A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #96366
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Syska/!/ én sweet Cherryvel ízesíttet kóstoltam tegnap cimborámnál, én nem éreztem benne mást…

    A ShishaSyrup HookahJulio-tól van ?

    Mármint névre, másként hívják. Mellesleg a ShishaSyrup nem az Elements! Tök másik márka. (Google-t kérdezted már a ShishaSyrup-ról? :google: )

    Már (elvileg) több boltban is kapható, de ezek pontos listáját nem tudom. Érdeklődni kell a boltokba… Nekem a gyártótól van.

    , Hozzászólás ID: #96367
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Na most jön egy kis “hiszti”! 😀 Nem elég, hogy a fogműtét miatt nem tudtam pipázni hetekig, most jött egy durva torokgyulladás ami lehet a parlagfű allergiámból nőtte ki magát. Nagyon elegem van, hogy a legnagyobb kánikulában, amikor a finom hideg, mentás füstöt kéne pöfékelnem, helyette szenvedek a betegséggel. :snif: Jó lenne mihamarabb túlesni ezen, mert szeptember 15-én megint felvágnak. :triste1: Mostanság rám jár a rúd igen erősen. 😀

    , Hozzászólás ID: #96368
    razan
    Felhasználó
    RaZaN
    • Hozzászólás: 92

    Húúú ez dúrva még 1 éves sem volt a Nammorom és elszakadt… azért azthittem többet bír… :triste1:

    , Hozzászólás ID: #96369
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'sYska/!/' írta korábban:

    Ha elements-el ízesítettem volna, akkor azt írtam volna. 🙂 Elements Ready dohányok kerültek felhasználásra, ShishaSyrup ízesítővel.

    + Elements ízesítőből nincs is sima cherry, peach és 2almás és blueberry sincs egymagába, csak mix-be.

    Hát mire rátalálok a várt válaszokra… 🙂 Amott a kihajított bejegyzés, emitt a válasz rá… No majd belejövök 🙂

    Akkor tekintsd a privát üzenetet tárgytalannak.

    Viszont – mivel valószínüleg én nem vagyok oly tájékozott a témában -, miért kellene evidensnek lennie, hogy a kettő más, véletlenül sem azonos? Meg ugyebár az általad említett ízesítő nevével még nem találkoztam a fórumban.

    És ha már Elements – Shishasyrup téma: van tapasztalatod a kettő közötti különbségre? Vagy ezt a kérdést meg már nem ide kellett volna?

    , Hozzászólás ID: #96370
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Amennyiben valakit, valami érdekel, az keres. Miként keres interneten? Google-el. Rákeres egyikre és másikra. Ha rákeresel aShishaSyrup kifejezésre, megtalálsz egy weboldalt, ahol több információt találsz.

    Később majd lesz téma nyitás, amikor elterjedtebb lesz. A kettő közötti különbséget jelenleg még nem fejteném ki, hamarosan majd ez is eljön. Jelenleg dohánnyal kevertem be, várok 1 hetet, aztán tesztelem, ahogy az Elements-el is tettem. Így ezután tudok azonos körülmények melletti beszámolót adni.

    , Hozzászólás ID: #96371
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Amennyiben valakit, valami érdekel, az keres. Miként keres interneten? Google-el. Rákeres egyikre és másikra. Ha rákeresel aShishaSyrup kifejezésre, megtalálsz egy weboldalt, ahol több információt találsz.

    Később majd lesz téma nyitás, amikor elterjedtebb lesz. A kettő közötti különbséget jelenleg még nem fejteném ki, hamarosan majd ez is eljön. Jelenleg dohánnyal kevertem be, várok 1 hetet, aztán tesztelem, ahogy az Elements-el is tettem. Így ezután tudok azonos körülmények melletti beszámolót adni.

    Köszönjük szépen !

    Már várjuk !

    Ahogy a Sahlar tesztvideót is !

    / Ha van rá időd… /

    , Hozzászólás ID: #96372
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'CsKrisi' írta korábban:

    Ha a test tömítéssel együtt benne volt az üvegben, akkor az egyfolytában “feszíti” az üveg száját. Emiatt állásban is elrepedhet az üveg. Persze ennek nem kéne ilyennek lennie, valószínűleg gyártási hiba. Csavaros pipáknál (pl az Aladin evolúciós modelleknél) nincs ilyen gond.

    Te egy darabban összerakva tárolod, vagy darabokra szétszerelve ?

    / Nem kötözködöm, csupán kíváncsiságból kérdezem… /

    , Hozzászólás ID: #96373
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170
    'Oreyus' írta korábban:

    Te egy darabban összerakva tárolod, vagy darabokra szétszerelve ?

    / Nem kötözködöm, csupán kíváncsiságból kérdezem… /

    Nem nekem repedt el az üvegem, de ha tőlem kérdezed, én általában egy darabban tárolom a polcon, viszont a tömítést ki szoktam venni.

    , Hozzászólás ID: #96374
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'CsKrisi' írta korábban:

    Nem nekem repedt el az üvegem, de ha tőlem kérdezed, én általában egy darabban tárolom a polcon, viszont a tömítést ki szoktam venni.

    Értem ! Köszönöm !

    Igen, erre voltam kíváncsi… :amen:

    , Hozzászólás ID: #96375
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'sYska/!/' írta korábban:

    Amennyiben valakit, valami érdekel, az keres. Miként keres interneten? Google-el. Rákeres egyikre és másikra. Ha rákeresel aShishaSyrup kifejezésre, megtalálsz egy weboldalt, ahol több információt találsz.

    Később majd lesz téma nyitás, amikor elterjedtebb lesz. A kettő közötti különbséget jelenleg még nem fejteném ki, hamarosan majd ez is eljön. Jelenleg dohánnyal kevertem be, várok 1 hetet, aztán tesztelem, ahogy az Elements-el is tettem. Így ezután tudok azonos körülmények melletti beszámolót adni.

    Köszönöm, a weben való keresés metódusait ismerem. Gondoltam, ez a fórum arra is szolgál(hat), hogy első körben legalább néhány értékelhető szót ejtsen a megkérdezett a kérdezőnek. Persze a leguniverzálisabb válasz mindig az: xyz kereső a jóbarátod. Csak eképpen a fórum éppen a lényegi tartalmát veszti el. Valahogy nekem kissé szerencsétlen megoldásnak tűnik, ha egy vízipipafórumon egy vízipipadologgal kapcsolatos kérdésre egy keresőt ajánlanak kapásból. De ez is egy szemlélet/hozzáállás/segítség, elismerem.

    Más: reméltem, hogy lesz majd illetékes témanyitás is. Lesz is egy-két megjegyeznivalóm, elöljáróban annyit, hogy utóbb – a tanácsodnak megfelelően megkerestem – és valóban elolvastam a kérdéses oldalon a kissé sablonos és itt-ott “nagyívű lózungokra” hajazó információkat…

    Viszont az összehasonlítást, értékelést és beszámolót tényleg kíváncsian várom.

    , Hozzászólás ID: #96376
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    'estamas' írta korábban:

    Köszönöm, a weben való keresés metódusait ismerem. Gondoltam, ez a fórum arra is szolgál(hat), hogy első körben legalább néhány értékelhető szót ejtsen a megkérdezett a kérdezőnek. Persze a leguniverzálisabb válasz mindig az: xyz kereső a jóbarátod. Csak eképpen a fórum éppen a lényegi tartalmát veszti el. Valahogy nekem kissé szerencsétlen megoldásnak tűnik, ha egy vízipipafórumon egy vízipipadologgal kapcsolatos kérdésre egy keresőt ajánlanak kapásból. De ez is egy szemlélet/hozzáállás/segítség, elismerem.

    Más: reméltem, hogy lesz majd illetékes témanyitás is. Lesz is egy-két megjegyeznivalóm, elöljáróban annyit, hogy utóbb – a tanácsodnak megfelelően megkerestem – és valóban elolvastam a kérdéses oldalon a kissé sablonos és itt-ott “nagyívű lózungokra” hajazó információkat…

    Viszont az összehasonlítást, értékelést és beszámolót tényleg kíváncsian várom.

    Én már próbáltam 1-2 ízt, azonban még érlelődik a véleményem. Elöljáróban annyit tudok mondani, hogy minimum olyan jó, mint a Shiazo, széles ízpalettával, és realisztikus ízekkel.

    , Hozzászólás ID: #96377
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'Kormi' írta korábban:

    Én már próbáltam 1-2 ízt, azonban még érlelődik a véleményem. Elöljáróban annyit tudok mondani, hogy minimum olyan jó, mint a Shiazo, széles ízpalettával, és realisztikus ízekkel.

    Ez bíztató. Alakulnak, érlelődnek a vélemények….komolyan érdekel ez a márka (minőség és teljesítmény), mégha fenntartásaim is vannak. És főleg az Elements – Shishasyrup viszonylatában. (ugyanis nem tudom, hogy melyikkel ízesítsem inkább a kavicsokat, ha eljön az ideje)

    , Hozzászólás ID: #96378
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    estamas!

    Syska védelmében, csak annyit, azért utalt a keresőre, mert mint kormi, Ő is csak most próbálgatja, ismerkedik vele. Betartja azt az általánosan, és a szabályzatban is elfogadott szabályt, hogy nem csinál ingyen reklámot sem terméknek, sem boltnak itt az oldalon.

    Nem leporolni akart, hanem arra próbált rávenni, hogy magad szerezz infot az adott termékről.

    Nem lenne fer, senkivel szemben, ha itt ódákat kezdene zengeni, avagy lehúzná a terméket.

    Majd mindenki maga eldönti, milyen számára ez az új termék.

    , Hozzászólás ID: #96379
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'Akoska60' írta korábban:

    estamas!

    Syska védelmében, csak annyit, azért utalt a keresőre, mert mint kormi, Ő is csak most próbálgatja, ismerkedik vele. Betartja azt az általánosan, és a szabályzatban is elfogadott szabályt, hogy nem csinál ingyen reklámot sem terméknek, sem boltnak itt az oldalon.

    Nem leporolni akart, hanem arra próbált rávenni, hogy magad szerezz infot az adott termékről.

    Nem lenne fer, senkivel szemben, ha itt ódákat kezdene zengeni, avagy lehúzná a terméket.

    Majd mindenki maga eldönti, milyen számára ez az új termék.

    Nem hinném, hogy Syska védelemre szorulna, de azért lássuk csak (bár én már túllépni szándékoztam a dolgon):

    Ez a válasz született:

    “Amennyiben valakit, valami érdekel, az keres. Miként keres interneten? Google-el. Rákeres egyikre és másikra. Ha rákeresel aShishaSyrup kifejezésre, megtalálsz egy weboldalt, ahol több információt találsz”

    De lehetett volna ez is:

    “A Shishasyrup teljesen új terméknek tekinthető a piacon, magyar (?) gyártmány, még nincs vele kapcsolatosan tapasztalatom és így a fórumban sem nagyon találsz még róla információt. A Google segítségével feltehetően több információra lelsz”

    Nos ez kb. ugyanannyi karakter leütése, azaz ugyanannyi munka lett volna, de mégis micsoda különbség! Szó sem esett róla egyébként, hogy elvártam volna valakitől olyan információt, aminek még nincs is a birtokában.

    És egy apróság: amennyiben valakit valami érdekel (jelen esetben a vízipipázással összefüggő termék), akkor kérdez. Hol? Az erre hivatott fórumon. Legalább első körben. Ez miért is nem helytálló verzió?

    És azt hiszem ezzel le is zárhatjuk a dolgot…

    , Hozzászólás ID: #96380
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Amennyiben Neked így megnyutató, akkor ok, zárjuk le. 🙄

    , Hozzászólás ID: #96381
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Kedves estamas!

    A termékről több oldalnyi tapasztalattal rendelkezek, miként az ízek kiválasztásánál és kóstolóként részt vettem. Láttam már miként működik a Syrup ásvánnyal, de erről egyenlőre nem tudom a gyártó mit enged elmondani és mit nem. (Annyit biztosan, hogy igen kedvezően teljesített vízipipa ásvánnyal, dohánnyal csak most kevertem be először.)Azért “küldtelek” a honlapjukra, mert amit a gyártó jelenlegi formájában közzé kíván tenni, azt ott megtalálod. Hazudni, füllenti nem szokásom, hogy nem tudok róla eleget. sokat tudok a termékről, jóval többet mint ami a weboldalukon van.

    És mire ez az óvatosság-om/unk? Hazánkba új termékeknél ritkán szokták kikérni a véleményünket, ennél a terméknél több éves tapasztalattal rendelkező személyek, tagok is ott voltak a próbakörökben. Kormi is szándékosan fogalmaz karcsún. Nincs tapasztalatunk, hogy mennyi információt adhatunk ki és mi az, ami már a cég belsőbb információi közé tartozik. Még pedig a jövőben ha hasonló van, szívesen vennénk, hogy megkérdezzék a véleményünket és úgy formálják a terméket.

    Amúgy a két mondat között 1 teljes sor van, tehát nem ugyan annyi karakter szerintem. 😛

    Én ezzel zárnám, hogy csak teljes legyen a kép.

    , Hozzászólás ID: #96382
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'vpaladin' írta korábban:

    Ilyen hamar elfogytak volna a Khalil Mamoon.? Kb mikor-ra lesz várható új szállítmány?

    Kedves vpaladin, mióta van róla szó, hogy egy konténernyi vízipipa van úton? Ez előző szállítmány KM igen régen érkezett, nem csoda, hogy elfogyott. Az új szállítmány haladásáról pedig van bőven információ.

    Így:

    1. Helyesírásra figyelj, mert már nagyon unom.

    2. Gondolkozz már, mi lenne ha egyszer az életbe nem várnád el, hogy kitöröljék a feneked és tenni is tudnál azért, amit szeretnél?!?!!!?!!?!?!?!?!!?

    , Hozzászólás ID: #96383
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'sYska/!/' írta korábban:

    Kedves estamas!

    A termékről több oldalnyi tapasztalattal rendelkezek, miként az ízek kiválasztásánál és kóstolóként részt vettem. Láttam már miként működik a Syrup ásvánnyal, de erről egyenlőre nem tudom a gyártó mit enged elmondani és mit nem. (Annyit biztosan, hogy igen kedvezően teljesített vízipipa ásvánnyal, dohánnyal csak most kevertem be először.)Azért “küldtelek” a honlapjukra, mert amit a gyártó jelenlegi formájában közzé kíván tenni, azt ott megtalálod. Hazudni, füllenti nem szokásom, hogy nem tudok róla eleget. sokat tudok a termékről, jóval többet mint ami a weboldalukon van.

    És mire ez az óvatosság-om/unk? Hazánkba új termékeknél ritkán szokták kikérni a véleményünket, ennél a terméknél több éves tapasztalattal rendelkező személyek, tagok is ott voltak a próbakörökben. Kormi is szándékosan fogalmaz karcsún. Nincs tapasztalatunk, hogy mennyi információt adhatunk ki és mi az, ami már a cég belsőbb információi közé tartozik. Még pedig a jövőben ha hasonló van, szívesen vennénk, hogy megkérdezzék a véleményünket és úgy formálják a terméket.

    Amúgy a két mondat között 1 teljes sor van, tehát nem ugyan annyi karakter szerintem. 😛

    Én ezzel zárnám, hogy csak teljes legyen a kép.

    Mennyivel tisztább lett volna a dolog, és mennyivel szebb íve lett volna, ha elsőre ezt írod le 🙂

    A termékre pedig térjünk vissza, ha majd lesz neki nyitva topik…

    , Hozzászólás ID: #96384
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Már nem kell sokat várni rá, ha írsz nekik email-t és megírod hol laksz, mondanak olyan boltot ahol már kapható a közelben. (Ha nem válaszolnak 1-2 napon belül, akkor szólj nekem.)

    , Hozzászólás ID: #96385
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'sYska/!/' írta korábban:

    Már nem kell sokat várni rá, ha írsz nekik email-t és megírod hol laksz, mondanak olyan boltot ahol már kapható a közelben. (Ha nem válaszolnak 1-2 napon belül, akkor szólj nekem.)

    Nos az a helyzet, hogy inkább türelmesen kivárom, amíg nem írtok róla saját tapasztalatra támaszkodó véleményt (gondolom ennek csak nem lesz akadálya). Nomeg szeretnék hangot adni a fenntartásaimnak is. Érthetően ezt nem a gyártónak kívánom megtenni, hanem inkább független fórumon, ahol nyilván cáfolatra és megerősítésre is lesz esély. Aztán majd meglátom… Nevezzük a dolgot óvatosságnak.

    , Hozzászólás ID: #96386
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'estamas' írta korábban:

    Nos az a helyzet, hogy inkább türelmesen kivárom, amíg nem írtok róla saját tapasztalatra támaszkodó véleményt (gondolom ennek csak nem lesz akadálya). Nomeg szeretnék hangot adni a fenntartásaimnak is. Érthetően ezt nem a gyártónak kívánom megtenni, hanem inkább független fórumon, ahol nyilván cáfolatra és megerősítésre is lesz esély. Aztán majd meglátom… Nevezzük a dolgot óvatosságnak.

    Szerintem picit félreértesz. 🙂 Ez a fórum független. (A fizetett hirdetések szükségszerűek és bárki számára elérhetőek bérléssel.) A negatív tapasztalatokat pont ugyan úgy értékeljük és kedveljük, mint a pozitív véleményeket. Természetesen mindkettő esetében a megfelelő indoklással.

    Attól, hogy a termékről még nem mondok el mindent, amint könnyebben elérhető lesz megkapja a maga topic-ját és lehet mindent írni róla amit tapasztaltok. 🙂

    A gyártónak való üzenetben arra gondoltam, hogy megírod hol laksz és hol van olyan bolt, ahol a kínálatba tennék, így te magad is könnyebben hozzájuthatsz majd a későbbiekben.

    , Hozzászólás ID: #96387
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'sYska/!/' írta korábban:

    Szerintem picit félreértesz. 🙂 Ez a fórum független. (A fizetett hirdetések szükségszerűek és bárki számára elérhetőek bérléssel.) A negatív tapasztalatokat pont ugyan úgy értékeljük és kedveljük, mint a pozitív véleményeket. Természetesen mindkettő esetében a megfelelő indoklással.

    Attól, hogy a termékről még nem mondok el mindent, amint könnyebben elérhető lesz megkapja a maga topic-ját és lehet mindent írni róla amit tapasztaltok. 🙂

    A gyártónak való üzenetben arra gondoltam, hogy megírod hol laksz és hol van olyan bolt, ahol a kínálatba tennék, így te magad is könnyebben hozzájuthatsz majd a későbbiekben.

    Cseppet sem értettelek félre 🙂 Mondhatnám, ugyanabban a malomban őrlünk 🙂

    1. bekezdésed: pont erre a fórumra céloztam, mint független vélemények tára. Szóval, ha így pontosabb, akkor javítom: “…hanem inkább ezen a független fórumon…”

    2. bekezdésed: Igen, már várom.

    3. bekezdés: nekem tökéletesen megfelelő lenne/lesz a SZK. (ha ott is feltűnhet) De addig úgysem szándékozom venni, ameddig nem olvasok róla véleményeket és el nem oszlatjá(to)k a fenntartásaimat.

    , Hozzászólás ID: #96388
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    A szóban forgó terméket valószínűleg nem fogunk forgalmazni. Mivel elements és shiazonak kizárólagos importőre vagyunk és ezek a termékek a piacon legjobb minőséget képviselik.

    , Hozzászólás ID: #96389
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'SzultánKincsei' írta korábban:

    A szóban forgó terméket valószínűleg nem fogunk forgalmazni. Mivel elements és shiazonak kizárólagos importőre vagyunk és ezek a termékek a piacon legjobb minőséget képviselik.

    No problem 🙂 Egyenlőre úgyis az Elements-eket akartam kipróbálni.

    , Hozzászólás ID: #96390
    swix
    Felhasználó
    SwIX
    • Hozzászólás: 213

    Apám vett egy szőlős-bodzabogyós szörpöt ami meg szólalásig olyan mint az Al Fakher szőlős dohánya. 🙂

    , Hozzászólás ID: #96391
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Oreyus: Vagy abbahagyod a hsz-ek idióta értékelését vagy figyelmeztetés fog menni. Ha szerinted egy hsz off vagy hasonló, akkor ott van a bal alsó részben, hogy 'Jelent' és a többit admin, moderátor majd elvégzi. Értve?

    , Hozzászólás ID: #96392
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Oreyus: Vagy abbahagyod a hsz-ek idióta értékelését vagy figyelmeztetés fog menni. Ha szerinted egy hsz off vagy hasonló, akkor ott van a bal alsó részben, hogy 'Jelent' és a többit admin, moderátor majd elvégzi. Értve?

    Igen !

    , Hozzászólás ID: #96393
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    78787-ik hozzászólás ez! 😀

    , Hozzászólás ID: #96394
    zoli.l
    Felhasználó
    Sultán
    • Hozzászólás: 110

    Allitolag inned 30fontért elküldenek 1KG al fakhert.

    Szerintetek tényleg ennyibe jönne ki ha megrendelném?

    , Hozzászólás ID: #96395
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    'Sultán' írta korábban:

    Allitolag inned 30fontért elküldenek 1KG al fakhert.

    Szerintetek tényleg ennyibe jönne ki ha megrendelném?

    Ha figyelembe vesszük a kilós árát(£19) + Posta. Én inkább 40-45font felé hajlok. Te ezt megérdeklődted, hogy 30fontér küldik neked, ha megrendeled ?

30 bejegyzés megtekintése - 14,251-14,280 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.