A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95466
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    krampi írta korábban:
    hookah231 írta korábban:
    1 tálca citromos soproni

    1 tálca narancsos soproni

    1 tálca soproni

    Fel kell készülni a nyárra!

    – fúj

    – fúj

    – elmegy

    (amúgy én nem olvastam, hogy kifogynának a magyarországi sörkészletek és be kéne raktározni már előre a nyárra 😀 )

    Egyet értek … Volt szerencsém minkét ‘ízesített’ sört megkóstolni … Hát mit is mondjak. Nagyon rosszak voltak! :S Olyan mintha szénsavas vizet ittam volna egy kis sörös utóízzel. A citromos még úgy, ahogy, de a narancsos! Pfff :nono: :erk:

    Ha ízesített sörről van szó: citromos gösser! 😛

    , Hozzászólás ID: #95467
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214

    Ha már sörről van szó. A Metroban 190 Forint a Zipfer, ajánlom mindenkinek. Főleg, hogy az eredeti ára majdnem 300 Forint. Importált sörről van szó, nem licencelt.

    Jim

    , Hozzászólás ID: #95468
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    JimClark írta korábban:
    Ha már sörről van szó. A Metroban 190 Forint a Zipfer, ajánlom mindenkinek. Főleg, hogy az eredeti ára majdnem 300 Forint. Importált sörről van szó, nem licencelt.

    Jim

    Azt hiszem, láttam már olyan sört! Kár, hogy erre nincs metró! 🙁

    , Hozzászólás ID: #95469
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    beriking írta korábban:
    JimClark írta korábban:
    Ha már sörről van szó. A Metroban 190 Forint a Zipfer, ajánlom mindenkinek. Főleg, hogy az eredeti ára majdnem 300 Forint. Importált sörről van szó, nem licencelt.

    Jim

    Azt hiszem, láttam már olyan sört! Kár, hogy erre nincs metró! 🙁

    Látom bajai vagy, bajai Tesco-ban 279 Forint. Szerintem érdemes még így is venni 1-2 darabot. Mondjuk veszélyes, bár már ittam elég sok import sört, de ennél rájöttem, hogy nem nagyon szeretnék többé licencelt sört inni. :]

    Jim

    , Hozzászólás ID: #95470
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Én is ma láttam sopronit. Almás, grépfrútos, narancsos, citromos. Ilyeneket nálunk csak a nők isznak!

    , Hozzászólás ID: #95471
    jimclark
    Felhasználó
    JimClark
    • Hozzászólás: 214
    Nick írta korábban:
    Én is ma láttam sopronit. Almás, grépfrútos, narancsos, citromos. Ilyeneket nálunk csak a nők isznak!

    Na végre valaki. A sör az legyen sör. :super:

    Jim

    , Hozzászólás ID: #95472
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139

    Shishaman96,Akoska60,Nick:Ma átmentem délután a haverokhoz a cherry-s al masah-val és ők is mondták hogy borzalmasan szenes íze van, környezet:Egyiptomi vörös pipa (ilyen gömbtartályos :triste1: )sima kerámia, 2 réteg alu, meg alugyűrű,40mm-s three kings szén,kobra fejes nammor, nem égett oda füstöt adott rendesen de az íze förtelmes,ment is a tűzbe 😀 majd veszek egy másikat ami remélhetőleg nakhla lesz vagy minden csak nem masah :0

    , Hozzászólás ID: #95473
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Na örülök, hogy megoldódott a gond, és nincs semmi bajod, csak a dohánynak volt.

    A nakhla jó választás…

    , Hozzászólás ID: #95474
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    akoska60 írta korábban:
    Na örülök, hogy megoldódott a gond, és nincs semmi bajod

    Köszi 🙂

    , Hozzászólás ID: #95475
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    JimClark írta korábban:
    Nick írta korábban:
    Én is ma láttam sopronit. Almás, grépfrútos, narancsos, citromos. Ilyeneket nálunk csak a nők isznak!

    Na végre valaki. A sör az legyen sör. :super:

    Jim

    No igen…Én mondjuk ha már Teszkó, akkor inkább a cseh vonalon mozgok. A Staropramen nem rossz, de csak gyenge bemelegítés a jóféle Budhoz képest, főként, mikor utóbbi akciós…

    , Hozzászólás ID: #95476
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    A Stratopramen, Srttr…Sartt.. na, szóval az a sör finom 😀 De én a Kőbányaira esküszöm!

    , Hozzászólás ID: #95477
    dieddevil
    Felhasználó
    Dieddevil
    • Hozzászólás: 109

    Ízesített sör= buzivíz … Heineken,Dreher és társai , na azt hívják sörnek 😀 !

    , Hozzászólás ID: #95478
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    Nick írta korábban:
    A Stratopramen, Srttr…Sartt.. na, szóval az a sör finom 😀 De én a Kőbányaira esküszöm!

    Az se rossz, főleg az utóbbi időben. Nyilván, amikor csak a sarki kisboltba szaladok le, akkor én is ilyeneket iszok. 🙂 Meg persze az önromboló egyetemista életmód megköveteli a relatíve olcsó alkoholforrások felkutatását. 😀

    , Hozzászólás ID: #95479
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    Kormi írta korábban:
    Nick írta korábban:
    A Stratopramen, Srttr…Sartt.. na, szóval az a sör finom 😀 De én a Kőbányaira esküszöm!

    Az se rossz, főleg az utóbbi időben. Nyilván, amikor csak a sarki kisboltba szaladok le, akkor én is ilyeneket iszok. 🙂 Meg persze az önromboló egyetemista életmód megköveteli a relatíve olcsó alkoholforrások felkutatását. 😀

    dögbor? xD

    , Hozzászólás ID: #95480
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem a Coronita ami megfogott :super: Még amiket nagyon szeretek az a Budweiser,Krusovice,Pelforth,Adelscott,Taybeh :alcool1: Csak sajnos utóbbiak vagy nagyon drágák vagy sehol nem lehet itthon beszerezni őket 🙁

    , Hozzászólás ID: #95481
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    Saiid írta korábban:
    Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem a Coronita ami megfogott :super: Még amiket nagyon szeretek az a Budweiser,Krusovice,Pelforth,Adelscott,Taybeh :alcool1: Csak sajnos utóbbiak vagy nagyon drágák vagy sehol nem lehet itthon beszerezni őket 🙁

    A Coronita tényleg egyik legjobb, amit ittam, de nagyon drága!

    , Hozzászólás ID: #95482
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103

    Hát nem tudom … Annyira ócsároljátok itt az ízesített söröket … Én személy szerint kifejezetten szeretek kortyolgatni egy jó hideg citromos gössert a nyári dög melegben egy citromos/mentás tömés mellett, vagy anélkül.

    De persze “kinek a pap, kinek a papné”.

    , Hozzászólás ID: #95483
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Tavaly a pipatalálkozó után Staropramen sört ittunk és nagyon finom volt :super: .24 óra alatt sikerült innom korsóst,üvegest és dobozost. Az élvezeti sorrend is ebben a sorban van….

    Kedvencem még a Pilsner Urquel ,Budweiser , motoros találkozókon meg a Soproni ami bejön.

    A Csehek sokkal jobb sört csinálnak mint a Németek…én az igazi keserű Pilsner típusú söröket kedvelem.(meg a száraz Chilei vörösborokat…. :winner: )

    , Hozzászólás ID: #95484
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Beriking egyet értek veled.Nem tudjátok milyen az amikor nyáron 40 fokban egy egész napos munka után leülsz a fa alá finom hűvös árnyékba és szisszentetek egy Citromos Gössert a sok közül és élvezed minden cseppjét míg ki nem fogy.Én speciel nagyon de nagyon nem szeretem a sört csakis az ízesítettet.Vannak az ilyen nagyon ritka számomra ismeretlen citromos sörök de azok akkora xarok, hogy a citromot észre sem lehet venni bennük.A Radlerről már letettem mert elhitványult a maga édesítőszerével, a Borsodi és a Soproni citromos söre annyira savanya, hogy még éppen el-elmegy.Majd a grépfrútosat akarom még megkóstolni és az almásat.Jah és Nekem a lánya:D!

    , Hozzászólás ID: #95485
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Gondolom kacskaringós szívószállal, és kis cuki rózsaszín napernyővel, mi? 😀

    , Hozzászólás ID: #95486
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    gyapika írta korábban:
    Beriking egyet értek veled.Nem tudjátok milyen az amikor nyáron 40 fokban egy egész napos munka után leülsz a fa alá finom hűvös árnyékba és szisszentetek egy Citromos Gössert a sok közül és élvezed minden cseppjét míg ki nem fogy.Én speciel nagyon de nagyon nem szeretem a sört csakis az ízesítettet.Vannak az ilyen nagyon ritka számomra ismeretlen citromos sörök de azok akkora xarok, hogy a citromot észre sem lehet venni bennük.A Radlerről már letettem mert elhitványult a maga édesítőszerével, a Borsodi és a Soproni citromos söre annyira savanya, hogy még éppen el-elmegy.Majd a grépfrútosat akarom még megkóstolni és az almásat.Jah és Nekem a lánya:D!

    Grépfrútosat nem ajánlom, kóstoltam, de kegyetlen sz*r! :berk1: :erk:

    , Hozzászólás ID: #95487
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    moldy007 írta korábban:
    Tavaly a pipatalálkozó után Staropramen sört ittunk és nagyon finom volt :super: .24 óra alatt sikerült innom korsóst,üvegest és dobozost. Az élvezeti sorrend is ebben a sorban van….

    Kedvencem még a Pilsner Urquel ,Budweiser , motoros találkozókon meg a Soproni ami bejön.

    A Csehek sokkal jobb sört csinálnak mint a Németek…én az igazi keserű Pilsner típusú söröket kedvelem.(meg a száraz Chilei vörösborokat…. :winner: )

    Moldy, nem tudom mennyire vagy a chilei borokhoz szokva, de a papám csinált saját termesztésű kékfrankos bort, 1100litert. A bor 2009-es évjáratú, és eszméletlen jóra sikeredett. A remekmű 12,5 fokos (!!), szóval elég testes bor. Ha tehetném, vinnék kóstolót találkozóra, csak nem szívesen rohangálok Budapest belvárosában egy másfél literes palackkal. :gene:

    Üdv! : )

    , Hozzászólás ID: #95488
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    Nick írta korábban:
    Gondolom kacskaringós szívószállal, és kis cuki rózsaszín napernyővel, mi? 😀

    Jujj, de gonosz! 😀 😀 :diable:

    , Hozzászólás ID: #95489
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Nick!Jó elismerem úgy ahogy te iszod (az elmondásod alapján)tényleg “buzivíz”:D

    Bocs nem bírtam kihagyni :D:D

    , Hozzászólás ID: #95490
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    A sör legyen sör….. hideg,finom ,keserű … :alcool1: az izésítéseket meg hagyjuk az üdítőknek….

    ha így megy tovább megjelenik a málnaízű kenyér….a citromosra már gondolni sem tudok…..

    Kékfrankos az jó lehet…….csak nekem 1.5 liter az napi adag……

    , Hozzászólás ID: #95491
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    moldy007 írta korábban:
    Kékfrankos az jó lehet…….csak nekem 1.5 liter az napi adag……

    Mondtam, hogy csak kóstoló! 😀 :faché4:

    , Hozzászólás ID: #95492
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    A cseh sörök tényleg nagyon jók, de a szlovákok is tudnak jó sört csinálni pl. barna fácán.Bár én a belga sörökre esküszöm.Nagyon szeretem a búzasört is.Az Edelweis bármikor jöhet.

    , Hozzászólás ID: #95493
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787
    gyapika írta korábban:
    Nick!Jó elismerem úgy ahogy te iszod (az elmondásod alapján)tényleg “buzivíz”:D

    Bocs nem bírtam kihagyni :D:D

    Ha már iszol, csináld rendesen 😀

    Svájci sört ittam pár hete, bár nem vagyok sörszakértő, ha jól emlékszem élesztős jelzővel illették, az elég jó volt. Borokból az almabort szeretem, de felénk senki sem foglalkozik vele, szinte lehetetlen beszerezni. Egerből kaptam félédes merlot, termelői bort. Sosem ittam még olyan finomat. Így az egyetem végére rájöttem, hogy nem érdemes olcsó lőréket inni 😀 Persze a kezdetek kezdetén a koccintós volt az isten.

    Ja, és ma sikeresen leállamvizsgáztam. Szóbeli vállveregetést nekem :hehe:

    , Hozzászólás ID: #95494
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    Nick írta korábban:
    Ja, és ma sikeresen leállamvizsgáztam. Szóbeli vállveregetést nekem :hehe:

    Ha szóbelit nem is, de írásbeli: GRATULÁLOK! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95495
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Gratula Nick! Én ma pedig sikeresen leérettségiztem. 😀

30 bejegyzés megtekintése - 13,351-13,380 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.