A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97326
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'Oreyus' írta korábban:

    Erősen, készletkifogyásban szenvedő embereknek ezt a képet nagyon nem ajánlom! 😀

    , Hozzászólás ID: #97327
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Unalom kép 🙂

    , Hozzászólás ID: #97328
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'franciskanéni' írta korábban:

    Unalom kép 🙂 https://bit.ly/Y18qUO

    Tök jó, nekem tetszik! Ki is tettem fb oldalra. 😉

    , Hozzászólás ID: #97329
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Ohh, Köszönöm 🙂

    , Hozzászólás ID: #97330
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'franciskanéni' írta korábban:

    Unalom kép 🙂

    Tök jó lett, nagyon ügyes vagy Porcika, köszönjük ! :amen:

    , Hozzászólás ID: #97331
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Egy kis Germán minimál…

    Egyébként amit eladásra kínál valaki az a zöld-fekete NP 450 az nagyon gyilkos ! Én tuti megvenném, ha most venném az első pipámat, nekem baromira bejövős !

    , Hozzászólás ID: #97332
    ferenc
    Felhasználó
    Feró
    • Hozzászólás: 3
    'Oreyus' írta korábban:

    Egy kis Germán minimál…

    Egyébként amit eladásra kínál valaki az a NP 450 az nagyon gyilkos ! Én tuti megvenném, ha most venném az első pipámat, nekem baromira bejövős !

    Az a Germán vizipipa tetszik egyszerű de nagyszerű pont az a kettő szín a kedvencem 🙂

    , Hozzászólás ID: #97333
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    , Hozzászólás ID: #97334
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Feró' írta korábban:

    Az a Germán vizipipa tetszik egyszerű de nagyszerű pont az a kettő szín a kedvencem 🙂

    Asserossz, bár én erre írtam ! :siffle:

    https://www.vizipipaapro.com/

    , Hozzászólás ID: #97335
    ferenc
    Felhasználó
    Feró
    • Hozzászólás: 3
    'Oreyus' írta korábban:

    Asserossz, bár én erre írtam ! :siffle:

    https://www.vizipipaapro.com/

    inkább ez jobban tetszik elfogadnám 🙂

    , Hozzászólás ID: #97336
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Ezt kérlek töröld, tévedtem ! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #97337
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ezek nem Sahlar-ok sajnos, pontosan nem tudom, de szerintem Tangiers-ek és csak találtam a képet. 🙂

    Azonban már gyártás alatt van pár darab, mert új gyártót, készítőt kellett keresni.

    , Hozzászólás ID: #97338
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Ezek nem Sahlar-ok sajnos, pontosan nem tudom, de szerintem Tangiers-ek és csak találtam a képet. 🙂

    Azonban már gyártás alatt van pár darab, mert új gyártót, készítőt kellett keresni.

    Syska, akkor tehát újraindult a gyártás ?

    ( Bocs, tudom már régóta ezért rinyálok neked… :triste1: )

    Akkor esetleg rendelhetnék egy egyedi kerámiát ? :ange:

    Amúgymeg… a Tangiersnek nem ilyen a közepe… asszem…

    , Hozzászólás ID: #97339
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Ha jól látom az egy Labdarúgó Világbajnoki Trófea alakú pipa !

    Valaki aki ért a labdarúgáshoz erősítsen vagy cáfoljon meg, mert lehet hogy hülyeséget mondtam ! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #97340
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Feró' írta korábban:

    inkább ez jobban tetszik elfogadnám 🙂

    Ugyehogyugye ! :hehe: :alcool1: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #97341
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Syska, akkor tehát újraindult a gyártás ?

    ( Bocs, tudom már régóta ezért rinyálok neked… :triste1: )

    Akkor esetleg rendelhetnék egy egyedi kerámiát ? :ange:

    Amúgymeg… a Tangiersnek nem ilyen a közepe… asszem…

    A Tangiersnek pont ilyen a színe és a formája is, a belső kúp pedig nagyon hasonló. (Régieknek, mint ami nekem van.) Persze ez nézőpont kérdése. 🙂

    Várjunk még, egyenlőre mintadarabokat várok, hogy megfelelő-e a minőség.

    , Hozzászólás ID: #97342
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Akik űzik a játékozást' pc-n, annak üzenném,h Steam-en ingyenes a hétvégén a BO 2 ! Mindenképp érdemesnek tartom,h kipróbálja az aki szereti ezt a 'családot'! Nem fog benne csalódni, érdemes megvásárolni, de most ki próbálhatod ingyen!

    , Hozzászólás ID: #97343
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    ÓÓóó Brünhilda! 120.gif

    Szerintem 250g dohány is fér a 'kis' aranyos lánykába. 😀 Ő a mi gyilkoló gépünk. 😉 Igaz Hookah?! 😀

    Dobjál már róla egy képet légyszíves ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #97344
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Üveg Pipatest, a Németek minden pipa alkatrészt szeretnek üvegből ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #97345
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    'Oreyus' írta korábban:

    Üveg Pipatest, a Németek minden pipa alkatrészt szeretnek üvegből ! 🙂

    Nem értem ezeket a németeket hogy mit esznek ezeken az üveg dolgokon… Éljen az old school Khalil Mamoon :super:

    , Hozzászólás ID: #97346
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Saiid' írta korábban:

    Nem értem ezeket a németeket hogy mit esznek ezeken az üveg dolgokon… Éljen az old school Khalil Mamoon :super:

    Nekem mondjuk Nefes a pipám, de én se komázom az üveg motyókat… :alcool1:

    Hát az az üvegfejű szívócső is ami örökké teli lessz a tapperolás nyomaival… ( de buta )

    Nameg az a slag öcsém… Nah az botrány, télleg egy benzinlopócső ahogy Syska mondta :hehe:

    Főleg ennyiért…

    , Hozzászólás ID: #97347
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Talán rosszul láttam, de amikor leveszi a széntartót, alatta a dohányon semmilyen égésnyom nem látszik vagy csak vak vagyok???Amúgy nem rossz kis találmány, még akkor sem ha kissé macerás a használata:)

    , Hozzászólás ID: #97348
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nem pipáztak vele 45 percet az tuti, az a dohány közel érintetlen. 🙂 Csak a reklám miatt kellett tömniük.

    , Hozzászólás ID: #97349
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'zoli78' írta korábban:

    Talán rosszul láttam, de amikor leveszi a széntartót, alatta a dohányon semmilyen égésnyom nem látszik vagy csak vak vagyok???Amúgy nem rossz kis találmány, még akkor sem ha kissé macerás a használata:)

    Én sem tartom hülyeségnek ! :super:

    Egyetértek Zoli és Syska, mindössze alig néhány perc pipázás után nézhet ki így a dohány, hisz konkrétan semmi égésnyom nincs rajta !

    Azért amikor én elszívom a szokásos másfél órás tömésemet, azért utána mikor leveszem a páncélfóliát, akkor alatta szénné van égve a dohány, meg persze a tetején van egy kis a szenekről ráhullott hamu…

    Ez meg…

    Mintha most tették volna a dohánytölcsérbe öt perccel ezelőtt…

    Mint ahogy valószínűleg így is történt…

    Hiszen ahogy Syska említette vélhetően csak promóciós céllal gyorsan összedobtak egy videót, hogy az emberek tudomást szerezhessenek erről a termékről…

    , Hozzászólás ID: #97350
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    , Hozzászólás ID: #97351
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Nem tudom:).Én biztosan nem hagytam volna 1 jó kis tömést kárba veszni :P.Mellesleg a találmányt nézegetve, akár házilag is lehet hasonlót csinálni.Már vannak is ötleteim, de h a megvalósításig el jut e, azt nem tudom.

    , Hozzászólás ID: #97352
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Sziasztok!

    Életem első pipáját holnap hozza meg a futár 🙂 Még sosem használtam, de nagyon várom már. Hetek óta csak a témárb vágó dolgokat böngészek, rengeteg Syska videóval vegyítve 🙂 Nagyon sokat tanultam belőle, pontosan átrágtam, hogy mit is szeretnék ó, mire is van pénzem. Ennek függvényében egy 68cm-es Aladin-t választottam, plussz még egy-két dolgot hozzá. például egy mentás követ, és itt jön a hiba, mert egyvalamit elfelejtettem : hozzá való kerámiát vásárolni. Nem tudom, hogy az Aldinon milyen fej lesz, de félek, hogy holnap nem is tudom majd egyből kipróbálni, pont e miatt. Van arre valami megoldás, hogyha sima kerámiával kapom a pipát, akkor is használhassam kővel? Egyébként hol lehet olcsóbb Phunnel és Vortex fejeket kapni? A Vízipipa boltokban elég húzós áruk van, ráadásul nem is tudom, hogy milyen méretű kéne nekem igazából. Végül még egy kérdés : az online üzletekben nem tudok dohányt vásárolni, mert az új törvény miatt nem küldhetnek csomagban, csak személyesen vehetnék. De én messze lakom Pesttől, itt Fejér-ben meg nincs is olyan hely, ahol nagy választék lenne vízipipa kellékekből. Talán egy van Fehérváron, de azt sem tudom pontosan, hogy hol. Van erre az Online vásárlásra valami megoldás szerintetek? Köszi előre is! Ha megjön a pipa (és esetleg ki is tudom próbálni) akkor írnék a tapasztalataimról ha nem gond! 🙂

    , Hozzászólás ID: #97353
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'kokokka' írta korábban:

    Sziasztok!

    Életem első pipáját holnap hozza meg a futár 🙂 Még sosem használtam, de nagyon várom már.

    Grat! 🙂

    'kokokka' írta korábban:

    Nem tudom, hogy az Aldinon milyen fej lesz, de félek, hogy holnap nem is tudom majd egyből kipróbálni, pont e miatt. Van arre valami megoldás, hogyha sima kerámiával kapom a pipát, akkor is használhassam kővel?

    Lehet sima kővel is használni. Csak picivel rövidebb ideig fogja bírni.

    'kokokka' írta korábban:

    Egyébként hol lehet olcsóbb Phunnel és Vortex fejeket kapni? A Vízipipa boltokban elég húzós áruk van,

    Ha nem vízipipa boltba, akkor hol akarsz vízipipa kiegészítőt vásárolni? 😀 Amúgy nézz körbe itt: http://www.vizipipaapro.com vagy a videóim közt van phunnel-es is.

    'kokokka' írta korábban:

    Végül még egy kérdés : az online üzletekben nem tudok dohányt vásárolni, mert az új törvény miatt nem küldhetnek csomagban, csak személyesen vehetnék. De én messze lakom Pesttől, itt Fejér-ben meg nincs is olyan hely, ahol nagy választék lenne vízipipa kellékekből. Talán egy van Fehérváron, de azt sem tudom pontosan, hogy hol. Van erre az Online vásárlásra valami megoldás szerintetek?

    Hát dohányt netről nem fogsz tudni vásárolni dohányt. Nézz körbe valami nagyobb dohány üzletben. Jobb ötletem nincs.

    , Hozzászólás ID: #97354
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Köszi a válaszokat! A kerámia vásárlást olcsóbban úgy értettem, hogy nem boltban, hanem valahogy magánúton, esetleg valakitől aki tud segíteni 🙂 Talán dohányt is így tudnék valahogy online vásárolni, de sajnos mivel most kezdem (vagyis dohány híján csak kezdeném) nincs semmi ismeretségem vagy összeköttetésem a témában. Ha valaki megszánna a fórumról, azt nagy hálával fogadnám 🙂 Délután még jelentkezem, ha megjön a pipa 🙂

    Jut eszembe : két napos hír, hogy az EU nem zárja be a kaput az online dohánykereskedés előtt, ugyanis nincs benne a tervezetben ennek megszüntetése. Lehet, hogy ez jó hír? 🙂

    , Hozzászólás ID: #97355
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'kokokka' írta korábban:

    Jut eszembe : két napos hír, hogy az EU nem zárja be a kaput az online dohánykereskedés előtt, ugyanis nincs benne a tervezetben ennek megszüntetése. Lehet, hogy ez jó hír? 🙂

    Németországban, Svájcban, Franciaországban és még sorolhatni lehetne: Jelenleg is szabad online dohányt forgalmazni. Csak nálunk nem. Így számunkra tökmindegy mit mond az eu, a narancskormány úgy is le fogja tojni….

30 bejegyzés megtekintése - 15,211-15,240 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.