A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95406
    vso88
    Felhasználó
    ShiVSO
    • Hozzászólás: 74

    Sziasztok

    Határmentén (ukrán) nem tudtok esetleg olyan helyet, ahol lehet kapni dohányt?

    Néha járok ki, és akkor vennék amennyit lehet 🙂

    , Hozzászólás ID: #95407
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Van egy százas bolt az egyik átkelőnél, de ugyan annyiba kerül már, mint itthon. Nem éri meg.

    , Hozzászólás ID: #95408
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377
    WaZza írta korábban:
    zoli78 írta korábban:

    Én is szorítottam a Schumiért.viszont Button tényleg megérdemelt volna valami büntit.Sokan mondják, h a szerencse mindig a Vettelnek kedvez, és csak ezért tud nyerni.Most meg háromszor a nyakára hozta a mezőnyt a Safety car.Persze értelmetlen azt mondani, ha ez v. az nem így alakult volna.Csak most kiváncsi leszek, h az ellendrukkerek vajon mit mondanak majd.Persze a kárörvendésen kívül.

    Nem csípem Vettel-t sem az RBR-t, de tulajdonképpen nem érdekel hogy hibázott. Engem csak az zavar, hogy a Ferrari-nak ennyire nem jött össze ez a verseny, egyrészt Alonsonak elb.szták a stratégiát amin nagyon sokat bukott, majd jött a Button incidens. Massa meghát hmm… Az autón javulást látni, de hogy a stratégiát mindig elk.rják az valami hihetetlen, Ross Brawn kellene újból a Ferrarinak. Meg talán jövőre Briatore papa átvehetné Domanicali helyét.

    Akkor engem most lehet utálni, ugyanis én Vettelnek drukkolok.Nem azért mert ő van az élen, hanem mert olyan, mint a fiatal Schumi volt.Agilis, és rettentően gyors pilóta, aki mentálisan is a mezőny fölé tud kerekedni.Szerintem ez is közrejátszik abban, h ő vezeti az összetett ponttáblázatot.

    , Hozzászólás ID: #95409
    vso88
    Felhasználó
    ShiVSO
    • Hozzászólás: 74
    Duayne írta korábban:
    Van egy százas bolt az egyik átkelőnél, de ugyan annyiba kerül már, mint itthon. Nem éri meg.

    Az 50gr-ok?

    , Hozzászólás ID: #95410
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104
    zoli78 írta korábban:
    WaZza írta korábban:

    Nem csípem Vettel-t sem az RBR-t, de tulajdonképpen nem érdekel hogy hibázott. Engem csak az zavar, hogy a Ferrari-nak ennyire nem jött össze ez a verseny, egyrészt Alonsonak elb.szták a stratégiát amin nagyon sokat bukott, majd jött a Button incidens. Massa meghát hmm… Az autón javulást látni, de hogy a stratégiát mindig elk.rják az valami hihetetlen, Ross Brawn kellene újból a Ferrarinak. Meg talán jövőre Briatore papa átvehetné Domanicali helyét.

    Akkor engem most lehet utálni, ugyanis én Vettelnek drukkolok.Nem azért mert ő van az élen, hanem mert olyan, mint a fiatal Schumi volt.Agilis, és rettentően gyors pilóta, aki mentálisan is a mezőny fölé tud kerekedni.Szerintem ez is közrejátszik abban, h ő vezeti az összetett ponttáblázatot.

    Jó abban igazad van, hogy tehetséges pilóta, ámbár az sem mindegy hogy milyen gép van alatta. Most tudom azzal fogsz jönni hogy, akkor Webber mért nem tud hasonló eredményeket elérni/felmutatni. :perv: Azért mert Webber ennyire sz4r. Ezen nincs mit szépíteni, a 2 pilóta nincs egy szinten. És még persze az is közre játszik, hogy Vettelre lett készítve az idei RBR mivel ő a VB, nyilván ő hozzá igazítanak mindent. Ezzel nem leszólni akartam, csak elmondtam a véleményemet. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95411
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ez amúgy sport témába is mehetne nyugodtan 🙂

    Mindenesetre azt soha nem értettem, hogy miért azt a pilótát és csapatot szólják le általában az emberek, akik kiemelkedően jól teljesítenek? Miért nem inkább az összes többit, hogy miért annyival sz*rabbak? 😀 Ez F1-re amúgy kifejezetten igaz. Pl. a Schumis időszakban tény, hogy egyhangúak voltak a versenyek, a különböző évről-évre történő szabálymódosításokkal próbáltak is a Ferrari előnyén csökkenteni, de ez akkor sem hiszem, hogy az adott csapatnak és versenyzőnek a hibája lenne 🙂

    , Hozzászólás ID: #95412
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    krampi írta korábban:
    Ez amúgy sport témába is mehetne nyugodtan 🙂

    Mindenesetre azt soha nem értettem, hogy miért azt a pilótát és csapatot szólják le általában az emberek, akik kiemelkedően jól teljesítenek? Miért nem inkább az összes többit, hogy miért annyival sz*rabbak? 😀 Ez F1-re amúgy kifejezetten igaz. Pl. a Schumis időszakban tény, hogy egyhangúak voltak a versenyek, a különböző évről-évre történő szabálymódosításokkal próbáltak is a Ferrari előnyén csökkenteni, de ez akkor sem hiszem, hogy az adott csapatnak és versenyzőnek a hibája lenne 🙂

    Szinte szóról szóra ezt szerettem volna írni, csak tanult fórumtársam megelőzött!

    Annyit még, ha emlékeztek, hogy a halála előtt már Sennát is kezdték fikázni!

    , Hozzászólás ID: #95413
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Tudtommal nem szóltam le senkit, Webberen kívül. :gene: A Sumi korszakhoz meg visszatérve, szerintem az baromira unalmas, monoton VERSENY időszak volt. Mint akkoriban, most is csak akkor tud egy csapat komolyabb eredményt elérni, ha kijátsszák a kiskapukat. 😉

    , Hozzászólás ID: #95414
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    WaZza írta korábban:
    Tudtommal nem szóltam le senkit, Webberen kívül. :gene: A Sumi korszakhoz meg visszatérve, szerintem az baromira unalmas, monoton VERSENY időszak volt. Mint akkoriban, most is csak akkor tud egy csapat komolyabb eredményt elérni, ha kijátsszák a kiskapukat. 😉

    Ez teljesen igaz :grr:

    , Hozzászólás ID: #95415
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    WaZza írta korábban:
    Tudtommal nem szóltam le senkit, Webberen kívül. :gene: A Sumi korszakhoz meg visszatérve, szerintem az baromira unalmas, monoton VERSENY időszak volt. Mint akkoriban, most is csak akkor tud egy csapat komolyabb eredményt elérni, ha kijátsszák a kiskapukat. 😉

    A technikai sportok jórészt erről szólnak. Akinek van pénze, és okos/ rafinált/, és ismeri a szabályokat, előnyhöz jut/hat/.

    , Hozzászólás ID: #95416
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    WaZza, félreértés ne essék én sem bántásból írtam, amit írtam, illetve nem is feltétlen neked címeztem, csak általánosságban ez a hozzáállás jellemző az emberek részéről. A másik oldala viszont a dolgoknak, amit te is írsz, hogy a Schumis időkben unalmasak voltak emiatt a versenyek: tény, tényleg unalmasak voltak. Sajnos ha egy ilyen jellegű sportban valamelyik csapat nagy mértékű előnyre tud szert tenni valamilyen technikai fejlesztésnek köszönhetően, vagy pedig megjelenik a mezőnyben a többieknél egy sokkal magasabb szinten képzett versenyző, akkor elkerülhetetlen a helyzet. Ilyenkor kell a pilóták helyett az időjárásnak szurkolni, hogy szüljön olyan helyzeteket, mint pl. a tegnapi futam … 😀

    , Hozzászólás ID: #95417
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy a Shumis időkben a Ferrari olyan anyagi lehetőségekkel rendelkezett, hogy a komplett F1 költségvetésének kb 1/3-át birtokolta. Ehez jött még Schumi, aki nagyon nagy versenyző. Ezt tegnap is megmutatta egy kicsit, annyira, amennyire bírta az autója.

    , Hozzászólás ID: #95418
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Az biztos, hogyha Schumi alatt egy olyan autó lenne, mint a Red Bull, vagy megint visszaülhetne a Ferrariba, akkor ő is küzdhetne a VB címért még ennyi idősen is.

    Holnap szóbeli érettségizek, és kezd füstölni az agyam elég durván, és még akad egy pár “ismeretlen” tétel. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #95419
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    akoska60 írta korábban:
    Azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy a Shumis időkben a Ferrari olyan anyagi lehetőségekkel rendelkezett, hogy a komplett F1 költségvetésének kb 1/3-át birtokolta. Ehez jött még Schumi, aki nagyon nagy versenyző. Ezt tegnap is megmutatta egy kicsit, annyira, amennyire bírta az autója.

    Hát igen a mostani autója..:S inkább ne is beszéljünk róla

    , Hozzászólás ID: #95420
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160
    VSO88 írta korábban:
    Duayne írta korábban:
    Van egy százas bolt az egyik átkelőnél, de ugyan annyiba kerül már, mint itthon. Nem éri meg.

    Az 50gr-ok?

    Igen, csak az van kint is.

    , Hozzászólás ID: #95421
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    250eset lehet egyáltalán még kapni?? hallottam oylat h nem lehet mert betiltották o.O

    , Hozzászólás ID: #95422
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    shishaman96 írta korábban:
    250eset lehet egyáltalán még kapni?? hallottam oylat h nem lehet mert betiltották o.O

    A jelenelgi hazai szabályozások alapján már nem lehet sajnos. A még meglevő készleteket ki lehet árulni, de újabb adagok behozatalára már nincsen lehetőség.

    , Hozzászólás ID: #95423
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    :/ és valahol pl.: szovákiában lehet kapni ??

    És mi lesz helyette 200g-os??

    , Hozzászólás ID: #95424
    vso88
    Felhasználó
    ShiVSO
    • Hozzászólás: 74
    Duayne írta korábban:
    VSO88 írta korábban:

    Az 50gr-ok?

    Igen, csak az van kint is.

    Hmm, az kár :triste1:

    Pedig az ottani árakhoz mérten, nem tudom miért emelték volna meg.

    Te mikor voltál kint, hoztál be, és milyet?

    250gr-t csak az eu-ba nem lehet, szerintem odakint biztosan van. Bár azt nem tudom, hogy halmozva ( 1 fő 50gr-t hozhat be, tehát akkor ha öten mentek, az 250 gr) egy dobozba be lehet-e hozni.

    , Hozzászólás ID: #95425
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    VSO88 írta korábban:
    Duayne írta korábban:

    Igen, csak az van kint is.

    Hmm, az kár :triste1:

    Pedig az ottani árakhoz mérten, nem tudom miért emelték volna meg.

    Te mikor voltál kint, hoztál be, és milyet?

    250gr-t csak az eu-ba nem lehet, szerintem odakint biztosan van. Bár azt nem tudom, hogy halmozva ( 1 fő 50gr-t hozhat be, tehát akkor ha öten mentek, az 250 gr) egy dobozba be lehet-e hozni.

    Személyesen 250g-ot lehet behozni fejenként.

    Quote:
    :/ és valahol pl.: szovákiában lehet kapni ??

    És mi lesz helyette 200g-os??

    Igen, a törvények alapján maximum 200g-os kiszerelésben lehet dohányokat árulni. A későbbiekben majd ilyen kiszerelések lesznek.

    , Hozzászólás ID: #95426
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    oks köszi 😀

    , Hozzászólás ID: #95427
    humana1
    Felhasználó
    humana1
    • Hozzászólás: 5

    nos nincs üveg?

    , Hozzászólás ID: #95428
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    humana1 írta korábban:
    nos nincs üveg?

    Hát a lehetséges válaszokat megkaptad, sajnos nem hiszem, hogy sok opciód lenne :/

    Esetleg itt a fórumban még megpróbálhatod feltenni a kérdésed az adás-vétellel foglalkozó témába, hátha ott valaki felfigyel rá és van pont olyan üvege eladó, amire neked szükséged van. A másik opció, hogy a közösségeket összegyűjtő témában a megfelelő megye topikjában megkérdezed, hogy tud e valaki a környéken vízipipás dolgokat forgalmazó boltot, hátha ott szerencsével jársz.

    Ezeken felül sajnos nagyon más lehetőség nem marad, mint a rendelés. Vagy pedig valami házi megoldás alkalmazása.

    , Hozzászólás ID: #95429
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    humana1 írta korábban:
    nos nincs üveg?

    kérdezz rá szk-ban hivd fel öket reggel 8fele holnap és ők megmondják 😀

    am emg ha nagyon kell megnézem neked.

    , Hozzászólás ID: #95430
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    shishaman96 írta korábban:
    humana1 írta korábban:
    nos nincs üveg?

    kérdezz rá szk-ban hivd fel öket reggel 8fele holnap és ők megmondják 😀

    am emg ha nagyon kell megnézem neked.

    Inkább 10 után hívd, akkor nyitnak.

    Ezen kívül a https://www.vizipipaapro.com/ is nézelődhetsz, hátha…

    , Hozzászólás ID: #95431
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    akoska60 írta korábban:
    shishaman96 írta korábban:

    kérdezz rá szk-ban hivd fel öket reggel 8fele holnap és ők megmondják 😀

    am emg ha nagyon kell megnézem neked.

    Inkább 10 után hívd, akkor nyitnak.

    Ezen kívül a https://www.vizipipaapro.com/ is nézelődhetsz, hátha…

    bocs azt hittem 8-16óráig van nyitva 😀

    , Hozzászólás ID: #95432
    vso88
    Felhasználó
    ShiVSO
    • Hozzászólás: 74
    krampi írta korábban:
    VSO88 írta korábban:

    Hmm, az kár :triste1:

    Pedig az ottani árakhoz mérten, nem tudom miért emelték volna meg.

    Te mikor voltál kint, hoztál be, és milyet?

    250gr-t csak az eu-ba nem lehet, szerintem odakint biztosan van. Bár azt nem tudom, hogy halmozva ( 1 fő 50gr-t hozhat be, tehát akkor ha öten mentek, az 250 gr) egy dobozba be lehet-e hozni.

    Személyesen 250g-ot lehet behozni fejenként.

    Quote:
    :/ és valahol pl.: szovákiában lehet kapni ??

    És mi lesz helyette 200g-os??

    Igen, a törvények alapján maximum 200g-os kiszerelésben lehet dohányokat árulni. A későbbiekben majd ilyen kiszerelések lesznek.

    Sajnos itt az ukrán magyaron nem így mennek :triste1:

    Cigiből is max 2 doboz, sima dohányból pedig max 50 gr.

    , Hozzászólás ID: #95433
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139

    Mért érzek minden dohány hányás ízűnek?

    , Hozzászólás ID: #95434
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Valószínűség szerinti csökkenő sorrendben: Nem mostad ki a pipádat, lejártak a dohányaid, a szened át van itatva benzinnel, vagy egy tumor nyomja az agyadat.

    , Hozzászólás ID: #95435
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Vagy részegen belehánytál a dohányaidba! :diable: :happy1:

30 bejegyzés megtekintése - 13,291-13,320 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.