A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97386
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'flash' írta korábban:

    Szír 3-as osztó – zöld

    Hibátlan állapotban, egy helyen lepattant a zomán. Az alja befelé keskenyedik, egyiptomi pipákra nem jó!

    Isten vagy Flash ! :winner: :ange: :alcool1:

    ELADVA !!!

    , Hozzászólás ID: #97387
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ha olyan témába írtok ide, aminek van topic-ja, azt törölni fogom. A dumaláda nem azért van, hogy minden ide legyen hányja! Akkor elég lenne egy üzenőfal is, nem kellene fórum…

    Erre figyeljetek oda.

    , Hozzászólás ID: #97388
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Tud e bármelyikőtök bármit az Elmas pipákról ? Ha igen, kérem ossza meg velem, köszönöm !

    , Hozzászólás ID: #97389
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Az Elmas úgy is mondható, mint a Nefes pipák konkurenciája. Éppen ezért kétlem, hogy megjelenne pont a nefes gyártójánál a kínálatba. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97390
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Az Elmas úgy is mondható, mint a Nefes pipák konkurenciája. Éppen ezért kétlem, hogy megjelenne pont a nefes gyártójánál a kínálatba. 🙂

    Oké Syska, nem tudtam, hogy konkurenciái egymásnak a Nefes és az Elmas pipák, boccs !

    , Hozzászólás ID: #97391
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Nem azért linkelem be, mert tetszik, hanem érdekességképpen…

    , Hozzászólás ID: #97392
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Nekem bejön:), valószínűleg a zenei ízlésem tehet róla :D. Azt viszont gyanítom,h az a tipikus, túrista v. vevőcsalogató pipa, aminek a minősége meglehetősen gyenge, de a design miatt megveszik azok, akik vagy nem értenek hozzá v. nem “elvakult” pipások.

    , Hozzászólás ID: #97393
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'zoli78' írta korábban:

    Nekem bejön:), valószínűleg a zenei ízlésem tehet róla :D. Azt viszont gyanítom,h az a tipikus, túrista v. vevőcsalogató pipa, aminek a minősége meglehetősen gyenge, de a design miatt megveszik azok, akik vagy nem értenek hozzá v. nem “elvakult” pipások.

    Hát lehet bennem van a hiba, de nálam a koponya meg a rózsaszín nem fér össze !

    Vagy legyen valaki kemény csávó legyen benne húsz kiló vas hetven kiló tinta, járjon motorral, hordjon bőrruhát, és térdig érő bakancsot nyárona hetven fokba…

    Vagy Legyen ( nő ) barbi…

    De a kettőt ne kombózzuk szerintem…

    , Hozzászólás ID: #97394
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Nem a színére gondoltam,mikor azt írtam,h bejön :D, és szerintem a nőiesség v. férfiasságnak nem fokmérője,h valaki bakancsban flangál v. éppen rózsaszín tűsarkúban:P, de ne offoljuk szét a topikot!!

    , Hozzászólás ID: #97395
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Rákerestem a NEt-en és kiderült, hogy nem a legolcsóbb pipák közé tartozik ez a Metal Barbie pipa 🙂 Az ára csekély $109.99. Ez mostani árfolyamon is kb. 25 ezer forint. Azon már igen jó pipát lehetne venni….

    , Hozzászólás ID: #97396
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Vízipipa metálisten témára…

    , Hozzászólás ID: #97397
    vso88
    Felhasználó
    ShiVSO
    • Hozzászólás: 74

    Valakinek van tapasztalata ezzel a típusú dohány márkával.

    Törökországból kaptam, de nem nagyon találtam róla semmi hasznosat neten.

    , Hozzászólás ID: #97398
    hebdab
    Felhasználó
    hebdab
    • Hozzászólás: 364

    Kiprobalod es megtudod, maris ott a tapasztalat, ennyire egyszeru…

    , Hozzászólás ID: #97399
    adamboy
    Felhasználó
    Adamboy
    • Hozzászólás: 212

    Ott a pont 😀

    , Hozzászólás ID: #97400
    kimi38
    Felhasználó
    Kimi38
    • Hozzászólás: 109

    Van normál pipa dohányom és azt szeretném vizipipa dohánnyá tenni. Kimosnám, aztán Elements-el ízesíteném. Szerintetek jó lenne vagy inkább vegyek cigaretta dohányt? Amugy olyan 40-45 gramm a pipa dohány és vannak benne eléggé apró darabok, ez nem gond? Erre a mennyiségre az egész tubus ízesítőt rá kell önteni?

    , Hozzászólás ID: #97401
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Én normál cigarettadohányból készítettem, szerintem a pipadohánnyal is ugyan olyan jó. Elsőre nem önteném rá mindet, szerintem az sok ennyi dohányhoz. Próbáld kevesebbel, úgyis látni fogod mikor elég. Ha nem szereted az erős dohányt akkor jól mosd ki! Én négy meleg + a végén egy hidegvízes mosással csináltam, nagyon jó lett. Sok sikert 🙂

    , Hozzászólás ID: #97402
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132
    'VSO88' írta korábban:

    Valakinek van tapasztalata ezzel a típusú dohány márkával.

    Törökországból kaptam, de nem nagyon találtam róla semmi hasznosat neten.

    Azért írd majd meg légy szíves hogy mit tapasztaltál! Egyébként én sem talélok róla semmi konkrét infót, fogalmam sincs milyen dohány lehet.

    , Hozzászólás ID: #97403
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Mielőtt leírom amit… addig megjegyezném srácok,h ez már bizonyos oldalon/oldalakon le van ám írva, szépen kifejtve! <_< Na szóval!:D Ha cigi vs pipa dohány közt vacillálunk, akkor pipa dohány azért jobb mert azok nagyobb aprítottságot képviselnek, a cigi dohánnyal szemben. Innentől kezdve, mind a kettő ugyan azzal a technikával készül. Szépen kimosod, míg nem csúnya barna a víz színe, utána szépen kiszárítod, és mehet az ízesítő. https://bit.ly/16i02oY

    https://bit.ly/14oGC3p

    :ange:

    Ui.: Mind a kettőből lehet egy jó adag vizipipa dohányt készíteni, én eddig nem vettem nagy különbséget a kettő közt észre, viszont az is igaz,h csak teszt céllal késíztettem ilyet… :happy1:

    , Hozzászólás ID: #97404
    kimi38
    Felhasználó
    Kimi38
    • Hozzászólás: 109
    'franciskanéni' írta korábban:

    Mielőtt leírom amit… addig megjegyezném srácok,h ez már bizonyos oldalon/oldalakon le van ám írva, szépen kifejtve! <_< Na szóval!:D Ha cigi vs pipa dohány közt vacillálunk, akkor pipa dohány azért jobb mert azok nagyobb aprítottságot képviselnek, a cigi dohánnyal szemben. Innentől kezdve, mind a kettő ugyan azzal a technikával készül. Szépen kimosod, míg nem csúnya barna a víz színe, utána szépen kiszárítod, és mehet az ízesítő. https://bit.ly/16i02oY

    https://bit.ly/14oGC3p

    :ange:

    Ui.: Mind a kettőből lehet egy jó adag vizipipa dohányt készíteni, én eddig nem vettem nagy különbséget a kettő közt észre, viszont az is igaz,h csak teszt céllal késíztettem ilyet… :happy1:

    Köszi a tanácsot, mindenkinek! Mennyire kell kiszárítani, egy kicsit azért maradjon nedves? A mennyiséggel vagyok bajban nem kéne ráönteni az egész tubus ízesítőt, majd később még rá lehet ha látom, hogy még kell rá?

    , Hozzászólás ID: #97405
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Mosás után TELJESEN, amennyire csak tudod ki kell szárítani.Legjobb,és legegyszerűbb az a törlőkendő-s dolog,az a papír izé… kirakod 1-2 réteg törlőPapír(?) -ra a dohányt 1-2 réteget ráraksz, és nyomkodod,forgatod amig szép száraz nem lesz. Mikróba nem célszerű berakni, meg amugy is halad ez a törlőpapíros(vagy kendő.. mindennek hívtam én már:D ) dolog is.

    Az ízesítőre meg csak annyit tudok mondani,h azt úgy is látni fogod… Ráöntesz egy x mennyiséget, összekevered,és ha látod,h ez még elég karcsú, akkor raksz rá . : )

    Aha,oké srácok… Valójában ez kéztörlő :pascontent2:

    :intello:

    :google:

    , Hozzászólás ID: #97406
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Természetesen nem kell TELJESEN kiszárítani, hisz papírtörlővel nem is tudod. Annyira viszont ki kell amennyire ezzel a módszerrel csak tudod, de így is enyhén nedves marad, akárcsak a gyári ízesíteni való dohányok. Lásd Elements Ready (40gr-os, enyhén nedves dohány).

    , Hozzászólás ID: #97407
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    nyílván a teljes alatt azt értem,h amennyire csak tudjuk. Egyértelmű,h vmennyire csak nedves marad 😀

    , Hozzászólás ID: #97408
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Syska, el szeretné adni Édesapám a cuccait, és ha nem gond nem szerkesztenék ide külön hirdetést, ezért érdeklődöm, hogy a bolhapiac topikba be lehet e linkelni online aukciós oldalakról, jófogás, vatera miegymás hirdetések linkjét ?

    Mert ha szabad akkor földobnám ide is őket, hátha érdekel valakit…

    Ha tilos, akkor nyilván nem hirdetek itt…

    Az eladások témájai: használt: kapálógép, újság, transzformátor, permetezőgép miegymás….

    A választ előre is köszönöm !

    Üdv: Oreyus

    , Hozzászólás ID: #97409
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Lehet. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97410
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Ahogy Syska mondaná: Ezt hívják kínálatnak, EZT !!!

    By: ShishaNews

    Minden Kedves Fórumtagunknak Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok !

    , Hozzászólás ID: #97411
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Én egy fele ilyennek is örülnék itt a környékünkön 🙁

    , Hozzászólás ID: #97412
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207

    1.000.000$ :siffle:

    , Hozzászólás ID: #97413
    jeffrey d
    Felhasználó
    Jeffrey D
    • Hozzászólás: 1

    Sziasztok, a forumon teljesen új vagyok így ne kövezzetek meg ha véletlen nem jól csinálok valamit. A kérdésem az lenne, hogy dohányt akarok rendelni az E bay-ről és van e valakinek ezzel kapcsolatban személyes tapasztalata? A másik, hogy kiváncsi vagyok, hogy ismeri e közületek valaki ezt a falyta dohányt :https://www.ebay.com/itm/AL-FAKHER-Herbal-200g-WATERMELON-Flavour-for-HOOKAH-SHISHA-Non-Tobacco-Molasses-/400451634878?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5d3cc706be

    Előre is köszi

    , Hozzászólás ID: #97414
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ha Al Fakher-ről kérdeznél, akkor van a márkának témája. Ha rendelésről, akkor van külföldi rendeléses témából is jó pár. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97415
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Syska, új videó(k)ról van valami hír?:)

30 bejegyzés megtekintése - 15,271-15,300 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.