A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95376
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    dózer23 írta korábban:
    2 verziót látok lehetségesnek vagy visszavesznek/veszünk a pipázásból vagy megnő a külföldi rendelések “bevásárló körutak” száma

    Nálam anyagi okok miatt az első megoldás sanszosabb, de lehet jobban megfogja érni a külföldi bevásárló körút… :triste1: Csak sajnos én is úgy vagyok, hogy megveszek 50 gramm dohányt, és nem úgy csinálom, hogy azt szívom amíg van, mert mindig vágyok más ízekre, és szeretem ha van itthon több amiből válogathatok. Most is 7 különböző íz van itthon ami friss és finom, de ha én perpillanat kétalmára vágyok, akkor inkább összekuporgatom a pénzem és veszek egy dobozzal, minthogy azt szívjam amit nem kívánok. Ha pedig nagyon megugrik a dohány ára, akkor kénytelen leszek visszafogni magam, vagy egy ideig élni azon ami van addig gyűjteni a pénzt és beszállni egy külföldi rendelésbe. Valamit majd mindenképpen ki kell találni, ha elfognak jönni ezek a sötét idők. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95377
    humana1
    Felhasználó
    humana1
    • Hozzászólás: 5

    Hello!

    Nem tud valaki olcsón vp.üveget (55cm es Top Mark pipához) vagy, hogy győrbe vagy kornyékén merre lehet venni?

    Nem akarok rendelni mer az drága.

    , Hozzászólás ID: #95378
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    humana1 írta korábban:
    Hello!

    Nem tud valaki olcsón vp.üveget (55cm es Top Mark pipához) vagy, hogy győrbe vagy kornyékén merre lehet venni?

    Nem akarok rendelni mer az drága.

    Annyira nemdrága a rendelés (1000Ft) + még rendelhetsz egypárdolgot.

    , Hozzászólás ID: #95379
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    vpaladin írta korábban:
    humana1 írta korábban:
    Hello!

    Nem tud valaki olcsón vp.üveget (55cm es Top Mark pipához) vagy, hogy győrbe vagy kornyékén merre lehet venni?

    Nem akarok rendelni mer az drága.

    Annyira nemdrága a rendelés (1000Ft) még rendelhetsz egypárdolgot.

    2200-2700 Ft egy olyan üveg :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #95380
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    Bones írta korábban:
    vpaladin írta korábban:

    Annyira nemdrága a rendelés (1000Ft) még rendelhetsz egypárdolgot.

    2200-2700 Ft egy olyan üveg :pascontent2:

    Én a szállítási díjra gondoltam. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95381
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Ebből a Kanadai nagydíjból sem lesz semmi, még szerencse hogy a várakozás közben afkoltam. Kobayashi 2. helye hatalmas, több mint valószínű meg is marad. A Ferrari ismét elb.szta a taktikát Alonsonál. Viszont a kerékcseréjük idején változtattak, mert ami eddig olyan 4-5mp volt. Az most Massánál 2.3mp volt ami igen csak szép.

    , Hozzászólás ID: #95382
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    A korábban emlegetett videó amiben az is látszik hogy a kis srác nem valami határozottan áll fel:)

    … r_embedded

    , Hozzászólás ID: #95383
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    … re=related

    interjú is készült vele… a kis celeb mindenit:D

    , Hozzászólás ID: #95384
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    dózer23 írta korábban:
    A korábban emlegetett videó amiben az is látszik hogy a kis srác nem valami határozottan áll fel:)

    … r_embedded

    Konkrétan szarrá tört a lába a gyereknek 😀

    , Hozzászólás ID: #95385
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Erre szoktam mondani ” Nem árt tudni kivel sz.rozol” úgy fizikailag mint emberileg

    , Hozzászólás ID: #95386
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104
    dózer23 írta korábban:
    A korábban emlegetett videó amiben az is látszik hogy a kis srác nem valami határozottan áll fel:)

    … r_embedded

    Pff ez komoly, nem értem miért megy neki a nagyobbnak? :gene:

    , Hozzászólás ID: #95387
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Mind a két féllel készült interjú a dologgal kapcsolatosan:

    A dagi srác nézőpontja:

    A kiskölök + az utólag összerakott lába 😀 https://youtu.be/__IjcLVBBYc

    , Hozzászólás ID: #95388
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Amerika… Egy verekedés kell, hogy celeb pöcs legyél… Szép új világ. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95389
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    sYska/!/ írta korábban:
    Amerika… Egy verekedés kell, hogy celeb pöcs legyél… Szép új világ. 🙂

    Hááát … Nem hiszem, hogy attól lett celeb, mert megvert egy gyereket. Sokkal inkább attól, hogy mik vannak a mai világban, hogyan szekálják egymást a gyerekek.

    Amúgy mit gondoltok az esetről? Én a dagi mellett vagyok, bár a vékony gyerek bevallása szerint, mikor jöttek ki az osztályból, a dagi ütött elsőnek. (Az utóbbi szerintem csak kamu, hogy védje magát)

    , Hozzászólás ID: #95390
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    ha úgy lenne már ott lerendezték volna szerintem és az első állast se olyan maflán türte volna a pufi

    , Hozzászólás ID: #95391
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139

    Viszont a vékony kiskölök akkor még csak 12 éves volt de piercing volt a szemöldökében X( *taps* és csak nekem b…ssza az agyamat hogy annak ellenére hogy ez kezdegetett alapból neki áll feljebb?

    , Hozzászólás ID: #95392
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Szép volt Button,és Schumi!

    , Hozzászólás ID: #95393
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Az hogy “neki állt feljebb” várható a nagyokat általában lek.rják ha valami komolyabbat csinálnak mondván “tanulja meg kordában tartani az erejét” engem is kóstolgattak kicsinek és soha nem én mentem az eü szobába… a kicsi se hülye… tanulja meg felmérni a helyzetet… 2x akkora emberrel mint én nem állok le harcoskodni…

    , Hozzászólás ID: #95394
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    Bones írta korábban:
    Viszont a vékony kiskölök akkor még csak 12 éves volt de piercing volt a szemöldökében X( *taps* és csak nekem b…ssza az agyamat hogy annak ellenére hogy ez kezdegetett alapból neki áll feljebb?

    A piercingre legelőszőr azt hittem, hogy a duci annyira földhöz vágta, hogy felrepedt a szemöldöke. Itt szerintem egyszerű szekálásról volt szó .. A kisebbek elkezdték csesztetni a dagit, a dagi őrlődött, őrlődött, míg el nem szakadt a cérna és visszanyalt a fagyi. Jól tette, én még meghintettem volna egy kis nyállal a gyereket, miközben összekaparja magát a földről! 😀 :diable:

    , Hozzászólás ID: #95395
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    dózer23 írta korábban:
    Az hogy “neki állt feljebb” várható a nagyokat általában lek.rják ha valami komolyabbat csinálnak mondván “tanulja meg kordában tartani az erejét” engem is kóstolgattak kicsinek és soha nem én mentem az eü szobába… a kicsi se hülye… tanulja meg felmérni a helyzetet… 2x akkora emberrel mint én nem állok le harcoskodni…

    A vízipipa találkozós témában leírt paramétereid alapján nehezen tudom elképzelni, hogy egy 2x akkora ember, mint te egyáltalán segítség nélkül lábra tudjon állni … 😀

    (Ne vedd magadra, nem úgy értettem. :gene: )

    , Hozzászólás ID: #95396
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    félre értetted:D “én voltam a dagi”:D

    , Hozzászólás ID: #95397
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    dózer23 írta korábban:
    félre értetted:D “én voltam a dagi”:D

    Igen, ezzel tisztában is voltam/vagyok. Éppen ezért mondtam, hogy a te “dagiságod”-nak a kétszerese jelenti a súlyos túlsúlyt … Szóval te szerintem jelenleg pont abban a státuszban vagy, hogy nem kötözködik veled senki! 😀 Maximum ilyen Fluor alkatú hősemberek, akik nagyra vannak a 20-as karjukkal! 😀

    , Hozzászólás ID: #95398
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Erről beszélek hogy én is voltam hasonló helyzetbe mint a dagi srác 🙂

    , Hozzászólás ID: #95399
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213
    beriking írta korábban:
    dózer23 írta korábban:
    félre értetted:D “én voltam a dagi”:D

    Igen, ezzel tisztában is voltam/vagyok. Éppen ezért mondtam, hogy a te “dagiságod”-nak a kétszerese jelenti a súlyos túlsúlyt … Szóval te szerintem jelenleg pont abban a státuszban vagy, hogy nem kötözködik veled senki! 😀 Maximum ilyen Fluor alkatú hősemberek, akik nagyra vannak a 20-as karjukkal! 😀

    Hidd el teljesen irreleváns hogy ki milyen nagy vagy mekkora a karja. Ismerek olyan 60kg-os felnőtt embert aki simán lever akár kétszer akkora embert is. Csak hát ő nem a kötekedő típus, az ő tudása inkább önvédelemre van.

    , Hozzászólás ID: #95400
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    itt nem is arról volt szó aki “tud” hanem aki nagymellénnyel oda áll és amikor hoppon marad akkor siránkozik hogy “a csúnya dagadt el verte a kis testemet”

    , Hozzászólás ID: #95401
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Hihetetlen hogy Button megúszta büntetés nélkül, a két incidenst ( Hamilton és Alonso-val való koccanást ). Nemsemmi egy futam volt. Nem csípem Sumit, de most drukkoltam az öregnek, mert majdnem befigyelt egy dobogós hely.

    , Hozzászólás ID: #95402
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    dózer23 írta korábban:
    itt nem is arról volt szó aki “tud” hanem aki nagymellénnyel oda áll és amikor hoppon marad akkor siránkozik hogy “a csúnya dagadt el verte a kis testemet”

    Szó szerint :super:

    Amúgy én is jártam így egy kistáskával még anno általánosban: senkit se zavart hogy egy hétig 2másodpercenként másnak mondott el,amikor szétvertem csúnya vérengző idegbeteg vadállat voltam aki terrorizálja az egész alsó tagozatot

    , Hozzászólás ID: #95403
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Aladin Blackmoon pipához milyen tartály jó ?Mert az eredeti tartálya eltört ,és most akarok venni hozzá .

    , Hozzászólás ID: #95404
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377
    WaZza írta korábban:
    Hihetetlen hogy Button megúszta büntetés nélkül, a két incidenst ( Hamilton és Alonso-val való koccanást ). Nemsemmi egy futam volt. Nem csípem Sumit, de most drukkoltam az öregnek, mert majdnem befigyelt egy dobogós hely.

    Én is szorítottam a Schumiért.viszont Button tényleg megérdemelt volna valami büntit.Sokan mondják, h a szerencse mindig a Vettelnek kedvez, és csak ezért tud nyerni.Most meg háromszor a nyakára hozta a mezőnyt a Safety car.Persze értelmetlen azt mondani, ha ez v. az nem így alakult volna.Csak most kiváncsi leszek, h az ellendrukkerek vajon mit mondanak majd.Persze a kárörvendésen kívül.

    , Hozzászólás ID: #95405
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104
    zoli78 írta korábban:
    WaZza írta korábban:
    Hihetetlen hogy Button megúszta büntetés nélkül, a két incidenst ( Hamilton és Alonso-val való koccanást ). Nemsemmi egy futam volt. Nem csípem Sumit, de most drukkoltam az öregnek, mert majdnem befigyelt egy dobogós hely.

    Én is szorítottam a Schumiért.viszont Button tényleg megérdemelt volna valami büntit.Sokan mondják, h a szerencse mindig a Vettelnek kedvez, és csak ezért tud nyerni.Most meg háromszor a nyakára hozta a mezőnyt a Safety car.Persze értelmetlen azt mondani, ha ez v. az nem így alakult volna.Csak most kiváncsi leszek, h az ellendrukkerek vajon mit mondanak majd.Persze a kárörvendésen kívül.

    Nem csípem Vettel-t sem az RBR-t, de tulajdonképpen nem érdekel hogy hibázott. Engem csak az zavar, hogy a Ferrari-nak ennyire nem jött össze ez a verseny, egyrészt Alonsonak elb.szták a stratégiát amin nagyon sokat bukott, majd jött a Button incidens. Massa meghát hmm… Az autón javulást látni, de hogy a stratégiát mindig elk.rják az valami hihetetlen, Ross Brawn kellene újból a Ferrarinak. Meg talán jövőre Briatore papa átvehetné Domanicali helyét.

30 bejegyzés megtekintése - 13,261-13,290 / 15,700

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.