A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97446
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Akkor azt is be kell szereznem úgy érzem! Sosem szokok hozzá ha nem szívok ilyeneket 🙂

    , Hozzászólás ID: #97447
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Ha nem bírod az erős mentát (én a gyengét nem bírom), akkor javaslom a Serbetli fodormentáját.Illatában is sokkal gyengédebb,selymesebb.Viszont szerintem mixelésre nem olyan jó.Persze ízlések, és pofonok.Én már nagyon régóta csak Mizo mentát használok keveréshez, na meg magában is szeretem.Az viszont bitang erős tud lenni, főleg ha jég van a tartályban.Bár azt kell mondjam,h régebben (főleg az elején mikor megjelent) sokkal erősebb volt.Igazi agyfagyasztó.

    , Hozzászólás ID: #97448
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    , Hozzászólás ID: #97449
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Ötletes, ám de ritka csúf pipa :D, bár ez ízlés kérdése.Arra azért kíváncsi lennék,h miként cseréli a csöveket,mert ahogyan elnézem kajak beépítette őket.És a képek alapján, azt sem gondolnám,h moshatóak lennének.Amúgy én is maszekoltam egy testet a MYA pipámnak,mert az eredetit sikeresen eltörtem :S bár a tömítését nem sikerült megoldanom 🙁

    , Hozzászólás ID: #97450
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'zoli78' írta korábban:

    Ötletes, ám de ritka csúf pipa :D, bár ez ízlés kérdése.Arra azért kíváncsi lennék,h miként cseréli a csöveket,mert ahogyan elnézem kajak beépítette őket.És a képek alapján, azt sem gondolnám,h moshatóak lennének.Amúgy én is maszekoltam egy testet a MYA pipámnak,mert az eredetit sikeresen eltörtem :S bár a tömítését nem sikerült megoldanom 🙁

    Ő sem volt szívbajos, szigszalag meg miegymás… :hehe:

    Közelsem életbiztosítás… :hurt2:

    Meg amúgy ennyiből vehetett volna már egy Top Mark pipát ami egy pár évig azért még ennél is jobb lehetett volna…

    :merci:

    Bár ahogy elnézem ezt a pipár funkcionalitás terén nem nehéz überelni… :drapeaublanc:

    , Hozzászólás ID: #97451
    kimi38
    Felhasználó
    Kimi38
    • Hozzászólás: 109

    Van egy ismerősöm aki Németországból tudna dohány hozni. Szerintetek érdemes? Gondolok itt a glicerin törvényre. Minden ott kapható dohány szárazabb?

    , Hozzászólás ID: #97452
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Sziasztok!

    Jövő héten megyünk Siófokra. Szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e ott olyan helyet, ahol lehet vízipipa dohányt és szenet kapni? Valami piaciot írtak a Petőfi sétánynál meg talán a Sió Plázát, de én még sosem jártam ott és szeretnék biztosra menni. Köszi előre is!

    , Hozzászólás ID: #97453
    gephaz
    Felhasználó
    Gépház
    • Hozzászólás: 80

    Nem rég voltam ott osztálykiránduláson, és nem igazán kaptam sehol… Még a benzinkúton sem. 🙁

    , Hozzászólás ID: #97454
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Egy tavalyi kérdést találtam a NET-en ezzel kapcsolatban, ott olvastam ezeket a válaszokat is. Viszem a pipámat is, ezért érdekelt volna, ugyanis kevés a szenem 🙁

    , Hozzászólás ID: #97455
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'Hookahdestiny' írta korábban:

    Sziasztok!

    Jövő héten megyünk Siófokra. Szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e ott olyan helyet, ahol lehet vízipipa dohányt és szenet kapni? Valami piaciot írtak a Petőfi sétánynál meg talán a Sió Plázát, de én még sosem jártam ott és szeretnék biztosra menni. Köszi előre is!

    Siófokon a Petőfi sétánynál rengeteg árús szokott árulni..:)

    (öhm, a rengeteg jelző tulzás, de általába mindig van kint vagy 2 árús, meg vannak éttermek is, ahova belehet fizetni is pipázni)

    Siófokon este biztosan találni fogsz! tapasztalat.:)

    , Hozzászólás ID: #97456
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Köszi szépen! Azt hogy érted, hogy este? Csak este? És konkrétan hol? Gyerekekkel megyünk, jó volna, ha nem az én hobbim után rohangálnánk egész nap 🙂

    , Hozzászólás ID: #97457
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    a Petőfi Sétányon ugye este, (meg igazából egész nap… Csak este megy ott az élet) vannak bazárok,kiülős helyek, programok stbstb, és itt szokott lenni 1-2 bazáros aki dohánnyal,szénnel foglalkozik, illetve 1-2 kínai féle pipával is. 🙂 De egyébként ha ott vagytok, és kicsik a gyerekek, és nem akarsz/tok éjszaka azért mászkálni velük, nappal is megnézhetitek, mert van rá esély.. 🙂 Konkrét helyet nem tudok, de megfogod találni.. Ott lesz kipakolva. 🙂

    Plusz, még vannak trafikok is, ahol idén már biztosan árulnak vizipipa dohányt is (…hát nagyon remélem,h megkönnyítik a dolgunkat 😀 )

    , Hozzászólás ID: #97458
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'Medve' írta korábban:

    Nem régen ezt vettem : 35 cm vizipipa (1. pipám)

    (nem tudjátok hogy milyen fajtájú?)

    100g málnás shiazo

    1 csomag Al-fakher öngyulladós szén

    Szerintem ez egy közönséges kínai pipa :triste1:

    , Hozzászólás ID: #97459
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Szerintem is. Nekem is van egy erre erősen hajazó pipám, sima egyszerű “gagyi” darab. Viszont jól működik, normálisan használható. Egyetlen baja van, hogy a belseje kissé szűk, így erősebben kell szívni.

    , Hozzászólás ID: #97460
    gephaz
    Felhasználó
    Gépház
    • Hozzászólás: 80

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy Fonyódon nem tudjátok, hogy lehet-e szenet, ill. dohányt venni?

    , Hozzászólás ID: #97461
    hungarygold
    Felhasználó
    laci1992
    • Hozzászólás: 11

    Sziasztok új vagyok Keszthelyi és össze akarok hozni keszthelyen egy pipás társaságot mert egyedül elég szar pipázni aki keszthelyi és nincs kivel mennie pipázni az nyugodtan irjon rám:)

    , Hozzászólás ID: #97462
    vso88
    Felhasználó
    ShiVSO
    • Hozzászólás: 74

    Sziasztok

    Pestieket kérdezném elsősorban.

    Hétvégén megyünk a nagyvárosba, és szívesen kimennék a Margitszigetre és a Népligetbe.

    Kérdésem az lenne, hogy a fenti 2 hely teljes egészén szabad a pipázás (úgy értve, hogy játszóterektől mért távolságot kivéve)?

    Tehát nincs ugye külön kijelölt dohányzó hely a fentiekben?

    , Hozzászólás ID: #97463
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nincs, nyugodtan ki lehet dőlni pipázni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97464
    vso88
    Felhasználó
    ShiVSO
    • Hozzászólás: 74
    'sYska/!/' írta korábban:

    Nincs, nyugodtan ki lehet dőlni pipázni. 🙂

    köszi :intello:

    , Hozzászólás ID: #97465
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Szénkonzol 3.0 ~ by Shisha News

    , Hozzászólás ID: #97466
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Mi a véleményetek erről a víztartályról ?

    / Shisha Newa /

    , Hozzászólás ID: #97467
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Elszomorít mennyien hagyjátok abba a pipázást… :pleur2:

    , Hozzászólás ID: #97468
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194
    'Oreyus' írta korábban:

    Szénkonzol 3.0 ~ by Shisha News

    Ezt a konzolt én is néztem már, jónak tűnik és ebben kevésbé esik le a hamu szerintem a szűrőszerű széntartó miatt.

    , Hozzászólás ID: #97469
    kimi38
    Felhasználó
    Kimi38
    • Hozzászólás: 109

    Szeretném az Aladin Arabica Evolution pipámon a tálcát nagyobb átmérőjűre cserélni! Lehetne valahol csináltatni vagy venni hozzá, ötletek?

    , Hozzászólás ID: #97470
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377
    'Kimi38' írta korábban:

    Szeretném az Aladin Arabica Evolution pipámon a tálcát nagyobb átmérőjűre cserélni! Lehetne valahol csináltatni vagy venni hozzá, ötletek?

    Ha budapesti vagy, akkor elmész az SzK-ba, és ott valószínűleg fogsz találni megfelelőt.Ha viszont vidéken élsz, marad a webshop. Egy ügyes kezű mester meg semmi perc alatt fabrikál neked egyet, csak vigyél anyagot.

    , Hozzászólás ID: #97471
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Elmebaj, by Shisha News…

    , Hozzászólás ID: #97472
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377
    'Oreyus' írta korábban:

    Elmebaj, by Shisha News…

    Már bocs, de az bazi gusztustalan :berk1:

    , Hozzászólás ID: #97473
    gephaz
    Felhasználó
    Gépház
    • Hozzászólás: 80

    Én is az előbb láttam… Elég érdekes.

    , Hozzászólás ID: #97474
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'zoli78' írta korábban:

    Már bocs, de az bazi gusztustalan :berk1:

    Az hát, szellemi nyomorék germán… :hehe:

    , Hozzászólás ID: #97475
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Syska, téged valaki nagyon nem szerethet… Bejelentett támadó webhelyeknek jelzi az oldalaidat, lehet, hogy valamelyik “jóakaród” akar keresztbetenni neked ? :/

30 bejegyzés megtekintése - 15,331-15,360 / 15,700

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.