A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96336
    rifle02
    Felhasználó
    rifle02
    • Hozzászólás: 43

    Ma érkezett volna meg az egész új pipás szettünk amit rendeltünk néhány barátommal, miután régi pipánkat mindenestül ellopták sajnos, és sajnos a nargilem pipánkhoz kifelejtették a kerámia alá csavarozható részt, és így kell várnunk még 1-2 napot ami persze csak nekünk bosszantó csak már nagyon pipáztunk volna :S. Minden esere nagyon szép pipa , remélem használat közbe is tökéletes lesz.

    , Hozzászólás ID: #96337
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Én nem ettem még se guavát, se guaranát, de érdekelne egy ilyen dohányízesítő+40g mosott !

    Légyszíves írjátok le, hogy ennek a két / gondolom / gyümölcsnek milyen íze van !

    Előre is kössz !

    , Hozzászólás ID: #96338
    hebdab
    Felhasználó
    hebdab
    • Hozzászólás: 364
    'Oreyus' írta korábban:

    Én nem ettem még se guavát, se guaranát, de érdekelne egy ilyen dohányízesítő+40g mosott !

    Légyszíves írjátok le, hogy ennek a két / gondolom / gyümölcsnek milyen íze van !

    Előre is kössz !

    Nekem egyik kedvencem volt az Al Waha Guava, a Mizo Guava erős volt szerintem, no meg friss attól kicsit megkábultam, azóta nem is szívtam:)

    Viszont Thaiföldön volt szerencsém enni guavát, ami kinézetre amoyolan zöld alma és körte között van, színe világos zöld, íze pedig kellemes édeskés de nem tömör, kicsit a nagy zöld körtére emlékeztető íz.

    A dohány íze közel hasonló, ellenben a dragonfruit, mert azt is ettem, és szerintem a gyümölcsnek nem sok íze van, inkább egészséges és szép:)Maga az ízesítő viszont finom…(kicsit elkanyarodtam a guavától de így lett teljes a véleményem:) )

    , Hozzászólás ID: #96339
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'hebdab' írta korábban:

    Nekem egyik kedvencem volt az Al Waha Guava, a Mizo Guava erős volt szerintem, no meg friss attól kicsit megkábultam, azóta nem is szívtam:)

    Viszont Thaiföldön volt szerencsém enni guavát, ami kinézetre amoyolan zöld alma és körte között van, színe világos zöld, íze pedig kellemes édeskés de nem tömör, kicsit a nagy zöld körtére emlékeztető íz.

    A dohány íze közel hasonló, ellenben a dragonfruit, mert azt is ettem, és szerintem a gyümölcsnek nem sok íze van, inkább egészséges és szép:)Maga az ízesítő viszont finom…(kicsit elkanyarodtam a guavától de így lett teljes a véleményem:) )

    Köszönöm szépen a válaszodat Hebdab !

    / Az almát is szeretem, meg a körtét is szeretem, így nemsokat veszíthetek vele… / : :siffle:

    Tudom, hogy hülye kérdés, nade mégis: Az Elements mosott dohánynak az ízesítését el lehet rontanni ? Csak azért érdekel, mert még sosem készíítettem Homemade dohányt, úgyhogy csak úgy akarock bepróbálkozni vele, hogy finom dohány, és sikerélmény legyen első találkozásunkból, ne pedig egy gyengécske ízű felejtős dohány, és kudarc…

    , Hozzászólás ID: #96340
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Én már csináltam jó párszor , nekem nem sikerült még elrontanom. Ha kimosod , és jól kinyomkodod belőle a vizet , akkor szerintem semmi baj nem lehet 🙂

    , Hozzászólás ID: #96341
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'porcika' írta korábban:

    Én már csináltam jó párszor , nekem nem sikerült még elrontanom. Ha kimosod , és jól kinyomkodod belőle a vizet , akkor szerintem semmi baj nem lehet 🙂

    Kimostad a Readyt ? 😮 :=

    / szittem az már mosott… /

    Habár most olvasgatom a régi Elements dohány topikot, hát mit ne mondjak vannak itt is érdekes dolgok :hehe:

    például: egy ( nyilván tiszta ) zokniban kétszer öt percet főzöm, és hidegvízben kiáztatom, majd kifacsarom, majd szilviával a maradék vizet is felitatom !

    , Hozzászólás ID: #96342
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ready már mosott, de nem lesz baja ha még egy mosást kap. Tehát igazából tökmindegy.

    , Hozzászólás ID: #96343
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Ready már mosott, de nem lesz baja ha még egy mosást kap. Tehát igazából tökmindegy.

    Csak a nikotintartalmából veszít vagy a melasz felszívó képességéből is ?

    , Hozzászólás ID: #96344
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    A melasz felszívó képesége nagyban attól függ, mennyire sikerül a vizet eltávolítani belőle. A nikotin tartalmából minden alapos mosásnál veszít.

    , Hozzászólás ID: #96345
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431
    'Oreyus' írta korábban:

    Kimostad a Readyt ? 😮 :=

    / szittem az már mosott… /

    Habár most olvasgatom a régi Elements dohány topikot, hát mit ne mondjak vannak itt is érdekes dolgok :hehe:

    például: egy ( nyilván tiszta ) zokniban kétszer öt percet főzöm, és hidegvízben kiáztatom, majd kifacsarom, majd szilviával a maradék vizet is felitatom !

    Ha ki mosod , semmi baja sem lesz , és nem csak a ready-ra gondoltam :amen:

    , Hozzászólás ID: #96346
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'porcika' írta korábban:

    Ha ki mosod , semmi baja sem lesz , és nem csak a ready-ra gondoltam :amen:

    Csak viccoltam no, nemám besértődsz itt nekem ! :nonon: :alcool1:

    Van itt számodra egy nóta ! 😀

    Mitagadást idióta nóta, de ez majd felvidít ! :diable:

    https://bit.ly/nH8lpl

    / Nem hülyének néztelek, csupán viccnek szántam, de hülye vicc volt, mindegy, spongyát rá… /

    , Hozzászólás ID: #96347
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Én nem hallgatok ilyet… Csak is ilyet :faché4: :intello: https://bit.ly/rqW3Nw

    , Hozzászólás ID: #96348
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160
    'Oreyus' írta korábban:

    Ez azt szimbolizálja, hogy:

    a, tanultam belőle

    b, egyetértek vele

    c, hasznos, vagy érdekes információt tartalmazott számomra, olyat amit eddig nem tudtam…

    / például eddig nem tudtam, hogy az El Nefes HookahJulio márkája, de mostmár ezt is tudom Akoska60 mester jóvoltából… /

    És mivel vízipipaanalfabéta vagyok és még bőven van mit tanulnom ezért elismerem azoknak a mestereknek a tudását, akik a fórumban tanítanak bennünket, kezdőket !

    Üdv: Oreyus

    Jéééézusmárija!

    , Hozzászólás ID: #96349
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    A kétezertízben íródott elements dohányízesítő+40 gramm mosott kombónál sokan írják, hogy nehogy becsapjanak minket az Elements dohányízesítők a boltban szagolgatáskor, mert az illatuk sokkal erősebb és jobb mint az ízük !

    Ez a jelenlegi ( idei ) fentebb említett kombóra is igaz ?

    , Hozzászólás ID: #96350
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    'Oreyus' írta korábban:

    A kétezertízben íródott elements dohányízesítő+40 gramm mosott kombónál sokan írják, hogy nehogy becsapjanak minket az Elements termékek a boltban szagolgatáskor, mert az illauk sokkal erősebb és jobb mint az ízük !

    Ez a jelenlegi fentebb említett kombóra is igaz ?

    Én a legelső karikából kaptam, akkor még nem volt Ready, hanem csak sima virginiát adtak hozzá. Abban az esetben óvatosan kellett mosni, meg nagyobb volt a rizikófaktor, mint a mostani kész dohányoknál, azonban nekem mindhárom kísérletem tök jól végződött, nem volt semmi penész, meg probléma. Az íz az egy érdekes kérdés, hiszen ez egy tök szubjektív dolog, tehát ami nekem gyenge, az másnak lehet, hogy erős… stb. Én az erősebb, markánsabb ízű dohányokat kedvelem, és az Elements ebben a tekintetben egy erős közepest hozott, azaz tök jól kivehetők voltak az ízek, de egy hangyányit lehetett volna jobb. Amit tudok ajánlani az a Blue Breeze, na, az viszonylag erős és emellé finom is volt.

    , Hozzászólás ID: #96351
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Kormi' írta korábban:

    Én a legelső karikából kaptam, akkor még nem volt Ready, hanem csak sima virginiát adtak hozzá. Abban az esetben óvatosan kellett mosni, meg nagyobb volt a rizikófaktor, mint a mostani kész dohányoknál, azonban nekem mindhárom kísérletem tök jól végződött, nem volt semmi penész, meg probléma. Az íz az egy érdekes kérdés, hiszen ez egy tök szubjektív dolog, tehát ami nekem gyenge, az másnak lehet, hogy erős… stb. Én az erősebb, markánsabb ízű dohányokat kedvelem, és az Elements ebben a tekintetben egy erős közepest hozott, azaz tök jól kivehetők voltak az ízek, de egy hangyányit lehetett volna jobb. Amit tudok ajánlani az a Blue Breeze, na, az viszonylag erős és emellé finom is volt.

    Kössz az infót !

    A dohányízesítő ajánlást is köszönöm, bár én kizárt, hogy mentolos áfonyát vegyek, mert nagyon durván allergiás vagyok a mentolra sajnos…

    , Hozzászólás ID: #96352
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    'Oreyus' írta korábban:

    Kössz az infót !

    A dohányízesítő ajánlást is köszönöm, bár én kizárt, hogy mentolos áfonyát vegyek, mert nagyon durván allergiás vagyok a mentolra sajnos… :rougefaché:

    / a fogkrémvásárlás is egy rémálom ugyanis körülbelül százból öt fogkrém nem mentolos… /

    A Blue Breeze-ben van menta? 😮 Egyáltalán nem éreztem … 😀

    , Hozzászólás ID: #96353
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    blue brezze = áfonya menta .

    , Hozzászólás ID: #96354
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103

    Jó, mert én személy szerint nem éreztem benne a mentát … még az illatán sem! Ízre isteni áfonyás, mondhatni, hogy a kedvenc ízem lett, de semmi mentás nem volt benne … :S

    , Hozzászólás ID: #96355
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    A szultan Kincsei-ben /vizipipavásárlas/ a kobra szívócső az mosható ? 🙂

    , Hozzászólás ID: #96356
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'porcika' írta korábban:

    A szultan Kincsei-ben /vizipipavásárlas/ a kobra szívócső az mosható ? 🙂

    Melyik kobrára gondolsz?

    Jelenleg 2 féle van, tudomásom szerint. Az egyik rozsdamentes acél spirállal, ez mosható ugyan,de nem javasolt a gyakori mosása. A másik viszont nem mosható.

    , Hozzászólás ID: #96357
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Amik most érkeztek , arra gondoltam , és bocsánat , hogy nem írtam … :siffle:

    , Hozzászólás ID: #96358
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nem tudom mire gondolsz, még mindíg!

    Most érkeztek, hova?

    Az SZK-ba, vagy a vásárlásra? /A vásárlás oldalán nem látok semmi újat!!!/

    , Hozzászólás ID: #96359
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Erre gondoltam .. 🙂 🙂

    , Hozzászólás ID: #96360
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'porcika' írta korábban:

    Erre gondoltam .. 🙂 🙂

    Ezt olvastad????? Elfogyott, de nemsokára ismét kapható lesz! Oda van írva így kiemelten!

    Ez a cső nem mosható!!

    , Hozzászólás ID: #96361
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Igen , olvastam , hogy elfogyott , de gondolom kapható lesz nem sokára , és köszönöm az infót ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #96362
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Istenem ….. X|

    , Hozzászólás ID: #96363
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'sYska/!/' írta korábban:

    Istenem ….. X|

    Nem vagyunk egyformák….

    , Hozzászólás ID: #96364
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'estamas' írta korábban:

    Lehet, hogy csak nekem nem esik le a tantusz, de ez Elements dohányt jelent Elements ízesítővel? Vagy ez a Shishasyrup valami más ízesítő? Nekem a válasz lesz a zsákmány 🙂

    Ha elements-el ízesítettem volna, akkor azt írtam volna. 🙂 Elements Ready dohányok kerültek felhasználásra, ShishaSyrup ízesítővel.

    + Elements ízesítőből nincs is sima cherry, peach és 2almás és blueberry sincs egymagába, csak mix-be.

    , Hozzászólás ID: #96365
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Ha elements-el ízesítettem volna, akkor azt írtam volna. 🙂 Elements Ready dohányok kerültek felhasználásra, ShishaSyrup ízesítővel.

    + Elements ízesítőből nincs is sima cherry, peach és 2almás és blueberry sincs egymagába, csak mix-be.

    Syska/!/ én sweet Cherryvel ízesíttet kóstoltam tegnap cimborámnál, én nem éreztem benne mást…

    Névre valóban nem Cherry igazad van !

    Azt hittem, hogy ízre mondtad, hogy nincs sima cseresznye, tévedtem, boccs :triste1:

    https://bit.ly/p51fIM

    Azt hogy HookahJulio-tól van azt pedig azért írtam, mert azt hittem / lehet, hogy tévesen, nem tudom… / hogy nála szoktad megvásárolni a szívnivalókat és a vízipipás kellékeket…

    Megkerestem, és láttam, hogy nagykerekben kapható !

    Ennek ellenére feltételezem, hogy HookahJulio is árusítja, hisz a Szultán Kincsei az Ország legnagyobb vízipipás boltja ( Vagy nem ? oo/ ) !

    Ha választanotok kellene, hogy a negyven gramm mosottat melyikkel ízesítsétek, a Karibi Álom, vagy a Cseresznye ízű Elements dohányízesítőt használnátok ???

30 bejegyzés megtekintése - 14,221-14,250 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.