A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95766
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Pagerank frissítés volt végreeeee! A pipás oldalaink értéke tovább emelkedett. 🙂 A Blog PR4 lett, amivel egy szintre került a vásárlással és webáruházzal. 😛 Szóval egyre jelentősebb tényezőt alkotunk!

    , Hozzászólás ID: #95767
    danette95
    Felhasználó
    danette95
    • Hozzászólás: 26

    Mi a véleményetek a sultan centerben kapható 180 cm-es mosható csőről? Végül is arra jó hogy “homemade” csövet csináljak belőle nem?

    , Hozzászólás ID: #95768
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    danette95 írta korábban:
    Mi a véleményetek a sultan centerben kapható 180 cm-es mosható csőről? Végül is arra jó hogy “homemade” csövet csináljak belőle nem?

    Arra a 1500Ft-os ra gondolsz?

    , Hozzászólás ID: #95769
    danette95
    Felhasználó
    danette95
    • Hozzászólás: 26
    vpaladin írta korábban:
    danette95 írta korábban:
    Mi a véleményetek a sultan centerben kapható 180 cm-es mosható csőről? Végül is arra jó hogy “homemade” csövet csináljak belőle nem?

    Arra a 1500Ft-os ra gondolsz?

    erre:

    , Hozzászólás ID: #95770
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    Quote:
    Nem rég voltam sz-ban és láttam 2db Khalil Mamoon pipát (a sárga irígység elfogot annyira tetszettek).

    Ne haragudj, de nem bírtam ki, hogy végre ne mondjam el a véleményem …

    Azt a 7 napos bannt, barátom, nem véletlen kaptad. Úgy néz ki, nem tanultál belőle, és folytatod az értelmetlen hozzászólások gyártását.

    A Khalil Mamoon topik nem azért lett létre hozva, hogy Te leírd, mennyire fogott el az irigység és mennyire tetszettek a pipák. Ide építő jellegű, hasznos hozzászólásokat szoktak írni, ami másnak általában igencsak jól jön. És nem, nem csak ez az egy miatt háborodtam fel, ezt már több helyen is megcsináltad.

    Nem is értem, ezeket miért csinálod, talán, hogy dicsekedhess a haverjaidnak? – Felesleges!

    Hogy “népszerű légy? – Hidd el, ilyen hozzászólásokkal nehéz lesz.

    Kérlek ezt fejezd be, mert szerintem nem csak nekem szúrja a szemem …

    Köszönöm!

    Üdv: beriking

    , Hozzászólás ID: #95771
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    danette95 írta korábban:
    vpaladin írta korábban:

    Arra a 1500Ft-os ra gondolsz?

    erre:

    Nammor koppintás,jó ez alapjáratban is (szerintem),nem kell szét/átszabni

    , Hozzászólás ID: #95772
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    danette95 írta korábban:
    vpaladin írta korábban:

    Arra a 1500Ft-os ra gondolsz?

    erre:

    Szerintem azon nem kell változtatni maximum a ragasztásokat meg erősíteni egy idő után.

    , Hozzászólás ID: #95773
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    beriking írta korábban:
    Quote:
    Nem rég voltam sz-ban és láttam 2db Khalil Mamoon pipát (a sárga irígység elfogot annyira tetszettek).

    Ne haragudj, de nem bírtam ki, hogy végre ne mondjam el a véleményem …

    Azt a 7 napos bannt, barátom, nem véletlen kaptad. Úgy néz ki, nem tanultál belőle, és folytatod az értelmetlen hozzászólások gyártását.

    A Khalil Mamoon topik nem azért lett létre hozva, hogy Te leírd, mennyire fogott el az irigység és mennyire tetszettek a pipák. Ide építő jellegű, hasznos hozzászólásokat szoktak írni, ami másnak általában igencsak jól jön. És nem, nem csak ez az egy miatt háborodtam fel, ezt már több helyen is megcsináltad.

    Nem is értem, ezeket miért csinálod, talán, hogy dicsekedhess a haverjaidnak? – Felesleges!

    Hogy “népszerű légy? – Hidd el, ilyen hozzászólásokkal nehéz lesz.

    Kérlek ezt fejezd be, mert szerintem nem csak nekem szúrja a szemem …

    Köszönöm!

    Üdv: beriking

    Egyáltalán nem azért írom a hsz-eket, hogy kemény kedjek a haverjaim elött (azt se tudják, hogy mennyi hsz-em van). Most amit írtam hsz-t szerintem félre érteted nem azon volt a hangsúly hogy én mennyire ájultam el a pipától, mert annyira tetszettek hanem, hogy sz-ban van két Khalil Mamoon pipa.

    Tudom, hogy régebben miket csináltam és most próbálom “visszafogni magamat” lehet hogy a régebbi hsz-ekre hagyatkozol azt én nem tudom. Ha bármi problémád van ott a privát oda nyugottan írhatsz nekem és megpróbálom orvosolni a problémát.

    , Hozzászólás ID: #95774
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    vpaladin írta korábban:
    beriking írta korábban:

    Ne haragudj, de nem bírtam ki, hogy végre ne mondjam el a véleményem …

    Azt a 7 napos bannt, barátom, nem véletlen kaptad. Úgy néz ki, nem tanultál belőle, és folytatod az értelmetlen hozzászólások gyártását.

    A Khalil Mamoon topik nem azért lett létre hozva, hogy Te leírd, mennyire fogott el az irigység és mennyire tetszettek a pipák. Ide építő jellegű, hasznos hozzászólásokat szoktak írni, ami másnak általában igencsak jól jön. És nem, nem csak ez az egy miatt háborodtam fel, ezt már több helyen is megcsináltad.

    Nem is értem, ezeket miért csinálod, talán, hogy dicsekedhess a haverjaidnak? – Felesleges!

    Hogy “népszerű légy? – Hidd el, ilyen hozzászólásokkal nehéz lesz.

    Kérlek ezt fejezd be, mert szerintem nem csak nekem szúrja a szemem …

    Köszönöm!

    Üdv: beriking

    Egyáltalán nem azért írom a hsz-eket, hogy kemény kedjek a haverjaim elött (azt se tudják, hogy mennyi hsz-em van). Most amit írtam hsz-t szerintem félre érteted nem azon volt a hangsúly hogy én mennyire ájultam el a pipától, mert annyira tetszettek hanem, hogy sz-ban van két Khalil Mamoon pipa.

    Tudom, hogy régebben miket csináltam és most próbálom “visszafogni magamat” lehet hogy a régebbi hsz-ekre hagyatkozol azt én nem tudom. Ha bármi problémád van ott a privát oda nyugottan írhatsz nekem és megpróbálom orvosolni a problémát.

    Ne haragudj,de a berinek igaza van off-olsz mint a pokol,és ugyanazokat leírod csak más körítésben amiket már mások elmondtak

    , Hozzászólás ID: #95775
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    ‘Kemény kedjek’? 😀

    , Hozzászólás ID: #95776
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    hookah231 írta korábban:
    ‘Kemény kedjek’? 😀

    Na, a helyesírásról ne is beszéljünk … :hehe: :triste1:

    Quote:
    sz-ban van két Khalil Mamoon pipa.

    Akkor viszont rossz helyre írtad … 😉 😀 Sebaj, az előző hozzászólásom akkor is igaz, nem szívom vissza

    , Hozzászólás ID: #95777
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    vpaladin írta korábban:
    Tudom, hogy régebben miket csináltam és most próbálom “visszafogni magamat” lehet hogy a régebbi hsz-ekre hagyatkozol azt én nem tudom

    Sajnos nem.

    , Hozzászólás ID: #95778
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    A nagy probléma nem is a helyesírással van nálad vpaladin, hanem az értéktelen hozzászólásokkal. Tényleg nem bántásból mondom, amikor regisztráltam akkor én is igyekeztem feltornázni a hozzászólásaim számát, hogy “jogosan tudjak alkudni” de legalább úgy tettem, hogy dohánytesztet írtam sablon alapján. Nem hiszem, hogy a hsz-ek növelése végett írsz ennyit, de így.. nem értem miért csinálod ezt 🙂 Nem felháborító amit csinálsz, személy szerint csak mosolygok az ilyeneken. Nem egyedül csinálod ezt.. Fel lehet sorolni 5-10 embert aki hasonló cipőben jár. Díjazom, hogy próbálsz ellene tenni, de sajnos nem megy. Amíg ennyit vagy online, akkor téged kapnak elő és mivel gyakran vagy bejelentkezve, így gondolom a megjegyzésükre válaszolva akár vita is kialakulhat a semmiért. Helyesírás ügyileg nem szidnám össze a népet, ha nem tud valaki helyesen írni akkor legalább használjon Mozillát vagy Chrome-ot, mert az aláhúzza pirossal a helytelen szövegek nagy részét. Láttam én már őstagokat, akik olyanokat írtak, hogy az hihetetlen 😀 Mindegy, nincs ezzel olyan nagy baj. Írj kevesebbszer. Plusz ha látsz egy hozzászólást, amit meg tudsz erősíteni saját tapasztalataid alapján akkor inkább hagyd.. Felesleges kétszer leírni ugyanazt, mert az már off-nak minősül. A kevesebb néha több 😉

    , Hozzászólás ID: #95779
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    DajDaj írta korábban:
    A nagy probléma nem is a helyesírással van nálad vpaladin, hanem az értéktelen hozzászólásokkal. Tényleg nem bántásból mondom, amikor regisztráltam akkor én is igyekeztem feltornázni a hozzászólásaim számát, hogy “jogosan tudjak alkudni” de legalább úgy tettem, hogy dohánytesztet írtam sablon alapján. Nem hiszem, hogy a hsz-ek növelése végett írsz ennyit, de így.. nem értem miért csinálod ezt 🙂 Nem felháborító amit csinálsz, személy szerint csak mosolygok az ilyeneken. Nem egyedül csinálod ezt.. Fel lehet sorolni 5-10 embert aki hasonló cipőben jár. Díjazom, hogy próbálsz ellene tenni, de sajnos nem megy. Amíg ennyit vagy online, akkor téged kapnak elő és mivel gyakran vagy bejelentkezve, így gondolom a megjegyzésükre válaszolva akár vita is kialakulhat a semmiért. Helyesírás ügyileg nem szidnám össze a népet, ha nem tud valaki helyesen írni akkor legalább használjon Mozillát vagy Chrome-ot, mert az aláhúzza pirossal a helytelen szövegek nagy részét. Láttam én már őstagokat, akik olyanokat írtak, hogy az hihetetlen 😀 Mindegy, nincs ezzel olyan nagy baj. Írj kevesebbszer. Plusz ha látsz egy hozzászólást, amit meg tudsz erősíteni saját tapasztalataid alapján akkor inkább hagyd.. Felesleges kétszer leírni ugyanazt, mert az már off-nak minősül. A kevesebb néha több 😉

    Nem a fórum miat vagyok mindig bejelentkezve hanem nekem amikor bekapcsolom a gépet akkor egyből bejelentkezik (általában MSN-ezek a gépen). Személy szerint én opera böngészőt használok a többit nem szeretem (már próbáltam őket de… :triste1: ).

    Na jó mostmár hagyuk ezt, hogy velem foglalkoztok és ezzel nyomjátok tele az oldalt mostmár tényleg elegem van belőle. :rougefaché: Ha problémátok van velem ott a privát 😀 .

    , Hozzászólás ID: #95780
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Ha még most 4 előtt megrendelem .eu-n a cuccokat, akkor megkapom holnapra?

    , Hozzászólás ID: #95781
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    hookah231 írta korábban:
    Ha még most 4 előtt megrendelem .eu-n a cuccokat, akkor megkapom holnapra?

    Egy kicsit keresni és olvasni azért annyira csak nem fájdalmas:

    , Hozzászólás ID: #95782
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    krampi írta korábban:
    hookah231 írta korábban:
    Ha még most 4 előtt megrendelem .eu-n a cuccokat, akkor megkapom holnapra?

    Egy kicsit keresni és olvasni azért annyira csak nem fájdalmas:

    Bocs, csak mivel nem otthon voltam, így telefonról írtam, gyorsabbnak tűnt.

    (Lassú a net telefonon.)

    , Hozzászólás ID: #95783
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Valaki tudna nekem ajánlani Budapesten egy olyan helyett ahol kapható kempingfőző 3-4ezer forint között. Előre is köszönöm 🙂

    , Hozzászólás ID: #95784
    sajtostaller89
    Felhasználó
    sajtostaller89
    • Hozzászólás: 167
    Saiid írta korábban:
    Valaki tudna nekem ajánlani Budapesten egy olyan helyett ahol kapható kempingfőző 3-4ezer forint között. Előre is köszönöm 🙂

    Azt tudom, hogy a dunakeszi decathlonban lehet kapni, ilyen gázrezsó szerűséget. Egy pb utántöltő palackot kell belerakni. Mondjuk az ára kicsit drágább ,mint 3-4ezer forint. Én olyan 7-8ezer forint környékén láttam. Talán megéri venni valahonnan használtan ,mert tényleg jó cuccnak tűnik.

    , Hozzászólás ID: #95785
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170
    Saiid írta korábban:
    Valaki tudna nekem ajánlani Budapesten egy olyan helyett ahol kapható kempingfőző 3-4ezer forint között. Előre is köszönöm 🙂

    Nekem ilyenem van:

    3700 Ft, ha megrendeled, át lehet venni személyesen Budapesten, de lehet hogy van nekik raktáron is. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó, a palack sem drága hozzá.

    , Hozzászólás ID: #95786
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291
    Saiid írta korábban:
    Valaki tudna nekem ajánlani Budapesten egy olyan helyett ahol kapható kempingfőző 3-4ezer forint között. Előre is köszönöm 🙂

    Én a narancssárga mókusos áruházban vettem 4700 HU volt, palack nélkül. (Pontosan az a kék gázfőző amit itt előttem már valaki belinkelt.) A palackon lehet spórolni sokat, mert míg ebben az áruházban 700 HUF volt addig vidéken 2-300 HUF-ért beszerezhető.

    , Hozzászólás ID: #95787
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Köszi szépen mindenkinek! Majd még körülnézzek 🙂

    , Hozzászólás ID: #95788
    sajtostaller89
    Felhasználó
    sajtostaller89
    • Hozzászólás: 167
    Milordaz írta korábban:
    És megjöttek Nagyiék 🙂

    [attachment=0]201106291575.jpg[/attachment]

    Jó dolgod van 😀 irigyellek 😛

    , Hozzászólás ID: #95789
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Röpke kutatás: Észrevettem valamit, a vízipipás társadalom nagy része reggaet hallgat még pipázás közben is. Miért? Jamaikai zene, és köze nincs hozzá. Vagy ezt már kérdeztem, és kezdek szenilis lenni? :gene:

    , Hozzászólás ID: #95790
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170
    Nick írta korábban:
    Röpke kutatás: Észrevettem valamit, a vízipipás társadalom nagy része reggaet hallgat még pipázás közben is. Miért? Jamaikai zene, és köze nincs hozzá. Vagy ezt már kérdeztem, és kezdek szenilis lenni? :gene:

    Jó kérdés, én sem értem. Én személy szerint nem szoktam reggae-t hallgatni, nem is szeretem. Sajnos sokan a vízipipát a fűhöz kötik (ami már jellemző Jamaicára), a vízipipásokat meg füveseknek nézik. Nyilván vízipipából is lehet fogyasztani a zöldet, de szerintem ez egyáltalán nem jellemző. Lehet, hogy sokan keverik a bong-al, bár kinézetre teljesen más.

    Ezek persze nem magyarázzák, hogy valaki miért hallgat reggae-t vízipipázás közben, biztosan vannak, akik csak azért, mert szeretik ezt a zenei stílust. Általában én sem arab zenét hallhatok közben, hanem akármit amit szeretek. Szerintem azonban sokan vannak akik ettől menőnek érzik magukat, mert “majdnem” olyan, mintha füveznének (itt azokra gondolok, akik “trend”-ből vízipipáznak).

    Ez persze az én véleményem, kíváncsi vagyok, hogy ki-mit gondol erről?

    , Hozzászólás ID: #95791
    danette95
    Felhasználó
    danette95
    • Hozzászólás: 26
    CsKrisi írta korábban:
    Nick írta korábban:
    Röpke kutatás: Észrevettem valamit, a vízipipás társadalom nagy része reggaet hallgat még pipázás közben is. Miért? Jamaikai zene, és köze nincs hozzá. Vagy ezt már kérdeztem, és kezdek szenilis lenni? :gene:

    Jó kérdés, én sem értem. Én személy szerint nem szoktam reggae-t hallgatni, nem is szeretem. Sajnos sokan a vízipipát a fűhöz kötik (ami már jellemző Jamaicára), a vízipipásokat meg füveseknek nézik. Nyilván vízipipából is lehet fogyasztani a zöldet, de szerintem ez egyáltalán nem jellemző. Lehet, hogy sokan keverik a bong-al, bár kinézetre teljesen más.

    Ezek persze nem magyarázzák, hogy valaki miért hallgat reggae-t vízipipázás közben, biztosan vannak, akik csak azért, mert szeretik ezt a zenei stílust. Általában én sem arab zenét hallhatok közben, hanem akármit amit szeretek. Szerintem azonban sokan vannak akik ettől menőnek érzik magukat, mert “majdnem” olyan, mintha füveznének (itt azokra gondolok, akik “trend”-ből vízipipáznak).

    Ez persze az én véleményem, kíváncsi vagyok, hogy ki-mit gondol erről?

    Általában mi is reggae-t hallgatunk. Lényegében azért mert nyugis, tök laza zene. Ugyebár a vizipipázás a relaxációról szól. :frime:

    Meg én alapból imádom a reggae-t. 😛 És nem csak azért hallgatjuk mert az menő. 😀 Mindig haverral ketten szoktunk pipázni, és senki nem hallja hogy mit hallgatunk.

    , Hozzászólás ID: #95792
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    danette95 írta korábban:
    Mi a véleményetek a sultan centerben kapható 180 cm-es mosható csőről? Végül is arra jó hogy “homemade” csövet csináljak belőle nem?

    Adok neked 1000-ért én két db műanyag véget, ezen ne múljék. 😀

    , Hozzászólás ID: #95793
    danette95
    Felhasználó
    danette95
    • Hozzászólás: 26
    sYska/!/ írta korábban:
    danette95 írta korábban:
    Mi a véleményetek a sultan centerben kapható 180 cm-es mosható csőről? Végül is arra jó hogy “homemade” csövet csináljak belőle nem?

    Adok neked 1000-ért én két db műanyag véget, ezen ne múljék. 😀

    Majd írok ha kell 😉

    Köszi ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95794
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Ez lehetséges? 250g és zárjegyes. Kamuszagú a dolog.

    , Hozzászólás ID: #95795
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    hookah231 írta korábban:
    _https://href.hu/x/fl1y Ez lehetséges? 250g és zárjegyes. Kamuszagú a dolog.

    Az adott rész csak internetes cache-ek mentéseiből van, már nem érvényes.

30 bejegyzés megtekintése - 13,651-13,680 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.