A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #95886
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Ok, bocsánat! :amen:

    A magyar linkek jártak a fejemben…

    , Hozzászólás ID: #95887
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109
    akoska60 írta korábban:
    Ok, bocsánat! :amen:

    A magyar linkek jártak a fejemben…

    Mindenki tévedhet, hibázhat

    , Hozzászólás ID: #95888
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    8Sebastian8 írta korábban:
    Sziasztok :happy1:

    Arra lennék kiváncsi, hogy megyünk horvátországba nyaralni és szeretném vinni a vízipipámat. A kérdés az, hogy a határon át lehet-e vinni gond nélkül egy pár doboz Shiazoval :siffle:

    Persze nyugodtan. Csak 6-7 doboz Shiazo-nál ne legyen több, esetleg max 10 doboz.

    , Hozzászólás ID: #95889
    8sebastian8
    Felhasználó
    8Sebastian8
    • Hozzászólás: 2

    Köszönöm a megnyugtató választ 😀

    , Hozzászólás ID: #95890
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109

    Szeretnék venni egy pár összenyomható zacskót. Hányszor hányas kéne szerintetek, dohányhoz (50gr dohány)?

    Milyen boltba lehet kapni ? (netről nem akarok 30 tatyakot vásárolni postaköltség 1050 ft )

    , Hozzászólás ID: #95891
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    én a ”100ft – os boltban ” vettem , 15 ft /zacskó áron . Szerintem nézd meg te is ott , vagy valami csomagolós , vagy milyen boltban 🙂

    , Hozzászólás ID: #95892
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109
    porcika írta korábban:
    én a ”100ft – os boltban ” vettem , 15 ft /zacskó áron . Szerintem nézd meg te is ott , vagy valami csomagolós , vagy milyen boltban 🙂

    Oké köszi! Körül és benézek akkor 😀

    , Hozzászólás ID: #95893
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    pinyo írta korábban:
    porcika írta korábban:
    én a ”100ft – os boltban ” vettem , 15 ft /zacskó áron . Szerintem nézd meg te is ott , vagy valami csomagolós , vagy milyen boltban 🙂

    Oké köszi! Körül és benézek akkor 😀

    Azért nem minden 100-asban van. Én például már vagy 2 ilyen háztartási boltban, piacon, papír-írószerben, nagyobb áruházakban is kerestem ilyen tasakokat és egyelőre még nem találtam… :nono:

    , Hozzászólás ID: #95894
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109
    James írta korábban:
    pinyo írta korábban:

    Oké köszi! Körül és benézek akkor 😀

    Azért nem minden 100-asban van. Én például már vagy 2 ilyen háztartási boltban, piacon, papír-írószerben, nagyobb áruházakban is kerestem ilyen tasakokat és egyelőre még nem találtam… :nono:

    Hát remélem nekem sikerem lesz ez ügyben mert nem szeretnék dunctos üveggel kínlódni mosás stb…

    , Hozzászólás ID: #95895
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    gerago írta korábban:
    Itt az új videóm. :=

    Még fejlődni kell. :gene:

    Jólvan gergő fiam, te is olyan vagy mintha felelnél :gene:

    Várunk vissza göröghonból 😉

    , Hozzászólás ID: #95896
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431
    pinyo írta korábban:
    Szeretnék venni egy pár összenyomható zacskót. Hányszor hányas kéne szerintetek, dohányhoz (50gr dohány)?

    Milyen boltba lehet kapni ? (netről nem akarok 30 tatyakot vásárolni postaköltség 1050 ft )

    Mellesleg , anyum A coop élelmiszer boltba dolgozik , és most mondta , hogy szokott lenni nálluk is :super:

    , Hozzászólás ID: #95897
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109
    porcika írta korábban:
    pinyo írta korábban:
    Szeretnék venni egy pár összenyomható zacskót. Hányszor hányas kéne szerintetek, dohányhoz (50gr dohány)?

    Milyen boltba lehet kapni ? (netről nem akarok 30 tatyakot vásárolni postaköltség 1050 ft )

    Mellesleg , anyum A coop élelmiszer boltba dolgozik , és most mondta , hogy szokott lenni nálluk is :super:

    Oké köszi megkérdezem, hogy van e, volt e, lesz e A coop élelmiszer boltocskában 🙂

    , Hozzászólás ID: #95898
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291

    Nekem van egy jó címem ahol én másfél éve vettem visszazárható tasakokat. Igaz csak nagy tételben lehet kérni (100db) de ha többen összeálltok szerintem simán elfogy. Rengeteg méretben van. Ha valakit érdekel akkor pm-ben elküldöm szívesen a címet ha rámír.

    Fővárosiak előnyben. 🙂

    , Hozzászólás ID: #95899
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Ti komolyan ennyit killódtok ezekkel a tasakokkal? Falun élek mégis 2 helyet is tudok mondani itt ahol lehet kapni 😀

    , Hozzászólás ID: #95900
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291
    Dice írta korábban:
    Ti komolyan ennyit killódtok ezekkel a tasakokkal? Falun élek mégis 2 helyet is tudok mondani itt ahol lehet kapni 😀

    Akkor örülj neki, van akinek nem olyan könnyű a beszerzése. Anno én is sokáig kerestem mire Ákos kisegített a címmel.

    , Hozzászólás ID: #95901
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Én is faluban lakok , és én is könyen betudtam szerezni , szóval szerintem nem olyan nehéz ezt beszerezni 🙂

    , Hozzászólás ID: #95902
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109

    Én igazából nem néztem meg még sehol de nekem meg fele, ha valakivel közösbe vásárolnék! (Legjobb megoldás 😀 Házhoz jön a termék postás bácsival! Kényelem, lustaság 🙂 )

    , Hozzászólás ID: #95903
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Na végre kész…

    Szegény nammor csövem szellőzött. A fogó rész alatt 1-2cm-el megsérült teljesen a cső, nem tudom mi lett vele. Most azt a 3cm-t levágtam és visszaforrasztottam a fogohoz.

    Mellékesen szebb munkát végeztem és stabilabbat mint ahogy ez össze volt rakva…

    Na mind1… Mindjárt indul a teszt 🙂

    , Hozzászólás ID: #95904
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Sok Boldogat Hookah Feco!!!!

    , Hozzászólás ID: #95905
    bones
    Felhasználó
    Bones
    • Hozzászólás: 139
    gerago írta korábban:
    Sok Boldogat Hookah Feco!!!!

    happy_birthday_cake.jpg

    , Hozzászólás ID: #95906
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Kedves Fecó!

    Jim bácsi fogja a kezedet egész nap!

    Isten éltessen!

    , Hozzászólás ID: #95907
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Boldog szülinapot Ferikém! Majd valamikor leisszuk 😉

    , Hozzászólás ID: #95908
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Köszönöm Szépen! 🙂 🙂 🙂

    , Hozzászólás ID: #95909
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109

    Boldogot !!! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95910
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382
    pinyo írta korábban:
    Boldogot !!! 🙂

    Ugyanezt kívánom 😀

    , Hozzászólás ID: #95911
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    szmark001 írta korábban:
    Hallottam már róla, hogy van már olyan Coco-Coal , amit úgy kell tördelni mint a Bamboochát , de én még csak most találkoztam vele.. 😀 Kép:

    Már többször használtam ezt a szenet, azt remélve, hogy talán jó lesz, de NEM! Azt kel mondjam, hogy ez az új szén, és kialakítás egy kalap széklet.(talán a tömörségével van a baj, mert sokkal jobban “hamuzik” mint a régi Coco-Coal..) Alien phunnel-be tömtem El nefes és Mizo dohányokat, páncél aluval, ugyan úgy mint eddig, és először 3at raktam rá ebből az ‘új’ szénből, majd hőtartóval is próbáltam, és harmadjára már 4 szenet raktam rá, de akkor se produkált annyi füstöt mint a régebbi fajtából 3 szénnel! Nem tudom hogy mi lehet a baja.. ötletek? (Azért írtam ide, mert itt többen olvassák.. 🙂 )

    , Hozzászólás ID: #95912
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109
    szmark001 írta korábban:
    szmark001 írta korábban:
    Hallottam már róla, hogy van már olyan Coco-Coal , amit úgy kell tördelni mint a Bamboochát , de én még csak most találkoztam vele.. 😀 Kép:

    Már többször használtam ezt a szenet, azt remélve, hogy talán jó lesz, de NEM! Azt kel mondjam, hogy ez az új szén, és kialakítás egy kalap széklet.(talán a tömörségével van a baj, mert sokkal jobban “hamuzik” mint a régi Coco-Coal..) Alien phunnel-be tömtem El nefes és Mizo dohányokat, páncél aluval, ugyan úgy mint eddig, és először 3at raktam rá ebből az ‘új’ szénből, majd hőtartóval is próbáltam, és harmadjára már 4 szenet raktam rá, de akkor se produkált annyi füstöt mint a régebbi fajtából 3 szénnel! Nem tudom hogy mi lehet a baja.. ötletek? (Azért írtam ide, mert itt többen olvassák.. 🙂 )

    Tényleg egy rakat széklet én haveri társaságban próbáltam ki de, elég is volt! 🙂

    , Hozzászólás ID: #95913
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631

    Nekem viszont kedvenc szenem, haverom 50 centis kiínai pipájából eldobható szívócsővel, mini vortex kerámiával meg Shiazo-val olyan füstöt szoktunk elérni 2 szénnel…Na meg az én pipámból..arról meg ne is beszéljünk 😀

    Nemtudom mi bajotok a szénnel..

    , Hozzászólás ID: #95914
    pinyo
    Felhasználó
    pinyo
    • Hozzászólás: 109
    Dice írta korábban:
    Nekem viszont kedvenc szenem, haverom 50 centis kiínai pipájából eldobható szívócsővel, mini vortex kerámiával meg Shiazo-val olyan füstöt szoktunk elérni 2 szénnel…Na meg az én pipámból..arról meg ne is beszéljünk 😀

    Nemtudom mi bajotok a szénnel..

    Baj(om/unk)? nekem egyáltalán nincs bajom vele csak fölösbe ment 10-15 gr dohány! Semmitelen füstöt adott (töméssel nemvolt gond) Cocobricoval 100x többre megyek 🙂 Pedig rendesen izzott a szén… Engem legalább is ezek szerint nem szeret ez a szén (csak ezért kerekedett ki nálam a széklet vélemény erről a szénről) :hehe: :happy1: Cocobrico a best :coeur:

    , Hozzászólás ID: #95915
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    Dice írta korábban:
    Nekem viszont kedvenc szenem, haverom 50 centis kiínai pipájából eldobható szívócsővel, mini vortex kerámiával meg Shiazo-val olyan füstöt szoktunk elérni 2 szénnel…Na meg az én pipámból..arról meg ne is beszéljünk 😀

    Nemtudom mi bajotok a szénnel..

    Én amióta pipázok CocoCoal-t használok és mindig bevált, csak ez az új fajta okozott csalódást. 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 13,771-13,800 / 15,700

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.