A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95826
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Elment a macska, cincognak az egerek…. azonban visszajött a macska és kipenderíti a cincogókat ……….

    Újra van internetem, így nem csodálkozni ha hozzászólások fognak hiányozni….

    , Hozzászólás ID: #95827
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    … arc-teszt/

    Nálam járt egy hétig az új Xperia Arc. Akit érdekel itt olvashatja a véleményemet róla 🙂

    , Hozzászólás ID: #95828
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Riccio írta korábban:

    Nálam járt egy hétig az új Xperia Arc. Akit érdekel itt olvashatja a véleményemet róla 🙂

    Nem adtam az arcom a tesztvideóhoz. 😛 Amúgy korrekt bemutató.

    Szép videót tud venni, még kevés fényben is. Jó kis mobil…

    , Hozzászólás ID: #95829
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    sYska/!/ írta korábban:
    Riccio írta korábban:

    Nálam járt egy hétig az új Xperia Arc. Akit érdekel itt olvashatja a véleményemet róla 🙂

    Nem adtam az arcom a tesztvideóhoz. 😛 Amúgy korrekt bemutató.

    Szép videót tud venni, még kevés fényben is. Jó kis mobil…

    Bocsi, a videót nem én raktam ki. Rajta maradt a memóriakártyán és az oldal tulaja ezt találta legalkalmasabbnak a zárt térben lévő videófelvételi képességek bemutatására 🙂

    , Hozzászólás ID: #95830
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213
    Dieddevil írta korábban:
    Szénsavas semmikép. Vodka-narancsot se ajánlom. Ipari kromofágot se tegyetek bele 😛

    Szóval te a kromofágot üdítőként szürcsölöd. -.-

    , Hozzászólás ID: #95831
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104
    SwIX írta korábban:
    Dieddevil írta korábban:
    Szénsavas semmikép. Vodka-narancsot se ajánlom. Ipari kromofágot se tegyetek bele 😛

    Szóval te a kromofágot üdítőként szürcsölöd. -.-

    Legalább oldódik a probléma. 😀

    , Hozzászólás ID: #95832
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Online idő: 23 óra 56 perc 4 másodperc

    Hozzászólások: 866

    Percenként 1,66 hozzászólást írok, király vagyok. 😀

    , Hozzászólás ID: #95833
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Az online időmérés csak pár hónapja megyen…innen a különbség.

    , Hozzászólás ID: #95834
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139

    Tök jó dohány mixet csináltam:

    -Szedtem egy kis citromfüvet meg mentalevelet összedaraboltam késsel jó kis 00,1cm-s darabokra mindkettőt és belekevertem a Masah cherry-s dohányomba.Nagyon jó!lehetett érezni mind a három ízt,jól kiegészítették egymást ha van kedvetek próbáljátok ki. :super:

    , Hozzászólás ID: #95835
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Gondoltam már rá én is mert nálunk is jó sok van, de még nem mertem 🙂

    Azon filoztam még, hogy a tartályba kéne valahogy a mentát beletenni.

    Pl: 1dl vízbe összedarálni a mentát aztán leszűrni teljesen és úgy belerakni a tartályba még több vízzel.

    így nem tudjuk a menta darabkákat felszívni 😉

    , Hozzászólás ID: #95836
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Srácok remélem tudtok mondani valami biztatót annyi lenne a történetem lényege hogy el postáztam egy kerámiát utánvéttel hétfőn át is vette a tulaj de a pénz nem jött vissza pedig a vevő állitása szerint befizette ilyenkor kit tudok b.szogatni a pénzemért?

    , Hozzászólás ID: #95837
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250
    dózer23 írta korábban:
    Srácok remélem tudtok mondani valami biztatót annyi lenne a történetem lényege hogy el postáztam egy kerámiát utánvéttel hétfőn át is vette a tulaj de a pénz nem jött vissza pedig a vevő állitása szerint befizette ilyenkor kit tudok b.szogatni a pénzemért?

    Mivel fizette be?Rózsaszín csekken vagy átutalással?Mindkettőről kell küldeni bizonylatot, hogy ő feladta/elküldte a pénzt.Így őt b.szogathatod vele.

    , Hozzászólás ID: #95838
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    szerintem a postásnak vagy a postán fizetett csomag átvételkor ezt abbol gondolom hogy én is igy szoktam

    , Hozzászólás ID: #95839
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Hol/Hogy adtad el?Mit kért szállításnak?Átvételt vagy utalásos befizetést?

    , Hozzászólás ID: #95840
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109
    dózer23 írta korábban:
    Srácok remélem tudtok mondani valami biztatót annyi lenne a történetem lényege hogy el postáztam egy kerámiát utánvéttel hétfőn át is vette a tulaj de a pénz nem jött vissza pedig a vevő állitása szerint befizette ilyenkor kit tudok b.szogatni a pénzemért?

    Egyértelmű, hogy SENKIT. 🙂 Én ebayról szerettem volna rendelni. Ugye ott úgy van a fizetés, hogy paypal előre utal. Azzal nemvolt gondom! Csakhogy a tulaj visszajelzést adott, hogy nem küld termékeket Magyar Országra. Kaptam egy levelet Tárgy: “Canceling purchase for TERMÉK” Elfogadtam, leigazoltam ! Pénzem sehol… Paypal-nak is küldtem üzenetet és annyit mondtak, hogy kérjem meg a tulajt, hogy fizesse vissza a pénzemet leírták hogyan is kell végrehajtani (persze a tulajnak). Eddig szép meg jó volt minden. Kértem a srácot, hogy küldje vissza a pénzem! Válaszolt is: Hogy vissza küldte már. Vártam rá 1 hetet a pénzem SEHOL! Paypal-nak ismét írtam kaptam egy 5 oldalas dokumentációt, hogy olvassam át. Mellékelten oda írták, hogy 41 nap(úgy emlékszek de lehet 45nap) múlva perelhetek Paypalon és ÁLLÍTÓLAG visszatérítik a pénzem ha kapnak egy pár adatot és utána nyomoznak. Szóval most 30.000 Forintomat senki nem tudja, hogy hol van!! :grr: :triste1: Ismerősöm mondta, hogy 250.000 ft-ot hagyott ebay-n rendőrségen próbálkozott de nem járt sikerrel! Ez az EBAY (tisztelet a kivételnek mert persze vannak olyan tagok akik rendesek visszafizetik a dolgokat stb.) tőlem 30.000 FT-t nyúltak le tőled meg egy kerámiát. Ember tanul a hibáiból (Ha most nem kapom vissza a pénzt az biztos, hogy soha a K*va életbe nem fizetek ebay-ra) De reméljük te megkapod a pénzed!

    , Hozzászólás ID: #95841
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    dózer23 írta korábban:
    Srácok remélem tudtok mondani valami biztatót annyi lenne a történetem lényege hogy el postáztam egy kerámiát utánvéttel hétfőn át is vette a tulaj de a pénz nem jött vissza pedig a vevő állitása szerint befizette ilyenkor kit tudok b.szogatni a pénzemért?

    Én voltam aki megvette, és odaadtam a pénzt a postásnak. Nem tudom mi lehet! Én mondtam, hogy legyen előre utalásos! :triste1:

    , Hozzászólás ID: #95842
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109
    hookah231 írta korábban:
    dózer23 írta korábban:
    Srácok remélem tudtok mondani valami biztatót annyi lenne a történetem lényege hogy el postáztam egy kerámiát utánvéttel hétfőn át is vette a tulaj de a pénz nem jött vissza pedig a vevő állitása szerint befizette ilyenkor kit tudok b.szogatni a pénzemért?

    Én voltam aki megvette, és odaadtam a pénzt. Nem tudom mi lehet! Én mondtam, hogy legyen előre utalásos! :triste1:

    Postán küldted neki a pénzt ? mert akkor van bizonylatod! ?

    , Hozzászólás ID: #95843
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    gyapika írta korábban:
    Hol/Hogy adtad el?Mit kért szállításnak?Átvételt vagy utalásos befizetést?

    sima egyszerü postai utánvételes dolog feladtam ráirtam egy összeget ( ár+posta) a srác át vette a motyót de a pénz valahogy nem akar ideérni

    , Hozzászólás ID: #95844
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Dózer!Ezt mindíg úgy kell csinálni, hogy utánvéttel csak akkor küldesz terméket ha teljesen megbízol benne.Amúgy meg megbeszélitek, hogy mennyiért adod a terméked postával együtt, és aztán ő fizet (küldi postán vagy utalással) és aztán te feladod a postán ajánlottan mint egy levelet vagy standard postai csomagként.És így nem nagyon lehet baj.De amúgy ha utánvéttel küldted el és ő megkapta a terméked akkor fizetnie is kellett a postának ami lehet kicsit késik de meg kell kapnod pár napon belül a pénzed.Viszont most olvasom, hogy előre utalással fizetett az illető így annak van egy bizonylata amit lefényképez/be szkennel és elküldi neked.Tehát kicsit lustálkodik az utalás mert általában 1-2 napon belül megérkezik a pénz.

    , Hozzászólás ID: #95845
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109

    Hát majd reméljük megérkezik a pénzed !:)

    , Hozzászólás ID: #95846
    gyapika
    Felhasználó
    gyapika
    • Hozzászólás: 250

    Adásvételi még egy kis kerámiánál nem szükséges.Biztos van egy blokk, egy számla vagy valami papír amit kapott a postástól, hogy befizette a pénzt

    , Hozzászólás ID: #95847
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    nem utalt előre akkor fizetett mikor kézhez kapta a batyut

    , Hozzászólás ID: #95848
    rongycsomo
    Felhasználó
    rongycsomo
    • Hozzászólás: 90
    dózer23 írta korábban:
    Srácok remélem tudtok mondani valami biztatót annyi lenne a történetem lényege hogy el postáztam egy kerámiát utánvéttel hétfőn át is vette a tulaj de a pénz nem jött vissza pedig a vevő állitása szerint befizette ilyenkor kit tudok b.szogatni a pénzemért?

    Az utánvétes megoldás úgy működik, hogy a címzett csak akkor kapja meg a csomagot, ha kifizette a vételárat. Na most ha ez hétfőn megtörtént, akkor a mai napon azaz szerdán még ne várj nagy csodát elvégre a “Fekete Lyuk Zrt.-ről” beszélünk. Azt tudom neked javasolni, hogy ha jövőhét elejéig nem érkezik meg az összeged, akkor menj be a postára és érdeklődj.

    E-bayes afféról pedig annyit, hogy én csak olyan eladótól szoktam vásárolni, akinek legalább 99 %-os feedbackje van és szállítás pedig “Worldwide” szócska díszeleg. Ha ebből a kettőből valamelyik nem teljesül, akkor nézek másik eladót.

    , Hozzászólás ID: #95849
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109
    rongycsomo írta korábban:
    dózer23 írta korábban:
    Srácok remélem tudtok mondani valami biztatót annyi lenne a történetem lényege hogy el postáztam egy kerámiát utánvéttel hétfőn át is vette a tulaj de a pénz nem jött vissza pedig a vevő állitása szerint befizette ilyenkor kit tudok b.szogatni a pénzemért?

    Az utánvétes megoldás úgy működik, hogy a címzett csak akkor kapja meg a csomagot, ha kifizette a vételárat. Na most ha ez hétfőn megtörtént, akkor a mai napon azaz szerdán még ne várj nagy csodát elvégre a “Fekete Lyuk Zrt.-ről” beszélünk. Azt tudom neked javasolni, hogy ha jövőhét elejéig nem érkezik meg az összeged, akkor menj be a postára és érdeklődj.

    E-bayes afféról pedig annyit, hogy én csak olyan eladótól szoktam vásárolni, akinek legalább 99 %-os feedbackje van és szállítás pedig “Worldwide” szócska díszeleg. Ha ebből a kettőből valamelyik nem teljesül, akkor nézek másik eladót.

    Ezt a “Worldwide” szócskát nem néztem de a feedbackje az 99,5 % os volt! 450 csillag

    , Hozzászólás ID: #95850
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    rongycsomo írta korábban:
    dózer23 írta korábban:
    Srácok remélem tudtok mondani valami biztatót annyi lenne a történetem lényege hogy el postáztam egy kerámiát utánvéttel hétfőn át is vette a tulaj de a pénz nem jött vissza pedig a vevő állitása szerint befizette ilyenkor kit tudok b.szogatni a pénzemért?

    Az utánvétes megoldás úgy működik, hogy a címzett csak akkor kapja meg a csomagot, ha kifizette a vételárat. Na most ha ez hétfőn megtörtént, akkor a mai napon azaz szerdán még ne várj nagy csodát elvégre a “Fekete Lyuk Zrt.-ről” beszélünk. Azt tudom neked javasolni, hogy ha jövőhét elejéig nem érkezik meg az összeged, akkor menj be a postára és érdeklődj.

    jó csak két nap alatt le érkezett gondoltam annyi idő alatt vissza is jön de akkor még nem hőbörgök

    , Hozzászólás ID: #95851
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    gyapika írta korábban:
    Dózer!Ezt mindíg úgy kell csinálni, hogy utánvéttel csak akkor küldesz terméket ha teljesen megbízol benne.Amúgy meg megbeszélitek, hogy mennyiért adod a terméked postával együtt, és aztán ő fizet (küldi postán vagy utalással) és aztán te feladod a postán ajánlottan mint egy levelet vagy standard postai csomagként.És így nem nagyon lehet baj.De amúgy ha utánvéttel küldted el és ő megkapta a terméked akkor fizetnie is kellett a postának ami lehet kicsit késik de meg kell kapnod pár napon belül a pénzed.Viszont most olvasom, hogy előre utalással fizetett az illető így annak van egy bizonylata amit lefényképez/be szkennel és elküldi neked.Tehát kicsit lustálkodik az utalás mert általában 1-2 napon belül megérkezik a pénz.

    Én mondtam neki, hogy legyen előre utalásos, de nincs bankkártyája. Egyébként apum vette át, majd megkérdezem megvan-e a bizonylat. Egyébként nem értem, ha nem fizettem volna ki, akkor nem adta volna oda a postás. Ha meg van a bizonylat, lefényképezem!

    , Hozzászólás ID: #95852
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    félre értés ne essék nem téged szidlak csak fura volt hogy 2nap alatt ott volt és visszafele nem ennyi idő alatt hozzák a fotót pedig küldheted nem baj az ha megvan:)

    , Hozzászólás ID: #95853
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458
    dózer23 írta korábban:
    félre értés ne essék nem téged szidlak csak fura volt hogy 2nap alatt ott volt és visszafele nem ennyi idő alatt hozzák a fotót pedig küldheted nem baj az ha megvan:)

    Rendben, ha birom, holnap küldöm is a képet!

    , Hozzászólás ID: #95854
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    dózer23 írta korábban:
    gyapika írta korábban:
    Hol/Hogy adtad el?Mit kért szállításnak?Átvételt vagy utalásos befizetést?

    sima egyszerü postai utánvételes dolog feladtam ráirtam egy összeget ( ár+posta) a srác át vette a motyót de a pénz valahogy nem akar ideérni

    Ez esetben a feladáskor kapott papírral a postán tudsz érdeklődni.

    , Hozzászólás ID: #95855
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Péntekig nyugodtan maradok. 🙂 Löszi a segítséget! 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 13,711-13,740 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.