A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95496
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    , Hozzászólás ID: #95497
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    Saiid írta korábban:

    Óóóóó. Ennek örülök! 🙂 Tetszett neki dohány! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95498
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1961

    Ez kiüti a Terminátort is……engem az egyszerűbb változat ütött ki: 5 sör és 5X1 deci rum benne….

    , Hozzászólás ID: #95499
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    beriking írta korábban:
    Saiid írta korábban:

    Óóóóó. Ennek örülök! 🙂 Tetszett neki dohány! 🙂

    vízípípá pánt éú,él néfész tábák

    , Hozzászólás ID: #95500
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Hát nem hiszem el, hogy nem birom elküldeni a hsz-t ! :@

    Végre! Egyébként azt akartam írni, hogy valaki nagy vonalakban nem fordítaná le?

    , Hozzászólás ID: #95501
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    hookah231 írta korábban:
    Hát nem hiszem el, hogy nem birom elküldeni a hsz-t ! :@

    Végre! Egyébként azt akartam írni, hogy valaki nagy vonalakban nem fordítaná le?

    Most tartok egy kicsi szünetet, főzök egy lecsót, ha visszajöttem, lefordítom!

    Amúgy írtam egy kommentet a vidihez, aki németes, nézze meg! : )

    , Hozzászólás ID: #95502
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250
    Nick írta korábban:
    Ja, és ma sikeresen leállamvizsgáztam. Szóbeli vállveregetést nekem :hehe:

    Gratulálok!Akkor szisszentsünk egyet Citromos Gösserrel Nick államvizsgájára :alcool1: Najó.Viccet félretéve, miből áll ez az államvizsga?Kíváncsi vagyok rá mi is ez?Eszik-e vagy isszák?Miért kell?Kinek kell leraknia?

    , Hozzászólás ID: #95503
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Csatlakozott: 2010. június 13., vasárnap 22:43

    Utolsó látogatás: kevesebb mint egy perce

    Hozzászólások száma: 223

    Most néztem, hogy tegnap volt egy éve, hogy beregeltem!!

    , Hozzászólás ID: #95504
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787
    gyapika írta korábban:
    Csatlakozott: 2010. június 13., vasárnap 22:43

    Utolsó látogatás: kevesebb mint egy perce

    Hozzászólások száma: 223

    Most néztem, hogy tegnap volt egy éve, hogy beregeltem!!

    Akkor szisszentünk neked is!

    Köszcsí mindenkinek a gratulációt, megérdemlem 😀 Citromos gösserhez én túl sznob vagyok, akkor már inkább ízesített román Redd’s sör, mondjuk a Guavás ízesítésű 😀

    Az államvizsga a felsőoktatási intézmények, egyetemek, főiskolák záróvizsgája, ahol szóban tételekből felelsz, valamint “megvéded” az elkészült szakdolgozatodat. Ez annyit takar mifelénk, hogy a vizsga bizottság átolvassa a dolgozatodat, a bírálatot, aztán kérdéseket tesznek fel, és azokra kell válaszolni.

    , Hozzászólás ID: #95505
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Még egyszer Grat!Amúgy nincs valaki olyan köztünk akinek kb 2-4 szakmája van?Kinek milyen van?Most én vadásznak tanulok, s majd a közeljövőben még kellene 2-3 szak, hogy több “lábon” állhasson az ember.Ki, hogy van ezzel?

    , Hozzászólás ID: #95506
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787
    gyapika írta korábban:
    Még egyszer Grat!Amúgy nincs valaki olyan köztünk akinek kb 2-4 szakmája van?Kinek milyen van?Most én vadásznak tanulok, s majd a közeljövőben még kellene 2-3 szak, hogy több “lábon” állhasson az ember.Ki, hogy van ezzel?

    Ez is egy opció, a minél több lábon állás. Érdemes felkeresni a regionális munkaügyi központot, vagy annak kirendeltségét, mert szakmai segítséget tudnak nyújtani. Az egyik lehetőség, amit érdemes megfontolni a Lépj egyet előre program, ami a hiányszakmák képzéséhez támogatást ad, valamint a szakma elvégzése egy havi bérnek megfelelő pénzjutalom. Például a CnC esztergályos szakma ilyen.

    , Hozzászólás ID: #95507
    kismiki
    Felhasználó
    kismiki
    • Hozzászólás: 304
    JimClark írta korábban:
    Mondjuk veszélyes, bár már ittam elég sok import sört, de ennél rájöttem, hogy nem nagyon szeretnék többé licencelt sört inni. :]

    Hozzáértő barátom szerint a hazai gyárakban ugyanazt a (hugy) sört palackozzák, csak a címke változó. Ritkán iszom sört, ha mégis, akor Bitburger Premium Pils a nyerő.

    , Hozzászólás ID: #95508
    kismiki
    Felhasználó
    kismiki
    • Hozzászólás: 304
    moldy007 írta korábban:
    Kékfrankos az jó lehet…….csak nekem 1.5 liter az napi adag……

    Egészségedre! Van huzatod! 😀

    Nálam is a vb a kirájjj. Kánikulában a rizling alapú hosszúlépés ideig-óráig letaszítja a trónról, de a jó öreg vb mindig visszatér. 😛

    , Hozzászólás ID: #95509
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Akinek van szír vizipipája legyenszíves segíteni milyet hol vegyek ??

    u.i.: megéri megvenni ?? vagy vegyek inkább egyiptomit?

    , Hozzászólás ID: #95510
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170
    shishaman96 írta korábban:
    Akinek van szír vizipipája legyenszíves segíteni milyet hol vegyek ??

    u.i.: megéri megvenni ?? vagy vegyek inkább egyiptomit?

    A szír vízipipákra szír típusú kerámia való, tehát Vortex, Phunnel, Shisham nem megy rá. Ahhoz, hogy ezeket az egyiptomi típusú kerámiákat használd szír pipával, külön kell venned hozzá egy átalakítót.

    Szerintem érdemesebb egyiptomi típusút venni, de ha neked valamelyik szír tetszik jobban, akkor válaszd azt.

    Én az Aladin márkát ajánlom (ez egyiptomi típus), nekem is az van.

    A SZK-ben biztos találsz szír pipákat is, nézd meg a webshopot, bár ott nincs fent minden, ezért érdemes ellátogatni személyesen, ha teheted.

    , Hozzászólás ID: #95511
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    CsKrisi írta korábban:
    shishaman96 írta korábban:
    Akinek van szír vizipipája legyenszíves segíteni milyet hol vegyek ??

    u.i.: megéri megvenni ?? vagy vegyek inkább egyiptomit?

    A szír vízipipákra szír típusú kerámia való, tehát Vortex, Phunnel, Shisham nem megy rá. Ahhoz, hogy ezeket az egyiptomi típusú kerámiákat használd szír pipával, külön kell venned hozzá egy átalakítót.

    Szerintem érdemesebb egyiptomi típusút venni, de ha neked valamelyik szír tetszik jobban, akkor válaszd azt.

    Én az Aladin márkát ajánlom (ez egyiptomi típus), nekem is az van.

    A SZK-ben biztos találsz szír pipákat is, nézd meg a webshopot, bár ott nincs fent minden, ezért érdemes ellátogatni személyesen, ha teheted.

    Az a baj h én Nyergesújfalun élek..:/ BP-Nyerges távolság 56km XD szall nemtok felmenni..

    Am SZK-ban van Aladni basha??

    arra gondoltam veszek egy olyat mert az nem is kicsi és nem is nagy pipa pont jo 😀

    és szerintem nem is én fizetném XD

    u.i.: köszia gyors válaszzt.

    , Hozzászólás ID: #95512
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Azt viszont érdemes még megemlíteni, hogyha veszel egy átalakítót szír pipára, akkor az egyiptomi kerámiák is jók rá. Azt hogy megéri, buta kérdés így feltenni. Olyan pipát vegyél ami tetszik, egy olyan boltból, ami minőségi termékeket árul, pl. Szultán Kincsei 😀 Egyébként én is az Aladint ajánlom, ár/érték arányban szerintem a legjobb. Persze az árak egy nagy beruházás esetén ijesztőek lehetnek, de a drága darabokat úgyis hosszútávú befektetések 😀

    56 km? Busszal is max 1-1,5 óra, mi a gond? Egyébként webshopról is tudsz rendelni.

    , Hozzászólás ID: #95513
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    Nick írta korábban:
    Azt viszont érdemes még megemlíteni, hogyha veszel egy átalakítót szír pipára, akkor az egyiptomi kerámiák is jók rá. Azt hogy megéri, buta kérdés így feltenni. Olyan pipát vegyél ami tetszik, egy olyan boltból, ami minőségi termékeket árul, pl. Szultán Kincsei 😀 Egyébként én is az Aladint ajánlom, ár/érték arányban szerintem a legjobb. Persze az árak egy nagy beruházás esetén ijesztőek lehetnek, de a drága darabokat úgyis hosszútávú befektetések 😀

    56 km? Busszal is max 1-1,5 óra, mi a gond? Egyébként webshopról is tudsz rendelni.

    azzal nincs baj h felmek pestre..

    am meg webshopon incs fenn basha.:S

    , Hozzászólás ID: #95514
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    Nekem Bashám van, de már nem forgalmazzák.

    Nézd meg a President Vízipipa Webáruházat, ott vannak Aladin pipák elérhető árakon.

    Pl. Horus modell 43 cm 7e,

    Luna modell 49 cm 7,5e,

    (Törzsvásárlói kedvezménnyel még olcsóbb, ha 8e felett vásárolsz, akkor kapsz egy törzsvásárlói kártyát)

    Vagy SzK-ben a Royal modell 50cm, 7e.

    , Hozzászólás ID: #95515
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    CsKrisi írta korábban:
    Nekem Bashám van, de már nem forgalmazzák.

    Nézd meg a President Vízipipa Webáruházat, ott vannak Aladin pipák elérhető árakon.

    Pl. Horus modell 43 cm 7e,

    Luna modell 49 cm 7,5e,

    (Törzsvásárlói kedvezménnyel még olcsóbb, ha 8e felett vásárolsz, akkor kapsz egy törzsvásárlói kártyát)

    Vagy SzK-ben a Royal modell 50cm, 7e.

    kár h már nem forgalmazzák :/ reméltem h még van..

    , Hozzászólás ID: #95516
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    shishaman96 írta korábban:
    CsKrisi írta korábban:
    Nekem Bashám van, de már nem forgalmazzák.

    Nézd meg a President Vízipipa Webáruházat, ott vannak Aladin pipák elérhető árakon.

    Pl. Horus modell 43 cm 7e,

    Luna modell 49 cm 7,5e,

    (Törzsvásárlói kedvezménnyel még olcsóbb, ha 8e felett vásárolsz, akkor kapsz egy törzsvásárlói kártyát)

    Vagy SzK-ben a Royal modell 50cm, 7e.

    kár h már nem forgalmazzák :/ reméltem h még van..

    vizipipa.eu az SZK honlapja ugye?

    , Hozzászólás ID: #95517
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    Igen. A Szultán Kincsei webshopja ez:

    , Hozzászólás ID: #95518
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Oks. Majd nézelődök még 🙂

    , Hozzászólás ID: #95519
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    shishaman96 írta korábban:
    Oks. Majd nézelődök még 🙂

    Én már rendeltem egy-két dolgot ott és nagyon ajánlom. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95520
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Milyen szerencse, hogy az SZK-nak és a vizipipa.eu-nak is van saját témája, így ezt ott is ki lehet beszélni. A szabályzat azon vonatkozó részére már nem is utalnék, hogy webshopokról és boltokról véleményt nyilvánítani leginkább csak ezekben a témákban lehetne …

    , Hozzászólás ID: #95521
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Kinek hogy sikerült a szóbeli, hogy érzitek ? 🙂

    , Hozzászólás ID: #95522
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Egy éves születésnapomat ünneplem a fórumon! Ma egy éve volt, hogy regisztráltam. Ezalatt az egy év alatt nagyon nagyon sokat tanultam tőletek, ezt köszönöm nektek! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95523
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    James írta korábban:
    Egy éves születésnapomat ünneplem a fórumon! Ma egy éve volt, hogy regisztráltam. Ezalatt az egy év alatt nagyon nagyon sokat tanultam tőletek, ezt köszönöm nektek! 🙂

    Nem csodálom, hogy sokmindent megtudtál. Nekem is egyre nővekszik a tudásom hála nektek fórumozók. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95524
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    vpaladin írta korábban:
    James írta korábban:
    Egy éves születésnapomat ünneplem a fórumon! Ma egy éve volt, hogy regisztráltam. Ezalatt az egy év alatt nagyon nagyon sokat tanultam tőletek, ezt köszönöm nektek! 🙂

    Nem csodálom, hogy sokmindent megtudtál. Nekem is egyre nővekszik a tudásom hála nektek fórumozók. 🙂

    Azért a helyesírást még elleshetnéd pár embertől.

    , Hozzászólás ID: #95525
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453

    Na, én is beállatkodtam az államvizsgát, most már okleveles vegyész vagyok.

30 bejegyzés megtekintése - 13,381-13,410 / 15,700

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.