A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95676
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Szerintem ezt nem pont ide kellett vna írni!

    , Hozzászólás ID: #95677
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Tudom..:/

    És bocs érte.

    , Hozzászólás ID: #95678
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Szinte mindenre megkapod a választ a megfelelő topikban, csak keresni kell. A természetes szenek begyújtásának külön topik van szentelve, mindenki leírta a tapasztalatait mivel, milyen módon, mennyi idő alatt gyújtotta be őket. Emlékeim szerint a blogon még egy összefogó teszt is készült. A coco coal, coco nara, bamboocha szeneket nem kell “felezni”, a cocobricot igen. Ezek mind jó szenek, egyikkel sem jársz rosszul. A bricot felezni szoktuk, általában vésővel, csavarhúzóval. Otthon tűzhelyen, szabadban gázforrasztóval gyújtható be, műszaki áruházakban több palackal együtt nem túl drágán lehet venni. Szerintem beleolvasol pár szénnel kapcsolatos topikba, és máris több infót szerzel, mint amit most leírtam 🙂 Egyes szavak amiket leírtam linkként funkcionálnak, tessék rákattintani! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95679
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    akoska60 írta korábban:
    Az egyik aukciós oldalon akadtam rá, nevetséges áron:

    Ezen kívül ajándékba kaptam hozzá bontatlanul 50 gr Nakhla 2 alma, 50 gr Nakhla Zaghloul dohányt, és egy doboz Al Amir coal öngyulladós szenet!! :=

    Úgy gondolom, ez az egész 5000 magyar forintot bőven megért, mivel csak a pipa 115 $-t kóstál!!

    https://www.myasaray.com/

    Igaz a tartály nem ilyen, de minden egyéb egyezik!

    https://www.myasaray.com/

    Így már 13 tagot számlál a gyűjtemény! 😛

    Azt a rohadt! :O Gratulálok hozzá! Ezt vétek lett volna kihagyni. Csak a kíváncsiság kedvéért egy kérdésem lenne, hogy ez egy magyar aukciós oldalon volt, vagy külföldin? 🙂

    , Hozzászólás ID: #95680
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Magyar oldalon, v-vel kezdődik a neve..

    , Hozzászólás ID: #95681
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    akoska60 írta korábban:
    Magyar oldalon, v-vel kezdődik a neve..

    atera a vége??

    , Hozzászólás ID: #95682
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    akoska60 írta korábban:
    Magyar oldalon, v-vel kezdődik a neve..

    Az igen, akkor az az illető lehet nem volt vele maximálisan tisztában, hogy mennyit ér a felszerelés. Viszont az ilyenekre a legjobb lecsapni, jókor lenni jó helyen! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95683
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Igen, pontosan így történt.

    , Hozzászólás ID: #95684
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    Magyar oldalon, v-vel kezdődik a neve..

    Menjetek Gergővel együtt a ….ba. 😀

    Pont ilyen pipát akarok venni, ami többszemélyes lehet és hordozható. Fene vigyen el, most már irigykedek. 😀

    , Hozzászólás ID: #95685
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139

    Meghalok,ilyen ajánlatot ennyiért X|

    , Hozzászólás ID: #95686
    SteadyMan
    Felhasználó
    SteadyMan
    • Hozzászólás: 508
    hookah231 írta korábban:
    Ezzel egyébként nem téged szidtalak. Csak pl. IMDB-ből kiindulva, egy szempont nem kaphat 10 pontot, csak ha minden idők legjobbja, ez a tökéletes. Általában a netes gyakorlatban a 8/10 a nagyon jót jelenti, a 9/10, ami megragad benned sokáig, nincs benne hiba. Nekem igazából nem számít hogyan osztályozol, csal mindenhol így szokták, ezért akadt meg rajta a szemem, hogy 10/10-ekkel dobálóznak teszteknél.

    Ezzel nem téged szóltalak le, megjegyzem még egyszer, egyéni vélemény.

    Elnézést ha megbántottalak!

    Nem bántottál meg egyáltalán! Jeleztél egy dolgot, ami Neked furcsa, erre reflekáltam. Lehet, hogy nem egy teljesen korrekt értékelés a Te olvasatodban, de per pillanat nem tudok ennél jobbat, azt a módot követtem, ahogy mások is pontozzák itt a fórumon a dohányok egyes jellemzőit. Ez valóban csak annyit jelent, hogy a magunk skáláján hova helyezzük el azt a jellemzőt, milyen értékkel ruházzuk fel. Talán annál egy kicsit kifejezőbb, mintha egy , vagy nem jó jelzőt ragasztunk csak rá.

    Amúgy meg komolyan írtam, hogy szívesen látok valamilyen korrektebb értékelésmódot, amit használva egyértelműbb a tesztek értékelése! Uff! Beszéltem! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95687
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    A Hookahpro fórumitái is hasonlóan pontoznak, ők teszt szerűen leírják a körülményeket, írnak egy rövid leírást, és végül egy pontszámot adnak 1-10ig. Mivel nem lehet egzakt mérést csinálni, mindenki úgy ír tesztet, véleményt ahogy akar. Talán a pipaológusok tudják hogyan kell pipa’o’metert készíteni. Tud valaki valami elérhetőséget? :happy1:

    , Hozzászólás ID: #95688
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Nick írta korábban:
    ….. Talán a pipaológusok tudják hogyan kell pipa’o’metert készíteni. Tud valaki valami elérhetőséget? :happy1:

    A mániás, vízipipapancserológus befuccsolt, szóval “nincs emberünk erre”. 😀

    , Hozzászólás ID: #95689
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Ó tudom én, de gondolj csak bele,így csak még értékesebbek! Egy kihaló félben lévő tudomány művelői, kik segíthetnének megoldani komoly, viták hadát eldöntő, és a pipás jövőnk sorsának mérföldkövét meghatározó ügyekben. Ők is olyanok akár a régi idők nagy feltalálói, és elméi. Mi még nem értünk meg arra, hogy az őáltaluk elhintett info morzsákat megérthessük.

    , Hozzászólás ID: #95690
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    Nick írta korábban:
    Ó tudom én, de gondolj csak bele,így csak még értékesebbek! Egy kihaló félben lévő tudomány művelői, kik segíthetnének megoldani komoly, viták hadát eldöntő, és a pipás jövőnk sorsának mérföldkövét meghatározó ügyekben. Ők is olyanok akár a régi idők nagy feltalálói, és elméi. Mi még nem értünk meg arra, hogy az őáltaluk elhintett info morzsákat megérthessük.

    Végülis ha van bálnatenyészet ( :hehe: ) azaz balneológia, akkor amellett lehetne indítani pipológia szakot is, és lenne ember aki oktatna, csak előkellene őket keresni :hehe: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #95691
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Fel sem fogjuk mekkora ízfokozást érhetünk el azzal, hogy nem szétmorzsolva, gondosan tesszük bele a dohányt a kerámiába, hanem a széncsipesszel bele*****uk, aztán a fólia használatunk is már-már gyerekes, hisz éppen csak akkora elég, ami befedi a kerámiát, majd mint természetesen ezt is rosszul tudjuk, a kevesebb valójában több ,tehát nem szabad tűvel kilyukasztgatni, a toll, ceruza inkább hatásos. És egy ilyen remek bolt zárt be. Mit tettünk mi emberek? Miért nem hallgattunk tanaikra? 🙁

    Jól szórakozom, de befejeztem 🙂

    , Hozzászólás ID: #95692
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Megint kezd esni a helyesírási kedv. Figyelmeztetések és elutasítások várhatóak, ha ez nem javul.

    , Hozzászólás ID: #95693
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139

    Cigizik itt a fórumon rajtam kívül valaki?

    , Hozzászólás ID: #95694
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Én néha , de inkább vizipipa 😛

    , Hozzászólás ID: #95695
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    én nem cigizek de cigiztem és úgy döntöttem inkább vizipipa

    , Hozzászólás ID: #95696
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    Bones írta korábban:
    Cigizik itt a fórumon rajtam kívül valaki?

    Én igen. De csak zöld Marlborot szívok :hehe:

    , Hozzászólás ID: #95697
    feri17
    Felhasználó
    feri17
    • Hozzászólás: 134
    Saiid írta korábban:
    Bones írta korábban:
    Cigizik itt a fórumon rajtam kívül valaki?

    Én igen. De csak zöld Marlborot szívok :hehe:

    Én csak bulikba cigizek de ott se sokat max 2-3 szál arany marlborot

    , Hozzászólás ID: #95698
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Én csak akkor cigizek, amikor túl vagyok 5 töményen, 4-5 sörön és épp olyan a hangulatom és még bírok kérni valakitől. 😀

    , Hozzászólás ID: #95699
    kapasjelzo
    Felhasználó
    kapasjelzo
    • Hozzászólás: 16

    Valaki meg tudná mondani nekem, hogy ez milyen pipa? Nekem Mya-nak tűnik elsőre

    , Hozzászólás ID: #95700
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Tól a szóbelin! Semmiből nem buktam és infóból megtartottam az ötödt, többi meg úgysem számít 😛 (azok is 4es-5ösök)

    , Hozzászólás ID: #95701
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    kapasjelző: A MYA nem ilyen szívócső adaptereket gyárt és a test alső gömb része is eltérő ettől. Ez szerintem 95%, hogy nem Mya.

    , Hozzászólás ID: #95702
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Mekkora fogyatékosság már: … 36769.html

    Persze, egy noname vacakhoz feltöltök egy AF pipa dobozának a fotóját és már is, milyen jó lesz. 😀

    , Hozzászólás ID: #95703
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    sYska/!/ írta korábban:
    Mekkora fogyatékosság már: … 36769.html

    Persze, egy noname vacakhoz feltöltök egy AF pipa dobozának a fotóját és már is, milyen jó lesz. 😀

    de figyeled.. kiirta a gyerek, hogy egyiptomi.. és szír..-.- ez nagyon durva.

    , Hozzászólás ID: #95704
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Azt lehet úgy értette, hogy onnan vásárolta/kapta/szerezte.

    , Hozzászólás ID: #95705
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    kapasjelzo írta korábban:
    Valaki meg tudná mondani nekem, hogy ez milyen pipa? Nekem Mya-nak tűnik elsőre

    Ezt én is néztem az aukciós oldalon. Sajna nem Mya. Azért nem csúnya.

30 bejegyzés megtekintése - 13,561-13,590 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.