A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97686
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Oreyus' írta korábban:

    Kb. mint egy starbuzz pipa. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97687
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    A Plants VS Zombies nevű játékkal játszott valaki ? 😀

    , Hozzászólás ID: #97688
    busmann
    Felhasználó
    Busmann
    • Hozzászólás: 69

    Ouji-Km(Khalil Mamoon 😀 1x-2x meglehet hallgatni 😛

    Ouji – KM ( Khalil Mamoon)

    Remélem jól csináltam a link beillesztését :$

    , Hozzászólás ID: #97689
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Ma született AZ ISTEN, Boldog Születésnapot ! 🙂

    , Hozzászólás ID: #97690
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    , Hozzászólás ID: #97691
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    WoW mellow.gif

    Hát ez rendesen préselve van, az szent!

    , Hozzászólás ID: #97692
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    az utolsó két alkalom nagyon gyatrára sikerült szinte alig volt és íz, de ma forradalmasítottam két új ötletet ami szerintem növeli az élményt, nem kell nagy dolgokra gondolni, az egyik: nincs pénzem normális hő tartó sapkára így alufoliából hajtogattam egy sörös doboz vagy bármilyen henger köré hajtunk kb 1-2réteg alufoliát és ezt rá helyezzük a kerámiára de hagyjunk egy kis helyet a szeneknek h ne legyenek annyira el zárva az oxigéntől én félhengert tettem rá a tetejére pedig aluból egy fedőlapot nem túl esztétikus de cserébe olcsó és a feladatát nagyon jól ellátja hatalmas füst felhők keletkeznek, a másik pedig: a régi dohányos zacskókat ne dobjátok ki pl: nekem most a mizo csersznyészem már nem elég egy teljes tömésre pár gramm van már csak a zacskóban így hozzá tettem némi nemű AF csokit és viszatekertem a zacskón lévő értékes melaszt átveszi a csoki és a csokit is a cseresznyés szerintem így jobb mintha csak úgy összekernénk egy új műanyag dobozba, nekem mindenesete mind kettő módszer bejött

    , Hozzászólás ID: #97693
    busmann
    Felhasználó
    Busmann
    • Hozzászólás: 69

    Próbált már valaki vízhelyett valamilyen röviditalt tölteni a tartályba?(pl Jägermeister ???) 😀

    ha meglesz a kiszemelt Khalil mamoonom egyszer mindenképpen kipróbálnám 😀 biztosan adna egy kis plusz ánizsos ízt a kerámiában lévő aromás dohány íze mellé 🙂

    Becherovka-val pedig fahéjas íz társulhat valszeg…az pl egy AlFakher 2almával men yire lehet karácsonyi fílingű illatban és ízben? 😀

    Az ízhatáson kívül más hatása lehet az alkoholtartalom miatt szerintetek? 🙂 😀

    , Hozzászólás ID: #97694
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Próbált már valaki vízhelyett valamilyen röviditalt tölteni a tartályba?(pl Jägermeister ???) 😀

    ha meglesz a kiszemelt Khalil mamoonom egyszer mindenképpen kipróbálnám 😀 biztosan adna egy kis plusz ánizsos ízt a kerámiában lévő aromás dohány íze mellé 🙂

    Becherovka-val pedig fahéjas íz társulhat valszeg…az pl egy AlFakher 2almával men yire lehet karácsonyi fílingű illatban és ízben? 😀

    Az ízhatáson kívül más hatása lehet az alkoholtartalom miatt szerintetek? 🙂 😀

    Tartályba töltős témákat itt találod: https://vizipipaforum.com/forum/366-tartalyba-koktel/

    🙂

    , Hozzászólás ID: #97695
    busmann
    Felhasználó
    Busmann
    • Hozzászólás: 69

    Látott már valaki videót hogyan készül a mosható szívócsövek hajlékony részének belseje?

    Itt a videó 😛

    Hookah Shisha Hose Making Machine:

    , Hozzászólás ID: #97696
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194

    XK4sYWI.jpg

    , Hozzászólás ID: #97697
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Szép kép. Hangulatos! 🙂

    , Hozzászólás ID: #97698
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    üdv!

     

    A napokban a következő eset történt meg velem:

    “Találtam egy kis favorit trafikot ahol hatalmas dohány íz palettára leltem. Kavicsokból is akad nekik bőven. Az eladó hölgy nagyon kedves volt adott nekem megrendelő lapot is. Elmondta hogy a vízipipadohányoknak nincs olyan forgalma mint a cigiknek így ha bármilyen ízre szükségem lesz akkor csak adjam le a rendelést időben és így ezzel a módszerrel nagyon sok íz közül válogathatok. Régen pipáztam már egy igazán jót. Syska pasztás dohányos videóján felbuzdulva gondoltam kipróbálom az AF őszibarack&pinkpassion(paszta) kombót. Meg is rendeltem ahogy kell. De nem jött meg az ígért időpontra AF-ből csak 2almával tudott szolgálni, így végül azt vettem meg. (Ha az ízhez annyira nem is a márkához már mindenképp ragaszkodtam.) Az eladó elmondta, hogy megint megreformálják a trafikos rendszert. Ez annyit tesz, hogy központi elosztást fognak létrehozni. Egy cég fogja ellátni az összes trafikot. Ez még talán annyira nem is lenne nagy gond. De hozzá tette, hogy a szállítókra is új törvényeket szabtak ki a dohány áruk tárolásával kapcsolatban. Egyszerre annyit kéne kifizetniük ami már nem érné meg nekik ezért csökkentik a kínálatot mást nem tudnak csinálni. Sajnos arról is beszámolt még nekem, hogy nem márkánként fognak kevesebb ízt forgalmazni, hanem összesen választhatok kb 10-15 íz közül márkától függetlenül.” 

    Esetleg ti is tapasztaltatok hasonlót? Valamint a neten olvastam, hogy a cigaretta árát 300ft-al tervezik emelni ez vajon majd a vizipipadohányra is kifog hatni szerintetek?

    , Hozzászólás ID: #97699
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A cigi áremelésről hallottam. A központi dohány nagykerről még nem … 

    , Hozzászólás ID: #97700
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    https://www.vizipipaapro.com/hirdetes/sahlar-medium-phunnel-keramia-egyedi-kek-szinu/

    .

    csak nekem tűnt fel hogy ez hasonló típusú sahlar kerámia mint amiről syska posztolt egy képet és azt nyilatkozta hogy még nem beszélhet róla sokat mert egy szemfüles olvasó észrevette hogy karcsúbb mint a sima és a modderek? akkor ezek szerint ez egy egyedi rendelésre gyártott darab? vagy lehet hogy csak káprázik a szemem  😀

    , Hozzászólás ID: #97701
    busmann
    Felhasználó
    Busmann
    • Hozzászólás: 69

    Igen ez az a típusú kerámia amit a szemfüles olvasó(vagyis én 😉 ) kiszúrt… csak pár darab készült belőle és megveszem azt amit a képen kiszúrtam…lesz egy limitált kiadású piros kerámiám 🙂 😛

    , Hozzászólás ID: #97702
    busmann
    Felhasználó
    Busmann
    • Hozzászólás: 69

    Az én leendő kicsikém

    😛

    [attachment=1524:FB_IMG_1423894001826.jpg]

    , Hozzászólás ID: #97703
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    majd légyszíves írj róla pár szót ha meg lesz  😉

    , Hozzászólás ID: #97704
    busmann
    Felhasználó
    Busmann
    • Hozzászólás: 69

    Természetesen 🙂

    De ha bejelölsz face-n ott az átvétel után közvetlenül betudom mutatni 🙂

    Szommer Dávid néven találsz meg 🙂

    Az idei Sahlar modder medium-mal összetudom majd hasonlítani 🙂

    majd légyszíves írj róla pár szót ha meg lesz  😉

    , Hozzászólás ID: #97705
    busmann
    Felhasználó
    Busmann
    • Hozzászólás: 69

    Meeegjött a kicsikém… ma vettem át a postástól 12:10perc környékén egy sárga ragasztószalaggal körbe vont Coco Coal-os dobozba volt csomagolva,belül alaposan selyempapírral kibélelve 🙂

    Eszméletlenül csinos darab.1-1,5cm-vel biztos karcsúbb mint a 2015-ös Sahlar modderem…

    gyönyörű sértetlen Bordós pirosas máz,a szokásos dupla csík alul és felül a száron…középen pedig az inpozáns S-betű mint márkajelzés…a belső lyuk pereme majdnem egy egész centivel lejjebb van a külső peremnél,az zicher hogy ez nem szívja magára a fóliát még távtartó mod nélkül se 😛 (bár páncélfóliával használom,de kitudja mikor adódik vészhelyzet amikor háztartásit kell használnom,így ez is egy pozitív tulajdonsága a kis pirosnak)

    megvagyok érte halva 😀 😛 jól fog mutatni a KM-pipámon 😉

    Éles bevetés majd valamikor a közeljövőben várható…talán hétvégén…ugyenekkor készítek majd fényképeket összehasonlításként a modder és az új limitált darab között 🙂

    Előljáróban egy kép az új darabról 🙂

    [attachment=1526:20150219_165646.jpg]

    , Hozzászólás ID: #97706
    busmann
    Felhasználó
    Busmann
    • Hozzászólás: 69

    még egy kép aztán nem offolok többet

    :$

    [attachment=1527:20150219_165704.jpg]

    , Hozzászólás ID: #97707
    juarez21
    Felhasználó
    juarez21
    • Hozzászólás: 98

    Erre az elektromos cuccra kíváncsi leszek mit mondasz!

    , Hozzászólás ID: #97708
    juarez21
    Felhasználó
    juarez21
    • Hozzászólás: 98

    Serbetli málna tejjel, nagyon finom próbáljátok ki! :super:  Csak kicsit habzik a tej úgyhogy kevesebb kell belőle, mint vízből nehogy felszökjön a csőbe 🙂

    Pont van még bontatlan málnám ebből, lehet meg is próbálom majd 🙂

    , Hozzászólás ID: #97709
    joshua96
    Felhasználó
    Joshua96
    • Hozzászólás: 6

    Elnézést hogy ide írom… Milyen kategoriába sorolnátok a Dutch pipákat?

    , Hozzászólás ID: #97710
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    , Hozzászólás ID: #97711
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Van, ami egyszerűen már fáj:

    :wacko:

    , Hozzászólás ID: #97712
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    szárny próbálgatásnak aranyos, lehet majd 3-4 év múlva igényes pipákat fog magának készíteni fémből, syska ha láttad volna hogy mi annak idején hogyan bántunk szegény kis tugra pipánkal aztán jött az aladin, most meg már büszke nargilem tulajdonos vagyok, valahol mindenkinek el kell kezdeni, szerintem az első 1-2-3 alkalommal mindenki bénázik és szerencsétlenkedik, mondjuk én nem bízok magamban annyira hogy szívnék egy általam összetákolt vizipipából 

    , Hozzászólás ID: #97713
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Részemről amin elképedtem, azok az alábbi dolgok (Youtube-on, pipás videók terén)

    • 12-14 évesek menőznek
    • Nem értenek hozzá, de azért csinál egy olyan tutorial videót, amiben az alkatrészek nevét sem tudja elmondani, mert pár percnyi olvasás már fájt volna.
    • Önértékelés szó fogalma hol van? Lehet törölni is a videókat.
    • Igényes alkotás, igényes munka fel sem merül véletlen sem, pedig egy cetlire felírni, hogy mit szeretnék elmondani, nem igényel diplomát.

    Vannak olyan szárnypróbálgatások, amiben például a srác elmondja, hogy top mark 71 centis pipáról nem talált videót és ő is örült volna neki, ha vásárlás előtt nézhetett volna és ezért csinált egy 10-12 perces videót, amiben elmondja a fontosabb dolgokat. Ő vajon miért tudott folyamatosan beszélni? Miért tudta kifejezni magát? Voltak hiányosságok, de ügyes próbálkozás volt, aminél 2 dolog kiemelendő. 1.) Felkészült a videóhoz, annyira, amennyire egy pipa bemutatására kell. 2.) Nem azért csinálta, hogy menőzzön, hanem másoknak segítségként.

    Én ezt hiányolom. A minősíthetetlen videószutyokból pedig egyre több van … csak a szüleik meg ne tudják. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97714
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    jah való igaz a mi szárnypróbálgatásunkat nem töltöttük fel a netre méghozzá okkal

    vicces gyerek lehet nem lennék a szülei helyében 😀

    , Hozzászólás ID: #97715
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    Útnak indult Lengyelországból felém! 😛 35 centiméter átmérőjű! 
    attachicon.gif41y8CAtchmL._SY300_.jpg

    35 centi 😮 nekem is kéne egy hasonló mert amit gyárilag adtak hozzá az nagyon kicsi használhatatlan olyan mintha rajt se lenne csak dísznek jó

30 bejegyzés megtekintése - 15,571-15,600 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.