A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97746
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Megjelent alin a “szegény ember” Kaloud Samsarisa, vajon érdemes lenne bepróbálni? Vagy lehet, hogy gyenge minőségű szilikon és káros anyagok oldódnak ki?

    A középen felezettre gondolsz? 

    Szerintem hülyeség. Simán lehet mixelni az ízeket, ehhez fölösleges elválasztott kerámia. :pasdrole:

    , Hozzászólás ID: #97747
    hiperx
    Felhasználó
    hiperx
    • Hozzászólás: 52

    Sziasztok !

    Valaki nincs Debrecen környékéről akinek van ismerőse aki tud Dubaiból AF dohányt behozni ?:D

    , Hozzászólás ID: #97748
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Sziasztok !

    Valaki nincs Debrecen környékéről akinek van ismerőse aki tud Dubaiból AF dohányt behozni ? 😀

    De, kettő is és naponta 3x fordulnak …. 😀

    , Hozzászólás ID: #97749
    hiperx
    Felhasználó
    hiperx
    • Hozzászólás: 52

    De, kettő is és naponta 3x fordulnak …. 😀

    Vártam valami hasonló választ :DDDD

    , Hozzászólás ID: #97750
    kokokka
    Felhasználó
    Hookahdestiny
    • Hozzászólás: 132

    Sziasztok! Kérdésem volna. Ha herbál “dohányban” gondolkozom, akkor melyik az a márka amiért érdemes pénzt kiadnom? Melyiknek van jó és élvezhető íze? Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban legyen szíves ossza meg velem! 🙂

    Köszi előre is!

    , Hozzászólás ID: #97751
    busmann
    Felhasználó
    Busmann
    • Hozzászólás: 69

    Én a kommentedtől függetlenül találtam róla videót 😀

    , Hozzászólás ID: #97752
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    Sziasztok. Vizipipa vásárlás előtt állok és úgy gondoltam veszek mellé egy kerámiát ne a gyári legyen kitudja az milyen lehet nem is jó. Szóval mi a véleményetek a vortex kerámiáról tehát mindent mondjatok el hogy ezt ajánljátok-e vagy esetleg egy másikat és miért azt miért ezt ne szóval ilyet 🙂

    Az összes kerámia típushoz volt szerencsém (kivétel a különlegesek pl shisham; flying saucer;szír stb) Nekem a vortex jött be a legkevésbé egyszer használtam és akkor el is döntöttem hogy nekem ez nem jön be, a legjobban a phunnel jött be egy sahlar mini és medium büszke tulajdonosa vagyok és máig nem bántam meg nagyon megéri az árát jó vétel volt mind a kettő csak ajánlani tudom magát a kerámia típust is és a márkát is, annyi negatívuma van hogy az elején kicsit bele kell jönni és ki kell tapasztalni mit hogyan bír és akkor nagyon jó társad lehet 

    , Hozzászólás ID: #97753
    juarez21
    Felhasználó
    juarez21
    • Hozzászólás: 98

    Szerintem is a phunnel a legjobb beruházás. Nekem még csak mini van, de egyelőre még nem is kellett a medium. Legtöbbször egyedül pipázom, mind dohányt, ásványt, pasztát lehet bele rakni. Ha újra lesz a boltokban a medium, biztosan majd beruházok egyre. A vortex meg inkább tényleg oda jó ahol társaság van és azt akarjátok hogy egy tömés jó sokáig tartson.

    , Hozzászólás ID: #97754
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    szerintem a medium is alkalmas társaságra de öngyulladós szénnel nem igen lehet használni tapasztalataim szerint, mediumot egyedül is szoktam használni ásvánnyal

    , Hozzászólás ID: #97755
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    Nakhla Mizo cseresznye kísérőnek kólával 😀

    az nagyon jó nekem is az egyik kedvencem lett a kólát a tartályba raktad vagy csak iszod hozzá? én a tartályba raktam és nagyon jó volt vele egyébként serbetli citromnál is eljátszottam ugyan ezt hogy a kólát a tartályba raktam az is nagyon finom volt 

    , Hozzászólás ID: #97756
    juarez21
    Felhasználó
    juarez21
    • Hozzászólás: 98

    Al-Fakher cseresznye ment, amikor ma vettem szenet akkor gyorsan megmustráltam a vizipipadohány kínálatot is 2 doboz serbetlit véltem felfedezni az egyik citrom volt egyből rád gondoltam

    Eddig a citrommal mind megszívtam 🙂 így is úgy is. De az az érzésem, hogy a serbetli ízleni fog.

    , Hozzászólás ID: #97757
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194

    A kólát csak ittam mellé, de így is jó volt 😀

    , Hozzászólás ID: #97758
    hiperx
    Felhasználó
    hiperx
    • Hozzászólás: 52

    Sziasztok !:D Ha valakit érdekel van egy felesleges 500forintos kuponom a president vp boltba 2015.04.29es határidővel.Akit érdekelne írjon mert odaadom ingyen, nem tudok mit kezdeni vele:D

    , Hozzászólás ID: #97759
    juarez21
    Felhasználó
    juarez21
    • Hozzászólás: 98

    Hétvégi frankfurti expora megy valaki?

    , Hozzászólás ID: #97760
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Tavaly voltam, nagyon jó kis muri! Idén sajnos anyagi helyzet nem engedi. 🙁

    , Hozzászólás ID: #97761
    juarez21
    Felhasználó
    juarez21
    • Hozzászólás: 98

    Gondolom simán lehetne költeni mindenféle jóra 🙂

    Mennyibe kerül kb. egy kiutazás belépővel? Mivel mentél?

    , Hozzászólás ID: #97762
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Vonattal. Kényelmes, pontos az QVB.

    Az oda-vissza út 30-40.000 Ft körül volt, szállást nem én álltam, arról nem tudok nyilatkozni. Kaja költség olyan 3-5000 Ft/fő/nap, ha nem veri fogához a garast az ember, de ennyiből azért nem lehet Úrnak lenni. 🙂

     

    A helyszínen amúgy a kiállítók saját anyjukat is eladnák gyakran. 😀 Pipát, kiegészítőt, dohányt, e-pipát és szinte mindent lehet venni. 🙂 Egyben vásárnak is mondanám.

    , Hozzászólás ID: #97763
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194

    Van amikor nem úgy jön össze ahogy szeretnénk. 😀

    , Hozzászólás ID: #97764
    rakshasa
    Felhasználó
    Rakshasa
    • Hozzászólás: 55

    sYska: Neked is ilyen Adidas-os selyempapírba volt csomagolva a Kínai-Kaloud?  😀

    , Hozzászólás ID: #97765
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nekem ilyen kínai szimbólumos volt, de a kávéfolt azért rajta volt. 😀

    , Hozzászólás ID: #97766
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    syska egyik videódban említetted hogy a két almát is két almával kevered mert nagyon szereted viszont tisztán két almás teszt videód nincs, én kíváncsi lennék mondjuk egy nakhla két almás (kedvenc két almám verhetetlen) bemutatóra

    , Hozzászólás ID: #97767
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Nekem AF2alma a dobogó tetején, ezüstérmes a Nakhla. 🙂

     

    2almás dohányt nem tudnék úgy érzem rendesen értékelni, mivel az AF magasra tette a lécet. A szőlőmenta mix-ekkel is ez a helyzet. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97768
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    az AF szőlő-menta tényleg magasra tette a mércét, kár azért kíváncsi lettem volna régen volt már dohány teszt

    , Hozzászólás ID: #97769
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Mostanság kevesebb az időm, noha van régi anyag, amit lehet megvágok. Még nem tudom. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97770
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    majd kérünk élmény beszámolót régi nagy vágyam serbetli sárgadinnyét szívni a sárgadinnye az egyik legkedveltebb íz általam

    , Hozzászólás ID: #97771
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    szerintem többen vevők lennének már egy jó kis dohány tesztre mondjuk valami különlegesség biztos akad a polcodon (pl:AF vagy serbetli eper; vanília stb)

    , Hozzászólás ID: #97772
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Van 1-2, de egy 10 perces dohányteszt, ha csak a videós részét vesszük, akkor előkészületekkel, elpakolással, jelen felvételekkel, újrafelvételekkel majdnem 3-4 óra és még 1 óra vágás és majdnem 1 óra renderelés, plusz 30 perc feltöltés. 🙂 Ez csak 1 videó időigénye … 

    , Hozzászólás ID: #97773
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    aha hát azt gondoltam hogy nem 5perc alatt rakod össze egyébként a régi bevezető zenével mi lett? ez új számomra olyan fura a régit jobban csíptem

    , Hozzászólás ID: #97774
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ha megújulunk, akkor megújulunk. Nekem személy szerint jobban tetszik, inkább a régi hangulatot tükrözi. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97775
    volm
    Felhasználó
    Sheldon
    • Hozzászólás: 205

    én is találtam két “gyöngyszemet” syska a sufniműsoros srác “szakértelme” meg sem közelíti ezekét, szegény serbetli egyiptominak lett titulálva viszont ehhez a konkrét serbetlihez nekem is volt szerencsém ezek szerint nem csak én vettem észre hogy nem igazán szőlős inkább mintha keverék lenne

30 bejegyzés megtekintése - 15,631-15,660 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.