A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97596
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    “vegyigyümi”

    , Hozzászólás ID: #97597
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    https://www.facebook.com/photo.php?v=682449225146450

    1. Valaki elmondhatná hogy középen a csőnek mi értelme, ötlet ? 😀

    2. Csak bennem merült fel, hogy előállítható lenne házilag is és nem tizenhárom ropiba kerülne ? 😀

    , Hozzászólás ID: #97598
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    És ezt kapod tizenháromezerért…

    Én is el voltam ájulva tőle, lehet nem kellett volna… 😀

    , Hozzászólás ID: #97599
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Ti szoktatok csinálni hasonlót ?

    ( Én nem… :rouge: )

    , Hozzászólás ID: #97600
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Rabbipipa. 🙂

    'Oreyus' írta korábban:

    https://www.facebook…682449225146450

    1. Valaki elmondhatná hogy középen a csőnek mi értelme, ötlet ? 😀

    2. Csak bennem merült fel, hogy előállítható lenne házilag is és nem tizenhárom ropiba kerülne ? 😀

    Hehe, ezt a kis badcha kupakot már vártam! 😀 A középső az alap badcha része. Eredetileg a badcha-t ugyebár török tradicionális pipázásnál használták. A középső cső volt amit megfogtak amikor levették vagy feltették. (Ha minden igaz)

    'Oreyus' írta korábban:

    És ezt kapod tizenháromezerért…

    https://fbcdn-sphoto…000683239_n.jpg

    https://scontent-b-v…320930948_n.jpg

    https://scontent-b-v…614501791_n.jpg

    Én is el voltam ájulva tőle, lehet nem kellett volna… 😀

    Hinnye, ez csöppet görbe oldalt. 🙁 Csere? Így nem zár jól a kerámián sem….

    'Oreyus' írta korábban:

    https://fbcdn-sphoto…514634881_n.jpg

    Ti szoktatok csinálni hasonlót ?

    ( Én nem… :rouge: )

    1x játszottam egy gyors smile-t, többre nincs türelmem. 😀

    , Hozzászólás ID: #97601
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194
    'Oreyus' írta korábban:

    És ezt kapod tizenháromezerért…

    Én is el voltam ájulva tőle, lehet nem kellett volna… 😀

    Mi történt azzal a Lotussal? 😮

    , Hozzászólás ID: #97602
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Én azt mondanám, hogy öntéshibás.

    , Hozzászólás ID: #97603
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Nem, megvásárláskor tökéletes volt, használat során keletkező deformációról ír a Német oldal…

    , Hozzászólás ID: #97604
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Nem, megvásárláskor tökéletes volt, használat során keletkező deformációról ír a Német oldal…

    Azzzz iggggggeeeeeeeen. Most vagy te használsz túl sok szenet vagy nem gondolták át a tervezők igazán. =/

    , Hozzászólás ID: #97605
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Ez nem az enyém Syska, Özgür Tahir Yetiskin küldte be ezeket a fotókat a Kaloud Lotus/Shisha – Tipps und Tricks nevű FB csoportba és gondolom a mappa hozzászólásaiban megy is a szájkarate csak én egy mukkot nem tudok Németül ! :diable:

    , Hozzászólás ID: #97606
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Hogy mennyire gondolták át azt nem tudom engem is meglepett a gallyra vágott Lotus fotósorozata mert a Youtube nagy vízipipás nevei ( Mike Hookah, Ayoh Jay, Jay Patel, Photolinger, SmokeOrPass, ShishaWarenTester, és persze Hookah John és még sokan mások… ) oda voltak tőle meg vissza azt meg nem gondolnám hogy állatkodásnak tettek volna ki egy ilyen drága terméket csak azért hogy lejárassák…

    , Hozzászólás ID: #97607
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Lotus copy, húsz ajróért féláron, két vetélytárs is van már a badcha Lotus és a Cobra Lotus is betört a piacra ! :diable:

    , Hozzászólás ID: #97608
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Nem tudom miért jó, ha a pipa úgy néz ki mint egy kémia labor, de a Németeknek tetszik…

    , Hozzászólás ID: #97609
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Ez nem az enyém Syska, Özgür Tahir Yetiskin küldte be ezeket a fotókat a Kaloud Lotus/Shisha – Tipps und Tricks nevű FB csoportba és gondolom a mappa hozzászólásaiban megy is a szájkarate csak én egy mukkot nem tudok Németül ! :diable:

    Akkor mázli. 🙂

    'Oreyus' írta korábban:

    Hogy mennyire gondolták át azt nem tudom engem is meglepett a gallyra vágott Lotus fotósorozata mert a Youtube nagy vízipipás nevei ( Mike Hookah, Ayoh Jay, Jay Patel, Photolinger, SmokeOrPass, ShishaWarenTester, és persze Hookah John és még sokan mások… ) oda voltak tőle meg vissza azt meg nem gondolnám hogy állatkodásnak tettek volna ki egy ilyen drága terméket csak azért hogy lejárassák…

    Azért azt vedd figyelembe, hogy ahogy Ők is és Én is, nem minden pipázáskor használjuk a terméket és nem félév-év után csináljuk róla a videót. Előfordulnak olyan események, deformációk, változások, amik csak mondjuk a 100. használat után jön elő. Például menetes pipáknál, megsaccolni a menet élettartalmát. 🙂

    'Oreyus' írta korábban:

    https://www.shisha-ki…roducts_id=3091

    Lotus copy, húsz ajróért féláron, két vetélytárs is van már a badcha Lotus és a Cobra Lotus is betört a piacra ! :diable:

    Várható volt, ilyen a piac. 😛

    'Oreyus' írta korábban:

    https://scontent-a-f…934384887_n.jpg

    Nem tudom miért jó, ha a pipa úgy néz ki mint egy kémia labor, de a Németeknek tetszik…

    Németek, náluk ez a trend. 🙂 Van ami nekem tetszik, mert vegyészesdis vagyok, de általában nem nyerő nálam sem. Félném használni is. 😀

    , Hozzászólás ID: #97610
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    *

    FB-on való keresgélés során összefutottam egy ilyennel !

    , Hozzászólás ID: #97611
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Szomorú, hogy “kihalt” a fórum! Évek óta mindennap megnyitom, de sajnos egyre kevesebb az új poszt, új dolgok megvitatása. Szépen lassan kihal a vízipipázás a magas árak miatt!

    , Hozzászólás ID: #97612
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Sajnos én is későn kezdtem a Fórumhoz képest. Ettől függetlenül Syska állja a sarat és válaszol is becsülettel ha kérdés van. És persze a többi mágus is így tesz, szóval szerintem nem olyan vészes dolog ez, hogy azt kéne rámondani : “kihalt”. Még így idézőjelben sem 🙂 Tudomásul kell venni, hogy ez egy specifikus fórum ezért nem vonz, nem is vonzhat tömegeket. Nekem is van egy Fórumom (specifikus zenei) ott is ez a helyzet. Nincs tolongás de azt, hogy kihalt arra sem lehet rámondani.

    , Hozzászólás ID: #97613
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Én szerencsére már 2011-ben itt voltam. Akkor még nagyon élt a fórum, rengeteg újdonság volt. Sajnos azóta ami érdekelt elolvastam, új írások nem annyira születnek. Mindenki eladja a kellékeit és felhagy ezzel a jó hobbival. Sajnos ez lesz velem is előbb vagy utóbb, hiszen nem lehet tartani az iramot a dohányárakkal. Egy jó AF dohány már 1800 ft. Örülök, hogy részese lehettem ennek a közösségnek és nagyon bánom, hogy így szétosztlott. Nagyon jó hobbi és sokkal mélyebb, mint egyesek gondolnák.

    , Hozzászólás ID: #97614
    adamboy
    Felhasználó
    Adamboy
    • Hozzászólás: 212

    Egyetértek az előttem szólóval. Én szinte mindennap felnézek ide, és nem azért mert unatkozok hanem azért mert szeretünk pipázni az asszonyal, és bármilyen dolog érdekel minket ebben a témában. Van olyan alkalom, amikor 1 hétig senki sem szól semmit, egyetlen témához sem.. Úgy gondolom mindenkinek van annyi szabad ideje, hogy egy 10percre felnézzen. Én is reggeltől késő délutánig dolgozom, még is szánok rá egy csöppnyi időt. Úgy gondolom nem csak a felhasználók tehetnek erről, hanem a magas árak is. Szinte alig van, dohány, vízipipa, szén, vagy bármilyen kellékről teszt. Sem írásban, sem pedig videóban. Az hogy Syska “havonta-kéthavonta” felrak egy videót, szerintem nem elegendő, bár jobb mint a semmi.. Szerintem ha már meg lett csinálva ez a fórum, akkor az adminoknak és a magasabb szinten lévő embereknek is jobban kéni aktivizálni magukat, ha már Ők hozták létre. Ez az én szubjektív vélemény, Én ezt nem bántásból írtam, hanem csak azért mert szeretem ezt a fórumot és örülnék ha történne változás. Köszönöm

    , Hozzászólás ID: #97615
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132
    'Adamboy' írta korábban:

    Van olyan alkalom, amikor 1 hétig senki sem szól semmit, egyetlen témához sem..

    Na igen, ebben is van igazság. De Te is lassan két és fél éve regeltél ide és csak 77 hozzászólásod van! Én sem bántásból írom, hanem hogy rávilágítsak : amiről most beszélgetünk valamilyen szinten közös hiba eredménye…..

    , Hozzászólás ID: #97616
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A közösségi oldalak nagy forgalmat elvittek. Továbbá nincs annyi újdonság, ami nagy pörgést eredményezne, szinte minden megtalálható már a fórumba. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97617
    adamboy
    Felhasználó
    Adamboy
    • Hozzászólás: 212

    Igen 77 hozzászólásom van, de az nem azt jelenti, hogy 2,5év alatt 77 alkalommal jártam itt 🙂

    Amint leírtam, Én igyekszem szinte mindennap felnézni ide, hátha van valami újdonság.

    Syska az, hogy “Szinte Minden” megtalálható a fórumon, az még nem magyarázat arra, hogy miért nincs aktivitás. Szerintem vannak olyan témák, amikhez sokkal több dolgot lehetne írogatni, újdonságokat gyűjeni. A közözsségi oldal pedig nem sok mindenen változtat, mivel régen is volt Facebook 2004óta, és még anno iWiW, myVip… Még sem volt olyan inaktivitás mint most. Szerintem elég sok ember szeretné, ha lenne valami változás.

    , Hozzászólás ID: #97618
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Örömmel fogadom az ötleteket. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97619
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Jut eszembe! A pasztáról lesz valami szösszenet részedről? Én elterveztem, hogy veszek és kipróbálom, de ebben a hónapban megint nem tudok pénzt beletenni a hobbiba 🙁 Sajnos nem túl olcsó, bár tudom, hogy elég sokáig elég. A baj csak a postaköltség, én ugyanis csak így tudnék ilyet venni 🙁

    , Hozzászólás ID: #97620
    adamboy
    Felhasználó
    Adamboy
    • Hozzászólás: 212

    Ez a paszta engem is érdekelne. Jó lenne egy videó 🙂

    , Hozzászólás ID: #97621
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Lesz a pasztáról, csak ki akarom tapasztalni rendesen, mielőtt videót csinálnék. Aztán mostanság túl sok szabadidőm nincs, vizsgaidőszak van.

    , Hozzászólás ID: #97622
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Köszi hogy leírtatok mindketten valami teljesen nyilvánvalót, bírom mikor hülyének néztek, én is szeretlek benneteket ! :coeur:

    https://www.facebook.com/photo.php?v=637923996286169&set=vb.333639486714623&type=2&theater

    Egy kis összehasonlító szösszenet ( sajnos germán ) ! :diable:

    , Hozzászólás ID: #97623
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132
    'Oreyus' írta korábban:

    Köszi hogy leírtatok mindketten valami teljesen nyilvánvalót, bírom mikor hülyének néztek, én is szeretlek benneteket ! :coeur:

    Elárulod, hogy ez kinek szól és mit értesz alatta?

    , Hozzászólás ID: #97624
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Köszi hogy leírtatok mindketten valami teljesen nyilvánvalót, bírom mikor hülyének néztek, én is szeretlek benneteket ! :coeur:

    ….

    Hát őőőő szerintem akkor nem esett le. 🙂 Az eltérő vélemények függvényében sosem nézünk senkit se hülyének. Vagy mire gondolsz? Ha más nem PÜ-be.

    , Hozzászólás ID: #97625
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Ez az, hogy nem gondolok semmir, mert nem tudom mire vélni. És igen, akkor ezek szerint nem esett le… De mi is? 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 15,481-15,510 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.