, hogy mindenki pipázzon, csak egymás közt osztjuk meg az élményeket, tapasztalatokat.

    , Hozzászólás ID: #95242
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Én már rosszul lennék ha minden sarkon pipáznának. (remélem ez nem következik be:) )

    , Hozzászólás ID: #95243
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Nick írta korábban:
    Srácok, az a végzés már egy kicsit idejét múlt :siffle:

    Bár az lenne, sajnos a mai napig még megy…

    Amúgy vpaladin, ahogy a “Ma zsákmányoltam” témába beírtad, hogy leszüretelted a cseresznyét, én most ide írnám be: Leszüreteltem a hozzászólásaid. Kicsit már kezd néha zavarni, hogy érdemileg nem tudsz egyes témákhoz hozzászólni és erőltetett, nulla tartalmú hsz-eket gyártasz. Akkor sem lesz ha világvége ha valamihez nem tudsz hozzászólni és inkább csendben maradsz vagy kicsit utána nézel pár dolognak. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95244
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    kismiki írta korábban:
    Riccio írta korábban:

    Ez nem S-es, hanem M-es, kb 60 centi körül lehet.

    Megmértem, 48cm magas. A német webboltokban most is van “S-Modell”, csak kisebb tányérral.

    Ha megmérted akkor nincs miben kételkedni. Csak azért furcsállom mert eddig az M-es modellekre volt jellemző a nagyobb tálca, valamint nekem is ugyanekkora volt/van és képről egy az egyben az köszönt vissza nekem.

    , Hozzászólás ID: #95245
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Néha igen csak mázlistának érzem magam. Másfél óra múlva vizsga. Most kezdek tanulni és 5 perce még azt se tudtam, hogy szóbeli vagy írásbeli lesz. Azonban a kidolgozott anyag (ami minden vizsgán ugyan az) most érkezett meg. Szerintetek? 😀 Mekkora már… 😀

    , Hozzászólás ID: #95246
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    sYska/!/ írta korábban:
    Néha igen csak mázlistának érzem magam. Másfél óra múlva vizsga. Most kezdek tanulni és 5 perce még azt se tudtam, hogy szóbeli vagy írásbeli lesz. Azonban a kidolgozott anyag (ami minden vizsgán ugyan az) most érkezett meg. Szerintetek? 😀 Mekkora már… 😀

    Nagyon nagy.. de egyben nagyon nagy szívás is .. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #95247
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    shishaman96 írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Néha igen csak mázlistának érzem magam. Másfél óra múlva vizsga. Most kezdek tanulni és 5 perce még azt se tudtam, hogy szóbeli vagy írásbeli lesz. Azonban a kidolgozott anyag (ami minden vizsgán ugyan az) most érkezett meg. Szerintetek? 😀 Mekkora már… 😀

    Nagyon nagy.. de egyben nagyon nagy szívás is .. :triste1:

    Meeert? 🙂

    , Hozzászólás ID: #95248
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    sYska/!/ írta korábban:
    shishaman96 írta korábban:

    Nagyon nagy.. de egyben nagyon nagy szívás is .. :triste1:

    Meeert? 🙂

    Csak mert nem tudsz otthon maradni vízipipázni :triste1:

    Amugy miből vizsgázol???

    , Hozzászólás ID: #95249
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Másfél óra bőven elég egy full kidolgozott tételsorral bármire … 😀

    , Hozzászólás ID: #95250
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    krampi írta korábban:
    Másfél óra bőven elég egy full kidolgozott tételsorral bármire … 😀

    Akkor még marad időd vízipipázni 😀

    , Hozzászólás ID: #95251
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ki mondta, hogy tanulás közben nem lehet pipázni? 😉 Én ilyenkor szoktam megtömni előre 3-4 kerámiát és utána már csak a szeneket kell folyamatosan izzítgatni és kész 😛

    , Hozzászólás ID: #95252
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    XD az úgy jó.

    Amugy krampi nem tudsz msn-en mutatni képet vp-dröl??

    megnézném h milyen vp-id vannak

    , Hozzászólás ID: #95253
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Annyira mar nem aktuálisak a képek, majd csinálok frissebbeket. A pipák lényegében ezek, csak a KM is kapott egy barna bohemian üveget. Meg hamarosan bővülni fog ismét a család 🙂

    A dohánykészlet is változott elég sokat, de majd azt is frissítem. De valami ilyesmi 🙂

    , Hozzászólás ID: #95254
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    krampi írta korábban:

    Annyira mar nem aktuálisak a képek, majd csinálok frissebbeket. A pipák lényegében ezek, csak a KM is kapott egy barna bohemian üveget. Meg hamarosan bővülni fog ismét a család 🙂

    A dohánykészlet is változott elég sokat, de majd azt is frissítem. De valami ilyesmi 🙂

    :amen: :amen: :amen: nagyon jóó!! a képekhez képest a dohánykészlet nőtt/csökkent??

    , Hozzászólás ID: #95255
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Talán kevesebb. Kicsit letisztult, meg lecserélődött. Inkább tradicionálisabb dohányok vannak mostmár csak, illetve egy-két olyan standard íz, amiket szeretek. Meg olyan dohányok, amiket már nagyon nem pöfékelek, aztán ittmaradtak 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 13,111-13,140 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.